Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“CHP’NİN ADAYI BENİM”
04/01/2019

Bir dönem Yurtbeyli Belediye Başkanlığı yapan Ömer Ercan 2019 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden aday olduğunu duyurdu.
Daha önce Yurtbeyli Belediye Başkanlığı yapan Ömer Ercan, Cumhuriyet Halk Partisinden aday olduğunu açıkladı.
Ercan açıklamasında “ Hafta içinde CHP Genel Merkezi, İl Teşkilatı ve İlçe Teşkilatı ile gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra evraklarımı hazırlayıp resmi olarak başvurumu gerçekleştirdim. Sağolsun Cumhuriyet Halk Partisi başvurumuzu aldı ve adaylarının şahsım olduğunu beyan ettiler. Önümüzdeki hafta adaylığımı resmi olarak da açıklayacaklar. Gümbür gümbür, hızlı bir şekilde sahaya ineceğiz ve en az %70’lik büyük bir oy ile seçimi kazanacağız. Biz bu işi çoktan bitirdik. Köylerimiz ve Haymana halkımız büyük bir destekle bizi o makama getireceğinden zerrece şüphemiz yoktur. Kadromuzu ve Teşkilatımızı 2019 Yerel Seçimi için şimdiden hazırladık. Her şeye rağmen bütün aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Allah hem şahsımıza hem de ilçemize hayırlı uğurlu etsin diyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi. 
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 10 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “CHP’NİN ADAYI BENİM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

papaz çığırtkanlığı

16:16:12

Gönderen:

koç

9/1/19

Adam çıktı koç gibi chp den aday olmak istiyorum diyor. Bu laf niye bu kadar iğneledi sizi!!! ALLAHAŞKINA bişey sorcam diğer adaylara bir bakın hangisinden daha kötü Haymanada. Şöyle yapalım diğer adayların durumlarına: birinin geçmişi çobanlık birinin geçmişi ahlak haberleri çıktı birinin gayrimeşru birinin yolsuzluk EEE ŞİMDİ NEYİN KAFASI BU BENCE KAFASI DEОİL SİZİNKİ KAFATASÇILIОI.


Başlık:

Gariplere faydan olsun

10:17:14

Gönderen:

Yazik etme

8/1/19

Seçim kolay bir şey değil para harcamak gerek . Çoksa eger paran ananın babanin hayrına garibanlara dağıt. Yüzde 1 bile kazanma şansın yok


Başlık:

Haymana

08:10:08

Gönderen:

Ahmet

6/1/19

Sayın ömer ercan kazanma şansın yüzde 0 hiç uğraşma chp nin adayı hacı özkan olmalıdır ve haymanaya değişim yaratacak tek insandır.


Başlık:

Para Çok

03:17:32

Gönderen:

Haymanalı

5/1/19

Ömer Ercan, harcayacak paran çoksa git at yarışı oyna. Çünkü at yarışında tutturma ihtimalin seçimde seçilme ihtimalinden daha fazla. Paran çoksa git garip gurebaya yardım et. Yazık.


Başlık:

akp aday adayları başka partiden aday olamaz

02:10:07

Gönderen:

fikir

5/1/19

BENCE ADAY OLMAZSINIZ TAHAHÜTNAME İMZALADYSANIZ.akp aday adayları tahatname imzladılar Siyasi Partiler Kanununun 40. maddesine göre, Siyasi partiler, Anayasa ve kanunlarda belirtilen şartlara aykırı olmamak kaydıyla adaylarda daha başka ne gibi şartlar bulunması gerektiğini tüzüklerinde gösterebilirler. Bir kimse, aynı zamanda, önseçimlerde ve merkez adaylığında değişik siyasal partilerden veya aynı partiden, aynı seçim için birden fazla seçim çevresinden önseçime katılamaz. Bir kimse, bir partiden aday adayı ve ya önseçim veya merkez adaylığı yoklamasına katıldıktan sonra başka bir partiden merkez adayı gösterilemez ve partisinden istifa etmedikçe bağımsız aday olamaz. Mahalli teşkilatın yönetim kurulu başkan ve üyelerinden, görev yaptıkları yerden aday adayı olmak isteyenlerin görevlerinden istifa etmelerine ilişkin usul ve esaslar siyasi partilerin tüzüklerinde belirlenir. Bu hükümlere aykırı hareket edenlerin adaylığı Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilir.


Başlık:

Yurtbeyli seninle baştanım :D :D

10:26:14

Gönderen:

Cihangir ceyhan

5/1/19

Çok iddialı ama 2 alırsa cok başarılı sayarım ben bu adami .. buyuk bir rüyanın içinde derhal uyanmasını diliyorum ..


Başlık:

3 tane güçlü aday var

05:57:59

Gönderen:

Mehmet

4/1/19

Ömer başkan bu seçim sen hacı aysu abi ve aytekin yüzer abi arasında geçer çünkü seçim ortada. Hanginiz fazla çalışırsanız kazanırsınız. Çünkü mevcut belediye başkanın en büyük talihsizliği akp den aday olmasıdır.Halkımız artık akpye çantada keklik değildir.Ama şahsım ve çevrem Hacı Aysuyu destekleyeceğiz. Çünkü oylar bölünmesin ve akp karşısında en güçlü aday Hacı aysu görülüyor.Büyükşehirde de Ankaralı hemşerimiz Mansur Yavaşa vereceğiz.Eğer Ankaralılar ve Haymanalılar bu sefer hemşerileri Mansur yavaşa ihanet ederlerse çok ayıp ederler.Daha önce Levent gök abiye ayıp ettikleri gibi.Neden hacı aysu?Çünkü halkın çocuğu ve istediğin zaman gidip kapıyı çalmadan giriyorduk halk olarak.


Başlık:

uzayy

01:59:12

Gönderen:

müjdat işitmez

4/1/19

sayın başkan acaba biz başka bir yerdemi yaşıyoruz


Başlık:

Chp aday göstermiyecek

01:58:41

Gönderen:

Furkan

4/1/19

Chp Haymana`da aday göstermeyip İyi parti adayını destekliyecektir.


Başlık:

Haymana

01:20:39

Gönderen:

Kaan

4/1/19

CHP aday bile çıkartmıyor sen neyin peşindesin :)


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin