Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“İLÇEME HİZMET İÇİN BURADAYIM”
16/11/2018

İlçemiz Haymana Yenice Mahallesinden Cengiz Çağlar AK Parti’den Haymana Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı ve “hizmet için aday olduğunu söyledi.
Hafta içinde gazetemizi ziyaret eden daha önce gazetemizin de köşe yazarlığını yapan hemşerimiz Cengiz Çağlar Haymana Belediye Başkanlığı için AK Parti’ye müracaat etti.
12 Kasım 2018 tarihinde Haymana İlçe Teşkilatına başvurusunu yapan Cengiz Çağlar daha sonra gazetemizi ziyaret edip bir takım açıklamalarda bulundu.
Çağlar yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “1972 Haymana Yenice Doğumlu, evli ve 4 çocuk babasıyım. Ankara’da kendime ait bir bilgisayar şirketinde yaklaşık 20 yıldır çalışmaktayım. Haymana Dernekler Federasyonu’nda ve Ankara Haymanalılar Derneğinde yöneticililk yaptım. Bizim bu yola çıkışımız Haymana sevdasındandır. Rabbim eğer nasip ederse gece gündüz demeden Haymana için kafa yoracağız ve çalışacağız. Kafamızda Haymana ile ilgili çok fazla proje var. Bu projeleri gerçekleştirmek için nitelikli bir ekip oluşturarak durmaksızın Haymana için çalışacağız. Hemşerilerimizin desteğini bekliyor, herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” 
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 9 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “İLÇEME HİZMET İÇİN BURADAYIM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Siyaset cahilleri

19:21:47

Gönderen:

Baran Bağçivan

6/12/18

Siz Kimsinizde Eleştiri Yapiyosunuz Koltukmuşmuş Cemal tolga orhan Mehmet Siz Söyleyin bakiyim Bu yorumlari yazmak icin kac para aldiniz Haymana siyasetine dil uzatmaya hakkiniz bile yok derneklermismis sizin gibi parayla satin alinan .....ne zaman dernekleri terk ederse Çoğu dürüst haymanalida Derneklerin onur konuğu olur Mustafa balbay Senide çok ucuza satin almislardir Şimdiden Haymana Siyasetindeki aday adaylarina Kolayliklar diliyorum iyi olan kazansin Bizim için cengiz çaglar uygun bir başkandır.


Başlık:

Balcıkhisar

21:12:30

Gönderen:

Hasan Kaya

1/12/18
Kusura kalmayın ama Haymana`da zeki,çevik ve çalışkan adama taammül yok. Haymana`da yaşayan birkaç kendini bilmez ağıza alınmayacak laflar söylüyor. Aday olan tüm arkadaşlara Allah yolunu açık etsin diyorum.

Başlık:

Yakışır

18:07:39

Gönderen:

Cemal Benlier

1/12/18
Ak Parti Adayları arasında Haymanayı en çok seven yetenekli, Çalışkan ve en uygun isim. Bu karalama kampanyası hiç hoş olmamış.

Başlık:

Ne delikanlılar var amma şu memlekette

06:27:53

Gönderen:

Cemal

20/11/18

(adet olduğu üzere sahte isim ve sahte email adresleriyle klavye delikanlılığı yapanları çok gördük. ismim ve cismimi yazarak diyorum ki cengiz çağlara karşıyım.)Sen de gerçekten delikanlı! imişsin amma haaa. Baksana Türkiye`nin ulusal medyasında yazarlık yapan gazeteci kişilerin adını kullanarak klavye delikanlılığı! yapıyorsun.


Başlık:

cengiz beye karşıyım

18:49:43

Gönderen:

mustafa balbay

20/11/18

adet olduğu üzere sahte isim ve sahte email adresleriyle klavye delikanlılığı yapanları çok gördük. ismim ve cismimi yazarak diyorum ki cengiz çağlara karşıyım. neden karşı olduğumu cengiz beyi tanıyan herkes hemfikir olabilir. üst perdeden konuşması kendini zeki karşısındakini aptal görmesi, herşeyin en doğrusunu biliyorum havaları, haymana gazatesinin çeşitlilik olsun memleketin her sesi kendine yer bulsun diye lütüf ettiği köşe yazarlığını tetikçilik olarak kullanmaya çalışması asıl işi olan bilgisayar satıcılığını vurgulamayıp gazeteciyim diye kendisini tanıtarak şahsi menfaatler peşinde koşması, girdiği haymana isimli oluşumları hep karıştırmı olması ( bunu herhangi bir haymana derneğine,oluşumuna sorabilirsiniz) ve daha nice sebep. sayın cengiz çağlar, bu milletin memleketin yakasından düşün lütfen gidin hangi siyasi ve ticari menfaatin peşindeyseniz onu kovalayın ama haymana adını artık kullanmayın kirletmeyin. tüm haymanaya selamlar


Başlık:

Aday aday enflasyonuna bak hele

09:08:20

Gönderen:

Cemal

20/11/18

tolga orhan kardeş,her aday adayı olanı belediye başkan adaylığını düşünüyor mu sanıyorsun?Kimi meclis üyeliğini etmek,kimisi ak parti sayesinde ihalelerde aldığı trilyonları bol bol vererek bak ben de sizdenim diyerek ihalelere devamlılığı sağlamak,kimisi meclis üyesi ve tekrar meclis üyesi olayım diye aday adayı,bu arkadaşın da derdi çankaya ilçeden yedek y.kurulu üyesi olduğu için biraz daha üstlere il yönetimine girmek.Yoksa belediye başkanlığı yapacak kültürü yok.İnsanlarla konuşurken daha saygıyı öğrenmemiş karşısındakini küçük görüyor.Büyükşehir meclis üyeliğine tav olur ama vermezler.Veya birsonraki seçime bu sefer biraz da büyüdüm aday yapın diye ortaya çıkar.Baksanıza federasyondaki arkadaşları dahi onu mıncıklıyor.Demek ki siyaset insanın gözlerine perde çekiyor.


Başlık:

cengiz baba haydi yoluns

17:41:56

Gönderen:

tolga orhan

19/11/18

valla cengiz kardeş, bıkkınlık verdi gayri. gittiğin her yerde kavga edip ortamı gerdin. hep kendini övdün kimseyi beğenmedin, derneklere laf ettin gittin koltuklarına talip oldun, federasyona taş attın girin başkanlığa oynayıp ortalığı biribirine kattın. yeter kardeş. haymanalı merttir özü sözü birdir. seni haymanalı olmaya davet ediyorum. menfaat rant makam peşinde olanlar düşsün haymananın kütüğünden gayri.


Başlık:

Cengiz

19:40:55

Gönderen:

Cengiz

17/11/18

Bence yüzyılın adayı


Başlık:

Cengiz e

09:04:58

Gönderen:

Mehmet

17/11/18

2500 tl ne yazık degilmi cengiz. Derneklere bile sokmuyorlar seni herkesi mahcup ediyosun üzülüyorum sana ama hakediyosun


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin