Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

YILMAZ KESKİN’E BÜYÜK DESTEK
23/11/2018

Ankara’da Yenimahalle CHP Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunda bulunan hemşerimiz Yılmaz Keskin, yaklaşık 60 Bin Haymanalı hemşerimizin sesi olmak istiyor.
İlçemizde uzun süre serbest muhasebecilik yapan ve köklü bir aileye mensup olan Yılmaz Keskin, bir süre önce Ankara Yenimahalle’den CHP Meclis Üyeliği aday adaylık başvurusu yapmıştı.
Keskin, CHP’nin Ankara’da Haymanalı tek aday adayı olarak dikkat çekiyor. 
Özellikle Ankara-Yenimahalle çevresinde çok yoğun bir Haymanalı nüfus var. Yaklaşık 60-70 bin civarında  nüfusun bulunması ve bu hemşehrilerimizin de  kendilerini temsil edecek bir ismin bulunmasından dolayı, Haymanalıların Keskin’in adaylığından çok memnun olduklarını söylüyorlar.
Keskin aday adaylığı hakkında şunları söyledi, “AK Parti’nin Yenimahalle ve Çankaya belediyelerini kazanmak adına önemli hamleler yaptığı bir dönem de benim adaylığımın CHP için bir güç olacağı önemli bir gerçektir. Buradaki binlerce hemşerimiz şimdiden heyecanla ve sevinçle bana destek vereceklerini beyan ettiler. Ben de meclis üyesi olmam halinde kendilerine her türlü yardımı yapacağıma ve onların sesi olacağıma söz verdim. Tüm hemşerilerime desteklerinden dolayı şimdiden teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum”
Haber: Hüseyin YILDIRIM 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " YILMAZ KESKİN’E BÜYÜK DESTEK " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Hayırdır bir sorun mu var abim?

00:03:43

Gönderen:

Hasan

29/11/18

Hayırdır Yılmaz Abi, Naci Sezer abinin adı muhalif çıktı diye mi dışlıyorsunuz? Ben ak partiliyim ama böyle ucuz yoldan muhalifleri sindirmek ak partiye mahsustu. Demek ki CHP de aynısını yapıyormuş. Kulaklarımıza gelenler doğru imiş demek ki.


Başlık:

levent Bey

21:25:08

Gönderen:

yılmaz keskin

28/11/18

Levent Bey`in Haymana için gösterdiği çabayı inkar etmemek lazım. Mecliste bulunduğu süre zarfında Haymana`yı hep gündeme taşıdı. Haymana etkinliklerinde hep bulundu. Cenaze ,düğün ayırmadı.Ve daha önce de ifade ettim Leveent Bey`in büyükşehir belediye başkan adaylığı Haymana için bir şans olur.Adaylığım süresince kendisinden yakın ilgi ve destek gördüğümü inkar edemem. Yerel de alınan veya alınmayan oylar için örgüt çalışması yeniden yapılandırılmalıdır. Selam ve sevgi ile..


Başlık:

boşboş

19:33:39

Gönderen:

cevap

28/11/18

Siyasetten anlamadığın alıgılayamadığın kapasitenin yetmediği boş boş yazdıklarından belli. Sana şu yazdığım cevap bile çok. Ne demek istediğimi bilen bilir. Sen kendi üslübunla çapınla mutlu ol.


Başlık:

Eline ne çaldın eline ne çalsın?

04:14:48

Gönderen:

Hasan

27/11/18

Aytek baba Levent Beye ne kadar oy çıkardın ki yanında bir tane Haymanalı yok diyorsun. Haymana`da birinci veya ikinci parti mi yaptın adamı? Ne yüzle adamın yanında bir tane haymanalı yok diyelim ki. Ne zaman ikinci parti veya birinci parti olursa o zaman hep beraber kınarız telefonlara boğarız. Hemşerim şimdi benim Levent Bey`e söyleyecek lacım yok, daha doğrusu utanırım aldığı oy sayısından dolayı. Annnaata bildim mi Aytek abem.


Başlık:

destek vermez

18:53:05

Gönderen:

aytek

26/11/18

Haymana Yılmaz Keskine sonuna kadar destek verir ama Levent Gök asla destek vermez. Vereceği tek şey önerge vermek. Bir Allahın kulu çıksın söylesin hangi Haymanalıyı işe almış, ekibinde bir tane Haymanalı varmı Allahaşkına söylesin.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin