Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

KARA’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ
01/02/2019

Haymana Belediyesi Meclis Üyelerinden Savaş Kara hafta sonu bir toplantı düzenleyerek gövde gösterisi yaptı.
Ankara’da Cumartesi gecesi yapılan toplantıya Belediye Başkanı Özdemir Turgut, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir’in yanı sıra diğer belediye meclis üyeleri ve yaklaşık 1000 kişilik bir davetli katıldı.
Toplantıda açılış konuşmasını Savaş Kara yaparak katılımcı misafirlere “hoşgeldin” dedikten sonra, Bu bir çile beraberliğidir. Son beş yıldır Haymana’ya hizmet ediyoruz. Bir beş yıl daha hizmet etmeye yendien talibiz. O nedenle tüm hemşerilerimizden desteklerini bekliyorum” dedi.
Kara’nın ardından Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut bir konuşma yaparak başkanlığı döneminde yaptığı çalışmaları anlattı. 
Turgut; “Savaş Kara Meclis üyesidir. Önümüzdeki dönem meclis üyesi adayları ise henüz belli değildir. İlçemizdeki nüfus artışının ana nedeni muhtarlık yarışından dolayıdır. Özhaseki’nin Ankaralı olup olmadığı tartışılıyor. Bakın Mustafa Tuna Sivaslı, Melih Bey Urfa’lı, Karayalçın Karadeniz’li. Onun için bu konuyu fazla tartışmaya gerek yok. Biz adayımız Mehmet Özhaseki’ye destek çıkıyoruz. AK Parti’ye müracatımızı yaptık ve ben seçildim. Ben hava atmaya değil hizmet etmeye geldim. Yaptığım himzetlerde ortada. Şu an Haymana’yı tanımayan yok. İhtisas Organize Sanayi Projemizi hayata geçireceğiz. Ayrıca millet bahçemizi de yapacağız. Aile Yaşam Merkezi yapacağız. Geldi sadece bir tuvalet yaptı dediler. Bu da ilçemizin çok önemli bir ihtiyacıydı. Yapılan çok hizmet var. Doğalgazı da yatırım programımıza aldırdık. İhale hazırlıkları yapılıyor. Doğalgaz bu yıl gelecek, bunun yanında bir çok hizmetimiz başlayacak. Son olarak Muhtarlıklarda da tansiyonu yükseltmemenizi istiyorum. Seçimler hepimize hayırlı uğurlu olsun.”
Haber: Hüseyin YILDIRIM  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " KARA’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

NE VERDİN ELİME NE ÇALAYIM YÜZÜNE ?

22:47:50

Gönderen:

Savaş

9/2/19

Savaş zamanında M.Gokçek`n,Hacı Aysu`nun arkasından bol bol destek pozu veriyordun, simdi Özdemir beyin ve yeni siyasilerin. Artık senin oyun yok, özdemir beye oy kaybettiriyorsun, millet her şeyin farkinda


Başlık:

Reklam

05:02:59

Gönderen:

Kara

3/2/19
Savaş kara reklamı iyi yapıyorsun ama boşa kürek çekiyorsun.Köyde ilhan koyuncu nin oğlu da aday.Köy seni yeterli görseydi köylün niye çıksın.Savaş herkese ankara encümeniyim diyorsun ama özdemir seni ankara encümenliğine imkansız almaz.Kendi akrabaların köylülerin dahi sana hem kızgın hemde tepkililer.Çünkü sen yola çıktığın insanı sattın hacıyı yarıyolda bıraktın.

Başlık:

Hep destek tam destek

06:05:48

Gönderen:

Ahmet

2/2/19
Sonuna kadar hep destek tam destek

Başlık:

Park evlerı

20:32:50

Gönderen:

Haymanalı

2/2/19

Sayın kara öncelikle ıkı sorum var haymanada toplam köyunun kaç oyu var kaçına hakimimsın? Diger sorum yukarı parka yaptığınız binaya ne karşılığında 3kat fazla ruhsat aldınız kime kaç daire verdiniz bu halk alanında verenide biliyor senle başkan sallamaya devam edın


Başlık:

kemoo

00:28:08

Gönderen:

haymanalı

1/2/19
haymanaya ne faydanız oldu hangi hizmete imza attınız sizin oldugunuz yere boş ver oy vermeyi yanınızdan gecilmez özdemir bey bence vizyonu değiştirmeli

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin