Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

AK PARTİ ADAYINI HAFTAYA AÇIKLAYACAK
30/11/2018

AK Parti Haymana Belediye Başkan adayını açıklamadı. Ancak ortalıkta listeler dolaşmaya başladı. Partinin ise kesin adayı önümüzdeki hafta açıklaması bekleniyor.
AK Parti’de adaylık heyecanı önümüzdeki haftaya kaldı.
Haymana Belediye Başkanlığı için AK Parti’ye 11 müracaat yapılmış, mevcut Belediye Başkanı Özdemir Turgut ile birlikte bu sayı 12’ye çıkmıştı.
BÜYÜKŞEHİR ADAYI ÖZHASEKİ OLDU
AK Parti Cumartesi günü 40 ilin belediye başkan adayını açıklamış, Salı günü de Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak da Mehmet Özhaseki’yi göstermişti. Özhaseki ismi zaten günlerdir konuşuluyordu ve sürpriz olmadı.
Özhaseki’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasının ardından tüm gözler Haymana’ya çevrildi. 
LİSTELER HAVADA UÇTU
Geçtiğimiz hafta özellikle sosyal medyada AK Parti’nin ilçe belediye başkan adayları ile ilgili listeler dolanmaya ve vatandaşlar arasında yoğun şekilde konuşulmaya başlandı.
Ortalıkta dolaşan resmi olmayan listelerin birinde Haymana Belediye Başkan adayı olarak Özdemir Turgut’un gösterildiği söylenirken, bir başka listede ise Fahri Usta’nın aday olduğu yönündeydi.
KANDEMİR; “LİSTELER KESİN DEĞİL”
Konu ile ilgili konuşan AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir olaya son noktayı koydu ve “Şu an için ortalıkta dolaşan listelerin hiçbirisine itibar etmeyin. AK Parti Haymana Belediye Başkan adayının önümüzdeki hafta açıklanmasını bekliyoruz. Bu süre zarfında birçok dedikodu, çeşitli söylentiler ortalıkta dolaşacaktır. Ancak hiçbirisi gerçeği yansıtmıyor. Son noktayı Genel Merkezimiz koyacak ve adayımız belli olacaktır. O nedenle şimdiden o adaymış, bu seçilecekmiş lafları sadece birer hayal ürünüdür.” dedi.
   Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 16 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " AK PARTİ ADAYINI HAFTAYA AÇIKLAYACAK " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

muahfazakar partiyse acıklamaz

18:30:00

Gönderen:

kemal

11/12/18

eger ak parti tv lerde konuşuldugu islami bir partiytse muahafazakarsa yoksullukla yolsuzlukla hizmetsizlikle mücadele ediyosa özdemiri kesinlikle acıklamaz ve bu ilçe teşkilatınıda alır .1 aydır ileçede özdemir diyolar bende degil diyorum. eger özdemir olmasaa aday bu büyük bir itibar kaybı olur.onuda söyleyim.ben hiç bir şartta oy vermiycem karşısında kim güclüyse onu destekliycem 5 yıldır ne hizmet oldu zatan bidaha kazanırsa burda ne esnfa kalır ne insan göç eder gider bidahi secimde muhtarlık konuşuuruz.görünen köy klavuz istemez sorun esnafa halka 5 yıldır ne yapılmış.


Başlık:

Adayı kesin olarak biliyorum

19:49:19

Gönderen:

Başkan

8/12/18

Aldığım bilgiye göre hatta 100 bilgiye göre diyeyim özdemir başkan tekrar aday olarak çıkarılacak. Ne levent ne hacı ne başkası, özdemiri sevdiğim felan da yok ama bilgilerim sağlamdır.


Başlık:

Taraflı

04:39:06

Gönderen:

Metin

5/12/18

Rustem bey Haymananın istemediği bir başkanı tekrar akp adayı yapmak için neden bu kadar uğraşıyorsun sana ne vadedildi. Yarın ozdemir Turgut bu seçimi her şekilde kaybedecek o zaman yanlı bir ilçe başkanı olarak ne yapacaksın partiye ne hesap vereceksin, halk ozdemir turgutu istemiyor bunu korde, sağırda biliyor sen nasıl olurda bilmezsin, bu bir ğerçektir. Bırak artık bu taraf tutmayı Haymana belediye başkanını şoforluğunu yapmayı bırak Haymana halkı levent Koç diyor sen engel ve mani olmaya çalışıyorsun, ama her şekilde levent Koç kazanır buna engel olamazsınız. Gerçekler her zaman acıdır sizin gibiler için, saygılar


Başlık:

Aday Değil, mühim olan Haymana

04:30:07

Gönderen:

Platon

5/12/18

Öncelikle tüm adaylara başarılar dilerim .Eğer bir yapılanma olacaksa bu Levent Koç ile olmalıdır.Haymanada bir genç olarak yıllar boyu dışarı tasındık göç verdik elimizdeki resmi daireleri polatlıya kaptırdık, ilçe jandarmada asker kalmadı, üniversite geldi ama doğru düzgün bi sosyal faaliyet yok.Birisinin buna dur demesi lazım.Karalama çalışması illaki olacaktır ama kimse kendisi duymadan başkasının sözlerini duymuş gibi sarf etmesin... Fazla yazmaya gerek yok bu işi ehline verin ki kazanan Haymana olsun... Levent Koç diyoruz...


Başlık:

Bu hırs ne hocam

22:28:29

Gönderen:

Merkez

5/12/18

Hacıya fahriye karşı bu sizdeki hırs ne hocam.Eyer böyle bir şey yaptıysanız hiç yakışmamış size.Bu millet artık özdemirden kurtulmak istiyor.Siz sadece kendiniz aileniz kardeşleriniz gidip özdemire oy verirsiniz.Birde yanınızda taşıdığınız 3,4 kişi verir sizle özdemire.Ama başka hiç bir koç da vermez sizi destekleyenler de vermez.Haymana top yekün özdemirden kurtulmak için hacının etrafında birleşecek unutmayın bunu hocam.Siz sırf egonuzu tatmin etmek için yanınızdaki 3,4 tane köylünüzde olmayan dalkavuklarla beraber özdemirin ekmeğine yağ sürersiniz.Ama şubata inanın bu haymana halkı asla sizi affetmiyecek.


Başlık:

Yakıştıramadım ayıp

17:03:59

Gönderen:

Ahmet bey

5/12/18

Levent hoca Genel merkeze gidip biz feragat ediyoz özdemir aday olsun dedigin dogrumu.. haymanada herkez konuşuyo sen aşirete bunu yaptınmı yapmadınmı acıkla bunu .fahri abiye hacıya bu düşmanlık ne proje adayısın bu kadar engellemenize ragmen inşallah fahri abi ak partiden aday olur..ozaman hepinizin tekeri boşa dönecek.git özdemirin yanına acıkca söle kıvırmanın alemi yok


Başlık:

saraç ogluna

16:53:32

Gönderen:

haymana

5/12/18

SARAÇ OGLU kendi adına konuş veya adını yaz saraçların yarısı başka yerde nbaşka yarısı başka yerde hacı zamanında ahmet saraça yaptıklarını unutmadık hacı işine gelmeyeni hain ilan etsin atsın iftirayı sende inan ondan sonra cık basbas bagır 4 parti olacaksın sizin gibi ler yüzünden gediğin adı çıkıyor


Başlık:

Levent

17:51:22

Gönderen:

Merkez

4/12/18

Bizde ailecek leventi destekliyoruz ama özdemire çalışacak denmesi hiç hoş olmadı farklı şekilde kafamız zaten karıştı bide bu özdemir lafı iyice mide bulandırdı umarız öyle degildir


Başlık:

GEDIK HACI AYSU DIYOR

10:13:22

Gönderen:

SARACOGLU

4/12/18

Levent koc hakkinda duyduklarim hic hosuma gitmedi .. eger aday gosterilmesse ozdemir tutgutu desteklicekmis .. eger ole bisey yaparsan hakkimiz sana haram zikkim olsn . Biz bu zulmu memleketce 5 senedir cekiyoruz birde kendi adamimiz yuzunden 1 oy dahi alacaksa ozdemir turgut seni affetmeyiz sayin koc!!!!


Başlık:

Levent Koç haddini bil

11:31:33

Gönderen:

Fahri Ustaya kurban olun

3/12/18

Levent Koç haddini bil sen Hacı Aysu`yu karşına alıyorsun, birde trolcuklerine Fahri Ustaya saldırtıyorsun.Yalnızlığınla kaybolup gideceksin farkında değilsin.


Başlık:

İnşallah fahri abiyi secerler

18:00:57

Gönderen:

Kenan

2/12/18

Ödemir haric kimi secerlerse destek var özdemirmi fahri abimi derseniz fahri abi derim 5 yıldır hizmetler ortada halk mutsuz umutsuz bu ilçe teşkilatıyla olmuyo özdemirin arka bahcesi olmuş denedik gördük pişman olduk ak parti hata yapıp özdemiri secerse hacı aysu ikiye katlar aday adaylarından kimse özdemir için bu halktan oy isteyemez ne yüzle istiycekler.acaba


Başlık:

Ak parti satranç taşı gibi aday göstermeli

08:57:45

Gönderen:

Ahmet

2/12/18

AkP nin adayı Ömer Ercan veya Orhan Tuncerdir. Aldığım duyumlar o doğrultuda. Ancak Ömer ercan abi, hacı aysu abinin karşısında kaybeder. Çünkü Özdemir turgut bir taraftan ak parti bir taraftan oyları bölerler.Aradan hacı abi çıkacak.Sevmesem de istemesem de en sempatiği odur.Özdemir turgut da, Fahri usta da itici ve tepeden aday olma alışkanları nedeniyle oy vermeyeceğiz.


Başlık:

Memet e cevap

21:59:01

Gönderen:

Nazım gündoğdu

1/12/18
Memet arkadaş yazmış ya bir wc den başka birşeyler yapmadı özdemir diye nankör olmayın doğru yıllardır kimsenin yapmadığını yaptı analarımız bacılarımız Haymana`da wc için gidecekleri yer yoktu dışarıda gelen insanlar bu nasıl bir ilçe bir wc bile yok diyorlardı memet bey nankör olmayın özdemir in yaptıklarını hayal bile edemezsiniz

Başlık:

Adaylar

04:35:53

Gönderen:

Mustafa

30/11/18

Fahri Usta`nın aday olması Haymana`da akp`nin kaybetmesi demektir.Halkın nabzına bakın ne diyor Levent Koçun aday gösterilmesi akp adına isabetli olacaktır diye düşünüyorum


Başlık:

olmadı

01:52:12

Gönderen:

halim

30/11/18

olmadı be vatandaşın bildiğini değil sen bir şey üret vizyon sahibi ol


Başlık:

Mahvetiniz memleketi

01:45:48

Gönderen:

Memet

30/11/18

İlçe teşkilatı olarak tüm aday adaylarına aynı mesafede olmanız gerekirdi o parti özdemirin degil bunu unutmayın Bir WC yaptılar hala adaylar ben levent hocayı destekliyom ama bu ilçe teşkilatı özdemir olsun diye haymanalı aday adaylarına ayrımcıllık yapmışlardır gerek temayülde gerek destek olarak özdemir diyolar başka bişey demiyolar 5 yıldır ne civi caktınız bir wc den başka ne eseriniz var tabi bu düzen iyi diger adaylar gelirse hepinizin düzeni bozulcak. İnşallah akparti bu teşkilatı dinlemezde fahri ustayı yapar özdemir olacagına fahri usta olsun en azından bunlardan kurtulur memleket aday adaylarına ayrımclık yaptınız özdemirle birllikte tarih olacaksınız yarın fahri usta olsa hepiniz dersiniz biz senin olmanı istedik diye koltuk için herşeyi yaparsınız.tüm adaylara başarılar diliyorum özelikle ak partiden aday adayı olanlara ayrımcılık yapan bu ilçe teşkilatını kınıyorum..


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin