Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

AK PARTİ’DE ADAYLIK TELAŞI!..
16/11/2018

Haymana Belediye Başkan Adaylığı için en çok tercih edilen adres AK Parti olmaya devam ediyor. Şuana kadar AK Parti’ye müracaat eden kişi sayısı 11’i buldu. AK Parti Adayının Aralık Ayı içinde belli olacağı dile getiriliyor.
Her gün yeni bir adayın ve aday adayının çıktığı ilçemizde heyecan adeta zirve yaptı.
AK Parti’nin Haymana Belediye Başkan Adayı’nı açıklamasına az bir süre kala Belediye Başkanlığını açıklayanlar başvurularını tamamlıyor.
5 Kasım’da başlayan 12 Kasım tarihinde sona erecek başvurular 16 Kasım’a uzatıldı ve Cuma günü (Bugün) tamamlanacak adaylık başvurusu için şuana kadar 11 kişi başvuru formunu verdi.
İKİ KARDEŞ BAŞVURDU
AK Parti aday adaylık başvurularına ilgi yoğun olurken Ömer Ercan ve ağabeyi Mehmet Ercan’ın da başvurmaları değişik yorumlara sebep oldu.
YILDIRIM TEK KADIN ADAY
AK Parti’ye adaylık başvurusunda bulunanların içinde tek kadın aday adayı olarak Havva Feyza Yıldırım dikkat çekiyor. Daha önce Tülay Koç belediye başkanlığı için adaylığını açıklamış, ancak bağımsız aday olduğunu söylemişti. AK Parti’nin Havva Yıldırım’ı aday göstermesi halinde iki kadın adayın Haymana siyasetinde tarihi bir çekişme yaşayabileceği de konuşuluyor.
AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir’den edindiğimiz bilgiye göre AK Parti Haymana Belediye Başkan Aday Adaylığı için Doğu Demir,  Ömer Ercan, Levent Koç, Ali İhsan Özer, Yusuf Öndeş, Mehmet Ercan, Havva Feyza Yıldırım, Orhan Tuncer, Cengiz Çağlar, Fahri Usta ve Hüseyin Emektar  başvurularını yaptı.
Belediye Başkan Aday Adayları başvuru için 1500 Türk Lirası yatırırken, Belediye Meclis Üyeleri ise 1000 TL ücret yatırıyorlar.
KANDEMİR; “ADAYI TEMAYÜL, ANKET, GENEL MERKEZ VE İL TEŞKİLATI BELİRLEYECEK”
Yoğun bir adaylık yarışının olduğu AK Parti’de İlçe Başkanı Rüstem Kandemir şunları dile getirdi: “Bizim partimiz demokrasinin yaşandığı bir partidir. Herkes adaylığını açıklayabilir. Partimiz temayüller, anketler, Genel Merkez ve İl Teşkilatımızın kararı doğrultusunda adayını belli edecek. Şuan için adayın ne zaman belli olacağına dair net bir tarih yok. Başvurusunu yapan tüm adaylara başarılar diliyorum. İnşallah Allah’ın takdiri, milletimizin teveccühü ile Haymana’da AK Parti’nin adayı büyük bir fark ile seçimi kazanacaktır. Partimizin adayı kim takdir edilirse, biz ilçe teşkilatı olarak adayımızın yanında olacağız ve var gücümüzle çalışacağız. Tüm Hemşerilerime sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.”
ADAY ARALIK AYINDA BELLİ OLACAK
Kulislerde konuşulanlara göre adayın 15 Aralık’ta ya da Aralık Ayının sonuna doğru belli olacağı ifade ediliyor.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 29 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " AK PARTİ’DE ADAYLIK TELAŞI!.. " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

pardon yanlış söyledim

06:01:18

Gönderen:

Murat

25/11/18

Pardon temayülde yönetimde diye ali ihsan özer ve belediye başkanı olduğu için ilçe yönetimi ikisine oyları vermişler Diğer hemşerilerimize 3-5 arasında oy vermişler. Ne kadar cömert imişler ya.


Başlık:

Erol abi seviliyorsun inan

00:15:40

Gönderen:

murat

24/11/18

Erol Aytaç abim fikirlerini beğeniyorum dobra dobra konuşuyorsun. Ancak şu yazım kurallarını da düzeltsen çok sevinirim. Ömer Ercan için birşey diyemem ama Mehmet Ercan abin zabıta daire başkanı iken Melih gökçekin sağ kolu iken hangi haymanalıların olacak işlerini engelledi ve taş koydu. Onu bi kendisine sor ondan sonra Mehmet Ercanıda sevmeye başlarız.Kendisinden başka hiçbir Haymanalının yükselmesini istemediği bir gerçek ve sadece yanına Zekai kılınç abiyi aldı. Oldu mu abiciğim.Temayülde dahi sadece yönetimde diye birisine oyları yönlendirmişler.


Başlık:

BÜYÜK BAŞKAN GELECEK

03:50:02

Gönderen:

EROL AYTAÇ

22/11/18

BÜN ANKETE BAKTIGIM DA NE YAZIK HAYMANA NIN GÜRÜR OLAN MEHET ERCAN VE ÖMER ERCAN NIN DAN BAS ETMYENLER SANKI DÜŞMAN OLMUŞLAR NE YAZIKBU AYRIMCILIK VE KİN HAYMANA HİÇ FAYDASI OLMAZ BEYLER HAYMANA YA EN BÜYÜK HİZMET EDECEK VE ANKARA ZABITA DAIRE BAŞKANLIGI VE AYNI ZAMAN DA ANKARA AIT BAŞKANLIGI YAPAN HAYMANA NIN ОÜRÜR MEHMET ERCANA YAKIŞIR BELEDİYE BAŞKANLIGI VE ÖMER ERCAN YURTBEYLI BELDESİNI PARİS YAPTI BORÇSUZ BİR BELDE BİRAKTI BÜОÜN HAYMANA DA YARIMCILIK YAPMAYIN HERKES HAYMANALI DIR


Başlık:

Oyumuz Eğitime!

06:28:26

Gönderen:

Hoca

21/11/18

Haymana`nın en büyük eksiğinin eğitim olduğunu,okuyarak başarılı olan insan sayısının her geçen gün azaldığını biliyoruz.Haymana`lı değilim ama burada yaşayan ve Haymana`nın son 4 yılını dikkate alan biri olarak düşündüğümde eşimin ve benim kesin tercihimiz Levent Hocamdan yana olacaktır.Levent KOÇ`a başarılar dilerim.Yolunuz ve bahtınız açık olsun Levent Hocam.


Başlık:

Orhan Tuncer Ak partiye artılar getirir

09:23:32

Gönderen:

Celal

20/11/18

Esas unuttuğumuz bir olgu var.Orhan Tuncer ağabeyin geçen sene bir yerdeki çay sohbetimizde en önemli projeleri olarak kabul ettiğim kaplıca turizmi olsun,büyük kentlerden küçük kente dönüş projesi olsun,istihdamı devlet kapısından çıkarıp özel yatırımcıların teşviki ile her tarafa yayma projesi olsun önemli projelerdir.Bir de akademik bir kariyer sahibi olması haymanaya ve ak partiye artılar getirecek diye düşünüyorum.En önemlisi misyon sahibi,dürüstlüğün dibe vurduğu zamanda,kul hakkı,yetim hakkı yemeyen bir aday olarak görüyorum.Sağlıkta yaptığı hizmetleri hemşerilerimiz biliyor. Haymana imajı açısından da bence Orhan Tuncer ağabeyin adaylığının hayırlı olacağını düşünüyorum.Sanıyorum sadece bir dönem belediye başkanlığı yapıp projelerini bitirip tekrar aday olmayacakmış.


Başlık:

Birbirinizi karalayın ve çamur atın

08:36:58

Gönderen:

Celal

20/11/18

Herkes kendisini taraftarmış gibi övüyor.Bir tane aday dikkatimi çekti ne yorumlarla velveleye veriyor ne de kendisini yırtıyor.Bu efendi ve mütevazi kişi Orhan Tuncer abidir.Siz sallayın işkembeden.Birbirlerine attığınız çamurlara göre herkesin bir kirli çıkısı olduğu anlaşılıyor.Seçim zamanı ortaya çıkar.Ancak Orhan abinin hiçbir çamuru yok,sicili temiz mazisi açık biliyorum.3 üniversite bitirmiş.2 lisans yapmış,Haymana kaplıcaları için birkaç kez seminer ve panel düzenlettiğini hatta profesörün uçak biletini de kendisi vermiş diye duydum.E biraz insafa gelinde takım tutar gibi holigan bir şekilde adam tutmayın.Ak Parti Orhan Tunceri aday gösterdiği takdirde Haymana kazanır.Aksi halde Haymana yerinde sayar hemşerilerim.Ak parti enayi değil tartar,biçer ve mantık süzgecinden geçirir sanırım.


Başlık:

fahri abi ve hacı aysuya başarılar

18:36:52

Gönderen:

gedikli

19/11/18

fahri abi ve hacı aysu ya başarılar diliyorum...


Başlık:

Gerçekler

17:53:07

Gönderen:

Haymanam

19/11/18

Anladım ki haymanayı gerçek seven,Samim yaşar,Aytekin yüzer ve h.irahim aysuymuş biz adayız dediler ak Parti`nin gölgesine sığınmadan yaptılar bu işi üçünü tebrik ediyorum.


Başlık:

Gerçekler

17:42:47

Gönderen:

Haymanam

19/11/18

Bunlarmı haymanayı seviyor,hiç birinin kendine güveni yok.ak Parti`nin sırtından seçim kazanmanın derdindeler,yani kendilerine güven sıfır.


Başlık:

Cocuklaşmayın

17:15:54

Gönderen:

Kemal

19/11/18

Bütün adaylara başarılar diliyorum hepsi haymanamızın insanı allah kime nasip etiyse o olur.levent diye yazan cocuklar cok itici oluyo bu yazılarınız gercekten yorumlarrlar insalar oy vermiyo siz mitingde gördügünüz bu kadar yorum yazmakla meydanı doldurmak aynı durum lütfen tüm adayları yıpraatmayalım siz birini övüp digerini kötülerseniz aynısını sizin adaylarınızda yaşar insaları başkalarından överek uzaklaştırıyosunuz ben akpartinin adayı kim olursa ona oy verim kişisel menfati olanlar akpartiyi kullanmasın


Başlık:

Eminn

07:02:07

Gönderen:

Ve rahat olun

18/11/18

Emin ve rahat olun,simdi aciklanan adaylardan en iyisini hepimiz biliyoruz.Yolunuz acik olsun hocamm.Emin ve rahat olun Haymana sizinle.


Başlık:

Yaparsa

06:59:38

Gönderen:

Hocam.yaparr

18/11/18

Bugune kadar Haymana`da vakit geçirmeyen adaylar görmekteyiz.Levent Koç`un yıllardir Haymana içinde aktof rol.aldigini hepimiz gorduk.Haymana icin yillardir ogrencileri yetistirerek Haymana`ya hizmet etmektedir.suanda adayligini aciklamis ve hizmet etmeye hazirlanmistir.Yolun acik olsun hocamm.Yaparsa hocam yapar


Başlık:

BÜYÜK DÜŞÜN

07:55:36

Gönderen:

OОUZHAN YÜCEL

17/11/18

ORHAN TUNCERi destekliyoruz sonuna kadar..........


Başlık:

Oylar orhan tuncer e

04:16:53

Gönderen:

Oğuzhan bey

17/11/18

HAYMANAYA ORHAN TUNCER YAKIŞIR DIGERLERI BOS


Başlık:

Projeler 2

23:25:06

Gönderen:

Haymanalı bey

17/11/18

2. Bu amaçla bu yola bismillah dedik. Memleketimizin geldiği durum yürekleri burkuyor. Kurumlarımız gitti, gençlerimiz gitti. İlçemizde su yok, mahallelerimizde aynı su, yol, altyapı yok. İlçe merkezinde birçok eksiklik var. Eskiden kalma hiçbir güzellik ve değer kalmadı. Bizde adaylığımızı açıkladık ve diğer adaylarca eleştirildik. Hoca’nın ne işi var siyasetle dediler! Belediye başkanlığı bir meslek değil, hizmet yeridir. Bu mahrumiyetten dolayı aday oldum.


Başlık:

Yapacaklarımız bir

23:20:54

Gönderen:

Haymanalı Bey

17/11/18

1.“Ekibimle birlikte bir anlamda deli cesareti göstererek yola çıktık ve miting havasında basın açıklamamızı yapıyoruz. Levent Koç Haymana doğumlu, öğrenimini burada yapan bir kardeşiniz. Mesleki yönden önüm hep açıktı, ancak yetiştiğim memleketime karşı da bir borcum vardı. Haymanamıza bir çivi çakılmaması, hep geriye gider olmamız bizleri taşın altına gövdemizi koymaya itmiştir. Mesleğimde sürekli müfettişler geldi gitti siyaset yapıyor diye. Oysa Levent Koç memleketinin sıkıntılarını düşünüyor


Başlık:

Boşverin

22:21:45

Gönderen:

Selim

17/11/18

Levent Koç u çıkarın geri kalan adayların hepsi boş yaparsa hoca yapar


Başlık:

Kazanan haymana olsun

22:16:33

Gönderen:

Hacı NAMAL

17/11/18

Tüm aday adaylarına başarılar diliyorum kazanan HAYMANA olsun inşallah


Başlık:

Haymana için

20:33:03

Gönderen:

Mehmet

17/11/18

Ben Haymana için bu kadar aday içerisinde levent Koç diyorum. AKP kimi gosterirse gosyersin levent Koç her koşulda kazanacak


Başlık:

Resme dikkat

19:54:40

Gönderen:

Coskun ateş

17/11/18

Şu yukardaki aday adaylarına bir bakın resime lütfen ne hissediyorsunuz. Duygularımı buraya yazamıcam ayıp olmasın diye ama menfaat akıyor simsarlık akıyor lütfen bunlar olacagına başkansız yaşayalım


Başlık:

Ahmet

19:50:22

Gönderen:

Ahmet

17/11/18

Levent kardeş o nasıl bir miting di öyle. Siyaset burada yorumlarda kendini övmek degil meydanları doldurmak insan kitlelerini sürüklemekdir daha ögrenecegin çok şey olacak muhalkak hayatta daha yaşın genç herşeyin hayırlısı olsun


Başlık:

Vakit Levent Koç Vakti

19:45:11

Gönderen:

Haymana

17/11/18

Adaylar içerisinde en şanslı Levent koç ve Fahri ustayı görüyorum fakat Fahri Usta`nın sadece adı var kendi ortalıkta yok bu sebeple yıllardır sahada dur durak bilmeyen çalışan proje üreten Levent Koç diyorum Ak Parti Fahri Ustayı aday göstermekle çok büyük bir hata yapacaktır ve kazanamayacaktır .Ne olursa olsun Levent Koç diyorum saygılar


Başlık:

Yeter artık

19:34:08

Gönderen:

Yrniceli

17/11/18

Bir YENİCE`li olarak ozdemir turgutu istemiyoruz bu adaylar içinde en uyumlu levent Koç`tur. Levent ozdemir Turgut diyen yeniceliler çıkarcı beleşçi tayfasıdır. Biz artık elimizi vicdanımıza koyduk ve levent Koç diyoruz. Sandıkta belli olacak bu


Başlık:

Haymana adaylari

18:06:13

Gönderen:

Harun

17/11/18

Burda ak parti adaylarindan hic bi cacık olmaz boşa akpartiyi mesgul etmeyin secilsenizde haymanamız icin hic birsey yapacaniza inanmiyorum hepsi koltuk ve makam peşinde haymananız için hayırlı biri gelir inş saygilar


Başlık:

İçlerinde en iyisi Doğu Demir

17:35:24

Gönderen:

Evcili Asi

17/11/18

Valla bunlar batan geminin malları içlerinde yine en iyisi avukat Doğu demir


Başlık:

Komedi

14:28:59

Gönderen:

Haymanam

17/11/18

Haydeee yokmu arttıran,,batan geminin malları bunlar.


Başlık:

Adaylar

09:14:16

Gönderen:

Ahmet

17/11/18

Ben bişe merak ediyorum akp daha adaylrını açıklamadı ancak fahri usta İnstagram hesabından akp nin adayı diye yayınlamış kendisini. Zamanı gelince aday yapmazsa akp utanacakmı bu yayından diye sormak istiyorum. Ayrıca akp aday gösterse hacıdan beter olur yine kaybeder parti. Ne varlıgı var haymanada ne yoklugu. Kimsenin dügününde cenazesinde yok. Vs. Vss. Hiçbişede yok ne yüzle aday oluyor kimden oy isteyecek kim oy verecek cevap kendisi verirse sevinirim


Başlık:

Tevekkeltü alALLAH

08:12:41

Gönderen:

Genc adam

17/11/18

Su ısimlerden başkanlik en cok levent hocaya yakisir pazar gunu yaptigi konusma sonrasi tuylerimi diken diken etti.biz emin ve rahatiz hocam insALLAH sende rahat bir secim kazanirsin


Başlık:

Levent diyorum

03:20:46

Gönderen:

Ahmet

16/11/18

Kararsız bir seçmendim, özdemir beyin 5 yılı heba ettiği aşikar, hacı bey ise aynı tas hamam aynı çevresiyle devam ettiği görülüyor, fahri abi hepsinden karizmatik olsada etrafında kimsenin olmadığını bilmiyen yok maalesef, levent beyi de biliyoruz şaibesiz pırıl pırıl bir insan genç ve eğitimli olması, adı büğüne kadar kirlenmemiş siyasete bulaşmamış biri olduğu için kendisinde karar kıldık akp liyim ama aday gösterilmesede oyumuz levent beyindir.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin