Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“HACI AYSU LEHİNE ÇEKİLİYORUM”
25/01/2019

Haymana Belediye Başkan Adaylarından Murat Doğan, adaylıktan çekildiğini ve seçimlerde Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu’yu destekleyeceğini açıkladı.
Murat Doğan bundan 2 yıl önce belediye başkan adayı olduğunu ilk açıklayanlardan birisiydi. Doğan seçimlere yaklaşık 2 ay kala yarıştan çekildiğini ve bundan böyle Hacı Aysu’nun yanında yer alacağını belirtti.
Gazetemize yazılı bir açıklama yapan Doğan şunları ifade etti; “Esselamun aleyküm değerli büyüklerim, hemşehrilerim ve dostlarım. Öncelikle belirtmek isterim ki yaklaşık 2 yıldır koyduğum adaylık düşüncemde asla ve asla makam sevdası veya çıkart gözetmek amacında olmadım, olmamda. Çünkü bendeki hedef Haymana’ya hizmet, hizmete vesile olmak veya yapılacak hizmete katkı etmekti. Hiçbir çıkar ve menfaat bendeki Haymana sevdasını yok edemez ve alamaz. Aslolan Haymanamıza olan hizmettir. Bugüne kadar gerek faydalı gerek faydasız, kimi zaman destek aldığım, kimi zaman eleştirildiğim konular oldu. Bundan önce yaşadıklarım ve bundan sonra  yaşayacaklarım hepsi bana birer tecrübe oldu. Değerli başkan Hacı Aysu, çevremin, sevenlerimin ricası ve önerisi üzerine bundan sonraki günlerde seçim öncesi ve seçim sonrası Hacı Aysu’ya her türlü desteği vermeye karar verdim.
Bu kararı özgür ifademle vermeme karşın kıramayacağım değerli  Hacı Aysu başkanıma verdiğim değerin de bir yansımasıdır. Asıl ve gerçek olan en büyük etki ona olan güvenimi daha da arttıran Hacı başkanın, diğer adaylara “Gelin istediğiniz yerde anket yapalım, birinci çıkan kimse ona tabi olalım veya başvurduğumuz parti kimi seçerse seçilmeyen bıraksın” dediği halde hiçbir şekilde hiçbir adaydan karşılık görmemiştir. Böyle bir yiğidin karşısında olmaktansa elini öper yanında olurum ve hiçbir pişmanlık duymam.
Bir diğer etki ise Haymana’ya olan düşüncelerime gerek tecrübesi gerek insanlığı gerek içimizden biri olan Hacı Aysu’nun en yakın kişi olmasıdır.
Bugünden itibaren seçim öncesi ve sonrası verdiğim her sözün arkasında olmakla beraber, siz değerli sevdiklerimle birlikte doğruyu savunmayı, yanlış olursa onunda hesabını soracağımı belirtmek isterim. Bahsettiğim hak yoldan asla dönmeyeceğiz ve Aysu’yla beraber bu yolda başta rabbim sonra sizlerin desteğiyle Haymanamız inşALLAH daha güzel günler görecek. 
Bu çıkmış olduğum yeni yolda rabbim bizimle birlikte olsun. Hacı Aysu gibi Haymanamızın büyük değerinin yanında olmaktan onur duyarım. Yolun açık rabbim yar ve yardımcımız olsun uzun adam. Şimdiye kadar bir kusurum olduysa affola. Hepiniz halkınızı helal edin. Hepinizi saygıyla selamlıyorum”
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 40 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “HACI AYSU LEHİNE ÇEKİLİYORUM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Sana oy yok

10:40:38

Gönderen:

Kazim

1/2/19

Özdemir ve levent den bir saygısızlıl görmüyorum. Ancak hacı bey inanılmaz entrikalar çevirip diger adayların üzerine kendi başarızlıkların suçunu yüklemeye çalısıyor. Haymana siyasetini bu seviyeye düşürmek haymanaya düşmanlık olarak gördügüm için geçen dönem oy verdigim hacı aysu ya ne ben nede ailem olarak oy vermeyeceğiz ve yinede kemdisine mesajınimız bizler aptal degiliz hersey göZüküyor herles herseyi biliyoru haymanada bizlerle dalga geçmeyi bırak. Siyasetide bırak halkı kim nefretten uzak tutmuş olursun sana geçmiş olsun


Başlık:

ÖZDEMİR TURGUT VE LEVENT KOÇ

09:11:09

Gönderen:

Siyaseti kirletenlerde bugun

1/2/19

ÖZDEMİR TURGUT HAYMANAYI BITIRDI.VE 5 SENE GEÇTİ. Bİ 5 SENE DAHA KAZANMASI IÇIN ÖNÜNDE TEK BİR ENGEL VAR ODA ZORBALIKLA ALT EDİLEN HACI AYSUDUR. FAKAT HAYMANA SEVDALISI DAHA DÜNE KADAR CENAZEYE GİTMEYEN DÜОÜN BILMEYEN LEVENT KOÇ HOCA KIMLIGIYLE ÖNE CIKACAGINI SANIYOR VE ÖZDEMIR TURGUTLA İS BIRLIGI YAPIYOR . VE HAKKIMIZ SIZE HARAM ZIKKIM OLSUN..


Başlık:

Haymana

00:47:44

Gönderen:

İbrahim

31/1/19

200 kişiyle seçim kazanacağını zannediyordu hacı. Demokrat baktı bunun altı boş adaylıgı vermedi. Şimdi hangi partinin başını yakacak hacı bakalım.


Başlık:

Erhan

00:44:22

Gönderen:

Erhan

31/1/19

Lolipop kardeş size allah akıl fikir versin. Hala iftira tam gaz. Özdemir e ne demokrat parti nedir niye ugraşsın onu ne ilgilendirir neden bu kadar iftir bu yazıları yazanın normal vatandaş oldugunu düşünmüyorum az çok belli kim olduğu. Algı yapmaya çalışıyor Özdemir in inan böle basit oyunlara ihtiyacı hiç yok levent ve seni topla ikinizin toplamından fazla oy alacak bunu bildigin için saldırıyorsun iftirq yalan dolan yazıklar olsun haymana siyasetini bu hale getirenlere. Özdemir kimseye saldırıyomu?? İftirq attıgını bırak onu kötüledigini duyan varmı?? İşte kalite ortada sağa sola vurun kendinizi kapı kapı parti arayın. Yazıl size yazıkkk. Ayrıca hacı aday olursa sözüne güvenenin aklından şüphe ederim bından sonra. Aday olmucam dedi dp aday göstermezse hadi bakalım görecez. Kimin sözüne güvenilir


Başlık:

Hakana cevap

21:11:40

Gönderen:

Haymanali

31/1/19

Çokmu önemli başlık olan hakan ismindeki şahıs inanki bir numaralı fitnecisin.Milleti birbirine düşürmek amacın.O gençler kendi aralarında tartıştılar amaç siyaset ile uzaktan yakından alakası yok.Bundan bile nemalanmaya çalışıyorsunuz.Amacınız hocayı ön plana çıkarmak.Günah günah yalan konuşuyorsun .Sen milleti birbirine düşürme git millete açıkla levent hoca proje adayı , özdemirin ortaya sürdüğü proje adayı.Tek amacı özdemirin kazanması.Unutmayın hacı hepinizi sandığa gömecek.


Başlık:

kemoo

17:33:07

Gönderen:

HAYMANA

31/1/19

FACEDE YAPILAN PAYLAŞIMLARDA BELLİ ENTRİKALARDAN BAHSEDİLİYOR HACI BU KADAR ORTAYA BEYANATLAR ATTIN ÖZDEMİR TURGUT LEVENTİ ORTAYA ATTI PARA VERİLDİ BİLMEM NE OLDU LEVENT CEVAP VERMEDİ UMARIM VERMEZ HAYMANIN ASİL İNSANLARI KARAR SİZİN POLİTİKAYI ÇİRKİNLEŞTİRMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPANLAR BUNLARLA AYNI SEVİYEYE DÜŞMEK İSTEMEYEN BİR ÖОRETMEN BENCE EFENDİ OLAN BELLİ GERİSİ SİZE KALMIŞ ÇOK AYIP BU YAPILANLAR HAYMANA ELDEN GİTMİŞ


Başlık:

Kuş dur kuş

02:28:37

Gönderen:

Vural

30/1/19

Meydanı boş bulunca nasılda ..... gibi saldırıyorsunuz. ..... da kuşdur ama sonuç da ....... Artık tam olmuşsunuz.Saten levent hoca....  özdemire ....  bu biliniyordu.Ama bakıyordum burada özdemirciler de leventciler de bir olmuşsunuz dost olmuşsunuz.Sizi gidi kuşlar sizi.Acaba levent hoca hacı başkanın dediğine göre ..... dp ye vermiş.Hocada ... yok kalmadı.Bunu nereden aldıki.Bari hoca bu .... özdemirden aldıysan ...  , ..... alsaydın da etmiş olduğun .....  kurtarsaydın.Nasılsa .... ...... girmeseydin bali.


Başlık:

Lolipop

02:01:01

Gönderen:

Adnan

30/1/19

Gerçekten lolipopsunuz.Yazan 1 yada 2 kişi.Bunlarda adayları gibi trol ler.Özdemir levent koç artık kanka oldular.Özdemir bastırdı süleyman soyluyu devreye koydu levent de bastı parayı dp yi aldılar.Sanıyorlarki hacı bitecek.Bunu böyle düşünüyorsanız aptalsınız.Hacı daha çok güçlendi.Millet gördü dönen oyunları.Birde unutmadan hacı levent e meydan okudu hadi buyur diye , o zaman niye levent korkudan buna cevap veremedi.Troller özdemir mankeniz ile birlikte sizlerede yol vereceğiz.Unutmadan sorayım levent hoca o 60 bin tl yide özdemir mi verdi yoksa.Sende bunun karşılığında levent hoca seçim sabahı özdemire oy mu kaydıracaksın.Amacın saten kankan özdemirin kazanması bunu herkes biliyor.Troller sizde akıllı olun.Hüseyin bey yayinlamaz isen bunu sende tarafsın derim.Çünkü hep belli kesimin yazılarını yayınlıyorsun.


Başlık:

son durum

18:36:02

Gönderen:

kemo

30/1/19

konuyu toparlayalım murat kardeşim istediğini desteklersin kimseninde haddine değil hacı kardeşimizde demokrat partidende aday gösterilmedi üzücü bir durum son ana kadar ben adayım de paylaşımlar yap sonrada hemen karala bunlar yanlış emin olmadıgın konularda net mesaj verirsen bu vahim durum ortaya çıkar olan oldu hacı bey hakkında hayırlısı olsun levent kardeşimiz emin adımlarla ilerliyor


Başlık:

Çokmu önemli

17:58:02

Gönderen:

Hakan

30/1/19

şahıslarmı önemli yazılan doğrularmı komik olmayın insanlar kimseyle kötü olmak istemiyor ve bilekilde gerçekleri söylüyorlar burada yazılanların hepsi doğru önemli olan bu kimin yazdığı değil. Dün caddede kavga çıkardınız olmadık yere biri ismini yazsa gidip toplu şekilde döveceksiniz yine siz yazılanlardan ders çıkarıp kendinizi sorgulayın birdahada size oy vermeyenlerin aileleri üzerinden siyaset yapıp yine rezil olmayın


Başlık:

İbrahim

14:20:14

Gönderen:

İbrahim

30/1/19

Hacı aysu yu demokrat bile koymadı size kolay gelsin. Kaybedenler klübü üyeleri sizi :)


Başlık:

Murat a

09:27:00

Gönderen:

Tarık

30/1/19

Bu gazete yorumlarında kimse soyadını yazmıyo zaten. Dolayısıyla bizler degil ....... olan sensin


Başlık:

Terbiyeli ol

09:08:12

Gönderen:

Adem

30/1/19

İnsanlara hakaret etmeye hakkın yok beyfendi senin kendine gel. 5000 kilometre uzaktan ahkam kesme terbiyeli ol


Başlık:

Temiz siyaset

08:59:01

Gönderen:

Basri

30/1/19

Haymana kirli siyaset yapan bir zat dan kurtuldu şükür. Hacı aysu aday olmuyor. Kendi söylemidir gazetede haberide vardır. Gözümüz aydın kavga yok yalan yok iftira yok artık


Başlık:

Adaylarrr

07:14:10

Gönderen:

Erhan

29/1/19

Bence haydar baş ın partisini destekle. İktidar olur belki hacının adaylık iptal. Söz namustur


Başlık:

Murat

07:12:36

Gönderen:

Murat

29/1/19

Hacı aysu aday olmucakki. Bugün demokrat parti Levent koç dedi eee kaldın ortada. Bence sözünü yemez. Sözünün eridir Hacı Aysu. Öyle degilmi murat kardeş. Dp göstermezse aday olmucam hodri meydan dedi biliyosun


Başlık:

Haymanaya

07:08:19

Gönderen:

Kazım

29/1/19

Terbiyesiz adamsın. Gelirsin sen haymanaya ... özürlü


Başlık:

Saggısız

04:25:55

Gönderen:

Özgür

29/1/19

Murat kardeş öncelikle.......... sensin. Haddini bilmeyen siyasetçi degil insan olamaz. Avrupada bunları ögrendiysen burda yemez bu işler belki oralarda ......... çok olabilir ama haymanada yok saygısız insan


Başlık:

kılavye delikanlılarına

04:24:23

Gönderen:

mustafa doğan

29/1/19

iyi yorum yapanlardan Allah razı olsun digerlerine gelince adam olsanız adam gibi yorum yaparsnız burda artislik yapıp eleştiri yapmassnz madem okadar delikanlsnz kim oldugunuzu belirtinde adamdan sayalm sizi burda yorum yapipda baskalarna yağclık çekmeyin önce bi adamlgi ögrenin snra knsmasni bilin maksat burda yazmak degil delikanli olan amcama sosyal medyadan yazacgnı yazar varsa cesaret yazanda biz görelim kılavye artisleri :)))


Başlık:

Haymana

04:20:58

Gönderen:

Kerem

29/1/19

Hacı aysunun haymanaya verdigi zararı bile bile basit siyaset oyunlarına alet olan Haymana düşmanıdır


Başlık:

Kumda oyna

04:19:43

Gönderen:

Sedat

29/1/19

Murat arkadaş sen haymana siyasetçisimisin nesin kimsin. Kimin neyine geldin nerde kim gördü seni almanyada yasıyosun insalnlarla dalga geçiyosun. 1 oyun var dicem oda yok almanyada sen git kumda oyna


Başlık:

.......

04:17:10

Gönderen:

Adem

29/1/19

Murat dogan efendi ................... sensin .......... adam. Kimsinde vatandaşa hakaret ediyosun. Tencere yuvarlanmış kapagını bulmuş aman hacıdan ayrılma başka kimsenin yanında olamazsın zaten ..........


Başlık:

Lütfen okuyun.....

01:20:13

Gönderen:

.............................

28/1/19

Gercekten Haymanayi seven ve gerek vizyon gerekse misyon olarak Haymanamiza itibarini tekrardan kazandiracak bir Belediye baskaninin kazanmasini Yüce Rabbim den temenni ederim......Bu sekilde ucuz siyaset yapan insanlara pirim vermemenizi siz degerli vatandaslardan rica ediyorum.Simdiden bu secimin vatandaslarimiza ve Haymanamiza hayirli olmasini dilerim.Hepiniz Allaha emanet olun saygilarimla..........


Başlık:

Okumanizi rica ediyorum....

01:14:26

Gönderen:

.................

28/1/19

Sayin Murat Dogan icin tahsilli demisler,hangi okulu bitirdi gercekten cok merak ediyorum.Bakin arkadaslar ilk adaylik sürecinde kendisinin yaptigi aciklama Sayin Haci Aysunun ve Özdemir Turgut un Haymana zarar verdikleri icin aday oldugunu aciklamisti.Suan sayin Haci Aysu yu destekledigini beyan ediyor ne kadar komik bir durumdur.Önemli olan Haymana deyip sadece amacinin encümenlik oldugu malum herkes tarafindan bilinmektedir.Hic bir adayi desteklemiyorum.Zaten baska bir sehirde yasayan Haymanali bir is adamiyim.Gelin görün ki bu tür ucuz siyasetler Haymanayi sadece geri götürmekten ve insanlara rant kapisi acip ceplerini doldurmaktan baska bir sey degildir.Özdemir Turgut u kismen tanirim ve Haymana icin birseyler yaptigini söyleyemem.Haci Aysu yu kismen tanirim ve ayni sekilde Haymana icin birseyler yaptigini söyleyemem.Levent Kocu hic bir sekilde tanimiyorum.Gercek anlamada Belediyeciligi bilen birinin kazanmasini ve


Başlık:

Edep ya hu edep

21:33:03

Gönderen:

Murat doğan

28/1/19

Öncelikle selamun aleyküm Burda ismini ve soyadını yazmayıp edep sınırını aşan beyin özürlüleri kimsenin kimseye hakeret etme hakkı yoktur.levent koç başkanım ve ismet kaplan abim benim için çok değerli ve akrabalarımdır.sizin haddinize degil kıyaslamak.adamsaniz adınızı soyadınızı yazarsınız.bir derdiniz yaranız varsa facebokta bana yazarsınız.klavye erkekleri adam olun.kimseyi kimseyle kötü etmeyin.levent koçunda,hacı aysununda sizin gibi dansözlere ihtiyacı yok.sizin ne mal oldugunuz belli değil.adam olan adı ve soyadıyla yazar.yazık adamlıgınıza Sonuna kadar hacı aysu.


Başlık:

Ayıp ya

17:20:17

Gönderen:

Mehmet

28/1/19

Hacı Aysu ve ozdemir Turgut taraftarı artık LEVENT KOÇ la uğraşmayı bırakın ona buna iftira atmayı bırakın siz nasıl ....  insanlarsınız .... ve kapasitesi amacınız LEVENT KOÇ u bitirmek ama unutmayın siz boyle yaptıkça LEVENT KOÇ dahada buyuyor onun rakibi yok


Başlık:

dındını

14:36:30

Gönderen:

ah ey ah ey ahey

28/1/19

hakkaten çok ilginç bende 1 nisandan sonra aday olacam secım yaklaşınca felancayı destekli yom diyecemde acaba hangi partinin logosunu koysam fon resmime acaba demokrat mı desem akpartimi hangisi neyse ben akpartinin kesin adayı benimderim akparti aday göstermedi zaman


Başlık:

İyice çirkinleştiniz

04:01:12

Gönderen:

Çok ayıp

27/1/19

Şu yorumları okurken utandım. Yazıklar olsun. Özellikle hacı aysu yandaşlarının her yerde yaptığı yorumlar paylaşımlar tadını kaçırdı! İsmet kaplan benim köylüm uzaktanda olsa akrabam, onun ne kadar temiz nayif bir insan olduğunu bilmeyen yoktur! Heleki eşinin ona oy vermiyeceği söylemek tam bi ahmaklıktır! Kimin haddine bunu yazmak! Bu çirkinliğiniz dolayı ismet abi için oyum kesinlikle levent koçundur! Murat doğanın çıkarları için bi akp li bi hdp li şimdide dp li olduğunu herkes biliyor.aşağıda yazmışlar adaysa hangi partiye müracat etmiş sonra çekilmiş söylesin bizde bilelim. İsmet kaplan kırk tane murat doğan eder. Hacı aysu seni kendin çevren bitirecek çünkü bunlar senin yandaşların


Başlık:

boş konuşmaya devam edın

19:05:41

Gönderen:

öznur kaplan

27/1/19
soguttepelı kardeşım benı tanımadan benım hakkımda yorum yapma ben ısmetın eşıyım kahvelerde ısmetın eşi vermıyor dıye dedıkodu yaparak utanın ısmet nerdeyse bende ordayım yanı oyum levent kocun madem ısmetın bır oyu varda nıye kahvelerde konuşuluyo dedıkodu yapılıyo utanın karı gıbı dedıkodu yapmaya ısmetın esınıde hafıfe almayın sız dıyorsunuzya bır oyu var benım cevremın genış oldugunu herkes bılır sonuna kadar levet koç ıcın calışıcam sızde dedıkodu yapmaya devam edın dedıkodu yaparak batıyorsunuz

Başlık:

Hodri meydan

00:27:39

Gönderen:

Söğüttepeli

26/1/19
Trol dedikleri kadar varsınız.Muratın bir oyu on oyu yada yüz oyu olabilir.Size ne niye bu kadar zorunuza gitti.Adama bu kadar niye yükleniyorsunuz.Ismet kaplanın bir oyu sadece kendi oyu var eşi bile hacıya verecek.Ona gelince niye hiç sesiniz çııkmadı.En azından muratın anası babası akrabaları yeğenleri köylüleri var burada.Yaptığınız çok ayıp çok.Siz gidin başta bi özdemirden izin alın ondan sonra konuşun.Cümle alem biliyor sizin proje adayı olduğunuzu.Hocanın tek amacı özdemirin kazanması hacının kaybetmesi.Merak etmeyin muratın arkasında sevenleri akrabaları köylüleri var.

Başlık:

Bizde yedik

22:48:25

Gönderen:

Merkez

26/1/19

Senmi adaylıktan çekildin hangi partiye müracaat ettin? Hangi kapıyı çaldın adaydınya sözde! Reklama gerek yok zaten bu kendini rezil etmektir. Sayın aysu hadi bu ne yaptıgını bilmiyorda sen nasıl böyle ucuz siyaset peşinde koşarsın biride görse bin oyu vardıda sana katıldı, aysu hiç yakışmıyor böyle küçük işlerle uğraşma kendin uzunsun uzun vadeli siyaset yap hiçmi fahri ustadan ders almadın seni seviyoruz etrafındaki boş insanlardan biran önce kurtul dostum


Başlık:

BOŞ KONUŞANLARA

18:33:57

Gönderen:

MUSTAFA DOОAN

26/1/19

boş yorum yapıp eleştiri yapan insanlar asıl siz kimsiniz ? nesiniz ? doğruya kim oldugОunuzu belirtmek isteseniz isminiz yanına soy isim yazardınız değilmi :) nede olsa delikanlılık yürek ister her insanda olmaz baskalarının yandaşlıgını yapıp burda adaylıktan çekilene yorum yapıyosnuz yorum yaprken kimin ne oldugunu arastırın ona göre yorum yapın :))


Başlık:

Dısardan ısmarlama

10:25:34

Gönderen:

Metin

26/1/19

Hacı aysuyu hayattımda kaç kere gördün kardeş?? Bir telefonla seni kandırıp kendine reklam yapıyor bukadarmı cahilsin birde Avrupa da yaşıyorsun. Haymanaya bukadarmı düşmansın?? Sen ugraşmıcan serseri çakallarla merkezde biz ugraştık karımızı çolugumuzu cocugumuzu dısarı çıkaramaz olmuştuk. Eger bunları bilmeyerek yapıyosan ögren sor. Eger bilerek yapıyosan Seni Allaha havele ederim dicek bir sözüm yok iyi günler


Başlık:

Adaya

10:18:43

Gönderen:

Seref

26/1/19

Seni tanıyamadım kimsin nezaman aday oldun nerden oldun nasıl oldun. Neye aday oldun ilginç. Bende cumhurbaşkanlıgına adaylıgımı koyacam belki seçilirim :)


Başlık:

Aysu bu neee

06:56:18

Gönderen:

Çok güldüm

25/1/19

Ya hacı aysu bu kadarmı düştün bu çocugun ne oyu var sözde adayım dedi müdüründe sanki büyük bi iş yapmış gibi bunu ikna etti bide shov yapıyorsun ahali gülüyor


Başlık:

Seeeennnn

05:38:14

Gönderen:

Sulo

25/1/19

Senn sende kendini siyasetçimi zannediyorsun reklamcı bırak bu ayak oyunlarını bitmiş tukenmiş bir kişinin yanında yer almak guldurme insanı senin neyin var kaç oyun var sadece reklamsın


Başlık:

Başkanım Helal Olsun

04:49:08

Gönderen:

Gazi

25/1/19

Helal olsun sayın başkanım bazıları Özdemirin projesi olur kendi rantlarını düşünür sen Haymana`nın geleceğini düşünerek Hacı Aysu ile beraber yol yürümeyi tercih ettin. Yolun açık olsun güzel insan


Başlık:

Haymana

02:35:56

Gönderen:

Kazım

25/1/19

Kendi oyun bile Türkiye de degil. Sen neyin kafasını yaşıyosun 1 oyun bile yok evcilik oynuyosun. Benden bişe olmaz dedin galiba neyse. Keske aday olsaydın çekilmeseydin kazanırdın belki 3 oy falan verirlerdi yanlışlıkla


Başlık:

Karakoc

02:27:59

Gönderen:

Gulizar

25/1/19

Anlamadigim zaten iki oyun vardi iyi bir karar vermissin tebrik ederim sizi


Başlık:

Haymana sevdası böyle erdemlikle olur

01:25:46

Gönderen:

Halil Çelik

25/1/19

Tebrik ederim Muratkardeş,Haymana iş yapmayanların elinden kurtarılması gerekir.Burada Levent Koç kardeşime sözüm olacak.Senin siyasete girmeni istedim ve haymana gazetesindeki haberler altına özdemir turgut ve hacı aysuyu eleştirdim,genç-tahsillisin diye seni övdüm.Ancak aday adaylığın sürecinde tahsiline,karizmana yakışmayan basit hareketlerin seni bitirme noktasına getirdi.Özellikle özdemir turgut tarafından yönlendirilen proje adayı havasını verdin.Bu da sana yakışmadı.Hatta DP genel merkezine senin tarafından verilmesi için yüklü paralar verildiği duyumlarını aldık.Tabi bu dedikodu.Ancak Haymanaya ve bizim aşirete yapacağın en büyük iyilik ve erdemlik,Murat Doğan abimiz gibi Hacı aysu lehine çekilmendir.Aksi halde gelecek yıllarda adaylığın riske girer.Sen ve Halil aysu vebal altına girersiniz.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin