Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“TAŞIN ALTINA GÖVDEMİZİ KOYDUK”
16/11/2018

Haymana Belediye Başkan adaylığını bir basın açıklaması ile duyuran Levent Koç, “Haymana için taşın altına elimizi değil tüm bedenimizi koyduk” dedi.
Haymana Belediye Başkan Adayı Levent Koç, Çarşamba günü öğretmenlikten istifa etti ve AK Parti İlçe Başkanlığına giderek adaylık başvurusunu yaptı.
Koç adaylığı ile ilgili 11 Kasım Pazar Günü Şehitler Meydanında bir basın açıklaması yaptı.
Ekibi ile birlikte meydana inen Koç basın açıklamasında özetle şunları dile getirdi, “Ekibimle birlikte bir anlamda deli cesareti göstererek yola çıktık ve miting havasında basın açıklamamızı yapıyoruz. Levent Koç Haymana doğumlu, öğrenimini burada yapan bir kardeşiniz. Mesleki yönden önüm hep açıktı, ancak yetiştiğim memleketime karşı da bir borcum vardı. Haymanamıza bir çivi çakılmaması, hep  geriye gider olmamız bizleri taşın altına gövdemizi koymaya itmiştir. Mesleğimde sürekli müfettişler geldi gitti siyaset yapıyor diye. Oysa Levent Koç memleketinin sıkıntılarını düşünüyordu. Bu amaçla bu yola bismillah dedik. Memleketimizin geldiği durum yürekleri burkuyor. Kurumlarımız gitti, gençlerimiz gitti. İlçemizde su yok, mahallelerimizde aynı su, yol, altyapı yok. İlçe merkezinde birçok eksiklik var. Eskiden kalma hiçbir güzellik ve değer kalmadı. Bizde adaylığımızı açıkladık ve diğer adaylarca eleştirildik. Hoca’nın ne işi var siyasetle dediler! Belediye başkanlığı bir meslek değil, hizmet yeridir. Bu mahrumiyetten dolayı aday oldum. İçerideki ve dışardaki Haymanalıların gurur duyacağı yepyeni bir Haymana inşaa etmek istiyoruz. Proje ekibimiz her türlü bilgi birikim ve donanımla hazır.   Projelerimizin ayakları yere basan ve hiçbir yerden taklit edilmemiş olacak. Öncelikle yeni bir imar planı lazım ve şehir kimliğine ihtiyaç var. Köylerimizde de problemler çok fazla. Onlar içinde hizmet birimleri kuracağız. Bir dönem sen, bir dönem ben, küçük olsun benim olsun devri bitecek. En büyük projemiz Haymana’ya karşı ön yargıyı bitirmektir. Yanıbaşımızda 5 milyon insan yaşıyor. 1 Nisan sabahı Haymana da öğretmen bir belediye başkanını gördüğünde ön yargı bitecektir. Mevzu Haymana olunca asla geri vites yok.Amacımızı nihayete erdirene dek her yerde olacağız. Bizim kişilerle işimiz yok. Her türlü bedeli göze alarak yola çıktık. 3 anahtarımız var, akıl, sabır ve dik duruştur. Hiçbirinden asla taviz vermeyeceğiz. İftira atabilirler, bırakın atsınlar Levent Koç’u herkes tanır. Onlar konuştukça bize prim sağlarlar. Meyve veren ağaç taşlanır. Biz meyve vermeye devam edeceğiz. O meyveyi de kopartmalarına izin vermeyeceğiz. Zaman zaman eğitimli adaylar da çıktı. Ama gönül bağı olmadığı için başarılı olamadılar. Levent Koç tüm adaylar kadar Haymanalıdır. Hep insanlarla iç içe olduk. Bizler emin ve rahatız, siz de aynı şekilde olun. Abdestimizden şüphemiz yok. İstikametimiz bellidir ve rabbimin izniyle 31 Mart günü o sandıklarda olacağız. Tedbirlerimizi aldık, duaları sizden. Korku imparatorluğu hayaller gerçekleştirilemez. Cesaretimiz ve dik duruşumuzla, projelerimizi gerçekleştireceğiz. Her yer için  ekiplerimiz hazır. 3 yıldır fedakarca arkamda durdular. Böyle gelmiş, böyle gideri Allah’ın izniyle bitireceğiz. Buraya gelen herkesin ayağına, yüreğine sağlık. Teşekkür ediyorum”  
Haber: Yavuz ÇİFÇİ     
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 68 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “TAŞIN ALTINA GÖVDEMİZİ KOYDUK” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Eskilerden gelmedi hayır

05:18:02

Gönderen:

Güneş

29/3/19

Malum kişiler bugüne kadar haymanaya değer katmadılar hizmet sıfır eğitime değer sıfır cahillik diz boyu yerinde saydıran bir haymana istemiyoruz eskileri görmek istemiyoruz haymanaya bir hoca lazım oda levent hoca geçmişi temiz elhamdülillah silahıyla değil kalemiyle savaşan bir adam. Adam gibi adam.


Başlık:

Haymana güzeldir iyidir, haymanalı candır can

06:04:44

Gönderen:

Haymana

24/3/19

Levent hoca, Rabbim ayağına taş dedirtmesin, Allah yardımcısı olsun güzel insanların


Başlık:

Seni başkan yapacağız

01:24:44

Gönderen:

Haymanalı furkan

6/3/19

Seni başkan yapacağız levent başkan Oylar levent Koç`a


Başlık:

Usta Lazım Usta

10:06:42

Gönderen:

Has Haymanalı

28/11/18

Ne Levent ne Hacı ne Özdemir usta lazım usta gelsin Fahri USTA


Başlık:

Zekâ özürlümü dedi biri

08:02:11

Gönderen:

Aliyar

24/11/18

Haymana beyi diye yazan biri zeka özürlü diye yazmış hacı AYSU taraftarlarına.Bak güzel kardeşim hasan yakup öz de alper kaya da haymana beyi de hepinizde aynı kişilersiniz.Ayın 22 sinde saat 18.01 de , 18.03 de ,18.07 de aynı ip numarası ile arka arkaya yazmışsın.Kendini akıllı sanan kardeşim bari saatleri farklı farklı yazsaydın.Birde karşı tarafı zeka özürlü ler diye sucluyorsun şu kendi yaptığın hataya bi bak.Sen şimdi akıllımı oluyorsun =) Bizler yine de senin gibi düşünen hoca taraftarlarına bir şey demiyoruz çünkü sizleri seviyoruz.Sizler bizlerin kardeşidir.Bu kadar ön plana çıkmak için uğraş vermenize de gerek yok çünkü bizler biriz beraberiz kardeşim.


Başlık:

haymana için

18:07:56

Gönderen:

Hasan Yakup öz

22/11/18

derdi haymana olan bir kişi var. diğerleri ya para kazanmak, ya kıyım yapmak, yada beceriksizliklerini örtmek için geliyor. bu isim levet koç


Başlık:

eğitimli insanlar gelsin

18:03:28

Gönderen:

alper kaya

22/11/18

haymanaya gelip giden bbiri olarak diyoumki şu otobüsleri çözecek, haymanaya katkısı olacak biri olsun. denemişleri bırakalım, eğitimli visyonu olan insanlara bakalım. haymana halkı Levent hocaya sahip çıksın.


Başlık:

haymana için en iyisi

18:01:05

Gönderen:

HAYMANA BEYİ

22/11/18

Haymana için en ıyısı Levent KOÇ. Farkettimki 2-3 tane hacı aysu ve taraftarları bundan çok rahatsız. LEVEN KOÇ haberinin altında kendılerını ifade etmeey çalşıyorlar. sanırım biraz zeka sorunu var.


Başlık:

Troller

08:43:02

Gönderen:

Yaşar

22/11/18

Yazılanların hepsini okudum gerçekten bir hemşerim doğruyu yazmış.Büyük harflerle yazan kişilerin hepsi bir kişi ve tek amacı da levent hoca ile hacı beyi kıyaslamak hocayı övmek.Gerçekten de farklı farklı köy yazmış ama o trol sadece bir kişi.Bunuda diyer arkadaş saten belirtmiş teşekkür ederim.Gerçektende akparti nin adayı özdemir ise onu sadece hacı bey yıkar bunu herkes hem biliyor hemde görüyor.Ancak hacı bey onun hakkından gelir.Ama burada levent hocanın da halil ibrahiminde hacı etrafında birleşmeleri lazım oy bölmemeliler.Levent hocayı akparti göstermez ise minnacık bile şansı yok.Ama diretir adayım diye yine çıkarsa olamazda özdemir beyde aradan sıyrılır ise o andan itibaren levent hocanın haymanada siyasi hayatı tamamen biter.Gelecektede olamaz çünkü millet bunu unutmaz.Şimdi herkesin çok iyi düşünmesi ve çok iyi hareket etmesi lazım.Herşey ortada şuan ya hacı bey yada özdemir bey kazanacak.Başka alternetif de yok.


Başlık:

haymana

17:20:02

Gönderen:

namı değer haymanalı

21/11/18

levent koç başkan olacak buna inanıyorum canı gönülden seviyorum kendisini allah izin verirse başkan olacak hissediyorum levent koç başkan olursa çok şey değişecek haymanada halkımızdan istediğim levent kloçu desteklemeleri inşallah başkan olur her zaman her yerde levent koçun arkasındayız bu seçimlerde inşallah sorunsuz biter haymanamız için hayırlşı olan levent koç olur bütün haymanamızı canı gönülden selamlıyorum.


Başlık:

Fitne ve haset olmasın tek adayda birleşin

06:51:44

Gönderen:

Mehmet

20/11/18

Herkes trol ile yazıyor.Levent abinin trolu,aşağıda büyük Türkçe harflerle yazılan yorumlardan belli.Benim derdim başka.L.Koç abi trol kullanma.Kültürlü eğitimli sempatiksin.Elbette Haymana için güzel düşüncelerin var.Ama ortada bir cenaze var el birliği ile kaldırmalıyız.Bu cenaze ise,oyları bölerseniz hiçbir iş yapmayan Özdemir Turgutun aradan çıkması.Eğer Orhan tuncer abimiz akp aday gösterirse tüm adaylar onu desteklesin.Yok Akp kendi bildiğini okur ve özdemir turgutu aday gösterirse kendi dalını kesmiş olur.Bu durumda Levent koç abimiz,bir sonraki seçime daha tecrübe kazanmış olarak hazır olsun.Şimdi birlik zamanı.Özdemirin en güçlü rakibi ise,sevmesem de Hacı Aysu abide birleşelim.Başka çare de yoktur.Çünkü Ö.Turgutun hakkından anca o gelir.Levent,H.ibrahim aysu abiler oyları bölmeyin.


Başlık:

aç gözünü

20:26:36

Gönderen:

süleyman

20/11/18

merhaba değerli hemşehriler. ben ankarada yaşıyorum. haymanaya düzenli olarak aile ve arkadaşlarımla geliyorum. Ama gelen arkadaşlarım tekrar gelmek istemiyor. haymana bakımsız, temiz değil, insanlar eğitimsiz. kaplıcalar kötü durumda. son 20 senedir yapılanlar göz önünde alındığında haymanada tek göze batan GRANOS otel. haymanda bunun gibi tesislerin çoğalması lazım. Haymanada KİŞİ değil projeler GÖZ ÖNÜNE ALINMALI. Gerçekten haymananın solu yüzünden arındırılıp şirin göze hoş gelen memleketimiz olmasını istiyoruz. bizler haymanayı seviyoruz. aday levent koç ile aynı yaştayız aynı sokaklarda büyüdük. haymananın sorunlarını çözecek ileri görüşlü kendinden emin biri. Çıkartalım at gözlüklerimizi kişiye değil projelere göre hareket edelim. haymana için kim daha fazla hizmet edecekse onu seçelim. SAYGILARIMLA İYİ GÜNLER


Başlık:

Başlarına taş düşse Hacı`dan bilecekler!

02:08:34

Gönderen:

Muzaffer

19/11/18

Ya bu Levent ve trolleri çok komedi başlarına taş düşse Hacı`dan bilecekler, sevgili Haymanalılar Hacı Aysu`nun tek bir rakibi vardır oda Özdemir Turgut`tur. Levent Koç Hacı Aysu`nun sadece sevdiği bir kardeşidir. Kimse burada Levent Koç ve Hacı Aysu arasında nifak sokmaya çalışmasın. Bizim derdimizde davamızda Haymana`dır. Ey Levent Koç danışmanlarına söyle seni yanlış yönlendirmesinler, Hacı`ya sıkıyorsunuz ama Hacı`ya her attığın kurşun sana da denk geliyor. Hacı`yı karşına alma alırsan hiç bir zaman Belediye Başkanı olamazsın.


Başlık:

EОİTİMLİ ADAY

23:50:22

Gönderen:

BEYOОLU

19/11/18

BEN GEDİKLİYİM. LEVENT KOÇ`U YENİ TANIDIM. VE DİYORUM Kİ BU SEFER O KAZANSIN. HAYMANA KAZANSIN. OKUMUŞ -ÖОRETMEN. DİОERLERİ NE?


Başlık:

BU SEFER HOCA

23:47:45

Gönderen:

hasan bey

19/11/18

LEVENT KOÇ`TAN EN ÇOK HACI AYSU TARAFTARLARI KORKUYOR NEDEN Kİ :) EОİTİM SEVİYELERİNE BAKALIM. HEM HACI AYSU`NUN HEM LEVENT KOÇ`UN SONUÇ ORTADA. BU SEFER HAYMANA KAZANACAK . LEVENT KOÇ GEİLYOR


Başlık:

HOCA İÇİN VARIZ

23:45:38

Gönderen:

HOCA YAPAR

19/11/18

Ekibimle birlikte bir anlamda deli cesareti göstererek yola çıktık ve miting havasında basın açıklamamızı yapıyoruz. Levent Koç Haymana doğumlu, öğrenimini burada yapan bir kardeşiniz. Mesleki yönden önüm hep açıktı, ancak yetiştiğim memleketime karşı da bir borcum vardı. Haymanamıza bir çivi çakılmaması, hep geriye gider olmamız bizleri taşın altına gövdemizi koymaya itmiştir. Mesleğimde sürekli müfettişler geldi gitti siyaset yapıyor diye. Oysa Levent Koç memleketinin sıkıntılarını düşünüyor


Başlık:

HAYMANA İÇİN KAZANMA VAKTİ

23:43:18

Gönderen:

ÇALIŞLI

19/11/18

BEN BİR ÇALIŞLI OLARAK VE KÖYÜMÜN TÜM İLERİ GÖRÜŞLERİ İLE BİRLİKTE LEVENT KOÇ DİYORUZ. İLK OKUL MEZUNU BİRİ İLE YÜKSEK LİSANA YAPMIŞ BİRİNİ KARŞILAŞTIRANLAR ZATEN ZEKİ DEОİLDİR


Başlık:

HAYMANA KAZANSIN

23:41:19

Gönderen:

haymana için LEVET KOÇ

19/11/18

BURADA EОİTİMLİ BİRİ ÇIKMIŞ, HAYMANALI, SAYGILI, SEVGİLİ, KARİYERLİ. BAKIYORUMDA EN ÇOK HACI AYSUI TARAFTARLARI BUNDAN RAHATSIZ. HOCAYI KARALAMAYA ÇALIŞIYORLAR. O KADAR ZEKAİ İSENİZ ADAYINIZIN HABERİNİN ALTINA YORUM YAZIN BEYLER YADA BEY GÖRÜNÜMLÜ BAYANLAR. HAYMANA İÇİN KİM İYİ İSE O KAANSIN. GÖNÜL LEVET KOÇ TARAFTARI. DAHA İYİSİ YOK.


Başlık:

LEVENT BEY

23:38:13

Gönderen:

ALPER BEY

19/11/18

BEN HACI AYSU TARAFTARI OLARAK BU SEÇİMDE OYUM LEVENT KOÇ`A EОİTİMLİ, KARİYERLİ, SEVİYELİ, ÇALIŞKAN


Başlık:

Sınıfta Kaldınız Hoca!

21:57:21

Gönderen:

Levent ve Trolleri

19/11/18

Vah vah vah okumuş dediler yapar dediler gördünüz anlatmaya gerek yok ey hoca geçen dönem kimi destekledin acaba bir açıkla AK Parti`ye karşı kafa tuttunuz Ak Parti seni aday göstermeyecek senin geçmişin lekeli hoca geçmişin bozuk senin ne olduğunu Haymana çok iyi biliyor 10 kişisin 11`nci kimsen yok. Derdiniz hep bir olup Hacı Aysu`yu devirmek yarın seçimde ikinizde kaybederseniz seni önce kendi aşiretin topa dizer ve bir daha bu memlekette emaren bile geçmez. Şu resimlerde bile sınıfta kaldınız.


Başlık:

Yazik haymanaya

17:58:43

Gönderen:

Haymanali

19/11/18

Kaybeden birinin tekrar aday olmasi kıyım yapacak anlamina gelir haci aysu sen ve ekibin haymanaya yakismiyor bizi okumus düzgün kaliteli insanlar temsil etsin sen irkcisin kürtçüsün mevcut baskanda kürt ama allah var ayrimcilik gormedik size gule gule yeyer uzak durun haymanadan


Başlık:

Bilge Baskan

17:48:39

Gönderen:

SENINLEYIZ

19/11/18

Kim ne derse desin bizim kararimiz ve davamız belli bu yüzden Levent koç hocamızın sonuna kadar yanındayız haymana için taze kan eğitimli bilgili ve genç haydi haymana vakit LEVENT KOÇ vakti


Başlık:

Cahiller

17:19:24

Gönderen:

Gedik köyülü

19/11/18

Şu mitinğ diyen cahinlere sesleniyorum levent kalabalık derdine düşseydi cuma günü yapardı! Ordaki amaç levent hocanın konuşması ve tanıtımıydı çünkü aynı anda canlı yayınlarda vardı ve bakın şimdi burdanda size ulaştı düşman çatladı hacıya verecektim oyumu ama son anda hata yaptığımı anladım levent hocayla konuşup karar verdim desteklemeye


Başlık:

Cevap

07:20:46

Gönderen:

Sefere

18/11/18

Sefer yazmışsın Hacı olsaydı o meydan dolardı diye iyi güldürdün.Biz burada diğer adaylarımızı hiç bir şekilde kötü imada bulunmuyoruz ama sen tutup da Hacı olsaydı o meydan dolardı desen millet komik duruma düşersin.Levent Koç medeni cesaretini göstererek o meydana çıkmış orada kimsede olmayabilirdi ama çıktı kendini tanıttı ekibini tanıttı.Öyle gazeteye metin vererek adaylık açıklanmaz.Makam ve mevki demişsin eğer makam mevki olsaydı Levent Koç çok iyi bir makamda.Asla o koltuğu bir meslek olarak görmemiştir ve görmeyecektir.Levent Koç`un o meydanda yaptığı konuşmayı bile dinlememişsindir sadece eleştiri olsun diye yazıyorsun.O meydana artık siz de çıkabilirsiniz sizlere de örnek olunmuştur.Vesselam....


Başlık:

Cingöz

05:59:13

Gönderen:

Metin

18/11/18

Iyisin hossunda hocam sanki haci aysu herkezden 3 adım onde gibi ..


Başlık:

Tarafsiz

09:16:04

Gönderen:

Ali

18/11/18

Bu zamana kadar siyasetle hic isim olmadi bu yüzden çikar için değil haymananin geleceği için Levent Koç diyorum.


Başlık:

Sadece 2 kişi

02:47:16

Gönderen:

Haymanali

17/11/18

Bu gazetedeki tüm levent hocayı öven yazıları yazan sadece 2 kişi.Biri H.N , diğeri de A.A dır.Milleti kandırmayı reklam yapmayı seviyorsunuz.Ama boşuna.15 gün uğraştınız basın açıklamanız için bu kalabalık içinmiydi.Insan olan utanır.Sen daha hocam seçime girmeden kaybetmişsin.Birde yanına aday olan o gedikli birini almışssın.Koca köyde onu seven 1 kişi varmı.O aday olsaydı ona eşi dahi oy vermezdi.Bir tane amcaoğlu akrabası vermez bu adama oy.Sen al güle güle kullan.Bu kalabalık ile ben seçime girmezdim.


Başlık:

Helal olsun

01:07:30

Gönderen:

Arif

17/11/18

Gün geçtikçe kan kaybeden haymanamızda levent koç gibi bir adayin cikmasi gercekten mutluluk verici. Haymana artik zihniyetini degistirmeli gençlerin önünü açılmalı.haci geldi ne yapti özdemir geldi ne yapti. Namalın yaptiklarinin uzerine kim ne koydi yillar gectikce geriye gittik. Mevcut adaylarin icerisinde is yapabilecek 2 isim var dogu demir ve levent koc.dogu demiri haymanada cogu bilmez.levent ise daima haymada insallah levent koc kazanir. haymana icin hayirlisi olsun.


Başlık:

hacı hacı diyonuz gördük

22:09:03

Gönderen:

murat demirkan

17/11/18

hacı hacı diyosunuzda geçen seçim neden alamadı bi kere şans eseri karahoca köyünden iki aday çıkması halinde kazandı kazandığınada kendi bile inanamadı hala hacı diyonuz bide reklam yapmışınız granosu yaptık ravzayı yaptık yatırımcıyı nasıl teşfik ettiniz onu anlatın denediniz gördünüz değişen bişey yok haymana aynı yerinde saydı bırakın artıkta okumuş insanlar yürütsün bu işi hatta belediye başkanlığı başvurusu için en az ön lisans mezunu şartı getirilsin


Başlık:

Gültepe Hacı Aysunun yanında

20:46:58

Gönderen:

Abdullah Demir

17/11/18

hacı başkan bomba gibi geliyor kimse ümitlenmesin levent hocada boş çıktı biraz sempatim vardı artık oda kalmadı.


Başlık:

Kim tutar

20:35:50

Gönderen:

Cemil

17/11/18

Eminimki levent Hoca en iyisi olacak, hacı Aysu kendi cebini duşunur halde, ozdemir Turgut hYmanayı bitirenlerden diğer adaylar çıkar peşinde ama Haymana yı Haymana yapacak levent Koç`tur.


Başlık:

Hoca tek

20:15:16

Gönderen:

Eses

17/11/18

LEVENT DİYE YAZİLİR ADAM DİYE OKUNUR..


Başlık:

Seni Başkan Yapacağız Uzun Adam

20:12:43

Gönderen:

ege

17/11/18

Seni başkan yapacağız uzun adam emin ve rahat olun


Başlık:

Miting

19:58:05

Gönderen:

Mustafa

17/11/18

Kendi ailen gelmemiş miting e meclis üyesi arkadasların 5 er kişi getirseydi bari naptın levent. Meraklı vatandaşlarda olmasa 20 kişiyle miting bitecekmiş


Başlık:

LEVENTKOÇ

19:50:05

Gönderen:

yenice

17/11/18

sonuna kadar LEVENT KOÇ *BİLGEBAŞKAN


Başlık:

Sonuna kadar levent

19:41:06

Gönderen:

Sındıranlı

17/11/18

Yorum atan evcili, sefer, rafet ve sadettin aynı kişi hacı Aysu dur adım gibi biliyorum. ... adam hacı ve ekibi dir. Ama levent Hoca Koç gibi adamdır. Sındrandan levent Hoca diyor bu bir gerçektir


Başlık:

Sonuna kadar levent koç

19:27:43

Gönderen:

Yılmaz

17/11/18

Troller iş başında ise doğru yoldasın Levent Koç sonuna kadar arkandayız


Başlık:

Gerikli

19:10:40

Gönderen:

Kerem

17/11/18

Gedik seninle levent hocam


Başlık:

Cevap

19:08:59

Gönderen:

Adem kılıç

17/11/18

Mahmut yılmaz isimli arkadaş. Yazmışsın Özdemir in yanına git diye hocaya. Hoca iyi bir insan olabilir ama Özdemir deneyimsiz tecrübesiz insanları siyaset de yanına almaz o yüzden sizin yanınıza gelsin daha iyi olur farkı göreceksiniz zaten herkese hayırlı günler.


Başlık:

Haymana

19:05:44

Gönderen:

Barış

17/11/18

Hocam iyi insansın ama seni almış gibi duruyor bu iş. Hacı miting yapıyodu 2000 kişi. Özdemir bagımsız miting yaptı 3000 kişi. Sen yollardır ordasın bir kariyerin var 120 kişi buradan gözüküyor hersey ki çagırmadıgın kimse kalmadı kendini üzme diye söylüyorum inan severim seni iyi günler


Başlık:

Adaylık

19:02:13

Gönderen:

Recep

17/11/18

Amma da övmüşşün kardeşim levent in sayasetçiligini 15 tane de yorum yazmıssın daha hiç yorum cıkmadan mitingde çok kalabalıkmış kimse yok oy sahibi biri gösterirmisiniz bana orada?? Bizden iyi biliyosun bişe olmayacagını ama hayırlısı olsun


Başlık:

Fark var Hacı Aysu var

18:49:53

Gönderen:

Levent

17/11/18

Leventede Özdemir Turguta da oy vermeyiz ikiside geçtiğimiz seçimde aynı yolda yürüdü aynı kaderi paylaştırdı Haymana`ya o yüzden tek isim var Hacı Aysu biz sonuna kadar Emirler Kesikkavak olarak Hacı Aysu diyoruz


Başlık:

Tebrikler

18:23:13

Gönderen:

Gedik köylü

17/11/18

Levent hocayı tebrik edip destekliyorum! Hocam yorumlara takmadığınızı biliyorum yazan kişiler malüm çete üyeleri belli. O rda asıl amacın konuşma olduğunu ve o konuşmanın tüm haymanaların bi şekilde finlefiğini anlayamayacak kadar cahil olan birine zaten birşey anlatamazsınız! Bırakalım size mitinğle yüklensinler başka bir şey bulamadılar çünkü yolun açık olsun eğitim şarttt


Başlık:

meyve veren ağaç misali

18:16:16

Gönderen:

diyarı haymanalı

17/11/18

Tam Titanic gibi memleket haymana. Yarımız battık öldük diyor diğer yarımız uçuyoruz kaptaan diye bağıyor. Uçanlar da eninde sonunda çakılacaklarının farkında değil battık diyenler 8 yıl ilçe başkanlığı beş yılda bld başkanlığı yapmış olanlar sanki onlar şaha kaldırmıştı haymanayı koraydın tesislerini satanlar tek telekom cezavi askerlik şubesi giderken sanki maualif partinin bld başkanıydı hamamlardaki talanları başkaları yapıyordu parkları gazinolara başkası çeviriyordu sanki şaha kalkmış diyenlerde merkeze bir wc yapanlar asgari ücretli işçinin maaşını ödemeyip ülke ülke tatil yapanlar onlarda haklı levent başkan çünkü Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.yani daha bizim armutların olgunlaşmasına çok zaman var demekki sn başkan Suyun üzerinde yürümeyi başarsanız, "kesin yüzmeyi bilmiyordur" diyenler olacaktır burdakiler.O yüzden iktidar partisi ile seçim kaybedenlerin ne dediğini çok da umursamayın Şuna inanın siz güçlüsünüz


Başlık:

Haymanali seçmen

17:59:31

Gönderen:

Harun

17/11/18

Levent Koç bırak bu işi sana kimse oy vermez git güzel güzel öğrencilerine ders ver eğit onları senden belediye başkanı olmaz hacı aysuda ozdemir turgutda bu secimde zor gardaşlar bosverin


Başlık:

Bizim vicdan da Hacı Aysu dedi

17:45:55

Gönderen:

Haymanalı

17/11/18

Polatlıda Efe Gurmede tanıdığım Levent bey ile bir yol arkadaşlığımız oldu. Ancak kendisini birilerinin maşası olduğu ortadır. Ben bu yüzden kendisini değil halkın adamı hacı aysuyu destekliyorum


Başlık:

Helal hocam

17:42:39

Gönderen:

Yeniceli

17/11/18

Şu yorum atan evcili, sefer, Rafet aynı kişi değerli okurlar. Hacı aysu ... hala bir numarasınız.levent hocaya gucunuz yetmeyecek kin ve intikam için adaysınız cebinizi nasıl dolduracağınız duşunuyorsunuz yazık


Başlık:

ismet kaplana

17:36:43

Gönderen:

Haymanali

17/11/18

ya bu arada Ismet kaplanda .... gibi bi haci aysuyla aciklama yapmaya cikiyo bi Levent koc la ne ayaksin Ismet kaplan sende kendini bisey saniyon ya


Başlık:

Haymananin kaderi degismeli

17:34:41

Gönderen:

Kürt Kızı

17/11/18

artik nolur birakın benım koylüm benim adamim kazansin olayini Haymana böyle diye diye gözümüzün önünde yok oluyor. Haci Aysuyu cok seviyorum 2 donemde oyumu ona verdim. Ama abi olmuyo zorlama artik hırsın yuzunden bi memleket yokoluyo. Özdemire gelince memlekete bi civi cakmadi orayi satti burayi satti ithal mudurlere haymanalinin kesesinden maas aldirdi yeter artik ya. O YUZDEN LEVENT KOC cani gönülden inaniyorum ki yapacak. Umarım Levent hocam sizin ekibiniz yakinlariniz vs. diger baskanlarda oldugu gibi rant saglamaz. Diger baskan adaylarina soyluyorum artik Allahtan korkun su memleketin haline aciyin yeter ya. Levent Hocam basarilar diliyorum umarim Haymananin kaderini degistirirsiniz


Başlık:

Sonuna kadar Hacı Aysu

17:28:26

Gönderen:

Evcili Seçmen

17/11/18

Ben bir evcili olarak köylüm ve akrabam olan levent beyi desteklemiyorum dün aday olmadan önce hangi evcilinin cenazesinde düğünündeydi? Bırakın bu işleri kazanamayacağını tüm Haymana biliyor


Başlık:

Haymana

10:28:38

Gönderen:

Sefer

17/11/18

Hacı olsa o meydan dolmuştu demekki öyle kolay degilmiş siyaset degilmi hocam. Makam mevkii için o kadar kendi insanlarının kalbini kırıyodun degdimi şimdi


Başlık:

Basarılar

10:26:47

Gönderen:

Rafet

17/11/18

Adaylık mitinginde o kadar kişimi toplayabildin hocam 2 kahvehaneye girseydin rica etseydin bu hale düşmemiş olabilirdin belki hiç oy Sahibi aile reisi yok yanında dinleyen bile neyin peşindesin anlam veremiyorum sempatik insansın sıkıntı yok ama bu iş tecrübe çevre otorite ister neyse hayırlısı olsun başarılar dilerim insallah iyi yerlere gelirsin


Başlık:

Hoca Başlamadan Bitti

09:26:50

Gönderen:

Mahmut Yılmaz

17/11/18

tablo ortada tablo diyor ki hoca başlamadan bitmiş yazık ediyorsun kendine gel özdemir abinin yanına Hacı sana oradan oy bırakmaz oralarda Hacı Aysunun sözü geçer yazık etme kendine hoca


Başlık:

Haymana

09:07:41

Gönderen:

Sadettin

17/11/18

Acaba levent bey şu 5 senedir haymanaya ne kadar yatırım yapıldığını bilmiyormu haymanada yaşamıyormu merak ediyorum. Haymana altın çagını yaşadı onun ezikligini çekiyorsunuz


Başlık:

levent hocam

08:17:09

Gönderen:

özgür

17/11/18

Ben Levent Koçu Yıllardır tanıyorum Ne Kadar Başaralı OLduğunu ve her zaman ileri görüşlü yapısıyla bulunduğu memleketine büyük katkılar yapacağından asla kuşkum yok bakın ben haymanalı değilim ama genel olarak levent hocam sayesinde haymanayı tanıma şansı buldum ve o günden sonra haymananın bazı eksikliklerini gördüm iş sağası yok ve içinde bulunuğu insanlar birer birer gitmiş bunları görmek çok üzdü beni ben hocamın dediklerine katılıyorum ve hocamın haymanaya çok güzel şeyler katacağından eminim.Heerkes İyi Düşünsün Derim Hocam Gibiler Bu Memlekete Biraz Zor Gelir Allah Yolunu Açık Etsin Hocam Sen Bu Memlekete Senelerini Vermişsin Seninle Grur Duyuyorum Ellerinden Öper Saygıyla Selamlarım..


Başlık:

Yolun yolumizdur

08:15:58

Gönderen:

Haymanali

17/11/18

Kendisi ve ekibiyle elini tasin altina koyan biz bu oyunu bozariz diyen degerli levent hocaya ve ekibine basarilar dilerim yolunuz acik olsun bir belediye baskaninda aranan butun niteljkleri tasiyan adam gibi adam insAllah haymana bu sefer kisir dongu siyaseti yapmaz ve hocamizi bu goreve layik gorur3


Başlık:

Öz ve Öz

07:58:45

Gönderen:

Haymanalı

16/11/18

Hayırlı olsun Levent Hocam sizinle beraber biz de gövdemizi taşın altına koymaya hazırız.Bugüne kadar yetiştirdiğiniz öğrenciler şuanda çok iyi yerlerdeler.Siz Haymana`ya yetiştirdiğiniz öğrencilerle zaten en büyük hizmeti yapmışsınız.Bir öğrenciniz olarak asla sizi yalnız bırakmayacağım,elimi,gövdemi ve gerekirse tüm vucudumu sizinle beraber taşın altına koymaya hazırım.Ben ve yetiştirmiş olduğunuz diğer öğrencileriniz her zaman sizinleyiz. Haymanalı hemşehrilerimiz şuanda tarihe tanıklık ediyorlar.Kır kabuğunu Haymana.... Rahat ve emin olun.. Yaparsa Hocam yapar...


Başlık:

İlmiii

07:50:33

Gönderen:

Siyaset

16/11/18

İlk öncelikle sizi medeni cesaretinizden dolayı tebrik ediyor ve adaylığınızın Haymana için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Haymana gazetesini çoktandır takip ediyorum adaylığını açıklayan adayların röportajlarını okuyorum ama şuana kadar beni tatmin eden tek aday olduğunuzu belirtmek istiyorum.Yaptığınız açıklamada eğitimci olduğunuzu sizi tanımayan bir insan bile rahat bir şekilde anlayacaktır.Değindiğiniz noktalar tam isabet,yapılacak çalışmaları ekip ruhuyla yapılacağını,gençleri kazanmayı,şahıslarla değil fedakarlıklarla işlerin yapılacağını belirtiyor olmanız beni gerçekten çok umutlandırdı.Çıktığınız bu yolda size başarılar diliyorum ve sizin söylediğiniz sözle yorumumu tamamlamak istiyorum.Rahat ve emin olun...


Başlık:

Ezberler bozulacak inşallah

05:14:36

Gönderen:

Hacı NAMAL

16/11/18

Katedilmesi gereken uzun yollar, zahmetli dönemeçler zafere giden yolun olmazsa olmazları.Umulmadık anlarda, umulmadık işlerin sana zafer yolundan dönmesi dileğiyle, başarılar!


Başlık:

ne güzel yazmışsın

04:42:48

Gönderen:

be hocam

16/11/18

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Açıklamanızı okurken duygulanmamak elde değil.Bugüne kadar hiç kimsenin elini taşın altına koymaması,sizin gövdenizi taşın altına koymanıza zorlamıştır.Haymana için bütün fedakarlıkları yapacağınızdan adım gibi eminim.Sizin gibi genç ve gençlere önem veren,liderlik vasfı taşıyan,eğitimli,kültürlü ve gerçekten taşın üstüne taş koymasını bilen bir adayın Haymana`da başkan olmasını canı gönülden istiyorum.Bugüne kadar Haymana`nın istenilen düzeyde olmamasının tek sebebi yanlış plan ve projelerin yapılmasıdır. Biiznillah sizinle beraber Haymana çok üst düzeye gelecektir.Çıktığınız bu yolda Haymana halkı inşallah sizi yalnız bırakmayacaktır.Rahat ve emin olun...sağlıcakla vesselam...


Başlık:

HAYMANA KAZANACAK

04:20:58

Gönderen:

HAYMANALI

16/11/18

Gerek projeleri gerekse gençliği ve dinamizmi açısından, yıllardır ilçemizde eğitimci olarak görev yapması, Haymana’yı ve sorunlarını iyi bilmesi ve bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğine inandığımız, Değerli Hocamız Sayın Levent Koç`u desteklemek boynumuzun borcu.


Başlık:

adam HAYMANAYA YAKIŞIR

04:14:35

Gönderen:

adam

16/11/18

ADAM Bir adam çıkar ve bil ilçenin kaderi değişir.O adam LEVENT KOÇ.Eğitimli, donanımlı, HAYMANALI.


Başlık:

Başkan levent koç

03:56:36

Gönderen:

Haymanalı

16/11/18

Haymana Levent koç ile nefes alacak artık yeter


Başlık:

Vicdanım

02:37:55

Gönderen:

Hakan

16/11/18

Ben hacı Aysu taraftarıyım ama levent hocamı bu konuşması beni samimi bir şekilde beni ikna etti vicdanım levent Koç diyor bundan sonra oyularımız levent Koç diyor.


Başlık:

Helal hocam

01:37:30

Gönderen:

Murat

16/11/18

Helal olsun hocam ilk defa kendi çıkarını duşunme yen siz çıktınız. Diğer adayların hepsi para şan sohret peşinde siz ve ekibi izde gerçekten tertemizsiniz. Haymana ya faydalı kişiler olacaksınız yuce RABBİMİZ sizinle olsun.


Başlık:

Dik olun

01:30:14

Gönderen:

Samet

16/11/18

Değerli hocam sizin ve ekibi izin dik durusu Haymananın geleceği parlak olması demektir. Sizin rakibiniz yok Allah`ın izniyle bizlerde size tam destek yolunuz açıktır.


Başlık:

Sonuna kadar destek

01:26:32

Gönderen:

Gedik köylü

16/11/18

Ben bir gedik köylü olarak sonuna kadar levent hocayı destekliyorum gönlümüzdeki başkan kendisidir yapanları gördük yenilik her zaman iyidir yolun açık olsun bozkırın yiğidi


Başlık:

Koçç gibi koç

01:26:18

Gönderen:

Haynana

16/11/18

Sonuna kadar sizinleyiz Koç hocam kim ne derse desin ALLAH ın izniyle sen teksin sen kazanacaksın


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin