Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

VE KIRAT’A LEVENT KOÇ BİNDİ
01/02/2019

Son birkaç haftadır merakla beklenen Demokrat Parti Adayı kim olacak sorusunun cevabı belli oldu. Demokrat Parti’nin Haymana Belediye Başkan Adayı Levent Koç gösterildi.
Demokrat Parti en sonunda Haymana Belediye Başkan adayını resmen açıkladı. Meraklı bekleyiş sonunda aday Levent Koç oldu.
Haymana son günlerin en yoğun tartışma konusuna şahit oldu. Demokrat Parti Ankara il Teşkilat Sorumlusu Eşref Benli ve daha sonra da Demokrat Parti Haymana İlçe Başkanı Halis Demir, partilerinin belediye başkan adayı olarak Hacı Aysu’nun seçildiğini söylemişlerdi.
Daha sonra bir diğer belediye başkan adayı Levent Koç’un da Demokrat Parti’den aday adayı olduğu gündeme bomba gibi düştü.
Haymana tam bir haftadır bu konuya odaklandı ve hemen her yerde adayın kim olacağı konuşuldu.
Sosyal medyada da konu sürekli tartışıldı ve bir Hacı Aysu’nun, bir Levent Koç’un aday olduğu sürekli dolandı durdu.
Ancak Demokrat Parti Salı günü akşam saatlerinde tüm bu tartışmalara son noktayı koydu ve Haymana Belediye Başkan Adaylarının Levent Koç’un olduğunu en yetkili ağızdan resmen açıkladı.
Adayın belirlenmesinin ardından Levent Koç gazetemize bir takım açıklamalarda bulundu. 
Koç konuşmasında: “Haymana’nın içinde bulunduğu kötü durumdan dolayı 2016 Kasım ayında belediye başkan adayı olmaya karar verdik. Tabanımız ve çevremiz ile yaptığımız istişarelere göre de AK Parti aday adaylığına başvurduk. Lakin AK Parti’nin aday adaylarına baktığımızda, memuriyetten gelen birini aday olarak göstermelerinin mümkün olmadığını da gördük. Bu yola siyaset için değil içinde yetiştiğimiz memleketi yaşanılır hale getirmek için girdik. O sebepten takriben 3 yıldır sahada biz aday adayı değil, adayız dedik. AK Parti olmazsa da Demokrat Parti ile yola devam edeceğimizi özellikle vurguladık. Demokrat Parti dememizdeki sebep de her kesimi kucaklayan bir parti olmasından kaynaklıydı. Bunun dışında Genel Başkan Sayın Gültekin Uysal ve Demokrat Parti’nin üst kademe yöneticileri ile de 3 yıldır sürekli iletişim halindeydik. Lakin 4 ay kadar evvel Ankara’ya Demokrat Parti’nin yeni İl Başkanı atanınca onun vasıtası ile Haymana İlçe teşkilatı kurduruldu. Ancak yola çıktığımızda aldığımız karar ile 1 Ocak tarihinde AK Parti adayı netleşince 2 Ocak’ta Yargıtay’da AK Parti üyeliğinden istifa ederek doğrudan Demokrat Parti Genel Merkezine gittik ve adaylığı başvurduk. Bizim başvurumuzdan sonra sayın Hacı Aysu Demokrat Parti adaylığına başvurmuş. Bu başvuru tarihlerimiz de Demokrat Parti’nin kayıtlarında mevcuttur. Bu süreçte her zaman olduğu gibi yine sabırla süreci takip ettik. Gerek sosyal medya gerek yerel medya ve gerekse canlı yayınlarda yapılan ve yazılanlar karşısında sükunetle sabırla nihai kararı bekledik ve hamdolsun 29 Ocak tarihinde Demokrat Parti bizi aday olarak seçti. Bu karardan ötürü de genel başkanımız Sayın Gültekin Uysal ve bütün parti yetkililerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte Haymana ve Haymanalının istikbali için gece gündüz çalışarak değerli hemşerilerimin teveccühü ile 31 Mart günü ipi göğüsleyen taraf olacağız. Tüm hemşerilerimi Allah’a emanet ediyor ve sağlık, afiyet diliyorum.” dedi.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ

Bu yazıya toplam 49 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " VE KIRAT’A LEVENT KOÇ BİNDİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Şut ve gol

20:50:02

Gönderen:

Haymanalı

7/2/19

Harbi adam şut çekmiş vede gol atmış.Adını soyadını yazmış ıp adresini de bu demiş.Birdaha kim namertlik yaparsa mahkemeye veririm demiş.Ben tarafsızım ama o kişi faceden hangi aday olursa olsun eleştirisini yapıyor.Kimseden korkumda yok diyor bunu buradan açık açığada söylüyor.Üstelik herkes görsün diye birçok kişiyide etiketliyor.Kendini saklamadan açık açığa mücadele ediyor.Bundan da korkmuyor.Müjdat yine sahte isimle soyadını yazmadan yazıp duruyor.Demekki amacın farklı senin.Sevsende sevmesende takdir etmek lazım.Geçen dönemde tek başına mücadele etti bu dönemde devam ediyor.Bu sefer benim içinde o kişi demeyin buyrun kontrol edin.Çünkü iftira atarsında müjdat.Editör bey ben görüşümü yazdım yayınlar iseniz sevinirim.


Başlık:

Müjdat

19:19:56

Gönderen:

Yavuz özdemir

7/2/19

Müjdat sevgili kardeşim bak yine gerçek adını soyadını saklıyorsun ve yorum paylaşıyorsun.Kimseden korkun olmasın arkadaşım Sonuç da hepimiz hemşeriyiz dostuz akrabayız.Hacı AYSUYA bir sorun varsa buradan açıkça adını soyadını yaz vede sor.Kaçak güreşme.Yada face den direk paylaşımını yap sor sorunu.Herkes saygı duyar sana.Ondan sonrada çıkıp halkı yalan yanlış bilgilendirme.Diyorsunuz ki hacının etrafı bize saldırıyor.Asla değil siz illaki bir sataşıyor sonra kenara çekilip bundan prim yapmaya çalışıyorsunuz.Bak ben burada da olsun facede de olsun hangi başkan olursa olsun saygısızlık yapmadan eleştiriyorum.Yani sevgili arkadaşım saklanma çık açıkça hacı başkana ne soracaksan son eleştireceksen de yine eleştir.Burada demogoji yapıp oy kazanma amacı gütmeye hiç gerek yok arkadaşım.Memleket için kim hayırlısı ise Allah ona nasip etsin.


Başlık:

sözler

23:14:55

Gönderen:

müjdat

6/2/19

Nedense en namuslu sözler .... Dilinde..... desteklediğin ağa baban bi dönem önce chp ye diyorki ak partinin ismini anarken besmele cekin diyor bu konu hakkindada elestirdimi ağababanı


Başlık:

Müjdat diye gerçek ismini saklayan müptezel

19:33:48

Gönderen:

Yavuz Özdemir

6/2/19

Doğruluğuna inandığım şeyi babamda olsa karşımda derim.Takım elbise kravat takıp kendimi adam yurduna da koymam.Ünüversite mezunuyum , özel güvenlik işi yapıyorum 1600 tl ye daha düne kadar çalışıyorum.18 yaşındaki çocukların arabasının bagajını kontrol ediyorum.Çok şükür bundan utanmıyorum da gocunmuyorum da.Bu günüme şükür.Ama bana ikide bir çıkıp namertlik şerefsizlik yapmana gerek yok.Adam ol insan evladı ol.Takım elbise giyim iki dini söz paylaşıp milleti kandırıp adam olunmaz.Herkesten özür diliyorum canımı sıktı buradan adını saklayıp da yazan kişi.Herkes hakkını helal etsin.


Başlık:

Müjdat diye gerçek ismini saklayan mübtezel

19:25:24

Gönderen:

Yavuz Özdemir

6/2/19

Müjdat diye ismini saklayan müptezel buradan çıkıp da bana edebiyat yapma delikanlı.Ben birine birşey yazacak isem yada eleştirecek isem bunı çıkar yaparım.Kimseden korkumda olmaz eyvallahımda olmaz.Yeri geldi özdemir turgutu eleştirdim yeri geldi levent koçu yeri geldi hacı AYSUYU elerştirdim.Benimi kestiler yada çokmu korktum onlardan.Bak burada demişsinki ikide bir proje proje diye yazan.Delikanlı bu benim ip adresim karşılaştır kontrol ettir.Kanıtlamaz isen şerefsizsin canımı sıkma benim.Bana buradan çıkıp insanları da yönlendirip ağlayıp sızlamayın.Bak adımı soyadımı yazıyorum ben.Saygısızlık asla yapmam haddimide aşmam.Ama birinide eleştirirsem de ...gibi saklanıp bunuda yapmam.Yada baktım bulamadım mi seni direk c.savcılığına şikayet ederim.Buradan gerçek adını soyadını saklıyarak yazma.Anan hiçmi yürek yedirmesi sana.Birde çıkıp duygusallığa takılıp sizi Allaha havale ediyorum da demem.Kim namertlik yapıyor ise ona çıkar sen namertsin de derim.Bu ister se atam olsun.


Başlık:

üç kuruş

00:34:41

Gönderen:

müjdat

5/2/19

Buradan proje proje diye yorum yazanlara sesleniyorum desteklediğiniz hacı aysu üç kuruş menfaat için girmediği kılıf kalmamış siz daha boş boş konuşuyorsunuz ha bide delikanlı olsanız  h....k.....l isminizle yorum yazarsınız hacı aysuyu daha sevimsiz hale getiriyorsunuz


Başlık:

GERÇEKLER

17:56:44

Gönderen:

HAKAN VAROL

5/2/19

LEVENT HOCA MEMLEKETİN ADAMI, PROJELERİ VAR, OKUMUŞ. DP DOОRU KARAR VERMİŞ. HOCA İNŞALLAH BAŞKAN OLUR. HACI AYSU İYİ BİR İNSAN AMA ÇEVRESİ ÇOK BOZUK. ......


Başlık:

Siyaset böyle birşey

17:48:08

Gönderen:

garip

5/2/19

SN Haymanalılar unutmayın AK Partinin Haymana 6. Olağan kongresini. Levent KOÇ ne dedi kongre sonunda: (Birisi partinin tek aday temayülünü bile bile zaten olmayacaktım, iyi bir final yaptım; diğeri çok şükür makamımı korudum, desin. Sonuç: Memleketin 80`inin gönül verdiği Reise zarar verdiniz. Gezi olaylarına, 15 Temmuza inancı olmayan muhalif basına değerlerimizi peşkeş çektiniz. Geçmişte sayın Menderes`e yapılanı reisin ilçemizdeki temsilcisine (il baskanı Nedim Yamalı`ya) yaptınız. Emin olun sadece GÜNÜNÜZÜ KURTARDINIZ...) Parantez içindeki cümleler Levent KOÇ facebook hesabından alınmıştır. Diyorum ki Sn. Levent KOÇ neden AK Parti seni aday göstermediği halde başka bir partiden ADAY oldun. Aday olarak REİS`e Zarar vermediniz mi? Kongrede Demokrasinin ayaklar altına alınmasına neden DİK DURUŞ sergilemedin.


Başlık:

Hasbi kimmiş

23:56:32

Gönderen:

Hasninallah

4/2/19

Burada çıkıp ağlıyorsunuz haymana halkını kandırmak için üstelik birde millete çamur atıyorsunuz.Hamza kabasakal paylaşmış üstelik birde kanıtlamak için video ya çekmiş.Hasbi yıldırım adındaki feyk hesab face ye kayıt olurken vermiş olduğu telefon numarası levent hocanın encümenine aitmiş.Kayıt olurken telefon numarasına mesaj olarak onay gelmeli yoksa face hesabı açamazsın.Şimdi bu yapılan nedir.Ağlıyor sızlıyorsunuz feyk hesaplar açıp kadın kız ayrımı yapmadan yeterki hacıcı olsun saldırıyorsunuz hakaretler ediyorsunuz.Birde bunu yapan encümeniniz.Geçenlerde de ankette başkan adayınız özdemire oy verdi sonra çekip yanlışlık oldu dediniz.Birde haymanali insanların ağlayarak mazlum rollerine bürünerek duyguları ile oynuyorsunuz.Sizin insanlığınız bumu.Milletin dediği kadar varsınız gerçekten de proje adayısınız.


Başlık:

Beyninizimi kullanıyorsunuz şimdi

19:28:28

Gönderen:

Demir

4/2/19

Sizler şimdi beyninizimi kullanıyorsunuz.Çokmu zeki olduğunuzu sanıyorsunuz.Sizler akıllısınız size karşı olanlar aptal öylemi.Güldürmeyin insanları,saldırmayın birde millete.Eyer sizlerde hocanız gibi böyle okumuş iseniz vay bu milletin haline.Bu işin lamı cimi yok arkadaşlar hocanız evet proje adayıdır.Özdemirin kurduğu ve oynattığı bir makinadır.Birde bunu inkar ediyorsunuz boşuna uğraşmayın.Özdemir ile buluşanda hocanızdır görüş alışverişinde bulunan da kendisidir.Sizde burada çıkıp masum rollerine bürünüp kendinizi iyice rezil ediyorsunuz.Özdemire ankette oy veren hocanız.Özdemir ile belediyede buluşan hocanız.Dp nin adaylığı esnasında özdemirden yardim isteyen bakanları aratan hocanız.Daha neyi inkar edip birde hacıya saldırıyorsunuz.


Başlık:

OXFORD

19:03:41

Gönderen:

YILMAZ

4/2/19

Şu 4 yorumda yapan aynı kişi.Hayırdır oxford mezunumusun.Ikide bir okumuş okumuş diye tutturuyorsun.Senmi öğreteceksin pr oje nin lügat daki anlamını.Gültekin başkan 2 adayında cv sine bakmış.Güldürme adamı.Dp ve gültekin başkanın bağışlanan 60 bin tl ye baktılar birde özdemir `in süleyman soyluyu aratmasına.Siz önce şu yanınızda sahte feyk hesap kullanan encümeninizi bir sorgulayın.O kadar akıllısınız ki telefon numarasını bile saklamıyor bilmiyor sonra çıkıp öyle hacıya sallıyor.Sonrada buralarda masum tiyatrosu oynuyorsunuz.Çok ayıp bu yaptiklariniz millet artık kanmıyor size.Bakın bende diyorum size levent koç özdemir turgutun proje adayıdır.Gel isterseniz hepinize anlatayım proje kelimesinin kökünün nereden geldiğini , dilimize nasıl girdiğini.Hacı alayınıza yol verecek.


Başlık:

Hacı çekil artık

17:30:36

Gönderen:

Mustafa

4/2/19

Levent Başkan Senin Bir şeyler Yapacağına İnanıyorum Memleketin Senin gibi Adamlara İhtiyacı var Allah Seni Muzaffer Kılsın Seviliyorsun


Başlık:

Dalkavuklar

08:41:24

Gönderen:

Keskin

4/2/19

Herkes hacidan kipyala yapistir yapip ayni cumleleri soyluyo iste cahille cahil olmayin biraz beyninizi kullanin derim.haci sagda solda aglayip duygu sömürüsu yaparak oy topliyacagini saniyo.Bize beyninle ilminle edebinle gel dedikoduyla gelme.bi dinem gectin basa haymana teksasa döndu nekadar ... varsa memlekette basimiza adam yaptin ama o devran bitti haci 29 martta yanindakileri de al haymana ........


Başlık:

bayarm@yahoo.com

07:06:30

Gönderen:

mehmet bayar

3/2/19
3-5 HACI AYSU TARAFTARINDAN BAŞKA HOCAYA KÖTÜ DİYEN YOK. HEP AYNI KİŞİLER TROLLER YAZIYOR. GÜLTEKİN BAŞKAN BİR HACININ CV SİNE BAKTI,Kİ CV DE BİR ŞEY YOK. BİR DE LEVENT HOCANIN CV SİNE BAKIP KARAR VERDİ. SİZ ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN, ÜLKENİN EN EОİTİMLİ PARTİ BAŞKANI OLSANIZ, PARTİNİZE BİR ÖОRETMEN ADAY MI SEÇER SİNİZ? YOKSA İLK OKUL MEZUNU BİR ADAY MI?

Başlık:

İftira.....

01:20:33

Gönderen:

ibrahim

3/2/19
1. Şu Hacı taraftarları aynı tornadan çıkmış gibi hep bir ağızdan yok Levent hoca proje adayıymış yok partiye para vermiş gözünüzle gördünüz`mü kardeşim tık yok çünkü siyasetleri kin, nefret ve iftira üzerine kurulu 2. Hacı Aysu her konuşmasında Levent hocaya müptezel kelimesini konuşuyor müptezelin kelime anlamı (saygınlığını yitirmiş ,eskimiş) demektir ee adama sormazlarmı 5 yıl başkandın Haymana`ya ne yaptınız diğer 5 yılda seçimden yenilerek çıktınız şimdide kapı kapı dolaşarak Parti bulmazken sövdüğün partiden aday ola bildin müptezel kelimesi size cuk oturuyor.. 3. Levent hoca Özdemirin Projesiymiş biri şunlara desin Levent hoca Özdemirin projesi olsa karşısında değilde yanında yer alırdı. 4.Hacı hep mağdurları oynuyor gittiği her yerde deyim yerindeyse ağlıyor bir oldular bana karşı cephe alıyorlar kardeşim sen kimsinki sana cephe alsınlar.Eee ne olcak Haymanaya dair Plan yok Proje yok salya sümük ağlıyor bebe gibi :)

Başlık:

Mahmut yilmaz(yavuz) cevaptir

22:59:11

Gönderen:

Veli

3/2/19
Sezin yalanizda idda ettiginiz gibi levent hoca özdemirin adami olsaidi sizin sorunuza evet aday olmazsam cekilirim derdi madem arkasinda sizin dediginizgibi ozdemir var neden demesin yani iftiranizi kendiniz çuruttunuz yapilaca bir sey yok kapasteniz bu kasar

Başlık:

Hem kel hemde hot

20:30:02

Gönderen:

Duran

3/2/19
Hem kelsiniz hemde hot sunuz.Ağlamalarınız sızlamalarınız insanları suçlamanız artık kabak tadı veriyor hoca.Hacıya oyun oynayan özdemirle birleşen sizsiniz.Bu seferde hala çıkıp ağlıyorsunuz.Ayıp ayıp artık sizde ar utanmada kalmamış.

Başlık:

Kabul et

20:01:07

Gönderen:

Hasan

3/2/19
Levent hoca kabul et artık.Trollerin yok demesin mazlumları oynamasın.Dp adaylığın sırasında özdemir senin için devreye girmedimi.Eski dp genel başkanı süleyman soyluyu devreye soktumu sokmadımı.Hacıya özdemir ile bir olup kumpas kurmadınız mı.Niye kızıyorsunuz o zaman.Sen açık açığa özdemirin proje adayısın bu kadar basit.Boşuna timsah gözyaşları dökmeyin.

Başlık:

daha cok

15:48:38

Gönderen:

ahmet

3/2/19
daha cok cekeceğimiz var hocamısın pıroje adamımısın siyasi hayatın başlamadan biti bakıyoruz hoca yanındakiler akp icin calışıyor bu ne turşu bu ne lahane hoca kendini harcatma bunlara hoca aklını başına al daha cook toysun

Başlık:

Hayırlısı olsun

10:40:50

Gönderen:

Seyit

3/2/19
Siyaseti sevmem ve yapmam ama gördüğüm duyduğum şu ki haymanada hacı aysu kazanacak gibi . Ozdemir turgutun adı geçmiyo . Levent koç hacı aysunun oyunu bolecegi söyleniyo. Fakat hacı aysu bence özdemir turgutun oyunu bölüp secimi kazanır diye düşünüyorm

Başlık:

Kardeşde olsanız farketmez

08:43:14

Gönderen:

Kemal

3/2/19
Levent hoca özdemir ile kankada olsan gizli ortakda olsan hatta kardeş de olsan fark etmez.31 martta sende ağabeyin özdemir de yok olacaksınız bu memleketten.Hacıya birlikte iyi numara çektiniz ama Allah yapacak ya buda hacının işine yaradı.Hacı ile mansur ikilisi siz kardeşlere güle güle diyecek.

Başlık:

Hayırlı Olsun

08:06:38

Gönderen:

alper kara

3/2/19
1.LEVENT HOCA PROJE İSE NEDEN SADECE HACI AYSU TARAFTARLARI SALDIRIYOR? 2. ömer ercan neden chp den çekildi ve yerini hacı ya verdi? 3.levent hocanı zekasını ve kapasitesinin zekatı kadar etmeyecek insanlar neden hocanın geçmişine bakmadan konuşuyor. hacı aysu taraftarları neden acaba bu kadar rahatsız. hacı aysu ne mezunu? Ak partinin kurucusu olmuştu, nasıl 180 derece döndü chp ... .... .... parti ittifakını kabul etti?

Başlık:

Yapmayın milleti kandirmayin

07:28:58

Gönderen:

Algi

2/2/19
Demokrat parti levent hocayı gösterdi diye millete demediginizi bırakmadınız yeter artık haymana halkı sizin gibi siyasetcilerden bıktı artık bırakın su memleketin yakasını artık adam gibi adam olan levent koç kimsenin adamı değildir siz kendinize bakın kedi ulaşamadığı çiğe re mundar dermiş misali ne yaparsanız yapın haymana halkını bu sefer kandıramazsınız sonuna kadar LEVENT KOÇ

Başlık:

#kırkabugunuhaymana

07:24:48

Gönderen:

Hacı NAMAL

2/2/19
Öncelike DP adaylığınız hayırlı olsun sevgili başkanım HAYMANAYA hizmet yolunda yola çıkan tüm adaylarla başarılar dilerim evet haymanada belediye başkanlığı yapmış büyüklerimizin yaptıkları hizmetler için teşekkür ederim.1 önceki belediye başkanımız hamamları tadilat ettirmiş oteller yaptırmış üniversite yi getirmiş teşekkür ederim mevcut belediye başkanımız yolu tamamlamış şehitlikleri yaptırmış tuvalet yaptırmış teşekkür ederim.peki bunlar yeterlimi hayır dediğinizi duyar gibiyim sevgili hemşerilerim yaptıklarını yeterli bulmuş olsa idik takdir eder bir şans daha verirdik yeterli bulmadığımız için hep bir arayış içinde olduk şimdi geçmişte yapılamayan hizmetleri yapmaya aday olmuş bir kardeşimiz aday olmuş bize düşen levent koç kardeşimize destek vermek kötülemek aşağılamak ile sadece kendinizi küçük düşürürsünüz her zaman dediğim gibi levent koç ve ekibi yapılan hizmetleri takdir yapılamayan hizmetleri yapmak için aday olmuştur.selam ve dua ile

Başlık:

Vay be

07:23:04

Gönderen:

Sezo

2/2/19
Vay be hocam sen ne büyüksün ki koltuk için bazılarını Kirman gibi donderdin dün sövüyorlardi CHP ye bu gun ...... 1 nisanın gelişi şimdiden belli oldu hayırlı olsun hocam baskanliginiz daha hacı Özdemir diyenler sen gelince yiyemeyecekler o yüzden deliriyor lar gülüyorum onlara hacı bitik farkında değiller hoca yanında çalan çırpan yok çok şükür eminiz ve rahatiz

Başlık:

Haymana

06:00:13

Gönderen:

Yakup

2/2/19
Sonuna kadar özdemir Turgut hayal kurmayın arkadaşlar boşuna Haymana = Özdemir Turgut

Başlık:

Veli`ye cevaptır!

00:09:45

Gönderen:

Mahmut Yılmaz

2/2/19
Hacı Aysu o gün çıktı dedi ki "ben dedi Demokrat Parti`den aday olmazsam aday olmayacağım, eğer ki Levent Koç`ta aday olmazsa aday olacak mı?" diye sordu. Şayet o gün Levent Koç korkmadan ya da projesi olduğu Özdemir Turgut`tan evet olmayacağım cevabını alıp da, bunu o gün söyleseydi ne ala siz korkaksınız. Finansörünüz Özdemir Turgut ve siz Hacı Aysu`nun önünü kesmek için Özdemir Turgut tarafından aday olarak çıkartılmış Levent Koç`u bizden daha iyi biliyorsunuz malum Özdemirin 5 tane adamı sizde niye acaba?

Başlık:

Adamsın

00:06:45

Gönderen:

Mert

2/2/19
HOCAM YEMİN OLSUN BU OLUMSUZ YORUMLARIN HEPSİ hacı Aysu TARAFINDAN YAZILIYOR. OYSAKİ SİZ VE YANINDAKİ ADAMLARIN TAM ADAMSINIZ. HELAL OLSUN SİZE ozdemir turgutun ADAMLARI DA PERDE ARKASINDA hacıdan BİR FARKLARI YOK KESİNLİKLE HALK LEVENT KOÇ DİYOR

Başlık:

Yaw he he

23:40:35

Gönderen:

Hamit

2/2/19
Yaw he he levent hoca.Bi işine git ya özdemir sana yemek yeme desin kırk yıl yemen.O ne derse onu yaparsın sen çünkü onun adayısın proje adayısın sen.

Başlık:

Poyraz(yavuz) cevap

23:24:16

Gönderen:

Veli

2/2/19

Vallahi billahi ile basladigin her cumle yalan dolan levent i elistiriyorsun aynisini haci yapmadimi eliniz bitikokey dolaniyorsunuz yalan dolanla bu isler olmaz ... efendihaci durustse sozunde dursun dp aday olamadi cekilsin yoksa kilictaroglu gibi 2_0 a azkaldi gerci sizin icin 9 a kadar yolu varda


Başlık:

Proje adayısın

22:58:30

Gönderen:

Aslı

2/2/19

Hoca milleti artık kandıramazsın.Sen proje adayısın.Özdemirin yarattığı bnirisisin.B.şehirde çalışan olsun , haymana belediyesinde çalışan olsun işçilere müthiş baskı var hacının yanına gitmeyeceksiniz diye.Senin yanında açıktan açığa siyaset yapıp da büyükşehirde çalışan var.Onlara niye hiç birşey olmuyor.Levent hoca sen valla proje adayısın.


Başlık:

Hacı`ya yapılan tezgahı halk unutmaz

22:02:29

Gönderen:

Poyraz

2/2/19

Vallahi de billahi de ne yaparsanız yapın biz halkız (Özdemir, Levent ve Diğer tüm adaylar) bir olmuş boyuna Hacı Aysu`ya sallıyor Allah var yukarı da biz Levent ve Özdemir`in oyununu gördük 31 Martta bu oyunu bozacağız inşAllah. Seçim tahmini yapan arkadaş 1. Hacı Aysu, 2. Aytekin Yüzer, 3 Özdemir Turgut ve diğerleri bu sıralamaya Levent giremez Rahat ve Emin ol


Başlık:

Kirli ittifaklar çökecek hemşerimiz Mansur ve hacı abi kazanacak

19:43:39

Gönderen:

Haymana polatlı hattı Ali

2/2/19

Yorumsuz gardaş yarın mansur kazanınca değil zaten mansur bey kazanacak . Haymana`da da Hacı Aysu abimiz kazanırsa bakalım her devrin adamı taklacı şaklabanlar ne yapacak. Büyükşehirde ve Egoda abilerimiz vardı onlar kim Mansur Bey`e oy vermiş kim angaralı Mansur başkana ihanet etmiş ortaya çıkacak . Kirli ittifaklar Ankara ve Haymanada yere serilince herkes iyot gibi ortaya çıkacak ve ortada kalacsardir


Başlık:

Yazik Gunah

18:39:54

Gönderen:

Haymanam

2/2/19

Sayin Levent Koc Basta Haymanaya gercekten biseyler yapabilecegin inanciyla kulturku genc baskan sloganiyla oyumu sana verecektim yemin ediyorum ne trolum ne sahteyim ne de baska bi partinin taraftariyim. Ama yaptikalrin insanlari hakli cikardi Akparti seni aday gostermedigi zaman cekilmeni beklerdim ama inadina hirs kin yaptin haci aysunun kaybetmesi icin elinden geleni yaptin. kazanamiyacagini sende biliyon ya peki amacin ne? Bi inat ugruna Haymanayi harciyorsunuz. Inanki kim oldugu onemli degil Ozdemir aturgut kazanacgina Sen kazan veya Haci Aysu kazansin benim gorusum bu Adam cayini icip olan biteni izliyor. Senle hacininin rekabetiniz yuzunden oylar bolunuyor


Başlık:

Inanamiyorum hocam

09:49:21

Gönderen:

Cihan

2/2/19

Şaka gibi ..


Başlık:

Hüseyin abi

09:14:58

Gönderen:

ERDİ

2/2/19

hüseyin abi yorumlarımızı neden göstermiyorsun


Başlık:

Durmak yok yola devam

08:14:16

Gönderen:

Yasin

2/2/19

Arkadaşlar kendinizi boşuna yormayın ya hacıyla birleşin yada çekilin çünkü zafer özdemirin olacak demedi demeyin


Başlık:

Kırat şahlandı geliyor

08:10:24

Gönderen:

Ayhan

2/2/19

Hoca dikkat et kırat hacıyı yarı yolda bıraktı senide yolda bırakmasın


Başlık:

Levent hoca

08:03:15

Gönderen:

Tarık

2/2/19

Hocam ne olacak şimdi kaç oy almayı düşünüyorsun bide kahvede herkes partiye geçmek için para verdiğini süylüyor doğrumu bu diğer bir konu ilçe başkanı halisle yola devam edecekmisin hacıyı yolda bırakan senide yolda bırakır demedi dwme


Başlık:

Seni başkan yapacagız

07:34:22

Gönderen:

Gultepespor

1/2/19

İnan seni baskan yapacagiz gultepe 7den 70 e hepsi seninle


Başlık:

Allah Yar ve Yardımcın Olsun BAŞKANIM

06:14:12

Gönderen:

ERDİ

1/2/19

Bu böyle Şu şöyle demenin bir gereği var mı tabi ki yok aday olanlara bakın; Birer dönem olarak görev yaptılar, toplamda 10 sene geçti dönüp bakın ne oldu ne kaldı haymanada, elinizi vicdanınıza koyun haymananın kaderini tarihini yeniden yazacak bir başkana oyunuzu verin, Kötü bir filmi 2 kez izlemenin bir manası yok, Başkan Levent KOÇ ile güzel yarınlara inşallah.


Başlık:

Leventin yanında ki adamlar bakın ne diyor?

04:12:36

Gönderen:

Haymanalı Halis Yörümez

1/2/19

Levent Koç önce `4 senedir sahadayız` dedi! Bugün ise `3 senedir sahadayız` diyor. Yanında bir zaman olanlar ise, `2 senedir sahadaydı` diye konuşuyor. Birde Demokrat Parti ile değil İYİ Parti kendisinin 2. planında demokrat parti yoktu. Bizzatı burada hoca kendi kendini kandırıyor. Yani sayın hoca senin biz özdemir turgutun bir projesi olduğunu biliyoruz. Bu yorumlarda ...... işaretini kesinlikle kullanmayınız. Hakaret yok, iftira yok, sakın ama sakın.


Başlık:

Yaparsa Hoca yapar

03:56:45

Gönderen:

serdar

1/2/19

Seçim tahminim 1. Levent Koç 2.Hacı Aysu 3.Özdemir Turgut 4.Diğer...


Başlık:

Güzel senaryo

02:55:08

Gönderen:

Arap atı

1/2/19

Yanındaki adamlar büyük şehirde akparti işinde calışıp maaş alıyolar ve ak partileler bunlara ses cıkarmıyo neden cünkü özdemirin adamları adam partinin eşyasına kadar alıyo siz zorla oyunlarla partiyi alıyosunuz akp den aday adayı oluyosunuz il başkanına özdemiri aday yapın biz feragat ediyoruz diyosun ve sonra demokrat partinin ilçe teşkilatına kadar kurulan yerden zorla aday oluyosunuz demokratın parti olsa ne simdi hacıyı magdur ettiniz ve halk hacının chp den aadaylıgunı istedi mansur yavaş bile aradı kendisyle çalışmak istedi büyük şehiri mansur kazancak şimdi chp akp haymanada carpışacak senin esamen okunmaz ama ben söleyi öZdemir abin seni son hafta cekecek encümen liatwsinin ilk üçünü kime verdin görecez tuturmuşunuz okumuş memlketin yarısı ünv mezunu gecin bu ayakları siz hakınız olmayan partiyi aldınız zorla oyunlarla baskıyla yarın kazansanız vatandasın herşeyini alırsınız bu halkın size güveni kalmadı buraya yazıyom son hafta özdemire yıkılcaklar demedi demeyin


Başlık:

Doğrumu bu hocam

02:45:29

Gönderen:

Evcili

1/2/19

Doğrumu bu hocam.Gerçekten adaylık konusunda özdemir ve akp genel merkezi ile flört ettinmi.Sende adaysın özdemir de aday.Sana niye yardim etti ki hocam özdemir.Birde denilenlere göre 60 bin tl de bağış vermişsiniz.Bu parayı senmi verdin yoksa özdemir belediyedenmi verdi.Zira ne senin encümenlerinden para çıkar nede özdemirin kendi cebinden para çıkar.Sadece şunu söylemek isterim hocam yazıklar olsun size.Belki şimdi dersinizi yalan konuşuyor.Ama inaninki size oy verecektim bu saatten sonra oylarımız hacıya artık.


Başlık:

yazık

01:49:44

Gönderen:

ahmet

1/2/19

yazık acaba kime hizmet ediyor kimin icin caba sarf ediyor hep beraber göreceğiz


Başlık:

Yorumsuz

00:56:11

Gönderen:

Haymana

1/2/19
Akp den aday oldun akp yi desteklemen lazım Yarın memurluga dönünce akp sana lazım olacak birde akp ilçe teşkilatına sözüm var akpartinin işlerinde calışıp başka partileri destekleyenler var bunların resimlerini cumhur başkanına göndercem biz akpartili olarak işiiz gezecez özdemire oy vercez akparti opmayıp başkalarını destekleyenler büyük şehirde calışıp akparti refaransyla 3 bin maaaş olcak iyi yerlede calışcak salakmıyız biz ilçe teşkialtına bu kişilerin tespitini yapın başka partilere adaylara destek olanlar ak parti için çalışan gecler işssiz gezerken ihanaet ediyolar partiye Ak partiye oy verecek işsiz insalar herşey ortada partinin ekmegini yiyip başkalarına calışıyolar ilçe teşkilatı ya bunun önlemini alsın yada biz ak partiye oy vermeyiz yarın öansur kazanınca bunlar hepsi mansurcı olur her devrin insaları olurlar ekmegi akpartide qkazan yumurtanı başka yere yap böyle iş olurmu bu insanlar salakmı iş sırası bekliyo oy vermeyenler işe alınıyosa bizde vermeyiz

Başlık:

Kırat şahlandı geliyor

00:35:41

Gönderen:

Haymanalı

1/2/19
Hacı artık çekilmeli bu yarışta yeterince kendini düşürdü sonuna kadar hocanın yanındayız hacı başkan sende bizim safımız geç yerin belli olsun alacağın en fazla 3000 bin oy

Başlık:

Buyuk baskan geliyooo

00:19:47

Gönderen:

Sedat

1/2/19
Ya sen nasil bir Kralsinnn...

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin