Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“İLÇEMİZDE BAŞARILI YÖNETİCİ YOK”
23/11/2018

AK Parti Haymana Belediye Başkan Aday Adaylarından Orhan Tuncer, seçimler öncesi Haymana Siyasetinde nabzın yükseldiğini, şuana kadar başarılı bir yöneticinin Haymana’da başkan olmadığını dile getirerek eleştirilerde bulundu.
AK Parti Haymana Belediye Başkan Aday Adaylarından Orhan Tuncer bu hafta gazetemizi ziyaret etti.
Tuncer gazetemizi ziyaretinde siyaset gündemi üzerine bir takım değerlendirmelerde bulundu.
Tuncer konuşmasında: “Doğup büyüdüğüm ilçeme hizmet etmek amacıyla Belediye Başkan Aday Adaylığı için AK Parti’ye müracaat ettim. Partim uygun görür aday yaparsa, halkımızın karşısına şimdiye kadar görülmemiş, ayağı yere basan müthiş projelerle çıkacağız. Halkımız uygun görür belediye başkanı olarak seçerse birlik beraberlik içinde donanımlı bir ekiple, hiç bir ayrım yapmadan adalet ve hakkaniyet çerçevesinde belediye başkanlığı nasıl yapılır herkese göstereceğiz. Şeffaf belediyecilik ile belediyenin gelir, gider ve borç durumunu vatandaşın ne zaman isterse görebileceği bir sistem kuracağız.  İlçemiz maalesef şuan itibari ile hak ettiği yerde kesinlikle değildir. Nedenlerine gelince, bundan uzun zaman önce Türkiye ekonomi hamleleri ile adeta dünyada büyürken, Haymana maalesef bu hamlelerden istediği payı alamadı. Bunun sebebi de başarılı yöneticilerin ilçemizde olmayışından kaynaklandığını düşünüyorum. Eğri oturup doğru konuşmak gerekiyor. Haymana’da başarılı bir yönetici yok. Şimdiye kadar birçok belediye başkanı değişmesine rağmen sadece başkanların isimleri değişti, sistem hep aynı şekilde devam etti. Birilerinin artık buna demesi gerekiyor. Başarılı, çalışkan, enerjik, hırslı, tuttuğunu koparan bir belediye başkanına ihtiyaç vardır. Bu meziyetlerin şahsım nezdinde olduğuna inanıyor, tüm hemşerilerimden bu anlamda destek bekliyorum. Artık siyasetin ateşlendiği, kazanın kaynadığı bir zamana geldik. Bu süre zarfında üzerine basarak şunu dile getirmek istiyorum. Bizler hepimiz kardeşiz. Birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza edelim. Kimseyi küstürmeyelim. Seçimler biter, birileri kazanır birileri kaybeder. Önemli olan dostlukların, sevginin ve saygının baki kalmasıdır. Bu süreçte aday olacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Şunu da dip not olarak söylemeden geçmeyim. Partim şahsımı aday gösterirse adayım, değilse partimin her zaman yanındayım. Başka bir partiden aday olmayı düşünmüyorum. Tüm hemşerilerimi kalbi duygularımla selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “İLÇEMİZDE BAŞARILI YÖNETİCİ YOK” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

He yılmaz he bizde bu palavranı yuttuk

05:56:28

Gönderen:

Mehmet

25/11/18

Yılmaz hiç tanımıyorsun canım biz de yuttuk. İyi algı yapacağını düşünürken çamura batıyorsunuz. Sen Orhan Tuncer abiyi tanımıyorsan ben eşşek gibi angırırım. Ama Levent Koçu ve özdemir turgutu tanıdığına göre sokaktaki küçük bebekleri dahi tanırsın Haymanada. Biraz küçük at da civcivler yesin hemu canım. Ben Orhan abinin yerine olsam ya başka partiden ya da hacı aysu abiyi desteklerim. Eğer o aday olursa hacı abi orhan abiyi desteklesin.Orhan abi aday olmuyorsa hacı abiyi desteklesin ki para ile yukarıya yağ yakmakla aday olanlar havalarını alsınlar.


Başlık:

Senin gibi birikimli adamı keşke gösterseler

00:22:08

Gönderen:

Cemal

24/11/18

Ya orhan tuncer abim. Ak partide artık akıl tutulması var. Senin gibi düzgün insanları aday göstermezler. Gösterirlerse inanın çok şaşıracağım. Çünkü ak partiye düzgün aday değil, rantını düşünen ve yukarılara iyice tereyağı süren veya parası çok olan kişileri aday gösterirler.


Başlık:

Seçim

21:11:52

Gönderen:

Yılmaz

24/11/18

Haberde bahsi geçen beyfendiyi tanımadığım için yorum yapmıyorum dışardan gözlemlediğim kadarıyla bu seçimlerin Özdemir Turgut ve Levent Koç arasında geçeceğidir


Başlık:

DEĞžİŞİM ZAMANI

06:37:11

Gönderen:

OОUZHAN

23/11/18

HAYMANANIN DEĞžİŞİME İHTİYACI VAR BU ANCAK ORHAN TUNCER İLE OLACAKTIR SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ.


Başlık:

YETİM HAYMANA

00:37:26

Gönderen:

HAYMANA

23/11/18

E GİT OL BAŞKA PARTİDEN KARDEŞİM KAÇ KEZ ADAY ADAYI OLDUN İLÇENİ SEVSEN İLÇENİN HALİ ORTADA HALEN AK PARTİ BU NE YA


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin