Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

CHP’NİN ADAYI AYSU
01/02/2019

Hafta içinde süpriz bir gelişme yaşanarak Cumhuriyet Halk Partisi Haymana Belediye Başkan Adayı olarak Hacı Aysu’nun seçildiği öğrenildi.
CHP Haymana İlçe Teşkilatı hafta içinde ilçe örgütünü toplayarak kimin aday olması ile ilgili bir toplantı düzeneleyip, oylama yaptılar.
Daha önce başvurusu bulunan Ömer Ercan, Onur Fırat Koç ve Hacı Aysu arasında parti teşkilatı bir oylama yaptı. 
Bu oylamaya göre Hacı Aysu büyük bir oy çoğunluğu ile aday gösterilmesi konusunda fikir birliğine varıldı.
Toplantının ardından CHP İlçe Başkanı Naci Sezer yaptığı konuşmada: “bir toplantı gerçekleştirdik ve aday adaylarımız arasında bir yoklama yaptık. Teşkilatımızın büyük çoğunluğu Hacı Aysu’dan taraf olduklarını beyan ettiler. Adayımızın Hacı Aysu olmasına İlçe Teşkilatı olarak karar verdik. Allah izin verirse önümüzdeki cumartesi günü parti meclisimizin MYK kararı ile adayımızı resmileştireceğiz. Biz tabiki yolumuza bir oy fazla alacak kişi ile çıkacağız. CHP Haymana İlçe Teşkilatı olarak adayımız Sayın Hacı Aysu ile girmedik ev, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Sayın Aysu Haymana tarafından kabul görülen, sevilen ve ilçemizin en favori adayı olduğunu herkes biliyor. Biz Sayın Hacı Aysu’nun bu seçimi açık bir fark ile kazanacağını biliyoruz. Teşkilat olarak bu oy çıtasını ne kadar yükseltebiliriz bunun mücadelesini vereceğiz.” dedi.
Sezer yaptığı konuşmanın ardından CHP Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu’ya 6 ok rozetini takıp, hayırlı uğurlu olsun, dileklerinde bulundu.
CHP Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu’da “Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah önemli seçim bizi bekliyor. Halkımızın bize olan teveccühünü boşa çıkartmadan bu uzun maratonu en başarılı şekilde tamamlayacağız. Allah yardımcımız olsun.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 75 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " CHP’NİN ADAYI AYSU " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Sıkıntılı

20:46:08

Gönderen:

Uzaktaki

16/2/19

HACI AYSU BUNU OKU. insanlar seni seviyor ama tek çekindikleri senin yakın çevrendeki bazı isimler insanlar haklı yere bunlar hacı kazansada rahat durmazlar endişesi taşıyorlar. Senin şahsına kimse bi laf diyemiyor. Sen cebindeki son 20 tl ni garibana birine çıkarıp verdin bunu gözümle gördüm. Bu beş yıllık süreçte maddi sıkıntılar çektin yeri geldi cebinde siğara paran olmadı yemin ederim bunları kendi gözümle gördüm. Yani parcarda çalışan karpuz satan manavlık hırdavatcılık yapan hacı aysuyla başkanlık yapan hacı aysu aynıydı hep ama abi insanların bu çekincesi biran önce kamuoyu önünde düzelt sonrasında göreceksinki çığ gibi büyüteceksin. Bide şu kelebek görse falan hiç yakışmadı komik oldu!!! mazluma umud zalime korku artık gel hacı aysu! ! En azından bu cümle seni anlatıyor senin gariban dostluğunuda zalimlere karşı cesaretinide bu millet biliyor..


Başlık:

Hacı AYSU nun çevresi

02:34:24

Gönderen:

İçinizden biri

7/2/19

Sevgili hemşerilerim bazıları Hacı AYSU nun çevresindeki insanların kötü olduğunu falan dillendiriyo lütfen böyle düşünmeyin o insanlarda kötü olsa bile Haymanamızın insanları değilmi?Diğer adayların çevresindeki insanlar dört dörtlükmü?Şu seçim sürecinde birbirinizi kırmayın.Sadece elinizi vicdanınıza koyun öyle sandığa gidin.


Başlık:

Süreç

00:54:55

Gönderen:

Rojin

7/2/19

Bu süreci çok dikkatli takip etmek gerekir.Levent koç özdemirin adayı deyince onlar kızıyorlar.Ama özdemir turgut belediyede ve askide çalışanlara nefes aldırmıyor.Hacının yanına dahi göndermiyor.Peki şuan levent koçun en yakınında olup hatta adı encümenliğe dahi geçen bir kişi büyük şehir belediyesinde çalışmıyormu.Niye bu kimseye özdemir ses çıkartmıyor.Bu ortaklık olduğunu göstermiyormu.Bu hafta seçim bürolarını açacaklar.Özdemir ne kadar belediye askiçalışanı varsa hepsine mecburi geleceksiniz şartı koşacak.Emir tüm birimlere iletildi bile.Aynı zamanda pazar günü leventin açılışınada özdemir başkan el altından destek verecekler.Güya kalabalık görünsün diye.Hep boşuna uğraşıyorsunuz bu millet herşeyin farkında.


Başlık:

Safsınız

23:32:58

Gönderen:

Durmuş

7/2/19

Bu hacıyı tutan insanların çoğu saf vede temizler.Levent koçun encümenleride dahil h.d m.a h.k e.yapımı ve bazı yeğenleri burada herşeyi yazıp çiziyorlar tahrik ediyorlar sonrada hacının tarafı cevab verince bunlarda feyslerinde ağlıyor sızlıyorlar duygu sömürüsü yapıyorlar.Neymişte hacının adamları bunlara saldırıyorlarmış.Bunada hacıyı destekleyen saf insanlarda inanıyor.Lütfen oyuna gelmeyin levent koç kaybedeceğini çok iyi biliyor.Herkes uyanık olmak zorunda


Başlık:

Bir dost sana bu

20:13:05

Gönderen:

Onur

7/2/19

BIR DOST DIYE YAZAN SEN DOST DEYILSIN.SEN TARAFSIN LEVENTÇISIN.INSANLARIN KAFASINI BULANDIRMAK AMACIN.ILLAKI INSANLAR TARAF OLACAK O KIŞILERDE ILLAKI PAYLAŞIM YAPACAK.SIZIN DERDINIZ O ADAMLARI UZAKLAŞTIRMAK KÜSTÜRMEK.HELEKI 2 KIŞIYI.SONRADA ÇIKIP GÜLECEKSINIZ DEYILMI.KIMSEYI KANDIRAMAZSINIZ BITIYORSUNUZ ARTIK HACI GELIYOR.


Başlık:

Cevap verenlere

18:53:49

Gönderen:

Enver

7/2/19

Bana yarım aklıyla cevap verdiğini düşünen saf siz bu kafayla gittikce tabiki millet size oy vermez. Siz insanları nasıl kazanacagınızı bilmiyorsunuz hacı geçen dönem neden kaybetti otopark ve parkları bu millet unutmadı ortalıkta gezen çakalları bu millet unutmadı özdemirde aynı şekilde yaptı oyunu yırtar atarım yinede vermem haa senin gibiler yüzünden hacıya vermiyecem demiştim haklı olduğumu herkes gördü çok yazık böyle insanlarla seçime giren bir aday var. Aklı başında bi insan eleştiriden ders çıkarır cahil insanlarda dahada saldırganlaşır


Başlık:

Bir dost

08:18:48

Gönderen:

Baskanim Lutfen oku

7/2/19

Haci baskanim seni seven biriyim burdan soylemek yazmak istedim lutfen bunu uygula oncelikle oglun esat,hamza gunes, y...... ...... ,kabasakal,bu saydiklarim internet uzerinden yorumlar yazmasin ahkamli konusmasin inan sana zarar veriyolar sagdan soldan duyum aliyoruz bu kisileri 31 marta kadar siyaseti interneti yasakkandir yapmasinlar


Başlık:

Haymanaya yazık oluyor

22:37:37

Gönderen:

Haymana aşığı Mehmet

6/2/19

Enver sen sağ gösterip sol vuran bir fitnecisin.Önce sureti haktan görünüp,hacı aysu abiyi destekliyor ayakları yapıyor sonra da esas içinde geçeni yazıyorsun.Ama millet kül yutmuyor enayi değil.Senin derdin hacı seçilmesin ama leventten görünüp esas puanları özdemire toplamak istemendir.Aha buraya yazıyorum Levent hoca seçim sonuna doğru hacı abiden yana istifa etmezse bir dahaki seçimde aday olmayı veya kazanmayı rüyasında görür.Çünkü fitnelik ortalığı kavurdu.Ha hacı abinin hatası yok mu?Elbette vardır.Kazanacağı seçimi kaybetti.Şimdi yaptığı hataları düzeltiyor.Hatayı düzeltmek fazilettir.Ancak kötülerin içinde Haymananın evladı hacı iyisidir.Çünkü başka elle tutulacak aday yoktur.Al birini vur ötekini hesabı.Biz de kötülerin içinde hacı abiyi ehveni şer diye destekliyoruz.


Başlık:

Sahtekarlar

17:27:58

Gönderen:

Suleyman yıldırım

6/2/19

Vallahi billahi şu hacı Aysu yanlısı yorum ları yazan sadece 2 kişi tarafından yazılıyor. Her yerde sahtekarlık lar yapıyorlar çok komik oluyorsunuz bırakın artık yalan dolanı siz sadece kendinizi kandırıyorsunuz.


Başlık:

Fitnelik yapmayın

17:27:39

Gönderen:

Envere

6/2/19

İsteyen istedigi yere verir adam bi dönem özdemire vermiş pişman olmuş şimdi hacıya veriyo insaları böyle ayırmazsın insaları iyi jötü diye sen önce kendin iyimisin kötümüsün ona bak diger adayların yanında duranlar hacının yanındakilerdrn bin kat tehlikeli hemde tescilli bu gün bu korku hacının tüm cevresinü toplamasından dolayı cünkü herkez kapı kapı calışıyo biz insanları ona oy verdi bize verdi diye ayırmıyoz ve bu işleri bırakın kimle sorunun varsa savcılık orda git şikayet et bu sayfalarda fitne sokma hacın yanındakilerde hepside degerli insalar haymana özdemire güvendi pişman oldu şimdi göndermek için hacı aysunun yanında birleşti bu kadar basit biz kümseyi inancıyla köyüyle kişilgiyle yargılamıyoz bu mesele haymana meselesi burda herkez üzerine düşeni yapacak tabiki fitneler oyuncular menfatciler arayı bozamak için yazacak ciecek bu halk karşılıksız hacının yanında maddi manevi


Başlık:

Allah fena çarpar ayağınızı denk alın

21:44:17

Gönderen:

Murat

5/2/19

Bazı saf düşünmeyen insanlar sanki akp islam partisi imiş gözüyle bakıyor.Başörtüsüni dahi bir ipliğe(yönetmeliğe)bağladılar.Başka bir yönetim gelse kaldırır desem,bundan sonra başörtüsü ile dinle uğraşacak parti olmaz zaten.CHP de anladı ki Müslümanlar bizim çeşit ve zenginliğimizdir.Kılıçdaroğlu inançlara saygılı biri.Ecevit gibi dolduruşa gelmeyen mantıklı insan.Ayrıca İslam ve Müslümanlar akp döneminde daha fazla dejenere oldu.Müslümanca örtünen kızlar kadınlar Süslümanca örtünmeye başladılar.Üstte uyduruk deve hörgücü başörtüsü,altta erkek gibi daracık kot pantolon.Bu Amerikanın BOP eş başkanı reisimize önerdiği ılımlı islamdır.Bence bu laik sistemde ha Akp,ha CHP,ha Komünist parti,ha şeriat partisi hepsi tüzükleri laiklik sistemine göre.Milleti dinle imanla kandırmayın Allah fena çarpar yemin ederim.


Başlık:

Hacı aysu

21:40:05

Gönderen:

Enver

5/2/19

Adayların içinde kişilik ve maneviyat bakımından en iyi aday hacı aysudur. Fakat çevresindeki insanlar ve özellikle kendi köyünden bazı insanlar halkın nezdinde hacıyı sönük bırakıyor. Adamlar geçen özdemirin fanatikliğini yaptılar özdemir kazanınca bunları resmen kovdu şimdi o insanlar hacı için fanatiklik yapıyor halk haklı yere hacıya soğuk bakıyor. Bu insanları hacı aysu uzaklaştıramadığı için kazanma şansını kaybediyor. Şahsen bende bu yüzden oyumu vermeyip diğer alternatif levent hocayı düşünüyorum. Kalbimden geçen isim hacı aysuydu köylüm olmasada kesinlikle verecektim. Bu duruma çok üzüldük o insanlar herkese zarar veren insanlar hacıyı rahat bırakmıyacaklar bunu bütğn haymana biliyor.


Başlık:

CHP li olmayan Yavuz ve mehmet atmayın din kardeşiyiz

21:30:47

Gönderen:

Hasan demir

5/2/19

Ya siz CHPli değilsiniz ki CHPye vermeyeceğiz diyorsunuz.Akp trolleri artık Haymanada sesiniz çıkmayacak.Ankarada Mansur Yavaş Başkan,Haymanada Hacı Aysu başkan.Allah Haymananın yüzüne baktı da Hacı aysu abiye yapılan kumpas ters tepti.Gerçi biz 2-3 aydır hacı abiye gel CHP`den aday ol kazanırsın dedik,o para canlısı DP`ye gitti.Ayrıca Haymanada küçük bir analiz yaptım ve özdemir turgut Haymana merkezde bitik.Seçime kadar merkezde 1000-1500 oy alırsa Allaha şükretsin.Köylerde hacı ve aytekin abiler atbaşı öndeler.İkiliden merkezde yüksek oy alan kazanır.Haymana tarihinde ilk defa Haymana halkının başına talih kuşu konacak.Mansur Yavaş başkan-Hacı aysu başkana takviye olarak vekilimiz Levent Gök ve CHP ilçe çalışmalarıyla Allahın izni ile ipi göğüslerler.Kasım Koç abiyi de tebrik ederim.


Başlık:

Ne olur BÜYÜK DÜŞÜNMEYİN

02:48:43

Gönderen:

İçinizden Biri

4/2/19

1.Yerel seçimde biliyosunuzki genel olarak şahıslar ön plandadır.O yüzden partileri çokta gözünüzde büyütmeyin bundan 50 sene önce dedelerimiz hep CHP`liydi. 2.HACI AYSU herkesin nazının geçebileceği mütevazı bir kişiliktir.Belediyeye gittiğinizde en azından bir çayını içebilirsiniz.Mevcut şu anki belediyede bu mümkünmü? 3.HACI AYSU içinden geldiği gibi konuşan hinlik bilmeyen bir kişiliktir. 4.HACI AYSU belki üniversite mezunu değil siyasette bu çokta gerekli değil.Girişkenliği ile gerçekten iş bitiren bi özelliğe sahip. 5.Antalyadaki otellerin klasında olan Grannos oteli,yüksek okulu,SGK`yı,Halk bank,Kültür merkezini ve daha benzeri şeyleri bu ilçe HACI AYSU zamanında gördü. 6.En önemliside Ramazan ayında insanların kapısına kadar sıcak yemek gönderdi.Fakirin garibanın halinden en azından anlıyordu.Çünkü oda bu insanların arasından geldi. 7.Bu nedenle elinizi vicdanınıza koyun hemşerilerim bu seçim döneminde lütfen BÜYÜK DÜŞÜNMEYİN.


Başlık:

DALDAN DALA

17:08:17

Gönderen:

ŞUAYİP

4/2/19

Hacı Aysu destekçileri kızıyor ama eleştirenlerde çok da haksız değiller. Parti önemli değilmiş öylemi. Kardeşim o zaman bağımsız koysunda kazansın veya hdp den koysaydı, iyi partiden koysaydı görelim önemli mi değil mi. DP partiden de koymazdıda geçen dönem Özdemir Turgut ordan koydu aldıya şimdi rövanş derdine düştü. Birilerinin Hacı Aysuya sıkı bi söylemesi lazım onca şeye rağmen chp ye geldiysen artık hiç bahane bulmadan çalışcaksın. CHP ilçe örgütü Hacı Aysuyu aday göstererek büyük bir risk aldı kazansa bile o yüzden ki pazarlıklarını iyi yapmaları lazım. Biz görmedik bilmiyoruz.


Başlık:

Haymana Kazansın

08:06:21

Gönderen:

Haymana Sevdalısı Bir Akp li

4/2/19

Bırakın Akp yi Chp yi.Hacı Aysu sevilen insan çekirdekten yetişme hizmet insanı halk ile iç içe dert dinleyen insanın halinden anlayan insandır.Herkesten iyi yöneteceğine inanıyorum.Büyükşehiri büyük ihtimal ile Mansur Yavaş alacak gibi görünüyor Haymana destek verirse kaderi değişecek aklın yolu birdir.Partinin ne önemi var önemli olan gönülden istemek.Hacı Aysu’ya hayırlı olsun inşallah Haymana artık yapılamayanı yapsın.Parti değil hizmeti düşünsün.


Başlık:

Hacı abi Allah yüzüne bakıyor senin

02:24:47

Gönderen:

Mehmet

3/2/19
Ya Hacı aysu abi Allah yürü kulum derse yürüyor.CHP senin için büyük bir şans.Halk değişim istiyor ve şu halkın görüşü ile sen de Mansur Yavaşın rüzgarı ile kazanırsın gibi eliyor bana. Ancak Aytekin Yüzer abim senin rakibin olabilir.Çünkü Haymana içinde benim eski partim ak partinin bitmiş görünüyor. Eee İstanbulda Ekrem İmamoğlu mu Binali Yıldırım mı diye anket yapılırsa Ankara kimden geri almış. Alın size AKP nin kalesi Mamakta ve Altındağda halkın nabzına bakın. Yine ellerim kırılsaydı diyor vatandaş.

Başlık:

Dış güçler bizi mahvetti ekonomi bitik halk perişan la

01:53:07

Gönderen:

Mehmet

3/2/19
istanbulda bir anket canlı yayın, aynı anket neden Ankara`da yapılmıyor merak ediyorum. Adam ak parti yönetim kurulu üyesi imiş veya üyesiyim diyor elim kırılsaydı diyor.Niye bu ekonomiyi dış güçler yaptı diyorlar.Ne dış güçleri diyor bizim hacı amcalar.Peki Ankara ve Haymana farklı mı olacak?Allahınızı severseniz videoyu izleyin millet nasıl kandırıldık diyorlar.

Başlık:

Kin Nefret Söylemi.......

00:50:53

Gönderen:

ibrahim

3/2/19
Şöyle diğer haberlerin yorumlarınada göz gezdirdimde Sy. Hacı Aysu taraftarları hep kin, nefret ve iftira üzerine kurulu bir siyaset yolu izlemekte yok bu böyle yapmış yok bu böyle demiş yok bu bunun projesiymiş gözünüzle görmediğiniz bir şeyi ortaya atıp kenara çekiliyorsunuz kardeşim varmı bir projeniz yok iftira at kenara çekil yaptığınız siyaset batsın.. ha birde CHP son Partiniz`mi Haymana`da Hacı hızını alamayıp ne olur ne olmaz diyip İYİ parti ve İşçi Partisinede aday adayı olmuş diyorlar doğrumu ? dolaşmadığınız Parti kalmadıda :)

Başlık:

CHP birdir beraberdir fitne sokmayın yorumlarınızla

00:11:35

Gönderen:

Mehmet

3/2/19
Ben burada Kasım Koç biraderi tebrik ediyorum.Bazıları CHPye fitne sokmaya çalışsa da,bakın ilçe başkanın yanında yer aldı.Akp lilere bir mesaj.İçimize fitne sokmayın biz biriz,beraberiz demek istiyor.Naci abiyede helal olsun ki süreci iyi yönetti.Yönetimden 1-2 abimiz Ömer ercana karşı gelmiş ki gayet doğaldır.Demek ki CHP ilçe yönetimi çıtayı yükselterek kazanma hesabı üzerine plan yapıp süreci yönettiler.Belediye başkanı özdemir turgut Haymana merkezde yok.Halk ile yaptığım konuşmalar bunu gösteriyor.Sadece köyüne yazdırdığı seçmene güveniyor.Ha seçime kadar merkezde 1000-1500 oyu yakalar ya yakalamaz.Halk artık ona güvenmiyor.Şu anda mevcut adaylar içinde hacı aysu var.Birde Aytekin yüzer abim var.Halil aysu abi de sadece hacı abinin oylarını böler diye düşünüyorum.

Başlık:

Ramazan 1234haymans

00:02:40

Gönderen:

Halil ibrahim

3/2/19
Ramazan 1234haymans Ramazan gerçekten çok doğru yazmışsın.AkP nin ne özelliliği varki Hacı aysu abi kazanınca akp ye geçsin,Akp artık biten parti.Ama halen bazı yerlerde yüksek oy alıyorsa düşündürücüdür. Sandıklar güvenli bir şekilde sayılması gerekir.Bak geçen gün gazeteler yazdı.2014 yerel seçimde Ankarada 550 sandık hiç yüksek seçim kuruluna gelmemiş.Bu nasıl bir demokrasi anlayışıdır?Dünyada böyle rezalet ve skantal görülmüş mü? Ama akp gibi bir partinin hükümet olduğu bir ülkede görülmüş oluyor demek ki.

Başlık:

CHPli görünüp Chp yi eleştirmeyin utanın

23:59:04

Gönderen:

Mehmet

3/2/19
CHP ye kızanlar ne CHPli,hacı abiye kızanlar da hacı abiyi desteklemeyen fitneci insanlar.CHPli görünüp hacı abiyi kötülemek.Rahat olun hacı abi seçimi kazanır ve akp belediyeye kadar altın döşese akp ye geçmez.Ankara büyükşehiri zaten CHP adayı hemşerimiz mansur yavaş kazanacak.Bu durumda zaten Ankara ve Haymana CHP olunca hizmetler akar.Çünkü işin içinde hemşerimiz Levent gök var.Allah ona haymanaya hizmet etmek için bir Chp li hükümet nasip etmedi ama inşallah Chpli büyükşehir belediyesini nasip ederse,hükümete gerek yok.10 tane bakanlığın bütçesi var Ankara belediyesinde.Haramiler har vurup harman savurdu ama Mansur Yavaş hemşerimiz dürüst ve temiz adam kafası çalışıyor.Ankara köylerinin ürünleri dışında Antalyadan mersinden sebze meyve getirtmez.

Başlık:

Düşünüyorum abime devamın sonu

23:18:10

Gönderen:

Mehmet

3/2/19
Abim yorumları güzel yazmışsın ancak bir fazlalık.Ey reis seni seviyoruz sözlerin fazla.Neden seveceğiz reisi?Haymanayı ve haymanalıları seviyor mu reis?Sevseydi Kızılcahamam kaybedilirken Haymanayı kazandık dediğinde Haymanaya bir dikili taş mı koydu?Belediye başkanı akp den olmasına rağmen Haymanaya bir tane yatırım yapmayan Reisin nesini seveceksin?Ben de önceden seviyordum ama artık sevmiyorum.Hele büyükşehirde Haymanalı abilerimiz harcandı.Bir yusuf yılmaz on tane rüstem kandemire bedeldi.Hangi haymanalı bu bizim adamımız onu melihe yedirme ey reis dedi?Bir mehmet ercanı melih gökçek zoraki aday adayı yaptı görvden almak için bahane buldu.yusuf abi biraz haksız melih gökçeke .... dedi ... dedi.Peki mehmet abinin ne suçu vardı?Hadi güle güle Mansur başkanHacı başkan Levent gök vekilimiz ve naci sezer başkana büyük iş düşüyor

Başlık:

Eskikişlalı değerli abiye

23:08:21

Gönderen:

Mehmet

3/2/19
Eskikışlalı abi güzel yazmıştın.Ancak şunu unutma ki bu saatten sonra Yamak eskikışla gültepe yaprakbayır ve bahçecik köyüne kadar sıcak ve duble asfalt yapsalar dahi hemen gevşemeyin.Yamak grup yolunun sıcak asfaltı 3 sene önce başka yere kaydıran benim dedem mi idi yoksa ben mi idim?Bunu gözönünde bulundurarak Allah rızası için akp ye ve haymana belediye başkanına güzel bir ders vermezseniz yazıklar olsun size.Sizi enayi yerine koyup,sıcak asfaltınızı başka yere kaydıran dersini verin.Birde hacı aysu abiye karşı kumpas kurdular kirli işbirliği oluştu diye duydum.Levent koça sempati duyuyordum.Şimdi gözümden düştü.Ben ona dedim bir sonraki seçimde başkansın hırslı olma ve başkasının dolduruşuna gelme.Bir dahaki seçimde de işi bitti.

Başlık:

Ah yurdumun güzel insanları

17:13:38

Gönderen:

Of çınar of

3/2/19
Adam chp ye geçmiş hala stem ediyo yani yok demokratda tezga geldik felan diyo chp den aday olduna kendiside yediremiyor arkasındaki chp liler alkış yapıyor

Başlık:

Daha neler göreceğiz

17:00:21

Gönderen:

Of of

3/2/19
Ulan bizim parti ammada genişlemiş hacı demedini koymazdı chp ye bunu ne çabuk unuttular acaba ya çıkar için orda olduğunu bilmiyormusunuz gerçi hacı neyse chp nin yöneticileri de aynı tencere yuvarlan mış kapanı bulmuş

Başlık:

Lütfen

10:36:17

Gönderen:

Haymana icin

3/2/19
ARTIK GOZUMUZU ACALIM . MEMLEKETIMIZIN BI 5 SENE DAHA BU SEKILDE DEVAM ETMESININ ONUNE GECELIM AKPYMIS CHPYMIS BIRAKIN BU ISSLERI . KIM GUCLUYSE ONU DESTEKLEYELIMKI MEVCUT BASKAN GITSIN !!

Başlık:

1234haymans

10:34:39

Gönderen:

Ramazan

3/2/19
YEREL SEÇİMLERDE PARTININ NE ONEMI VAR ? BUGÜNE KADAR AKP KAZANDIDA NE OLDU? ANKARADA CHP HAYMANADA CHP KAZANSA HACI AYSU NEDEN AKPYE GECSIN KI? AKP`NİN NE İLKESİ VAR ? VE OZDEMIR TURGUT AKP YE GECTIDE BU MEMLEKETE NE YAPTI?

Başlık:

Şu olacak bu olacak

09:55:57

Gönderen:

Haymana sevda

3/2/19
Haymanayı ne kadar çok seven varmış. Hacı başkan 5 sene yaptın başkanlığı ne yaptın oteli 8 milyona yapılan oteli 3.5 milyona sattın nüfus 8 bin idi iktidar partisinde başkanlık yaptın tatlı geldi degilmi koltuk. Özdemir Başkan geldi iktidar partisinden nüfus 5 bine düştü arsalar satıldı parkı konut yaptın seninde sevdan koltuk Levent hoca aday ne yapacak icraat çok ama biz bunları çok dinledik.yine kaybeden Haymana olacak esnaf olacak kazanan bunlar olacak yarın kol kola gezecek nasıl oynadık diye allah haymanamozda kalanlara yardım etsin.

Başlık:

Devamın sonu

09:50:08

Gönderen:

Düşün-ü yorum

3/2/19
Küskün AKPARTİlilerin tabanının buluştuğu CHP Yerine DEMOKRAT PARTİNİN peşinde koşupta aday olamayınca ancak CHP nin kapısına gitsede. Yani MİLLET İTİFAKININ TABAN oyunu hesaplayacak hali olmayıpta HER HALDE ALLAH YARDIM EDİYOR BU HACI AYSU’YA dedirten ama (şimdi) ÖZDEMİR TURGUTUN EN kuvvetli RAKİBİ OLAN ve kazandığında , CHP’li ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ CHP’li HAYMANA BELEDİYE BAŞKANI HACI AYSU BİRDE GERÇEK HAYMANA SEVDALISI CHP’li MECLİS BAŞKAN VEKİLİ VE ANKARA MİLLETVEKİLİ LEVENT GÖK Yukarıdaki bu 3’lüyü kurabilirsek Ankara’da CHP’li 4 belediyeden biri olur ve Büyükşehir Belediyesinin tüm imkanlarından en fazla biz faydalanırız diye DÜŞÜN -Ü YORUM. AYNI REİSİM DEDİĞžİ GİBİ .... MADEM AVRUPA BİZİ BİRLİОE ALMIYOR BİZDE ŞANGAY 5 lisine GİRERİZ DİYOR YAA. BİZDE HAYMANALILAR OLARAK MADEM AKPARTİ BİZE SAHİP ÇIKMIYOR BİZDE YUKARIDAKİ 3 lüye GİRERİZ. MANSUR YAVAŞ + LEVENT GÖK + HACI AYSU DİYE DÜŞÜN-Ü YORUM.....HAYIRLISI İNŞ.

Başlık:

DEVAM

09:25:45

Gönderen:

Düşün-ü Yorum

3/2/19
Savcımıza rajon kesilmiş , uyşturucudan gençlerimşz 12 şer yılmhapis yemiş , esnafın otelcinin camı çerçevesi kırılmış bir HAYMANA haline gelmişiz. Gençlerimiz okuyamamış ellerinde tesbihler ÇUKUR MİSALİ takılmaya başlamışız. Asgari ücretle GÜVENLİОE girebilmek için Akpartili başkanlarımıza yardımcı olsun diye yalvarmışız onlarda gücümüz yetmiyor kusura bakma , hele şu seçimde daha fazla oy alalımda ozaman bakarız dediklerini duymuşuz. Eeeeyyyyyy REİSİM TAYYİP ERDOОAN . Sen HAYMANA’LI olsan sana oy verirmiydin ? Yinede seni seviyoruz ancak bu sefer AKPARTİ ye oy vermeyeceğiz. Belki o zaman şu yöneticilerini bir hesaba çekersin de Niye HAYMANA bu sefer bana oy vermedi dersin . Belki DEVLETİMİZ O ZAMAN BİZİ HATIRLAR. HEMDE elimizde MANSUR YAVAŞ gibi kazanmayı garantilemiş 10 puan önde bir başkan varken. HEMDE elimizde LEVENT GÖK gibi bir hemşerimiz varken. Birde HACI AYSU ki ÖZDEMİR TURGUTUN en güçlü rakibi varken. Her ne kadar CHP , İYİPARTİ , HDP , küskün AKPARTİ>>>>

Başlık:

Devam

09:07:49

Gönderen:

Düşün-ü Yorum

3/2/19
Akparti bu aldığı oylara karşılık HAYMANA’ya ne verdi ? KOCAMAN BİR HİÇ... Gidin KAZAN ilçesine bir bakın DEVLETİN eli değince nasıl oluyormuş ? Tarlaları arsa oldu . Organize sanayii kuruldu . Ankara’nın Et piyasası orada kuruldu. Toki Kazanı binalarla donattı. DEVLET BABA öyle okullar yaptı ki resmini koysam yok canım burası okul değil 7 yıldızlı otel dersiniz. Birde adının önüne KAHRAMAN koydu. Biz HAYMANA olarak 15 temmuz’da yeri göğü inletmedik mi ? Polatlıda HAYMANALILAR olarak araçları durdurmadık mı ? Polatlılı arkadaşlarım Vallahi billahi HAYMANALILAR ÇOK GÖZÜ KARA VE CESURLAR. Polatlıda kimsenin yapamadığını ilk önce HAYMANALILAR YAPTI. Helal olsun diye beni tebrik etti. Ankarada ŞEHİT vermedik mi. DEMEK Kİ AKPARTİ HAYMANAMIZI SEVMEMİŞ , SAHİPLENMEMİŞ... DEMEK Kİ REİSİMİZ ERDOОAN BİZİ SEVMEMİŞ VEYA HAYMANALI AKPARTİ BELEDİYE BAŞKANI VE İLÇE BAŞKANI Bizi duyuramamış. Şu geçen 5 yılda düğünlerde ayılmasın dediğimiz silahlar , birbirimize atılmış , Polisimize>>>

Başlık:

Devamı

08:47:34

Gönderen:

Düşün-ü Yorum

3/2/19
cenneti yapacağız demedi mi? MELİH GÖKÇEK otobüsün üstünde referandum sonucunu 70 çıkarın HAYMANA’yı bölgenin en iyi tesisleri ile donatalım demedi mi? Büyükşehir Belediyesinde TÜM HAYMANA’LILAR OLARAK MELİH GÖKÇEĞžİ BAŞKAN YAPMADIK MI ? Bizde Haymana’lılar olarak oylarımızı verdik. Verdiğimiz bu oylara Akparti İlçe yönetimi ,(yönetimde kimlerin ne iş yaptığı ve nasıl para kazandığını bilmemize rağmen) , İlçe başkanı Rüstem (İş hayatında başarısız , ... .... başarısız(Abdüllatif Şenerin ağzına kadar düşmüştü) , Başkanlıkta başarısız olmasına rağmen) , Belediye başkanı Özdemir Turgut’un( Haymana’mızın 5 yılını heba etmesine , hamamın havuzunda çiğ köfte yiyip sazlar eşliğinde başından aşağı para döktürmesine ve reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip sosyal medyada ve haberlerde .... olmamıza rağmen) bu saydıklarım kişiler bu bizim başarımız diyerek her ortamda oylarımıza sahip çıkmalarına rağmen BU OYLARI ONLARA RAОMEN REİSİMİZE VERDİK.>>>

Başlık:

Haymana için bir fırsat

08:27:46

Gönderen:

Düşün-ü Yorum

3/2/19
Eyyyyy Haymana’lı garip kardeşlerim. Bizler Haymana’lılar olarak yıllardır Akpartiye oy verdik. İlçe yönetimini beğenmesekte , İlçe başkanını beğenmesekte , İl başkanını hiç tanımasakta , Milletvekillerini 5 yılda 1 görsekte , Haymana olarak iktidarın hiç bir hizmetini görmesekte yine yine defalarca Akpartimize oy verdik . Neden mi ? Cumhurbaşkanımızı çok seviyoruz. Sayın Tayyip Erdoğan bu ülkeye çokşeyler kazandırdığını görüyoruz. Ve Allah razı olsun diyoruz. Verdiğimiz oylardan da belli değil mi ? Her seçimde Akpartinin Haymana’dan aldığı oy oranı Ankara’nın ilçeleri arasında ilk 1. veya 2. Sırada olmadı mı? Bu Haymana’lı garip halkımız 80 lerde oy vermedi mi ? Daha açık söyleyeyim : YANİ HER 5 HAYMANA’LIDAN 4 Ü Akpartiye oy vermedik mi? Verrrrrddddiiikkkk... Niye mi Verdik ? Reisimiz RECEP TAYYİP ERDOОAN ; Biz KIZILCAHAMAMI kaybettik ancak HAYMANA’yı kazandık . Bundan sonra bizim için HAYMANA var. Yatırımlarımızla HAYMANA’yı çoook iyibir TERMAL cenneti >>

Başlık:

Haymana

08:11:19

Gönderen:

Haymana

3/2/19
Dışardan gördüğüm izlediğim ve fikir edindiklerime göre Hacı Aysu seçimi kazansa bile ak partiye geçeceği söyleniyor. Eğer öyle bir düşüncesi varken çok çok büyük ayıp eder ve bu sefer kimse ona güvenmez. Gerçek şuki bir çok yerden darbe yedi buna rağmen CHP gel dedi. İnşallah sadakatsiz olmaz.

Başlık:

Gördük

07:29:32

Gönderen:

Sinan

2/2/19
Hacı başkan biz oyunu gördük sayende sağol gözümüzü açtın koltuk icin dün komisyonu PKK li dediğin partiden aday oldun yazık bu gün duruşundan ödün veren yarın bazılarına neler vermez senin derdin Haymana değil bu kesinlik kazandı

Başlık:

C H P li

07:25:42

Gönderen:

Kazanacaksin

2/2/19
Chp seninle saha kalkacak başkanım Haymanaya hayırlı olsun ama lütfen ricamiz senden belediyeyi aldıktan sonra sakın bu partiyi bırakma akp den bi yol olmaz CHP haymananın kaderi olacak

Başlık:

chp ye yazık ettiniz

07:24:39

Gönderen:

hakan

2/2/19
Haymana CHP ilçe teşkilatını kınamak istiyorum neden mi düne kadar CHP ye hakaret eden bir kişiyi aday olarak gösterdiklerinden dolayı bu kişi Ak partiden ilçe başkanlığı yapmış bir dönem belediye başkanlığı yapmış ve sonuçta parti bulamayınca CHP ye gelmiş ve de bizde aday yapmışız bize yakışır mı diye düşünmemiz lazım fakat düşünen bir ilçe teşkilatı değilmişiz ben bir partili olarak adaya hayatta oy vermem neden mi çünkü seçimi kazandıktan sonra Ak partiye geceçeği belli o nedenle bu kişiden partiye bir kazanç olmayacak olmazda ayrıca İktidar partisinin belediye başkanıyken ilçeye yaptıklarınıda göz önüne alırsak olay ortada ilçede bir tane fabrikamı var insanların çalışıp kazanacağı bir iş yerimi var yok sadece kendilerini düşündükleri için ve de iktidara yakın olmak için nüfusu 15.000 olan ilçenin şuan 7.000 kişiye düşmesini sağlaya bildiler sadece hepsine yazıklar olsun derim. burdan CHP ilçe yönetiminede yazıklar olsun diyorum

Başlık:

Durmak yok yola devam

06:02:56

Gönderen:

Halil

2/2/19
Ak partiyle yola devam Haymana hacı başkan senin dava adamlığın nerede kaldı yazıklar olsun

Başlık:

Mansur yavaş hacı aysu

03:40:53

Gönderen:

Serkan

2/2/19
Büyük şehiri mansur kazancak bence hacı aysu en akılısını yaptı mansur haymanaya yararı olur sonucta ankaralı ö haseki kayserili dılardan ital işci müdür getirit haymanayı bilmez mansur yavaşın rüzgarını hacının alması haymada secim kazanması demek iyi parti ve chp nin 2000 oyunu aldı chp liler içinde fırsat dogdu mansur kazanınca haymanda kazanınca ankarada söz sahibi olacaklar bence cok iyi oldu ben ak partiye verdi hep bu iş parti meselesi degil ankarayı ankaralılar yönetsin haymanda hacı aysuya oy vercem chp olması öneli degil artık particilik kalmadı akparti bazı yerlede aday cıkarmadı mecburmu insalar başka partiye bermeye degil demekki bu parti meselesi degil adaya oy veriliyor bencr öansur yavaşın haymanaya hizmeti olur deşim şart

Başlık:

Mansur mu

02:29:33

Gönderen:

Furkan

2/2/19
Mansur Ankara da alır diyen arkadaşlar Haymana`dan chp çıkacak 1000-1500 oyla mi alacak. Ankara`nin Keçiören Mamak Sincan Altındağ Gölbaşı Polatlı vs secmen sayisi fazla ilçelerinden Akp ve Mhp ye gelecek oylari hesaba katmıyorlar sanırım.

Başlık:

Kendinizi yaktınız

01:23:14

Gönderen:

Serkan yetiş

2/2/19
Levent hocam şu son yapmış olduğunuz hareketlerle resmen ayağınıza sıktınız.Öncedende seçim kazanma şansın hiç yoktu.Ama en azından insanların gözünde bir saygınlığın vardı.Bu sana ileriki 5 yılda belki bir fayda sağlayabilirdi.Ama özdemir başkan ile birlikte hareket etmen hacı ya haksızlık yapman resmen seni bitirdi.Insanların sana inancı kalmadı.Bir sonraki 5 yılıda unutabilirsin şimdiden levent hocam.

Başlık:

Söz milletin artık

01:09:13

Gönderen:

Ali ihsan ......

2/2/19
Hacı bey adaylığınızda başkanlığınız da hayırlı uğurlu olsun.Herkes çıkmış birbirini kötülüyor.Bırakın artık bu işleri.Levent hoca siyasetin de yandaşlarının yazılarıda artık insanları huzursuz ediyor sıkıyor.Son yapmış olduğun hamleler seni resmen bitirdi.Haymana halkı senin özdemir başkan ile birlikte hareket ettiğini bir nevi onun desteklediği aday olduğunu anladı.Haymanalı bu tür haksızlıkları ayak oyunlarını sevmiyor.Artık özdemir başkanı sevmiyor tabi bir nevi sizde onun adamı olduğunuz için sizi de sevmiyor.Ben şahsım olarak geçen dönem sandığa gitmedim oy kullanmadım.Ama şu yapılanlardan sonra gideceğim sandığa ve oyumu hacıya vereceğim.Büyükşehirde de mansura vereceğim.Haymana halkı artık özdemirden de akp dende onun uzantılarından da bıktı.Hacı şimdiden hayırlı olsun sana.

Başlık:

ey vah ey vah..

01:05:46

Gönderen:

mansur

2/2/19
1. Sayın Hacı Aysu Demokrat Parti ilçe teşkilatında gençlerle canlı yayında ``Eğer Demokrat Parti Beni Aday Göstermezse Adaylıktan Çekileceğim`` dedimi.? dedi ee Demokrat Parti sizi aday göstermedi neden hala adaysınız 2.Her konuşmanızda diğer adaylara hakaret ediyorsunuz bu size yakışıyor`mu 3. Levent hoca bana kumpas kurup DP`yi benden aldı bu durumda sizde CHP aday adayına kumpas kurup ondan adaylığı almadınız`mı ? Her seferinde mağdurları oynamanız size ne kazandıracak 4. Yanınızda`ki Ataköylü Encümeniniz Gültepe Mahallesinde hayvancılık yapan insanlara ``Eğer oyunuzu bize vermezseniz sizi meraya bırakmayacağım`` diye tehdit ettimi.? 5.Bugüne kadar şu an aday olduğunuz CHP ye demediğinizi bırakmadınız yani ideolinize uymayan bir partiden aday oldunuz yani şunumu demek istiyorsunuz önemli i olana ideol değilde koltukmu.? 6. Neden bugüne kadar Haymana için plan ve projelerinizden bahsetmiyorsunuzda sadece rakiplerinize saydırıyorsunuz projeniz kin ve nefret üzerinemi kurulu.?

Başlık:

Koçero

00:27:36

Gönderen:

Koç Haymana

2/2/19
Duyduğuma göre Naci Başkan 2 ay önce falan Hacı başkana teklif götürmüş. Sonra Ömer Ercan’ın arkasında durdu. Karar verme aşamasında da oyunlar kuruldu Naci Başkan topu yönetime atmış ama tezgahı kurmuştu. Valla sağ gösterip sol vurmuşlar. Naci Başkan Ömer Ercan’a ayıp olmuş biraz ama siyaset bu. Sağlam bi satranç kurulmuş.

Başlık:

Yalancı .....

00:02:51

Gönderen:

Mert

2/2/19
Sen hacı Aysu ve ozdemir turgutun adamları iki tarafta her kozunuzu LEVENT KOÇ uzerine oynuyorsunuz ama YUCE ALLAH buyuktur biz sizi ALLAH a havale ediyoruz LEVENT KOÇ adam gibi adam butun adaylara karşı en guçlu dik duran adamdır peki sizler ALLAH ın lutfunden uzak kalmış birer ..... ve ....

Başlık:

Pişmanız

23:02:47

Gönderen:

Karahocalı

2/2/19

Hacı inanki pişmanız bizi kandırdılar.Şimdide aynı oyunu levent hocayı çıkartarak oynuyorlar.Bizler inanki çok pişmanız hacı büyük düşündük ama bir halt ollmadı.Ankarada mansura vereceğiz , buradada sana verip akp ye tenekeyi bağlıyacağız.


Başlık:

Çok iyi oldu.

22:59:54

Gönderen:

Ali

2/2/19

Hasan Demir bey gerçekten içimden geçenleri söylemiş. Harfi harfiyen dediğin gibi.


Başlık:

bu çirkin oyunu boz başkan

22:34:03

Gönderen:

mehmet

2/2/19

hayırlı olsun. sen merak etme başkan biz ortadaki oyunu görüyoruz .allahın izniyle sen bozacaksın bu oyunu . memleketimizi 5 yıl daha geri götürmüycez. ailem ve benim oyum senindir.inşallah haymanalı hemşehrilerimde bu kirli oyunu görürler . parti falanda fark etmez . seninleyiz sonuna kadar


Başlık:

KEŞKE BAОİMSZIDAN OLSAYDIN. CHP İŞİN İÇİNDE OLUNCA KUSURA BAKMA

22:25:00

Gönderen:

Recep haymanalı

2/2/19

BABAM BİLE ADAYLIОINI KOYSUN CHP DEN ALLAH(c.c) KORUSUN OY VERMEM.TAMAM AK PARTİNİN BİLE HAYMANAYA BİR FAYDASI OLMADI.hiç OlMASSA BAОIMSIZDAN KOYSAYDIN.HACI BEY SEN CHP Yİ BİZDEN DAHA İYİ BİLİRSİN.CHPNİN GERÇEK YÜZÜNÜDE BİLİRSİN ÜLKEYE BİR TANE DİKİLİ AОACI OLMAYAN BİR PARTİ.ÜSTELİK HER KONUDA ALLAH(C.C) DİNİNE KARŞI GELEN BİR PARTİYE GEÇMEK ÇOK YANLIŞ OLDU.BAОIMSIZDAN KOYSANDIN DAHA İYİ OLURDU.GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLDÜM YAZIK ETTİN KENDİNE HACI BEY:((((


Başlık:

parti fark etmez

22:23:18

Gönderen:

yaşar

2/2/19

başkan parti önemli değil. önemli olan senin çalışkanlıgın yaptığın hizmetlerin yapacaklarının teminatı olması. zaten senin neden burda oldugun acık ve ortada.senin dürüstlüğünden faydalanan çıkarcılar ve hırsızlar yüzünden burdasın. özdemir ve levent ittifakı var bunu herkes görüyor .sen herzaman ki gibi dik dur bizler seninleyiz hayırlı olsun


Başlık:

Geliyor

22:16:29

Gönderen:

Mehmet

2/2/19

Öncelikle leventci arkadaşlara söylüyorum proje adayı olduğunu zamanla hepiniz göreceksiniz ama ne olursa olsun bu seçimin galibi aysu olacaktır haymana artık oyuna gelmez bunu herkes böyle bilsin


Başlık:

ankarada yavaş haymanada aysu..

22:16:16

Gönderen:

hayırlı olsun

2/2/19

Haymanada parti önemli değil hacı aysunun hizmetleri ortada . şunu bilmek gerek ankaradada artık mansur yavaş zamanı geldi. ve haymanayı mecliste sürekli ağzından düsürmeyen birde vekilimiz var levent gök.bu 3lü birleştiği zaman haymana hizmet görecek ve hizmete doyacak .çünkü güçlü ve çalısan bir başkan olacak. haymana için aysu zamanı oldugu herkesin görmesi gekekir .yoksa daha kötü günler kapıdadır.yeniden şahlanan bir haymana için hacı aysu diyorum. saygılarımla


Başlık:

Karahoca seninle Başkanım

22:15:11

Gönderen:

Mehmet Öztürk

2/2/19

haymana senden sonra brdaha glmedi başkanım bız sana yapılan yanlşların ve senin uzerinde oynanan oyunların farkındayz 13 oyumuz var 13ü senin yolun açık olsun senin için oyumuzu CHPye vereceğiz


Başlık:

Hacı Aysu ile CHP kazanacak

22:00:18

Gönderen:

Poyraz

2/2/19

Vallahi de billahi de ne yaparsanız yapın biz halkız (Özdemir, Levent ve Diğer tüm adaylar) bir olmuş boyuna Hacı Aysu`ya sallıyor Allah var yukarı da biz Levent ve Özdemir`in oyununu gördük 31 Martta bu oyunu bozacağız inşAllah.


Başlık:

Yeter Haymana uyan ders ver şunlara

20:15:10

Gönderen:

Hasan demir

2/2/19

Şu yorumlara bakıyorum da bazı salaklar hayal görüp rüyadan uyanmak istemiyor. Ya aslan koçlar sizin özdemir seçimi nasıl kazandığını kendiniz daha iyi biliyorsunuz.1-ankara`daki pavyon takımı burnunu sokmuştu.2-bazi köylerde sandıklar zoraki kapatıldı.Ali çiftci abi bunun vebalini Allaha zor verir.3-Şimdi köprü altindan çok sular geçti.Ankaralı hemşerimiz canımız Mansur Yavaş faktörü var.4-Hacı aysuya karşı kirli ve çirkin Levent Koç-Özdemir Turgut ittifakı Hacı Aysu beyi mağdur etti ama onu güçlendirdi.5-CHP ilçe başkanı Naci Sezer başkan süreci mükemmel yönetti.6-Ve Final:Mansur Yavaş-Hacı Aysu Levent Gök-Naci Sezer ekibi Haymanaya güç katacak.


Başlık:

Hacı Aysu yazdiklarim senin iyiligine yanlis anlama abi acil ceki duzen

18:32:58

Gönderen:

Gedikli

2/2/19

En basından beri olmasi gereken buydu ne idigü belirsiz Demokrat Partiye basvurup kaliteni hic düsürmeyecektin. Mantıkli dusunmek lazim vesselam Akp Ankarada bitti zaten , Mansur bu işi gotürur ve insallah sana da katkisi olur. Herkese bi konuda katiliyom abi ne olursun su sosyal medyada bos bos paylasim yapan cevreni bi uzaklastir seni yemin ederim kucuk dusuruyolar şoyle bakiyom paylasimalrin altina yorum yapanlar hep ayni hamza gunes,hamza kabasakal,cocuklarin vs. Su hamzayi acilen uzaklastir sussun sana zarar veriyo gor artik biraz insanlarin sesine kulak ver kendini gazeteci sanan bos bos konusan bi geveze. Bide su secim sloganlarini gozden gecir söylemeden edemicem.Hani yazmislar ya bir gülüsü var kelebek gorse omru uzar abi bu nedir ya bu nasil reklam slogam coluk cocuk seni kucuk dusuruyolae acilen son ver daha zekice guzel seyler bekliyoz lutfen


Başlık:

Adem1

11:02:08

Gönderen:

Adem

2/2/19

Bu kadar utanmaz adam hayatımda görmedim. Sen belediye yi iflas ettir. Seçimi iktidar partisinden kaybet. Dp bile almasın seni. Yıllarca ugrastıgın hakaretler ettigin partiye gir neden??? Haymanaya hizmet aşkı içinmi soruyorum bunu okuyan herkese hepimiz biliyoruz tanıyoruz artık seni neymiş senin için bu koltuk. Bu kadar bir insan kendini küçük düsürmez yazık yazık


Başlık:

Zübükzade

10:53:26

Gönderen:

Derviş

2/2/19

Zübükzade filmi vardı bilirmisiniz :)


Başlık:

Yazıklar olsun

10:51:44

Gönderen:

Mehmet

2/2/19

Bir chp li olarak şoktayım 2 gündür. Teşkilatımıza yazıllar olsun diyorum hacı 15 sene bizlerle ugrastı işimizden ekmeginizden etti. Dinsiz bunlar diye oyumuzu çaldı. Chp ye haymanada bidaha oy verirsem elim kırılsın yazıklar olsun haymana chp ye


Başlık:

C.h.p

04:24:39

Gönderen:

Yavuz

1/2/19

Ailecek 4 oyumuz vardı Hacı başkana verecektik ama chp işin işine girince diğer adayları değerlendirme kararı aldık chp olduğu hiç bir oluşumda akrabagim yakın arkadaşım dahi aday olsa milletiyle barışık olmayan bu partiye benden ve ailemden oy çıkmaz kusura bakma Hacı


Başlık:

Zübük filmi

03:53:56

Gönderen:

mahmut

1/2/19

Hepiniz Zübük filmini izlemişsinizdir.İzlemeyenlerde Tavsiye Ederim İşte o dönem rahmetli Kemal Sunal Bu tiplemeyi Yapmıştı...


Başlık:

Bence tekrar Hacı Aysu

03:36:22

Gönderen:

Haymanalı Halis Yörümez

1/2/19

Haymanalılar, Levent Koç ve Özdemir Turgut`un birlikte olduğunu hepimiz çok net bir şekilde Hacı Başkana yapılan oyunda gördük, gerçekleştirdiği canlı yayında da hedef sadece Hacı Aysu oldu. Kesinlikle Özdemir Turgut hakkında Hacı Aysu`ya saldırdığı kadar bir kelime etmedi. Sayın Koç, Hacı Aysu`nun önünü kesme adına çıkmış bir adaydır. Bu yüzden bizim oyumuz ailecek Hacı Aysu`yadır.


Başlık:

DALDAN DALA HACI AYSU

03:19:30

Gönderen:

Şehbizin

1/2/19

DALDAN DALA ATLIYORSUN HACI AYSU BAОIMSUZDA ÇIKABİLİRDİN SANA OY VERECEK ADAM ZATEN VERİR ÖYLE DALDAN DALA ZIPLAMAMIN LUZUMÜ VAR MIYDI


Başlık:

Hükümet

03:09:36

Gönderen:

Dogru konusalim

1/2/19

Simdi bakiyorumda haymana bu zamana kadar hukumete oy verdide ne kazandi. Hukumet Haymanaya ne verdi........ Haymanadan ne aldi. Haymanadan bir tane kurum birakmadi. CHP birsey verebilirmi o da mechul. AMA MANSUR VE HACI kazanirsa iste o zaman patlama olur. Firsati iyi degerlendir HAYMANAM...


Başlık:

Sadakat

03:03:22

Gönderen:

Firat demir

1/2/19

Ülkeye sadakat, her zaman; hükümete sadakat, hak ettiği zaman. Dogru zamanda dogru karar...


Başlık:

Fark etmez

02:49:59

Gönderen:

Eskikışlalı

1/2/19

Nerden hangi partiden koyarsan koy bizim için fark etmez.Özdemiride işbirlikçisi hocayıda 31 martta göndereceğiz.Sadece şunu istiyoruz şu yolumuzu bitir.


Başlık:

Hadi ordan

02:40:24

Gönderen:

Soner yapıcı

1/2/19

Çok komik ve ...... yalancısın iftiracı sın etrafındakilere oyle bu ... CHP ve rezil olan sana bu millet nasıl oy verir levente etmediğin kalmadı bak sen ne yaptın omer ercanın aday olacağı partiyi çaldın hırsız sen levent koçun tırnağı olamazsın


Başlık:

hayırlı olsun

01:40:51

Gönderen:

ahmet

1/2/19
ALLAH yolunu acık olsun başkan fakir fukaranın babası bu kadar zülüme karşı bir hayır var başkan oylar hacı aysuya

Başlık:

Komik

01:34:22

Gönderen:

Mevlüt

1/2/19
Hacı başkan daha adı sanı olmayan demokrat partinin başkan adayı bile olamıyorsunuz haymana belediye başkanı olacağınıza nasıl inanıyorsunuz.Neyse şurda kaldı 2 ay belki sıralamada ikinci olursunuz diye düşünüyordum emin olun chp den sonra 3 dahi olamayacaksınız.oy adaya nasıl verilir biliyor musunuz karşınızda ak partinin adayı Hacı Aysu olur diğer taraftada özdemir turgut olur o zaman aday kazanır parti kazanmaz.Tıpkı bir önceki döneminizde yaşananlar gibi siz Ak partiyle bile kazanamadıysanız varın gerisini siz düşünün.

Başlık:

İyi oldu

01:05:41

Gönderen:

hayırlı olsun

1/2/19
Sn AYSU öncelikle Hayırlı olsun. Neden CHP olduğunu tüm kamuoyu biliyor. Hani her işte bir hayır vardır derler ya, EN HAYIRLISI oldu. Nasıl hayırlı oldu derseniz Ankara Büyükşehir`de Mansur YAVAŞ anketlerde önde. Nasip olursa seçimi kazandı, HAYMANA`da da sizin kazanacağınız aşikar. Bu ne demek diye düşünüyorum da hayallerim bile yetmiyor. Mansur YAVAŞ Haymanayı Ankaranın arka bahçesi olarak görecek. Mesire alanları, Parklar, Doğa yürüyüşü alanları Kaplıca turizmi, İş adamları toplantıları, Memurun ucuz ve iki günlük tatil kaçamakları daha neler neler. Yani Haymana Kabuğunu kıracak. Diyelim ki Mansur yavaş olmadı bu sefer de sizin tecrübeleriniz konuşacak. Diyelim ki sizde olmadınız Haymana konutlar tarafına bir tuvalet daha yapılır. Tabi oda ihtiyaç.

Başlık:

İlk defa chp ye oy vercem

00:45:06

Gönderen:

Kenan

1/2/19
Büyük şehiri mansur kazanır mansurun rüzgaru ve hacı beyle kazanılır hacı beyin aday olmasına mani olanlar koltugu kaybetcek chp tarihinde ilk defa ankarayı ve haymanayı kazancak mansurun ve levent gökün katkısı ve hacının oyuyla akp chp çarpışacak haymanada bence en iysini yaptı möansurun kazanacagını bütün anketler gösteriyo haymana bu nimetten yararlanmalı chp ve iyi partinin oyunufa aldı gücüne güc kattı bence en favori aday hacı aysu olsu özdrmir ve leventin planları öz hasekiyi ve akp ilçe teşkilatını zora soktu adama sorarlar yüzde 80 akp yüzde 10 chp alıyodu nasıl oldu bu iş diye şimdiden hesabı vermeyi düşünün chp ye verecem oyumu yeter akp haymana halkını salakmı sanıyo mansurun ve partinin gücnü hacıya verdiniz şimdi hacınıj aecim kaybetmesi imkansız leventinde özdemirinde elinde patladı hocada havı aysuya ayıp etti şimdi katlancak sonuclarına

Başlık:

kemoo

00:34:13

Gönderen:

haymanalı

1/2/19
bak son dakkika golu yemeyin

Başlık:

Bir çöküşün ayak sesleri

00:29:21

Gönderen:

Ahmet

1/2/19
Bi CHP kalmıştı başkan geçmediği zaten senide kabul etse CHP kabul ederdi ne oldu senin Ak parti sevdan demekki bir yalanmış

Başlık:

Hayırlısı.

00:29:20

Gönderen:

Ali

1/2/19
Hacı başkan sana önceki yazdıklarımda da söyledim CHP ye gel diye. Çünkü olayı sadece Haymana olarak düşünme Ankara yani Mansur başkan olduğunu bilerek gel anlamında, Ankara politikasında da Naci başkanın ağırlığını istediği her şeyi yaptıracağını herkes bilir. Ankara da su nerde kaynar nerde soğur nerden daha iyi akar hizmet anlamında Naci başkan onun denklemini yapar ve olmayacak yerlerden bile halleder. Haymanaya da birlikte inşallah çok hizmet yaparsınız. Nesye geç kalındı biraz ama Allahın izni ile güç olmasın. Haymana İlçe Yönetiminede teşekkürler.

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin