Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“DEDİKODULARA İNANMAYIN”
23/11/2018

AK Parti Pazar günü aday adayları ile ilgili bir temayül yoklaması gerçekleştirdi. Temayül sonuçları ile ilgili sokaklarda dolaşan söylentilere ithafen AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir “dedikodulara inanmayın” dedi.
AK Parti’de aday adayları için nefesler tutuldu. Geçtiğimiz hafta içi aday adayları AK Parti Haymana İlçe Teşkilatına gelerek adaylık başvurularını yaptılar. İlçemizden 11 belediye başkan adayı başvuru da bulundu. Mevcut Belediye Başkanı Özdemir Turgut’u da sayarsak 31 Mart 2019 yerel seçimleri için 12 aday adayı kıyasıya bir seçim rekabetine girmiş oldu.
Cuma günü başvuruların sona ermesinin ardından Pazar günü Ankara Arena Spor Salonunda bu defa temayül yoklama heyecanı vardı.
Temayül yoklamasında ilçe başkanları, belediye başkanları, mahalle başkanları, belediye meclis üyeleri ve ilçe teşkilatında bulunan gençlik ve kadın kolları oy kullandılar.
Bilgisayar üzerinden yapılan temayül yoklaması oy kullanma işlemi kapalı olarak yapıldı. 
Temayül yoklaması için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için iki, Haymana Belediye Başkanlığı için iki adaya oy kullanıldı.
DEDİKODULAR ALDI BAŞINI YÜRÜDÜ
Temayül yoklamasının ardından Haymana’da çeşitli söylentiler dolaşmaya başladı. Söylentilerde aday adayı olanların isimleri zikredilerek “En çok oyu ... şahıs almış” şeklinde konuşmalar yapıldı.
KANDEMİR; “SONUÇLARI KİMSE BİLEMEZ”
Temayül yoklamasının sonuçlarına dair çıkan söylentileri, AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir’e sorduk. Kandemir şunları dile getirdi, “Temayül yoklamasının sonuçlarına dair dedikodular tamamen asılsızdır. Sonuçları sadece partimizin genel merkezi bilmektedir. Kimin kaç oy aldığı kesinlikle bilinmemektedir. Sonucu ben bilmiyorsam, hiç kimse de bilmiyor demektir.” diyerek tartışmalara son noktayı koydu.
Temayül yoklamasının ardından adaylık için ayrıca anket sonuçları, parti koordinatörlerinin ve genel merkezin kararı sonuçlarda etkili olacağı parti tarafından söyleniyor.
ADAY ARALIK’TA BELLİ OLACAK 
Sonuçların ve adayın ise Aralık Ayı içerisinde açıklanması bekleniyor. İlçe Başkanı Rüstem Kandemir bu konuyla ilgili olarak da yaptığı açıklamada, “Şimdiden seçilecek olan adayımıza başarılar diliyoruz. Partimiz kimi gösterirse göstersin biz ilçe teşkilatı olarak onun arkasında duracak ve tam destek vereceğiz” dedi.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ  
 
 
AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir

Bu yazıya toplam 7 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “DEDİKODULARA İNANMAYIN” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Ak parti dikkatli olsun

03:34:53

Gönderen:

Ali

30/11/18

Ya ak partiliiii abi bende ak partiliyim. Doğru özdemir birşey yapmadı ama özdemiri liste başından atalım derken bu sefer daha beteri ve Haymanalılar tarafından sevilmeyen fahri usta gelirse vay anam vay yandık demeyin. Bence bu iki kişi dışında kim gelirse gelsin ak parti kazanır.Ancak özdemir turgut veya fahri usta aday olursa ak parti hacı abinin karşısında kaybeden onu bilin.Üniversite mezunu iki kişi var.Bunlardan birisi de en idealin ve geçmişi temiz olan orhan tuncer abidir.Bunu inkar etmeyiz. Ak parti firavunlaşıp paralı insanları aday yapmasın bedelini ağır öder.


Başlık:

Bunların karşısınde kim güclüyse onu destekliycez

20:08:54

Gönderen:

Akpartiilii

28/11/18

Belediye basaknida ilce baskaninida istemiyoz inslah ikisinden bu memleket kurtulur bunlara oy veren dusunsun bir wc yapildi iki tane daha yaparlar bitirdileer yazik ettiler memlekete bunlar ayni ekip bidaha yonetime gelirse burda esnaf halk kalmaz bitik sizin yuzunuzden mahvolduk is yok ticarete yok hala ozdemir rustemmi destekleyenler bu ilcenin katili oldunuz gorunen koy klavuz lstemez 5 yildir yediler ictiler daha ne yapacaklar ak parti insalah ozdemiride ristemide alir avukat gelmis orhan gelmis fahri gelmis ali ihsan gelmis hoca gelmis ercnlar gelmis bintane rustem bintane ozdemir ederler insallah bunlar haric kim aday olurda destklerim yeterki bu memleket Bunlardan kurtulsun yazik kul hakki memleket bittii utanma yok insalarda..


Başlık:

fanatik ak partili

07:25:04

Gönderen:

Ahmet

27/11/18

Ak parti özdemir turgut ve fahri ustayı gösterirse kaybeder. Orhan Tuncer abimiz üniversiteyi bitirmiş 2 yüksek master yapan ve termal turizm olsun konusunda uzmanlaşmış bir insan. Ak parti Orhan Tuncer beyefendiyi aday göstermezse oy vermeyiz,çalışmayız. Bu kadar basit. Yukarıdakiler artık bunu anlasınlar.Fanatik ak partili idik artık bu adaylık süreci nedeniyle yok favori aday belli gibi algılar yüzünden fanatikliğimiz kalmadı. İllaki para veye ilçe yönetiminde adamın mı olacak?


Başlık:

Vakitbirlikolma vakti

06:30:32

Gönderen:

Hacı>levent koc

27/11/18

Levent koç derhal haci aysu ile birlesmelii gerekirse baskan yardimciligi yapmali bunlara tekrardan firsat vermemelidir


Başlık:

Seçim

21:21:52

Gönderen:

Musti

24/11/18

Ak parti Özdemir Turgut yada Levent Koç dışında başka bir aday gösterir ise Haymana`da kaybedebilir.Bu saydığım iki isminde herşeye rağmen yinede aday olursa ikisinden biri`nin kazanacağı aşikar şimdi bazı yorumlarda Hacı Aysu diyecekler Hacı Aysu Akp`nin enparlak döneminde dahi Özdemir Turguta karşı kaybetmiş biridir şansı yok malesed


Başlık:

Esgale bak

06:06:25

Gönderen:

Torator

23/11/18

Na gadarda güzel yakismis koltuğa boy pos endam yörü bre bolubeyi


Başlık:

YETİM HAYMANA

00:39:09

Gönderen:

HAYMANA

23/11/18

İLÇE BAŞKANI HAYMANAYA EN İYİ İLÇE BAŞKANI SEN OLURSUN HELAL OLSUN SANA BU MİLLETE BU BAŞKAN BU KADAR NET


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin