Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

AYSU: “ÇIĞ GİBİ BÜYÜYORUZ”
30/11/2018

Haymana Eski Belediye Başkanı Hacı Aysu, küçük bir kartopundan, büyük bir çığa dönüştüklerini, sahada rakip tanımadıklarını dile getirerek, kendi döneminde yaptığı hizmetlerden bahsetti.
Haymana Eski Belediye Başkanı Hacı Aysu 2019 Yerel Seçimleri ile alakalı gazetemize bir açıklamada bulunarak, gündemi değerlendirdi.
Aysu açıklamasında: “Bilindiği üzere artık çok kritik bir döneme girmiş bulunmaktayız. Haymana’nın belki de olmak veya olmamak adına geçireceği önemli bir süreç var. İlçemizin bir 5 yılını daha kaybetmesi söz konusu. Herkesin aklını başına alması, eğriye eğri, doğruya doğru deme zamanıdır. Bizim belediye başkanlığı döneminde bir takım hatalarımız tabi ki oldu. Biz bu hatalarımızı ve yanlışlarımızı gördük, hayatımızda yeni ve temiz bir sayfa açtık. Ancak bunların yanında birçok maddi sıkıntılara rağmen başardığımız önemli projelerimiz de oldu. 2009-2014 yılları arasında yaptığımız hizmetlerin bir kaç tanesinden bahsedelim. Ankara Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Haymana için hayaldi, bizim için ise çok kolay oldu. İç Anadolu Bölgesinde Grannos Termal Otel en büyük tesis olarak gözümüzün önünde duruyor. Bu da bazıları için hayaldi, bizim için ise basit bir şeydi. SGK, Halk Bankası ve TMO Ofisi birilerine hayaldi yine!.. Kültür Merkezi, Su Arıtma Tesisi, yarı olimpik havuzlar, Başdeğirmen Su İzale Hattı, ana kademe binası, her mahalleye birer çocuk parkı, Haymana merkezindeki binaların tek tip boyanması, Ravza Termal, Adıgüzel Otel’in yapılması bunlar da hayaldi birilerine göre!.. Ankara Haymana arası duble yolun yapılması, Konya Bağlantı yolu, Haymana içindeki tüm yolların asfaltlanması, yol kenarlarının ağaçlandırılması,  İbadethanelerimizin ve okullarımızın hizmete doyurulması, kaplıcalarımızın adeta sıfır ayarında tadilatının gerçekleştirilmesi de onlar için hayaldi bizlerin ise gerçekleri!.. Yemin ediyorum şuan yaptıklarımızı yazsak gazeteye sığmaz. Biz gerçekten onca kıt imkânlara rağmen bunların hayal diye gördüklerini başardık. Şuan ki belediye imkânları bizim elimizde olsaydı Haymana’yı yıkar yeniden inşa ederdik. Ancak Rabbim izin verir ve kadirşinas Haymana halkı şahsım nezdinde teveccüh gösterirse onlara söz veriyorum, bu piyasada dolaşan adayların da hayallerini gerçekleştireceğiz. Şuan itibari ile sahada kendimize karşı bir rakip görmüyoruz. İnsanlarımızın bizimle birlikte kenetlenmesi bizim azmimizi arttırıyor. Bu işin başında iken küçük bir kartopu idik. Şuan itibari ile çığa dönüştük. İnşallah bu büyüme 29 Mart’a kadar devam edecek. Tüm hemşerilerimi en kalbi duygularımla selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 

Bu yazıya toplam 98 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " AYSU: “ÇIĞ GİBİ BÜYÜYORUZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

gediklı

18:53:47

Gönderen:

gedikli

14/12/18

valla bi gedikli olarak hacı aysuyuda göedük ne yaptı haymanayı öldürmekten başka inşallah vakit özdemir turgut vakti yine zaferlerle kazancaz inşallah özdemir başkanın yaptıkları ortada pazar yeri milli park müze daha da yeni dönemde gelcek inşaşlah....


Başlık:

yenice

20:59:15

Gönderen:

yenice

13/12/18

bi yeniceli özdemir tugut milletin burnundan getirdi artık hacı aysu vakti geldi gittiginiz dis hekimlıgi kultur merkezi ünüversite hammalrın hepsı acıktı ınsan çoktu bız seni çok özledik baskanım


Başlık:

Reklamlar

18:26:18

Gönderen:

Serhat ulu

8/12/18

Ya bisey olmaz bundan.Hepsini bosver zaten yanindakilerden,Haymana halkina sira gelmez yine cakal cukal dolar.


Başlık:

Başarılar Hacı başkan

20:45:58

Gönderen:

Haymanalı

6/12/18

Vakit hacı Aysu vakti


Başlık:

Yeter

18:34:59

Gönderen:

Artik

6/12/18

Hacı bey kendime kimseyi rakip olarak görmüyorum demissin ve sonrasında röportajında diğer rakiplerimim de hayalindeki projeleri de gerçekleştireceğim diyorsun hani kimseyi rakip olarak görmüyorum şunu unutmayın haymana halkı asildir ve hiç kimseye ikinci şansı vermez bir haymana sevdalısı olarak diyorum ki emin ve rahat olun


Başlık:

Görünmüyor

04:35:18

Gönderen:

Rakip

5/12/18

Herkes sizin yonettiginiz Haymanayi biliyor haci bey kendinizi fazla yormayin(!) Aynanin karsisinda fazla durmayin yoksa gercekten rakip gormeyeceksiniz ve secim gunu en buyuk rakibinizin sizi aynanin karsisindan ceketegini goreceksiniz.


Başlık:

Eglenceli ve

04:29:38

Gönderen:

Komik

5/12/18

Haymana da ne yaptinda da tekrardan aday olmak istiyorsun Haci bey.Size o sans birkere verildi ama siz o sansi cok kotu kullandiniz.Halk nasil insani nasil o koltuga oturtuyorsa ayni sekilde de o koltuktan indiriyor ve siz bunu daha iyi biliyorsunuz. Halk yine yapacagini yapar.Emin ve rahat olun..


Başlık:

Uzun adam

22:16:57

Gönderen:

Murat

5/12/18

Elbette sonuna kadar uzun adam hacı aysu


Başlık:

Hacı aysu

19:33:12

Gönderen:

Suat

5/12/18

Hoca köylüm en yakın akraban dahi kahvehane köşelerinde diyor kazanamaz diye.Ak parti göstermez ise kesinlikle kazanamaz diye.Sende daha çıkıp hala göstermese yine adayım diyorsun.Hocam unutma memurun öğretmensin akp ye başvurdun.Gösterilmediyinde hala aday olursan bu parti seni kolay kolay işe döndürmez.Döndürse dahi direk doğuya sürer.Bunların hesabını yaptın mı hiç hocam.Anlaşılıyorki tek amacın hacı kazanmasın.Bu kadar kın niye hocam.Akp den olmadığında taban diye bişey saten kalmaz sende.Şimdiden bile dağılmaya başladın.Hacı çok güçlü ancak o gönderebilir özdemiri.Sende eyer bu oyuna bilirsen biri yazmış bu halk seni asla affetmez.Siyasi hayatında bu seçimle biter.


Başlık:

İki yiğit

05:13:17

Gönderen:

Burhan

4/12/18

Bırakın artık dedikoduyu.Adam 5 yıl boyunca hiç bir icraat yapmadı yan gelip yattı tatillerde 5 yılını bitirdi.Kala kala 4 ay kaldı.Iki yiğit çıksın meydana etsin mücadelesini.Ama kim oy bölmek için uğraşırsa oyun çevirirse unutmayın ki bu memlekette yaşayan kürtü de türkü de hesabını sorar sizden.Vallahi sorar.Kimsenin gücüde yetmez korkudan başkanı göndermeye.Inşallah hacı hem rüstemi hem başkanı hemde onları şişirenleri yollayacak.Bunuda tüm haymana biliyor.


Başlık:

Boş boş konuşmayın

03:18:22

Gönderen:

Ali kara

4/12/18

Boş boş konuşmayın.Onun trolu bunun trolu boş boş yazmayın.Millet sizce aptalmı salakmı.Sizler hangi taraf olursanız olun troller hepinizden de akıllı bu millet.Bu halk herşeyi görüyor biliyor sandıkta da gerekeni yapacak.Hocanın siyasette şuan için ham olduğunu hiçbir şansı olmadığını herkes biliyor.Seçimin favorisi hacı bunu kabul etmek lazım.Özdemirde şuanki belediye başkanı illaki oda iddialı.Ama hacı alır durum bunu gösteriyor.Öbür tüm adaylar bomboş.


Başlık:

yaptıklarında eksik beyan vermiş başkan aysu

17:23:13

Gönderen:

sezo

4/12/18

hacı başkan yaptıklarını eksik beyan etmiş bende tamamlamak isterim hacı başkan var iken parklar .... dönmüştü hacı başkan varken milletten ota park adı altında .... toplanmıştı hacı varken arkadaşının birinin ...   ... .... .... ... ... .... ..... hamamın geliri akıyordu hacı varken o şimdi sizi istediğiniz söyleyen esnafın camı çerçevesi kırılıyordu hacı gelir gelmez çağdakileri işinden ettiğini söylemeyi unutmuş hacı varken o makanın adı bile kalmamıştı hamamda kendi yücelttikleri tokatlamıştı hacı varken ... .... ..... .... .... .... .... ediyordu ve değiştim diyor bakıyorum çevreye aynı tas aynı hamam bu memleket bunları unutmadı geçin kardeşim bunları aynı su ile tekrar yıkanılmaz editör hüseyin kardeş yazdıklarımı beğenmedin sanırım ama yayınlarsan sevinirim ne yaparsanız yağın LEVENT KOÇ Geliyor


Başlık:

CARE HACI AYSU

10:09:44

Gönderen:

Caqri1234

4/12/18

Haci aysu aciklama yapinca haci aysunun aleyhine yorum yapanları .... benzetiyorum... ayiptir be seversin yada sevmessn ama saygi duycaksin . Mevcut baskanii elestirebilicek bi yigit daha varmi sayin aysu gibi .. basarilar seninleyiz


Başlık:

Memleketin kaderi ile oynamayın

08:23:45

Gönderen:

Halil

4/12/18

Bu memleketin kaderi ile kimse oynamasın.Sizler seçimden sonra kayıtlarınızı alacaksınız burada yine bizler kalacağız.Yazıktır günahtır.Adam çıkmış diyorki özdemirin köyüne şu kadar adam yazıldı boşuna uğraşmayın diyor seviniyor.Böyle adalet kanun olmaz ne yaptı bu memlekete.Hiç bir şey.5 yıl yat uyu gez sonra paran ile mevkin ile adam yazdır yine kazan.Eyer bu ilçede senin niyetini bile bile birleşip de senide yıkmaz ise yazıklar olsun hepsine.Gece 8 gibi çıkın bi caddelere insan yok insan.Herkes göçmüş millet perişan.Ben şunu yada bunu destekleyin demiyorum.Bu yönetimin gitmesi lazım hem özdemirin hemde rüstemin.Bunları gönderebilecek hangi babayiğit ise kim güçlü ise herkes onun etrafında birleşsin.Yoksa haymana diye bir yer kalmiyacak bu gidişle.


Başlık:

Polatlıda

05:36:06

Gönderen:

Nedim

3/12/18

Polatlıda oturan bir yaymamalıyım.Yıllar önce taşındım nüfusumda polatlıda.Haymana siyasetinide polatlı siyasetinide yakından takip ederim.Polatlıda akparti adayı kim olursa olsun mürsel başkanı kimse yıkamaz.Her 3 kişiden 2 si mürsel diyor.Haymanaya gelince polatlıda ki haymanalıların çok büyük kısmı da haymanada hacı kazanacak diyorlar.Ara sıra memleketime haymanaya gittiğimde de gördüğüm durum aynı herkes hacı diyor.Yani seçimlerin sonucu şimdiden belli.Polatlıda mürsel başkan haymanada hacı.


Başlık:

Gerçekçi olun

03:06:54

Gönderen:

Sefa

3/12/18

Gerçekçi olun biraz.Ahmet isminde biri hacı aleyhine trollük yapan kişiyi saat vererek yazmış.Yani bu trol sadece bir kişi.Işi gücü öyle hacıya karşı yazı yazmak.Bi haymanaya çıkında gezin esnafları bi dolaşın sorun.Bol keseden atip duruyorsun ya.Yüz esnaftan en az 80 `ni hacı diyor.Haymanadaki halkın da yüzde 80 `ni hacı diyor.Hacı gümbür gümbür geliyor yani.Özdemiri kimse kurtaramaz.Nasıl bu insanlar büyük düşündü perişan oldu.Şimdi o yanlıştan hep beraber döneceğiz.Biride çıkmış 6000 kişi diye algı operasyonu yapıyor.Güya milleti korkutmaya çalışıyor.Bu millet artık korkmuyor kimseden.Korktu haymana bitti.Haymana kurtulacak sizlerden.Hacı Aysu geliyor az kaldı.


Başlık:

Gazete ıp numarası vermez uyduruyorlar

23:59:03

Gönderen:

Hasan

3/12/18

burak kara kardeş gazee IP numarası vermez. tahmini yazıyorlar belki tutar diye sizde inanıyorsunuz gazee ıp numarası mı veriyor diye. (endişeye mahal yok, demokraside çare tükenmez..... İslamköylü nursuz süleyman).Hani aynı kalemden çıktığı belli olan bazı yorumlardan dolayın arkadaş kendi kendine ıp numara aynı diye tahmin yürütüyor korkma.


Başlık:

ADAY BELLİ

23:02:41

Gönderen:

UTKU

3/12/18

Belediyenin borcu vardı battı çıktı çaldı çalmadı bilmem ama, Haymana gözle görünür ufacık bir şey de olsa sizden gördü. Ben çok iyi biliyorum başka şehirde okumaya çalışan imkanı olmayan gençlere, ufakta olsa imkanınız yettiği kadar yardım ettiğinizi.yardım isteyen hiç kimseyi boş çevirmediğini zi. Kendi şahsi arabanızla giderken yolda otostop çekenleri evlerine kadar bıraktığınızı unutmadık. Yerel seçimlerde genelde parti değil şahıslar önemlidir haymana halkı bunu çok yanlış anladı ve çalışanı değil güçlü olanı seçti. Her belediye seçimlerinde partiden ziyade şahıslar önemlidir bunun için parti merkezleri nüfuzlu isim yapmış kişileri tercih eder. iktidar partiden nefrette etsem şahıs olarak, eğer aday çıkarsanız oyum sizindir yok çıkmazsanız bağımsız adaylığınızda yine sizinle beraberiz..


Başlık:

Bizim başkan adayımız hacı aysudur

11:27:37

Gönderen:

Cihan

3/12/18

Sayın baskanim seni haymana halkı özlem içerisinde bekliyor Haymana yeniköy senin yanında


Başlık:

Cagatay

08:57:31

Gönderen:

Haymanali

3/12/18

Çare HACI AYSU


Başlık:

Farkinda

08:23:36

Gönderen:

Haymana

3/12/18

Sayin haci aysu insanlar artik herseyin farkinda. Hatalarim oldu diyorsun farkindayim ve duzelttim diyorsun ama ayni kisilerle devam ediyirsun. Haymana deneme tahtasimi. Birak insanlari kandirma artik. Yahu en basta bi facebook profilini duzelt. Lise mezunu yazmissin yalan soyluyorsun. Hala aciktan lise okuyorsun. Halka karsi durust olun. Bu memleketi seviyorsaniz kenara cekilin. Ozdemiri ancak haci gonderir algisindan da vazgecin halk herseyin farkinda. Senide gordu ozdemiride. Ne kadar kin dolu oldugunu herkes biliyor. Bi birakin artik su koltuk sevdasini. Millet neler yaparken bizler hala ozdemir haci kavgasiyla ugrasmak istemiyoruz. Haymana siyaseti sadece ikinizden ibaret degil. Bi 20 seneyi namalla adaci yedi. Bi 20 senede siz yemeyin kardesim.


Başlık:

Seçilmek için ne gerekli

07:38:54

Gönderen:

Yeniceli

2/12/18

Herkese Merhaba, Niye boşu boşuna konuşuyorsunuz yenice de seçmen sayısı 6000 e yaklaşıyor siz sadece konuşun bay


Başlık:

Yorumlar

05:15:21

Gönderen:

Kerem

2/12/18

5 senedir hazır belediyenin borçlarıda ödendi. Yine gel yine borçlan lütfen yeter halk seni falan istemiyo halk biziz. Kendi kendini yorumlarda övmekle olmaz bu işler


Başlık:

Sadettin

05:12:41

Gönderen:

Sadettin

2/12/18

Tek gerçek dogruyu görmemeye çalısıyosunuz Özdemir Turgut


Başlık:

Başkan

04:40:27

Gönderen:

haymanalı

2/12/18

Hacı Aysu 5 yıl başkanlık yaptı Haymana`da Köy yolları delik deşik idi Ne askerlik şubesi kaldı kardeşim ne telekom nede eski adıyla tek yeni adıyla elektrik şirketleri nede köy hizmetleri kaldı Sy Hacı Aysu Haymana`da devlet dairesi bırakmadın tarumar ettin şimdide çıkmış vakit Hacı Aysu vakti diyorsun yüzün kaldımıki hala bu halkın karşısına çıkıyorsun Haymana`nın artık eğitimli adaylara ve başkanlara ihtiyacı var yani Levent Koça`a ihtiyacı var saydılar.


Başlık:

GELECEK İÇİN EОİTİMLİ ADAY

01:40:19

Gönderen:

burak kara

2/12/18

eğitim yok, vizyon yok, Ak parti aday göstermedi, sadece 3-5 kişi işe girecek diye haymana nın kaderi ile oynamayınız. ayrıca bu gazete sahibi ip numarası mı veriyor anlamadım, birileri burada ip numarası belli falan diyor. basın taraflı mı yani. eğitimli, gelecek vaad eden kişilere oy verin. gelip birilerinden hırsını almak ,egosunu tatmin etmek için aday olanlara oy vermeyin. yusuf bey, levent bey, orhan be birde bir avukat daha vardı öyle adaylara oy verin ey haymana halkı. burada hacı beyi dstekleyenelere bir bakın kimler. hacı bey zamanında işe girmiş, ya da beslenmiş kişiler.

EDİTÖRÜN NOTU: IP Numarası mahkeme kararı olmadan kimseye verilmez, talep dahi edilemez. Saygılarımızla.


Başlık:

Ya bi gitt

20:43:47

Gönderen:

Merkez

2/12/18

Sayın aysu sizdeki özgüvene hayranım yetki vardı akp adayı sizdiniz ve kaybettiniz. Şimdi hiç birşey yok çığ gibi büyüdük diyorsunuz. Sizin kendi köylülerinizin çoğu sizinle değil levent beyle görülüyor! Sizle olanlarda zaten tepki olanlar.icraatları abartmaya gerek yok doğru dürüst eseriniz yok haymana 10 yılda berbat yaşanmaz bir hal aldı benim düşüncem özdemir yada aysu kesinlikle değil. Şuanki düşüncem levent bey olabilir, yada değişebilir ama size kesinkez oy vermeyiz


Başlık:

Başkan

20:23:30

Gönderen:

Haymanalı

2/12/18

Hacı Aysu bir dönem Başkanlık yaptıda ne hayır gördü Haymana bundan sonra ne hayır görebilir Allah aşkına bu güne kadar gelmiş geçmiş Haymana belediye başkanlığı yapanlar arasında hangisi eğitimli idi Haymana`nın hali ortada zaten, herkes elini vicdanına koysun artık Haymanayı eğitimli birinin yönetme zamanı gelmiştir.Yoksa bu seçim vakit bunun vakti diğer seçimde vakit şunun vakti diyip Haymana`yı bitireceksiniz.Haymana`nın Son 10 yılı arkadaşlar sonrasımı sonrası Polatlı`nın Bir kasabası olup Polatlı belediye başkanını seçersiniz Haymana`da sadece Muhtarları seçer yanlışmışım dostlar.


Başlık:

yinemi

16:22:46

Gönderen:

müjdat isitmez

2/12/18

Deneme 1 2 3 yahu abicim bırakın bu milletin yakasını sizde mevcut başkanında haymanaya katacağı bir şey yok hep bilindik şeyler


Başlık:

Troller çok hangisini sayalım

08:53:40

Gönderen:

Ahmet

2/12/18

HACI ABİNİN DÜŞMANI TROLLER DAKİKALARA BAKIN: Başlık:Ak parti09:41:38Gönderen:Hüseyin 1/12/18 Başkan Akp nin adayı benim diye bizi yanında sürükledin 2 senedir.Şimdi bizide ortada bıraktın. Akpden bile kazanamadın bagımsız maceraya girmeye çalışıyorsun partinde senin olsun başkanlıkda Başlık:Huzur09:36:00 Gönderen:Saadet1/12/18 Başkan çokşükür senden sonra bir bayan olarak gece bile olsa sokaga cıkabiliyorum parklarda cocuklarımızla oturabiliyoruz.Göktelen bile vaad etsen istemiyoruz huzur var huzur Başlık:Gedik09:32:43 Gönderen:Ahmet1/12/18 Bizim bölgenin adayı Levent dir Başlık:Haymana09:31:21 Gönderen:Arap1/12/18 Adam oy vermeyenlere intikam için başkan olmaya çalışıyor bı ne hırs be arkadaş Başlık:Hayaller hayatlar09:29:45 Gönderen:Kazım 1/12/18 Özdemir varken rüya görme hacı Başlık:Levent09:28:23 Hacıaysu bey Levent koç varken senin aday olman dogru degil bence Başlık:İktidar partisi 09:27:11 Gönderen:Ali1/12/18 Geçen seçmdede ak parti adayına verdim.Bu seçimdede ak parti adayı


Başlık:

Hakan Çağlara cevap

08:25:26

Gönderen:

Erhan

2/12/18

Hakan bey yazınızı okudum.Ama sizden önce bir yorum daha okudum.Haymanalı bir hemşerimiz diyorki levent hocada halil ibrahim de başkanlığı kazansalar özdemirin korkusundan özdemir başkanın elinden tutup onu tekrar başkanlık koltuğuna oturturlar diyor.Sizcede bu doğru değilmi.Bu adayların bence hiçbirinde hacı aysu kadar cesaret yok.Bu işi ancak hacı yapar.Adam kimseden korkmuyor çekinmiyor.Inşallah da kazanır.


Başlık:

Hacı Aysu biz seninleyiz

08:20:29

Gönderen:

Balçikhisarlı Keke

2/12/18

Başknım balcikhisar seninle tüm haymana seninle bizim işimiz fitne fesat çıkaranlar ile degil seninle bizim oyumuz senindir


Başlık:

Sen köyüne muhtar bole olamazsın hacıii

08:12:54

Gönderen:

Sedat

2/12/18

Belediyeyi yedin daha doymamış mi elinde avuCunda bi şey kalmayınca tekrar aday olacam diyon senden köyle muhtar bile olmaz leventi başkan yapacaz allahin izniyle


Başlık:

Yeter Artık

07:55:53

Gönderen:

Kerim Abdül Cabbar

1/12/18

Öncelikle tüm Haymanalı hemserilerimi saygiyla selamliyorum.. Haymanaya artik yeni yüzler,taze kanlar lazim..3 dönem Namal,2 dönem Adaci,1 dönem Haci aysu ne gibi hizmetler yapti ne yenilik getirdi..Birde bunun üstüne cikip yaptigi hizmetlerden bahsediyor ya çok büyük özgüven tebrik ediyorum.Arkadaş bu adam haymanaya 5 senede ne yapmista su an 5 senede ne yapacakmis cok merak ediyorum..İcraata bak grannoss diyor sanki belediye olarak oteli kendi kurdu..Agaclardirma yapmis park yapmis..Önce bi fabrika kursaydin veyda bi acemi birligi getirseydin halkkn cogu kahvehane köselerinde bekliyor onlara bi is kapisi acsaydin da deseydik adama yapti.Sen bi tane kapi yaptin onuda yiktilar,kimse icin senin yaptiklarin hayal degildi ama görüyoruz ki senin icin büyük bi hayalmiş..Kaç kisiye istihdam sagladiniz,kac aileyi göç etmektan kurtardiniz..Birakin artik bu isleri Hayamanadan ellerinizi çekin.Gercekten haymanaya hizmet getirecek kisiye birakin..Haymana insanida gözünü acmistir umarim. Hayırlısı


Başlık:

Eleştiri

06:56:41

Gönderen:

Hakan Çağlar

1/12/18
Sn Aysu Allah için park karın doyurmuyor yollarda gidecek takıt parasımı var Haymanalıda?levent koç egıtımcı halıl aysu fizik tedavı dıyor kooperatıf dıyor yeter artık yeni insanlar gelsin granosu sen degıl rıske girip yatırımcı yaptı girişe mılyarlara kapı yaptıracagına beypazarı gibi fıkan çanta ya da gumus atolyesi açsaydın yeni biri gelsin artık çekın makus talıhınden elınızı

Başlık:

Bu sevda bitmez

06:48:24

Gönderen:

O bir haymanali

1/12/18
Sayın hacı aysu haymana seni bekliyor icraatlarını bekliyor biz büyük düşündük ayvayı yedik hiç olmazsa senin gülen yüzün haymanaya bi güneş gibi cağ atlatır

Başlık:

Abartmayın

06:45:12

Gönderen:

Yeniceli

1/12/18
Yorumlara bakımda levent hocayıda HAYMANAda siyasetçi yaptınızya helal olsun size

Başlık:

Yorum atan acizler

06:44:34

Gönderen:

Barış aysu

1/12/18
Hacı başkana atıp tutanlar 35 yılda yapılmayanları 5 yilda yapan başkana bu kadar karalama yapılmaz dogruları yazında bizde sizi alkışlayalım.....

Başlık:

Kim kazanır

06:40:51

Gönderen:

Özköyler

1/12/18
Hiçboşna uğraşmayn özköyler adayı kimse o kazanır aytekin olur ömer olur yusuf olur özdemir başkan olur bunlardan biri belediye başkanı olur demdi demeyin

Başlık:

Hayırlı olsun Hacı Aysu

05:15:43

Gönderen:

Ayşe

1/12/18
Ben bir haymana sevdalısıyım eşimle birlikte Polatlı`ya Gölbaşı`na gidiyoruz akşam saati olduğu halde her yer cıvıl cıvıl bir Haymana`ya geliyoruz caddede hiç kimse yok dükkanlar erken saatte kapanmış Bu ne ya memleketi bitirdiniz Haymana Büyükşehir`e bağlandı için çok büyük paralar geliyor 5 yıldır bu paralarla fabrika Yollar Hasta neler yapılır nereye gidiyor bu paralar hiçbir hizmet yok elinizi vicdanınıza koyarak oyumuzu kullanalım çocuklarımız için...

Başlık:

Hacı başkan

04:02:35

Gönderen:

Birol

1/12/18
Şurda bi bakın acaba Kaç tane özdemir diyen insan var bırakın bedava boş laf yapmayı yarın seçim çalışmalarımız başladığı zaman anlarsınız kim kazanacak sevgili büyüklerim ve küçüklerim bu rand hacı başkanım ve özdemir bey arasında geçecek diyenler geçmesini boşa beklemesinler başkan şu andan belli hacı aysudur biraz gidin araştırma yapın köylerde ilçelerde burda ezberden boş konuşmayın hacı başkanın yaptığı hizmetler yapacağı hizmetlerin göstergesidir özdemir bey diyenler ise onlar için pazar yerinde bir tuvalet yaptırdı bir zahmet oraya kadar gidin siz bi

Başlık:

Kırkdokuz elli

04:00:58

Gönderen:

Ali veli

1/12/18
Bırakın artık bu işleri insanların kafasını bulandırmayı.Ali veli kırkdokuz elli bir çok aday çıkmış.Bu seçimde kim ne derse desin özdemir yinede çok güçlü onu ancak hacı aysu yıkar gerisi tri vırı.Bu ilçe ancak hacı kazanırsa özdemir yol alır.Hoca yada başka biri kazansa bile özdemirin elinden tutup onu tekrar koltuğa oturtur korkudan.Az kaldı 4 ay sonra kurtulacağız bu başkandan.

Başlık:

Milletin ahı

03:10:36

Gönderen:

Eski akpartili

1/12/18
Akp ilçeye ne yaptı yada özdemir ne yaptı.Allahtan korkun bu memlekete bir çivi dahi çakmadınız.Bir tane tuvalet yaptınız gezdiniz tozdunuz cimcimede hergün yeyip içtiniz.Ne bu esnaf ne işçiler nede halk umrunuzda olmadı.Ithalleriniz ile gününüzü gün ettiniz.Dediniz nasılsa iktidarım millet de akp de korkar benden.Parada yedirip içirmede var bende dışarıdan da binlerce insan yazdırır bu işi yine götürürüm hesabı yapıyorsun.Birde hacının karşısına 2,3 tanede el altından aday çıkartırım.Onlarında nasılsa ipleri elimde olur bu işde biter diyorsun.Yazıklar olsun bu halk senin karşında birleşip de sana yol vermez ise.Başımıza artık tayip olacaksın.Zorla oturacan.Sana kukla olan o adaylarada yazıklar olsun senin ekmeğine yağ sürdükleri için.Inşallah Allah büyüktür bu oyununuzu uzun adam bozacak.Bu millet rüstemden de özdemirdende kurtulacak.

Başlık:

saadet hanıma cevap

01:25:30

Gönderen:

ali

1/12/18
saadet hanım gece oturabiliyoz gezebiliyoruz huzur var yazmışında ben erkek halimle güpe gündüz caddenin göbeğinde tedirgin geziyorum gençlerimiz mübarek araba ile ralli yapıyorlar haymana teksasa dönmüş esnafların camı çercevesini kıran 3-5 çapulcuyla haymana baş edemezken nerden geliyor bu özgüven cidden hayret kaldım burda hacı aysuyu kayırmak felan için yazmıyorum haymananın son 4 yıllık halinden biri cidden memnunsa ya büyük bir çıkarı vardır yada evinde yatalak felandır ben çok gezen birisiyim şurda yanıbaşımızda beypazarı kızılcahamam polatlı gölbaşı çubuk konya kuluya gidince insanın gözü gönlü açılıyor belediyecilik nasıl birşeymiş insan gözü ile görüyor, heralde siz haymanadan hiç yere çıkmadığınız için böyle yazmış olabilirsiniz göktelen vaadetseniz bile huzur var huzur derken heralde harabe evlerde çakmak gazı bali içen keşlerden dolaymını huzur var inan çok güldürekcisiniz

Başlık:

Haymana için

00:00:14

Gönderen:

Samet

1/12/18
Haymana için Levent Koç diyoruz eskimiş siyasetçileri bi kenara atın Hacı Aysu sen Akp`nin Haymana`da 75 oy aldığı dönemde dahi kaybetmiş birisin

Başlık:

2 tehlike

23:10:16

Gönderen:

Toprak

1/12/18
Ne özdemir nede hacı aysu bunları gördük ikisin döneminde bol bol göç verdik iş sahası yok banyocu bitti bune arkadaş belediyeyi evlerinin arka bahçesi sanıyorlar. Özdemir vc si hacının ana caddesi göz önünde hacı bey olmayan icraatlarınıda yazmış senin zamanın merkez hamam bölgesini unutmadık daha aynı insanlarla aynı yola çıktıgın belli kusura bakma arkadaş sizlere oy yok. Tercihimiz ya levent bey yada fahri bey sizin bıraktığınız enkazı ancak onlar toparlar en azından biri okumuş saygılı seviyeli diğeri her işte başarı sağlamış toplumda gerek yakın çevresi gerek kendisi sevilen bir insan dileğimiz ikisin birlikte hareket etmesidir

Başlık:

Kalemşör

22:59:31

Gönderen:

Harun

1/12/18
İki tane güya hocayı destekleyen fakat gerçek amaçları özdemirin tekrar kazanmasını isteyen kalemşörler habire hocayı öven yazılar yazıyor.Sadece 2 kişi ip numaralarıda hep aynı.Amaçları sadece miğde bulandırmak.Özdemir gidecek çünkü bu memleketi mahvetti.

Başlık:

Adayımız

21:16:14

Gönderen:

Haymanalı

1/12/18
5 yıl Belediye başkanıydınız 5 yıl beklemede kaldınız şimdide çıkıp vakit Hacı Aysu vakti diyip ortalığa çıkıyorsunuz ne vakti kardeşim haymana sizler gibi vakit diye diye kaybeti alevent hocanın yanındayız bu sefer

Başlık:

Merkezden merkeze

21:02:12

Gönderen:

Merkez

1/12/18
Merkezde yaşayan esnaf işçi olsun halk olsun özdemir başkan hiçbirşey yapmadı diye yüzde doksanı gitsin artık demiyormu.Bunu tüm haymanalılar diyor.Sonrada iki üç tane özdemirin el altından desteklediği başkan adaylarıda sırf hacı parçalansın diye meydana çıkıyor aday oluyor.Bu kişilerin kendi aralarında özel konuşmalarında da hacıdan 1 oy dahi oy götürsek oda bize yeter demiyorlarmı.Yani el birliği ile hacıya karşı savaşıyorlar.Amaçları bu.Memleketin durumu umurlarında bile değil.Bu halk en güçlünün yanında yani hacının etrafında birleşmeliki özdemire yol verelim.

Başlık:

Haymananin gelecegi

20:30:04

Gönderen:

Ali

1/12/18
Bu zamana kadar siyasetle işim olmadi ama konu haymananin gelecegi ise gönlüm vicadanim vizyon sahibi olan Levent Koç dan yana.

Başlık:

GEDİK

20:27:42

Gönderen:

GEDİK

1/12/18
HAVANI ALIRSIN OYLAR LEVENTE

Başlık:

Strateji

20:27:32

Gönderen:

Berdo

1/12/18
Sevgili Haymanalılar bu seçim Haymanada planların, stratejilerin çok sağlam yapılacağı bir seçimdir. Haymana Sy. Turgut dan gerçekten alınabilir ama bu lafla olmayacak ve sağlam bir seçim plan ve stratejiyle. Bu dediğim çalışmaları yaparsa eğer alacak tek aday Sy.Aysu dur. Bur da çok çok önemli olan ise Sy. Aysu nun nerden aday olacağını seçmesi. Açık ve net bağışız girersen,Doğruyol gibi zırvadan partilerden girersen kazanman imkansız. Yani Hacı Aysu nun bir kesimin daha oyunu alması ŞART. Bu HDP olur,CHP olur veya MHP olur. Sy. Büyükşehiride düşünerek sağlam bir seçim yaparsan be son güne kadar da çalışmayı bırakmazsan; Belediye Başkanlığın hayırlı olsun. Saygılar sevgiler

Başlık:

Aciklama

19:37:28

Gönderen:

Kemal

1/12/18
Bakın sayın gazete sahibi ve muhabirleri bakın yazdığımız yorumları yayınlanıyordu üzerine hayırdır bu gazete tarafsız değilmi yoksa bizmi yaniliyoz tarafmi tutuyosunuz ben sizden böyle bir sey beklemezdim

Başlık:

en buyuk baskan HACI baskan

19:11:54

Gönderen:

selma

1/12/18
Biz genclerın dılınden tek ANLAYAN BASKAN HACI AYSU dur. Ben ve benım gıbı bırcok genc yıne yenıden HACI AYSU dıyoruz

Başlık:

Hacı Başkan bizim adayımız sonuna kadar sensin!

18:59:24

Gönderen:

Evcili seçmen

1/12/18
Başkanım biz dün bizi tanımayan bölgede senin önünden geçmeden aday çıkanlara değil sana destek vereceğiz haymanayı sen bunların elinden kurtarırsın bir tek seni seviyoruz başkanım

Başlık:

İmkansız

18:23:49

Gönderen:

Hacı bey

1/12/18
Bu çevrendeki adamlarla sana oy yok güldürmeyin insan bu millet safmı o kadar sen birde benim dönemimde güven ortamı kalmadı parklar ... otoparklar .... döndü de bizim oyumuz levent hocaya akp den bile aday oldun kaybettin şimdi kovdu seni

Başlık:

Hacı aysuya

16:14:36

Gönderen:

Anne

1/12/18

Bir anne olarak ev hanımı olarak çocuklarımızın geleceği için hacı aysu diyorum


Başlık:

büyük başkan

15:54:02

Gönderen:

zafer

1/12/18

yolun bahtın acık olsun uzun adam


Başlık:

hayırlı olsun

15:34:48

Gönderen:

yaşar

1/12/18

hacı başkan yolun acık olsun


Başlık:

Komikler

11:08:09

Gönderen:

Seyfettin

1/12/18

Ankara duble yolu yapmış arkadaşlar okudunuzmu? Geçen sene bitirdin hacı başkan çok sağol


Başlık:

Hacı bey e

10:57:06

Gönderen:

Ataman

1/12/18

Özdemir ak parti adayı olurda yüzde 75 ile alır sölemedi demeyin kendinizide kandırmayın


Başlık:

Kenan

10:55:28

Gönderen:

Kenan

1/12/18

Bizlerin bölge adayımız Levent hocadır eskiye ragbet. Basarısızlıga ragbet bitti artık.


Başlık:

Haymana

10:52:24

Gönderen:

Arif

1/12/18

Ne güzelde anlatıyor bu adamın özgüvenine hayranım. Birde dedikleri olsa tam olacak. Hani ak partinin en güçlü adayıydın kapıdan sokmamışlar seni kendi Facebook unda yazmışsın neden acaba??


Başlık:

Ak parti

09:41:38

Gönderen:

Hüseyin

1/12/18

Başkan Akp nin adayı benim diye bizi yanında sürükledin 2 senedir. Şimdi bizide ortada bıraktın. Akp den bile kazanamadın bagımsız maceraya girmeye çalışıyorsun partinde senin olsun başkanlıkda


Başlık:

Huzur

09:36:00

Gönderen:

Saadet

1/12/18

Başkan çokşükür senden sonra bir bayan olarak gece bile olsa sokaga cıkabiliyorum parklarda cocuklarımızla oturabiliyoruz. Göktelen bile vaad etsen istemiyoruz huzur var huzur


Başlık:

Gedik

09:32:43

Gönderen:

Ahmet

1/12/18

Bizim bölgenin adayı Levent dir


Başlık:

Haymana

09:31:21

Gönderen:

Arap

1/12/18

Adam oy vermeyenlere intikam için başkan olmaya çalışıyor bı ne hırs be arkadaş


Başlık:

Hayaller hayatlar

09:29:45

Gönderen:

Kazım

1/12/18

Özdemir varken rüya görme hacı


Başlık:

Levent

09:28:23

Gönderen:

Kerem

1/12/18

Hacı aysu bey Levent koç varken senin aday olman dogru degil bence.


Başlık:

İktidar partisi

09:27:11

Gönderen:

Ali

1/12/18

Geçen seçmdede ak parti adayına verdim. Bu seçimdede ak parti adayı kimse ona verecem. İktidar partisi neyse ona çünkü memleketimi seviyorum hizmet geliyor. Yoksa halimiz ortada hata yapmayalım


Başlık:

Deneme

09:24:40

Gönderen:

Kaan ermiş

1/12/18

Başkan seni bidaha deneyelim dicem ama Haymana deneme tahtası degil bu bil


Başlık:

Büyük hizmet

09:18:05

Gönderen:

Mustafa eren

1/12/18

Başkanım senin döneminde saydıklarının arasında 1 tane hizmet var kültür merkezine oranında ısınma sistemi yok kışın girilmiyor. Tekne vursan duvar yıkılacak büyük hizmet gerçekten


Başlık:

Bravo baskan

08:42:42

Gönderen:

Tarık

1/12/18

İflas etmiş borç batagında bir belediye bıraktıgını herkes biliyor sn. Aysu


Başlık:

Haymana

08:32:25

Gönderen:

Ahmet

1/12/18

Bu saydıkların hizmet mi hacı bey. Duble yol demişsin. Senin yaptıramadıgını sagolsun şimdiki başkan yaptırttı duble yolu kullanır hale geldik. Otelleri saymıssın senmi yaptırdın senin neyin var bunların içinde?? Ayrıca köy yollarına cumhuriyet tarihinde sıcak asfalt dökülmemiş yolların hali ortadaydı senin zamanında şimdi köy yollarının yüzde 70 i bitti bu kadar zamanda millli park ilan edildik. Pazar yerimiz bitiyor en önemlisi haymanamızın senden kalan borcumuzun yüzde 80 i ödendi. O borçlar olmasaydı evet senin dediğin gibi haymanayı yıkıp baştan yapılırdı. Ak parti seni almayacagını bizler vatandaş olarak biliyorduk sen hala iddaa ediyordun son gazete röportajını hayırlatım herzaman insanlara vaat verip kandırıyosun kendine gel artık. Herkese iyi akşamlar


Başlık:

Seçim şimdiden belli

08:11:57

Gönderen:

Yaser

1/12/18

Seçim daha şimdiden belli hacı kazanacak.Geçen seçimde ben kendimde dahil olmak şartı ile hacıya ailesine kızıp belki iyi olur diye özdemire verdik.Bunada bin pişman olduk.Bu seçimde de tam tersi olacak.Ama bu sefer fark çok büyük olacak.Birde özdemiri hacıdan başka kimsede yollayamaz diyer kişilerin hiçbir şansı yok.Ya özdemir yola devam diyecek yada bu saltanata hacı son verecek.


Başlık:

Kurtulmak gerek

08:01:18

Gönderen:

Serhat

1/12/18

Gelen gideni araştırmış doğru bu.Insanlar ne umutlarla özdemir oy verdi ama ilk bir yılda çok büyük hata yaptıklarını anladı.Herkes pişman oldu ama yapacak birşey yok.Şuan seçimler geldi artık bu hatadan dönme vakti.Bu işi hacı aysu haricinde kimsede beceremez.Bunu tüm haymana farkında.Belediye başkanı levent hocayı da halil ibrahimide yanına alsa bir olan tabanı karıştırmayada çalışsa beceremiyecekler.Özdemir artık gidecek başka çarede kurtuluşta yok.Bunuda korkmadan ancak hacı becerir.Bir esnaf olarak sonuna kadar yanındayım.


Başlık:

Hacı aysuyla yola devam

07:43:55

Gönderen:

Fatih

30/11/18

Başkanım senin çalışmaların göz önünde bunları inkar edemeyiz sonuna kadar yanındayız desteğimiz sonuna kadar devam edecek büyük başkan Haymana nin gurusun yine seni basimizda göreceğiz Allah`ın izniyle


Başlık:

Hacı aysu

07:43:32

Gönderen:

Sadettin

30/11/18

Doğru dürüst mert gariban babası onun için vakit hacı aysu vakti


Başlık:

İmkasız

06:07:56

Gönderen:

Vatan sever

30/11/18

Hacı başkan seni severim seni hep destekledim ama kazanma şansın yok valla yok artık eskisi gibi seni destekleyen yok yanlış siyaset yapıyorsun. Senin bu ekiple kazanman imkansız çırpındıkça batıyorsun en iyisi Levent hocanın yanına git


Başlık:

Hadi ya

05:27:12

Gönderen:

Fırat

30/11/18

Valla sizden ne kartopu ne çığ nede fırtına olur. Olsanız olsanız bir bir kum tanesi kadar kucucuksunuz, bir hiçsiniz milleti kandıramazsınız bırakın bu yalanları sizi bitiren LEVENT KOÇ var rakipsiz


Başlık:

Yine Yeniden Hacı Aysu

05:21:38

Gönderen:

Osman

30/11/18

Hacı aysuyu tekrar başkan olarak görmek istiyoruz


Başlık:

Büyük başkan

04:43:06

Gönderen:

Ayşe kazan

30/11/18

Başkanım yolun yolumuzdur bizim için parti fark etmez


Başlık:

Aslan amcaoglum

04:40:33

Gönderen:

Barış aysu

30/11/18

Sonuna kadar armadandayız amcaoglu haymana seni özlemiş allahin izniyle seni başkan yapacagız


Başlık:

Hüseyin

04:38:06

Gönderen:

Hüseyin

30/11/18

Yanındayız başkan sonuna kadar.


Başlık:

Baksan

04:36:47

Gönderen:

Haymanali mehmet

30/11/18

Sonuna kadar arkandayız başkan haymana seninler güzel.


Başlık:

Cok dogru baskanim

04:36:29

Gönderen:

VEDAT YESİL

30/11/18

Sonuna kadar arkandayiz baskanim


Başlık:

Yolundayiz baskanim

04:35:02

Gönderen:

Ali can

30/11/18

Yolun yolumuzdur baskanim


Başlık:

Malesef hacıbey

04:24:10

Gönderen:

Seçim 2019

30/11/18

Hacı bey kusura bakma ama akp`nin en şaşalı döneminde akp`den aday oldun Özdemire karşı kaybettin bu saaten sonra kazanma şansınız yok kendinizi avutmayınız Levent Koç ile Haymana değişecek saygılar


Başlık:

Hayırlı olsun.

04:22:28

Gönderen:

Eşref Benli

30/11/18

Sayın başkanım sizin hizmetleriniz ve yaptiklariniz gerçekten Haymana`ya değer katmıştır.Haymananin ufkunu acmistir. Sinirli imkanlarla dar bütçeyle yapılanlar ortada. Lakin bazıları,hizmet yapmaktan çok yenicelilere maaş bağlama gayretinde. En basit hizmet çöp toplamaktır. Bunu bile yapmaktan acizler. Onlarin ufku sadece tuvalet yapmak kadardır. O da çalışıyormuş Bu seçimler size ve ekibimizle hayırlı olsun.


Başlık:

Hacı aysu yu baskan olarak gormek istiyoruz

03:41:11

Gönderen:

Bal kız

30/11/18

Haymananın gülen yüzü hacı AYSU tekrar baskan olmalı Biz genclerin yanında olan tek baskan HACI AYSU


Başlık:

Hacı aysu

03:19:10

Gönderen:

ÇİОDEM

30/11/18

Çok değerli başkanım öncelikle atmış olduğun bu yolda hayırlı yolculuklar diliyorum.Haymanamız 2009/2014 yılları arasında yaşamış olduğu yükselmeyi, ilerlemeyi bu yillar sonrasında büyük bir oranla kaybetti.Yapmış olduklarınız göz önünde herkes biliyor kimlerin neler yaptığını kimlerin neler yıkıp yağmaladığını.Haymanamizin son yıllarda kaybettiği değeri sizinle tekrar kazanacağına inanıyoruz. Sizin gibi halksever bir insani kesfetmeyenler kisa zamanda haymananızın ve yasayanlarin geleceği için keşfetmelerini rabbimim izni ile diliyorum.Dediginiz gibi anlatacak çok şey var, zamanla anlatmaya gerek kalmadan yaşatmanızı istiyoruz. Güzel ve gelişmiş bir haymana için** HACI AYSU **


Başlık:

Helal sana başkan

03:15:06

Gönderen:

Zehra

30/11/18

Hacı bey bu halk kurtulacak ise bu kişilerden ancak sizin sayenizde kurtulur.Bunlara başka kimsenin gücü yetmez.Üç oyumuz var üçüde senin hacı bey.


Başlık:

Senden köye muhtar bile olmaz

03:14:55

Gönderen:

Serkan

30/11/18

Bidaha mı yiyeceksin belediyeyi hacı şimdi belediyeyi Son kurtuluşun olarak göruyon


Başlık:

Helal olsun

02:59:28

Gönderen:

Emrah

30/11/18

Helal olsun seninle birlikteyiz başkan


Başlık:

Görünen köy klavuz istemez

02:32:44

Gönderen:

Merkeziyetçi

30/11/18

Evet görünen köy klavuz istemez doğru bir atasözü.Bu seçim hacı ile özdemir arasında geçecek.Bunu sağır sultan bile biliyor.Beş yılda haymanaya sadece birtane tuvalet yapıldı.Çok büyük göçler verdi ilçe.Kaçtane aday çıkarsa çıksın ali veli kırkdokuz elli hiç farketmez.Ya özdemir kazanacak bu memleket tamamen bitecek yada özdemiri buradan yollayacak tek insan var oda hacı.


Başlık:

yolun acık olsun başkan

01:54:16

Gönderen:

ahmet

30/11/18

yolun acık olsun büyük başkan herzaman yanındayız uzun adam başarıların devamını dilerim


Başlık:

Tek çare

01:46:50

Gönderen:

Salih

30/11/18

Gerçek düşünmek gerekirse özdemirden kurtulmanın tek çaresi hacının kazanması gözüküyor.Halk kendi arasında dedikodu yapıyor ne kadar doğru bilmiyorum.Yalnız hacı kazanmasın diye öğretmen beyde halil ibrahim beyde bir oy dahi alsak hacının oyu onun için uğraşıyoruz o kazanmasında kim kazanırsa kazansın diyorlarmış.Gerçek ise bu çok yalnış birşey.Bu memleketin özdemir ve onun gibi düşünenlerden kurtulma zamanı geldi bence.Bu halk 31martta bu işi yapacak.Isterse levent öğretmende halil beyde onlarla bir olsun hiç sorun değil.


Başlık:

oyumuz levente

00:31:03

Gönderen:

haymanalı

30/11/18

hacı hırs için adaysın bu memlkete okumuş adam lazım köylülerin bile hocanın yanında haymanayı seviyorsan çekilirsin ama nerede hatalarım deyip geçiştirme basitmi sandın haymana ne hacıya ne özdemire meyil verirse kendi kaybeder türkiyenin dört bir yanında okumuş insanlar belediye başkanı haymanda ne desek boş aha adaylar ha tercihiniz oyumuz levent hocaya


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin