Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

KOÇ CHP’DEN ADAY OLDU
18/01/2019

Daha önce CHP Meclis Üyeliği için başvuru yapan Onur Fırat Koç, CHP’den Haymana Belediye Başkan adaylığı için başvurdu.
Onur Fırat Koç hedefini büyüttü. Kerpiç Mahallesi nüfusuna kayıtlı, Ankara’da İnşaat firması sahibi  hemşerilerimizden Onur Fırat Koç, meclis üyeliği adaylığından belediye başkan adaylığına soyundu. Böylece Ömer Ercan’ın ardından CHP’nin belediye başkan aday adayı sayısı ikiye çıkmış oldu.
Onur Fırat Koç gazetemize yaptığı açıklamada şunları dile getirdi; “Öncelikle tüm hemşerilerimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Gazeteniz aracılığıyla birkaç hafta önce kamuoyuna yapmış olduğum açıklama da CHP Haymana Belediye Meclis Üyeliğine talip olduğumu belirtmiştim. Ancak partimizin üyeleriyle ve hemşerilerimizle yapmış olduğum istişareler sonucunda geceyi yatak, yağmuru yorgan yapıp mahalle mahalle, sokak sokak dağ bayır demeden hizmet aşkının vermiş olduğu güçle; Yeni Bir Haymana hayalimizi anlatmak, yeni bir belediye vizyonunu ortaya koymak için, CHP Haymana Belediye Başkan Aday Adaylığı dosyamı resmi olarak İlçe Başkanımız Sayın Naci Sezer başkanıma teslim etmiş bulunmaktayım. Haymanalı hemşerilerimizin bir konuda dikkatini çekmek istiyorum. Bu kardeşiniz Martın sonunda bahar geleceğine inanarak, Haymana’da köhneleşmiş bir siyaset anlayışını değiştireceğine ve siyasetin göğsünün üstünde şişkin cüzdan taşıyanların işi olmadığını göğüs kafesinin altında yürek taşıyanların işi olduğunu ispatlamak için Allah da nasip ederse bu onurlu yolda nefer olmaya Haymana’ya Başkan olmaya hazırım.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " KOÇ CHP’DEN ADAY OLDU " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Anlayabilmek.

19:12:15

Gönderen:

Ali

22/1/19

Yazdığım yazının içeriğini lütfen bir daha okuyun ve gerçekten anladığınıza emin olun. Ben diyorum ki eğer Onur bey daha fazla oy alacaksa aday yapılmalı Ömer bey daha fazla alırsa o yapılmalı veya daha fazla aday varsa da o olmalı. Levent Beye Söz ettiğimiz yok. Şapkanızı önünüze koyun Mansur bey mi patlatır, Levent Bey mi. Dediğim gibi anlamak lazım biraz. Hepinize saygılar.


Başlık:

afferim sana demekki birileri tutuştu

05:14:58

Gönderen:

Kadir

21/1/19

butun bır donem yatacaksın ıcınden su haymananın sevecegı bır ady bulamıycaksın ak partının ısık gorup aday gostermedıgı abısının desteklemedıgı adamı chpden aday yapacam dıyeceksın bu haymanada sana affetım dıyecek he. yazık yazık helal olsun bu aslana nasıl korkutmus sızı gelecek artık bu ılceye gencler gelecek koylu kurnazlarıda tıtreyecek. haymanada sag sol yoktur haymada hemserıcılık vardır bu aslanda kurttur hemserımızdır kerpıclıdır. levent gok beye laf atanlar yarın su ısı hallet demeyı bılırler ayıp ayıp


Başlık:

CHP ve naci abi akıllı olun

04:30:52

Gönderen:

Baltacı mehmet paşa

20/1/19

Bence bir ülkücü ve naci başkanın bir seveni olarak aday Ömer Ercan`ı aday göstermeniz gerekir.Büyükşehirde CHP oy almak istiyorsa,Ömer Ercan en ideal adaydır.Aksi halde haymanada büyükşehir için yara alır.Sonra demedi deme naci başkan.Aşağıda Ali bey çok güzel yorum yapmış.Küçük bir örnek Ankaraya örgütten gelen Levent Gök mü şanlı ve muhafazakar hizmet için parçalanan Mansur yavaş mı hangisi alabilir Ankarayı bu soruyu önce mantığınızı kullanarak sonra elinizi vicdanen cevap verin.Örgüt örgüt dediniz küçücük kaldık.Sağ seçmen ve Kürt seçmen kardeşlerimizin oyunu almadan CHP 500 yılda geçse bir yere gelmez önce bunu iyice bir anlayın.Bir de aşırı solcu devrimbazlar var,burnundan kıl aldırmaz.Olum oyun kaç ki sağ aday istemiyom yoksa CHP ye vermeyeceğim diyon la.


Başlık:

Başarılar.

18:52:35

Gönderen:

Ali

19/1/19

Hayırlı uğurlu olsun inşAllah. CHP adına aday adayı olan 2 aday konusunda da sürekli saçma sapan yorumlar yapılıyor. Dikkatlice izledim ve size yorumlayı gerek gördüm. Birinci aday adayı Ömer Ercan sonra Onur Koç tabi başkalarıda gelecektir elbette adaylık için. Aday olacak ve daha fazla oy alacak kişi örgütten biriyse tabiki tercih o olmalı ama o potansiyel yoksa kimse kusura bakmasın. CHP Türkiye geneli anlayanınız varsa bir bakın derim, adayların çoğu başta Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş haa çokda yerinde doğru oldu. Küçük bir örnek Ankaraya örgütten gelen Levent Gök mü şanlı ve muhafazakar hizmet için parçalanan Mansur yavaş mı hangisi alabilir Ankarayı bu soruyu önce mantığınızı kullanarak sonra elinizi vicdanen cevap verin. Papaz çığırtkanlığı yapmayla bir yere gelinmez. Örgüt örgüt dediniz küçücük kaldık. Sağ seçmen kardeşlerinizin oyunu almadan Kürt seçmen kardeşlerimizin oyunu almadan CHP 500 yılda geçse bir yere gelmez önce bunu iyice bir anlayın.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin