Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

TURGUT; “BÜYÜK FARK ATACAĞIZ”
04/01/2019

AK Parti’den yeniden aday gösterilen Özdemir Turgut ile ropörtaj gerçekleştirerek seçim çalışmaları ve sonucu hakkında görüşlerini sorduk.
Sayın Turgut, AK Parti’ye sizden başka 11 aday daha başvuru yapmıştı. Siz %99 aday benim demiştiniz ve seçildiniz. Neler söylemek istersiniz?
Öncelikle Cumhurbaşkanımız, AK Parti genel Merkezimiz, İl ve İlçe Teşkilatımıza, Meclis üyelerimize ve özellikle Haymanalı hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Hepsine vefa borcum var. Ben onların destekleri ile aday oldum. Benimle birlikte 11 arkadaşımız ile birlikte bu süreçte bir demokrasi yarışı yaptık. Süreç sona erdi ve şahsım aday gösterildi. Artık kırgınlıklar ve küskünlükler yok. Hepsiyle kucaklaşmak ve beraber çalışmak isterim. Bunun için ben hepsini ayrı ayrı ziyaret edecek ve birlikte çalışmaya davet edeceğim.
31 Mart Yerel Seçimlerine yaklaşık 3 ay gibi bir zaman var. Nasıl bir seçim çalışması yürüteceksiniz?
Bu 3 ay çok kısa gibi görünse de aslında uzun bir zaman. Ben zaten seçildiğim günden beri sahadayım. Bir bayram hariç her bayramda, cenazede, düğünde ve özel günlerde hep Haymana’da hemşerilerimle beraberdim. Ayrıca halk günleri yaptık, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdik. Halkımızla hep iç içeydim. Seçim süresince partimizin çalışma programı ve genel merkezimizin direktifleri doğrultusunda herkese ulaşacağız. Ayrıca sadece Haymana’da değil Polatlı başta olmak üzere diğer ilçelerde ve Ankara’da bulunan tüm hemşerilerimizi de ziyaret edeceğim. 1 oy fazla almak için gece gündüz çalışacağım. 
Size göre en güçlü rakibiniz kim?
Bizim rakibimiz yok. Seçimi büyük farkla kazanacağız. Bizden başka ismi geçen Hacı Aysu ve Levent Koç var. onlar da birbirlerine yakın oylar alırlar diye düşünüyorum. Belki barajı aşabilirlerse meclis üyesi çıkarabilirler, ama asla bize rakip olamazlar. 
Yaklaşık 33 bin seçmen oy kullanacak. Siz nasıl bir oy kazanmayı hedefliyorsunuz?
Benim hedefim %60 ve üzeri. Yaklaşık 20 bin oy civarında seçmenimizin tercihi bizden yana olur diye düşünüyorum.
Meclis listenizi hangi kriterlere göre belirleyeceksiniz?
Toplumun istediği kişileri, ilçemizin ve dış mahallelerimizde coğrafi yapıya göre bir çalışma yaparak, talepler doğrultusunda parti teşkilatlarım, gençlik ve kadın kolları ile koordineli şekilde sevilen sayılan sempatik ve halkın istediği kişilerden oluşan bir listemiz olacak.
Seçim büronuzu ne zaman açacaksınız?
İl ve İlçe teşkilatımız bize faaliyete geçin dediğinde büromuzu açmış olacağız. En geç 1 Şubat tarihine kadar büromuz açılmış olur. Ancak daha erken de açarak çalışmalara başlayabiliriz.
Tekrar başkan seçilirseniz hayalinizdeki en büyük proje ne olacak?
Projelerimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Ancak Son Kale Millet Bahçesi öncelikli hedefimiz olacak. Bunların yanında, doğalgaz ve alt yapı gibi çalışmaları zaten saymaya gerek yok. Onlarla ilgili çalışmalarımız devam ediyor.
Seçimlerdeki rakipleriniz hakkında ne düşünüyorsunuz?
Allah işlerini, güçlerini rast getirsin diyorum.  
Bazı çevreler geçen 5 yıl içinde Turgut’un başarılı hizmetlerde bulunmadığını söylüyor. Önümüzdeki 5 yılda neler yapmayı hedefliyorsunuz?
Biz yaptığımız hizmetleri yeterince duyuramadık. Çünkü ilk zamanlarda Meclis üyelerimiz  ve ilçe teşkilatımız muhalifti. Son kongreye kadar hizmetlerimizi halkımıza anlatamadık. Seçim kampanyamız başladığında yaptığımız hizmetleri seçmenlerimize ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. Bakın tarihi milli parklar, suyumuzun tescil edilmesi, içme suyu ihalesinin yapılarak başlayacak aşamaya gelmesi, yağmur suyu çalışmalarımız, Ankara-Haymana yolunun tamamlanması, taziye ve kapalı pazar yeri çalışmalarımız çok önemli hizmetlerimizdir. Ayrıca önümüzdeki dönem için çok önemli projelerimizi sizler vasıtasıyla halkımız duyuracağız. 
Son olarak ne söylemek istersiniz?
İlk dönemimiz acemilikti. Bu dönemimiz kalfalık ve ustalık dönemi olacaktır. Hiçbir kaygımız yok. Seçim startımızı verip çalışmalara başlayacağız. Hemşerilerime inanıyor ve güveniyorum ki çok büyük farkla seçimi kazanacağız. Tüm adaylara ve hemşerilerime huzurlu, sağlıklı bir yıl dileklerimle beraber kazasız belasız bir seçim diliyor, saygılar sunuyorum.
Haber: Hüseyin YILDIRIM 

Bu yazıya toplam 33 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TURGUT; “BÜYÜK FARK ATACAĞIZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

HERKES HERŞEYİ BİLİYOR MAŞALLAH

09:14:05

Gönderen:

HASAN ÖZKAN

13/1/19

SEVGİLİ HEMŞEHRİLERİM ARTIK ŞU DEDİKODU FİTNE FESAT İŞLERİNİ BIRAKIN HAYMANAMIZA ZARAR VERİYORSUNUZ HERKES HERŞEYİ BİLİYOR KİM NE YAPTI KİM NE YAPMADI HACI DÖNEMİNİDE ÖZDEMİR DÖNEMİNİDE GÖRDÜK KİM NE HİZMETLER GETİRDİ KİM NELER GETİRMEDİ ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN ÖYLE YAZIN BEN AÇIK VE NET OLARAK İSMİM İLE YAZIYORUM BÖYLE SAHTE HESAPLARLA SAHTE İSİMLERLE YAZIP İNSANLARI KARALAMAYIN BEN AK PARTİLİYİM VE ADAYIMIZI DESTEKLİYORUM SONUNA KADAR VE BURDANDA DEОERLİ HAYMANA GAZETESİ SAHİBİ HÜSEYİN BEYE BİR ÖNERİM OLACAK BU SİTEYE YORUM ATMA İŞİNİ SADECE CEP TELEFONUNU GİREREK BİR SİSTEME ÇEVİRİRSEN DAHA İYİ OLUR SANKİ BENİM FİKRİM BU ARADADA GAZETECİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN


Başlık:

durmak yok yola devam

08:57:43

Gönderen:

ahmet

13/1/19

bakıyorumda diğer haberlerde hiç yorum yok ama özdemir başkanın her haberinde nedense yorum çok ve hep aynı insanlar arkadaşlar kendinizi bu kadar yormayın boşuna uğraşmayın vakit özdemir turgut vaktidir yani durmak yok yola devam


Başlık:

medet umduğumuza bakın

00:31:54

Gönderen:

sezo

9/1/19

vay be haymanam sn başkanı okuyunca acaba ben yanlış ilçedemi yaşıyorum diye demeden edemedim kendime birde diğer yorumcuları okudum hacı aysu verecem diyenleri o zamanda gülmeden edemedim hani bir ata sözü varya bu ne lahana turşusu bu ne pehriz diye ata sözü geldi aklıma arkadaş bu ustalık dönemine başlayacak diğeri intikam dönemine olan haymanaya olacak yok öyle yağma mevcut başkanı getiren hacı aysudur mevcut ilçe başkanını getiren hacı aysu dur şimdi çıkıp bu memleketi aynı kişiyemi teslim edeceğiz bakın yanındakileri mevcut başkanın ve aysunun biri emekli ordusuna çevirdi diğeri .... toplamış yanına yok arkadaş sizlere bu memleketi yedirmecek bu haymanalı biri 5 yıl önce yemiş tonajlı kamyon gibi angaraya kaçtı sıkışınca diğeri memlekette adam kalmamış emeklileri topladı yatırdığı yerden maaş verdi kısaca haymanalı uyandı tüğü bitmemiş yetimin hakkını sizlere yedirmeyecekler kusura bakmayın veyev


Başlık:

HEDEFİMİZ LEVENT KOÇ

23:57:18

Gönderen:

Haymanalııı06

9/1/19

İYİİ OKUYUNNN MANTIKLI DÜŞÜNÜN! BENDE SİZLER GİBİ HAYMANA HALKINDAN BİRİSİYİM ARTIK BİRİLERİNE YALAKALIK YERİNE ADALETLİ OLUP ONA GÖRE OYUMUZU KULLANALIM! HACI AYSU`YU HEPİMİZ BİLİYORUZKİ ESKİ BELEDİYE BAŞKANI HACI AYSU YU BU SEÇİMDE KENDİ ÖZ YEОENİ DESTEKLEMİYOR ÖZDEMİR TURGUTU DESTEKLİYOR SIRF KENDİSİNİ İŞE KOYDU DİYE HAYMANAYA YARARI OLDU DİYE DEОİL NE HACI AYSU NE ÖZDEMİR TURGUTT İKİSİNİDE GÖRDÜKK DAHA NE KADAR KÖTÜ DURUMA DÜŞECEZ HEDEFİMİZ LEVENT KOÇ


Başlık:

Vakit Özdemir Turgut vakti

15:57:57

Gönderen:

By gedikli

8/1/19

Sevgili haymanalilar biz Hacı Aysu döneminde gördük neyse 31 Mart günü hacı aysuyu sandığa gomecez sizde havanzi alcaniz vakit Özdemir Turgut vakti..


Başlık:

Akp benim icin bitti gözünüzü acın

10:28:02

Gönderen:

Emirhan

8/1/19

Bugüne kdr sandığa ne zmn gitsem akp lehine oy kullandım ama bu kez son olacak . Akpye oyum yoktur. Haymananin halini görmeyenler adımını dahi atmayanlar halkın icine girip bizzat memnun musunuz yonetimden die sormayanlar. Anketlerde çıkan sonucları görmelerine rağmen aday olarak ozdemir turgutu gösterenlere seçim günü gününü gösterme vaktidir ..boynumuzun borcudur ..!


Başlık:

Oyle olsun

16:46:17

Gönderen:

Belediye çalışanı

7/1/19

Oyle olsun istediğine kadro ver, mudurleri n maaşlarını gunun de ver, emekli mudurler inde oyle diğer işçilere gelince alınmamış maaşlar verilmeyen kadro iyi şimdi oy iste oyle olsun. Senin ithal mudurlerin iş gormeyen işçilerin aile iş kucuları var ya onlar oy verir sana


Başlık:

çarşamba belediye baskanıydı

16:30:40

Gönderen:

mammi

7/1/19

sanki 5 yıl boyunca bizim baki belediye başkanıydı. bu zamana kadar ne yaptınızda hangi yüzle adaysınız? hacı aysu olsun özdemir turgut olsun haymana denedi gördü yapamadınız çekin elini güzleim memleketimden yeni isimleri deneyelim


Başlık:

Alacik

10:08:53

Gönderen:

Metin

7/1/19

Temennim ve dualarım senin kaybetmek yönünde inşallahda oyle olacak . Içimdeki tek korku şaibe yazmanızdır . Egerki şaibe olmasın senin bu seçimi kazanma ihtimalin gibi bi ihtimal daha yok !


Başlık:

Görüyoruz

09:09:37

Gönderen:

Haymanalı kadir

7/1/19

Oynanan oyunları görüyoruz duyuyoruz sosyal medyadanda yazılıp çizilenleri takip ediyoruz.Özdemire saten vermeyecektin kararsızdımda oyumu kime vereyim diye.Bu saatten sonra oyum hacınındır.


Başlık:

Ustalik donemiii

06:31:19

Gönderen:

Ozkoylü

6/1/19

Sayin baskan ilk sene acemelik donemi simdi ustalikmi olacak yani memleket deneme tahtasi olmus wayki babom way 5 sene ustalik kalfalik donemine geciyoz fabrikalar yatirimlar haymana şaha kalkacak ruslar amerikan ingilizler simdidennsiraya girmis yatirima yasasin ustalik donemine geciyoz


Başlık:

SATILMIŞ KİŞİLİK KEREM

05:08:18

Gönderen:

SATILIK KEREM

6/1/19

KEREM KEREM ASIL İSRAİL OОLU SENSİN SATILIK ADAM


Başlık:

Atarsın atarsın

21:52:24

Gönderen:

Jirikiler

6/1/19

Sen rüstem ve milletin başına bela olan ekibin birde fark atacaksınız öylemi.Çok bekleyin atarsınız.Her türlü pis oyunu oynasınızda bu haymana size öyle bir şaplak koyacak ki nereden geldiğinizi şaşıracaksınız.Ilçenin ...millet büyükşehirlere kaçtı.Bu halk 31 marta sanada rüstemede savaşa da oğuzda da cahite de öyle bir şamar vuracak ki birdaha siyaset tarihinden silineceksiniz.Hacı AYSU sizi getirdi bu makamlara o tekrar size yol verecek.


Başlık:

kısık sesler

14:38:49

Gönderen:

ali cengiz

6/1/19

biz kısık sesleriz eyyy haymana inanın özdemir başkan nasılcalışıyor gece gündüz demeden 24 değil adam 25 saaat calışıyor haymanayı cenete cevirdi akın akın dünyanın her tarafından insan geliyor haymanaya esnaflar parayı koyacak cep bulamıyor yakında millet bahcemiz milli parkımız sayamadığım nice pırojeler calışıyor başkan amaa oyumu yinede vermem hiic kusura bakma başkan cook calıştın biraaz dinlen hemde cok dinlen


Başlık:

Yeniceli

05:10:58

Gönderen:

Eşref

5/1/19

Bir yeniceli olarak oyumu levent öğretmene vermeye and içtim hacı özdemir arasında fark yok ikisinide gördük artık yeter


Başlık:

Sen kimsin

00:16:55

Gönderen:

Hüseyin

5/1/19

Sen kimsin kerem nesinde israiloğulları diye laf atıyorsun ortaya.O israiloğulları dediklerinden de evciden de harhurdanda özdemire bir çok oy veriliyor.Bundan sonra bizlerden kim özdemire oy verirse onların Allah belasını versin ayıp ayıp.Insanlara ne diye hakaret edip sınıflara ayırıyorsun.Delikanlı isen gerçek adını soyadını yaz.Yenicede balçıkhisarda öz köylerde merkezde tüm köylerde hepimiz biriz kardeşiz.Unutma kerem siz artık yolcusunuz proje adayınız levent hocada kurtaramayacak sizi.Hacı AYSU gümbür gümbür geliyor.


Başlık:

Kereme

19:01:07

Gönderen:

Gedik li

5/1/19

Kerem sen kimsin ki bize laf söylüyorsun.Israiloğulları diyorsun.Unutma bunu evci gedik söğüttepe hepside birdir aynı kavimdir.Hakaret etmene gerek yok.Eyer haymana halkı da birleşip size ders vermezlerse bizlere yazıklar olsun.Allah bizi affetmesin.Levent hocanın şahsınıda size veriyoruz.Sizin olsun.Aslını inkar eden ihanet eden insanla işimiz olmaz.


Başlık:

Kim mafya goggleye yaz

17:39:29

Gönderen:

Kereme

5/1/19

Kerem mafya kim oldugu belli 5 sene yediniz içtiniz şu işkurdan calkşamların maaş kartları kimde onları anlat ithal müdürlerle biletinizi alın size 1 Nisan yapacaz .. hahah


Başlık:

millet bahçesi

17:22:40

Gönderen:

Ufuk

5/1/19

Başkanın en büyük ve ilk projesi millet bahçesi yapmakmış evet Haymana halkı işsiz güçsüz millet bahçesine gider hiç sanmam ama bedeva kek ve çaylada yuvarlanırsınız


Başlık:

AKP HAYMANADA SANDIОA GÖMÜLECEK

08:28:15

Gönderen:

HAKİKİ HAYMANALI

5/1/19

SENİ VE AKP Yİ SANDIОA GÖMECEОİZ BAŞKAN ÇİVİ ÇAKMADIN SEN HAYMANAYA HİZMETİN YOK HALA KONUŞUYORSUN MİLLET UYANDI BASKAN BEY KOLTUKTAKİ SON ÜC AYINI İYİ DEОERLENDİR


Başlık:

İşiniz zor bu sefer

08:08:36

Gönderen:

Bekir

5/1/19

Özdemir başkanım bu sefer işiniz çok zor gerçekten.Takip ediyorum bu dönem seçim çalışmanız hiç yok.Belki adaylık açıklamasını bekliyorsunuz.Ama yinede hiç çalışma yapmadınız.Ya dediğiniz gibi kendinize çok güveniyorsunuz yada planlarınıza güveniyorsunuz.Bir konuda dikkatimi çekti bir aralar balon uçurmuştunuz yenicenin nüfusu 5 bini geçti diye.Ama açıklanana göre 3400 civarı.Geçen dönemde 3300 civarıydı oy kullananda 2800 di.Bence işiniz çok zor.Birde şu var bunuda kabul etmek lazım.Levent hocayı sizin çıkarttığınız kesin artık.Çünkü bugün sizle hacı arasındaki anket oylamasına hocam size oy vermiş.Demekki onun gönlündede siz geçiyorsunuz.Ama ne yapsanızda başkanım bu sever işiniz çok zor.Hacı alacak gibi geliyor bana.


Başlık:

sandık kapatmak demokrasiye aykırı

05:48:56

Gönderen:

Hasan

4/1/19

Bir taraftan muhtar veya muhtar adaylarına sandığı kapatın diyorsun başkan. Bu nedendir acaba kazanmama korkusu mu yoksa madem aday gösterildim yüksek oy alayım mı konu?


Başlık:

Ne yaptın

03:31:53

Gönderen:

Oz koylerden

4/1/19

Başkan ne yaptın sana oy verdik seni başkan yaptık bu sefer sana oy yok vallahi yok kaybedeceksin kendi koyunde kaybedeceksin halk levent koçu diyor koylu levent Koç diyor


Başlık:

Yıldız

03:13:13

Gönderen:

Metin

4/1/19

Akp haymanada hezimete uğrayacak bunu buraya yasiyorum .!


Başlık:

Neylen

02:22:33

Gönderen:

Alikiraz

4/1/19

Nasıl kazanacaksın yaptığın hizmetlerden dolayımı neylen neyle kendinden başka kimseyi tanımıyorsun insanlara değer vermedin birde farktan bahsediyorsun fark yiyeceksin ALLAH İN izniyle


Başlık:

Yeniceli

02:01:20

Gönderen:

Müslüm

4/1/19

Ben köylüsü olarak oy vermiyeceğim çoğuda benim gibi düşünüyor köyümüzden yarı yarıya oy çıkar Haymana`da Levent Koç Büyükşehirde Mansur yavaş


Başlık:

er meydanı

01:57:07

Gönderen:

ali

4/1/19

sayın başkan seçildiğin günden beri sahadayım demişşinde heralde cimcime oteli kast ediyosun nerde halkın içine girdin nerde esnaf gezisi yaptın. Ancak Ankara büyükşehir belediyesinin yaptığı hizmetlere sahip çıkıyorsun içme suyu ihalesi Aski yaptı Ankara Haymana yolunu büyükşehir fen işleri yaptı taziye evini büyükşehir yaptı sen kendi yaptıklarını söyle 2 gözlü wc ve 5 yılda 1 pazar yeri daha bitmedi onuda senden önceki başkan istimlahını yaptı 20,000 bin demişinde 8,000 bin alırsan senin için büyük başarı


Başlık:

Ak parti

01:41:17

Gönderen:

Ersin

4/1/19

Ak parti doğru yolu buldu torpilmiş yalan dolanmış bunlara bakmıyor artık halka dayalı siyaset yapıyor. Böle kazanılır işte geçen seçim yanlış aday koydu bagımsız a kaybetti şimdi ankarada rekor oy gelir artık


Başlık:

Lider

01:38:37

Gönderen:

Kerem

4/1/19

Allaha şükür kurtulduk mafyalardan israilogullarından rantcılardan elimizden ne geliyosa seninleyiz başkanım. Şimdi kıskançlıktan saldıracaklar yorumlarda yine hiç takmıyoruz böle saçmalıkları adamlarda kendilerini anlatacakları bişe olmadıgı için sadece sizi kötüleme kampanyası yapıyolar bunlara bakmayalım çokşükür bitti bu iş 👍


Başlık:

Eren eren

01:34:41

Gönderen:

Eren

4/1/19

Gurur duyduk büyük başkan yolun açık olsun


Başlık:

güle güle

01:23:44

Gönderen:

ahmet

4/1/19

güle güle özdemir başkan 80 gün kaldı keyfini cıkar


Başlık:

Hıı çok atarsın

00:45:50

Gönderen:

Yenice

4/1/19

Bekle gor çok atarsın o farkı maaş alan yeniceli emekliler sayesinde, yeniceli aile iş kurcular sayesinde garibanın hakkını zengine yedirdiğin sayesin de fark atarsın, buyuk farkı sen yiyeceksin Yenice Haymana LEVENT KOÇ diyor siz daha neyin kafasını yaşıyorsunuz


Başlık:

Hacı levent yazıklar olsun size

00:30:32

Gönderen:

Halil

4/1/19

Adam çıkmış diyorki hacı levent barajı eyer aşarlarsa belki meclis üyesi çıkarabilirler diyor.Adam kendini dev aynasında görüyor.Yazıklar olsun hacı sanada levent sanada.Bu adamı konuşturuyorsunuz.Bu haymanalıların sizlerde hakkı varsa zıkkım olsun size heleki levent sana yazıklar olsun.Birleşin neyi bekliyorsunuz daha.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin