Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

AYSU; “YER YERİNDEN OYNAYACAK!..”
22/02/2019

CHP Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu 23 Şubat Cumartesi günü seçim bürosunun açılışını yapacak. Açılış programına Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş da katılacak.
31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine az bir süre kala adaylar ve partiler seçim irtibat bürolarının açılışını yapmaya devam ediyor.
CHP Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu 23 Şubat Cumartesi günü Haymana Öğretmen Evi önünde kalabalık bir miting yapacaklarını, bu mitingle birlikte “yer yerinden oynayacak” diyerek iddialı açıklamalarda bulundu.
Ankara Milletvekili Levent Gök ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ın da katılacağı mitingle ilgili gazetemize konuşan Aysu şunları ifade etti: “Bütün adayların topladığı kalabalık kadar son yılların en kalabalık mitingini yapacağız. Mitingte Haymanamızın geleceği ile ilgili vizyon projelerimizi açıklayacağız. Bizler önceki dönemde yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı olacaktır desturu ile hareket edeceğiz. Öğretmen Evinin önünden yolu kapatıp, kalabalığı yukarı doğru vereceğiz ve en az 3 Bin kişiyi o miting alanına toplayacağız. Herkes Haymana’nın en güçlü adayı kim olduğunu o mitingde görecek. Bütün adaylar birleşse de bizi bu seçimde yine yıkamayacaklar. Yer yerinden oynayacak, Haymana bu seçimde tek yürek olacak. Birileri için hayal gözüken, bizim için ise kolay olan projelerimizi Haymanalı hemşerilerimize anlattığımızda herkes sevinecek. Çünkü projelerimiz Haymana’nın hem misyonu, hem de vizyonu açısından çok önemli. Sayın Milletvekilimiz Levent Gök ve Sayın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mansur Yavaş’ın katılacağı mitingimize tüm hemşerilerimi davet ediyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 64 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " AYSU; “YER YERİNDEN OYNAYACAK!..” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Nerey Gümbür Gümbür Geliyor

23:53:51

Gönderen:

Haymanalı

2/3/19

Be Gözlerini gaflet bürümüş haymana halkı geçen dönemi hatırlamyor musunuz daha kalabalıktı Mevcut belediye başkanıydı Ak Partinin adıyıydı ne oldu ? kendi adam gibi adam yanında ki....r yüzünden kaybetti yine kaybedecek Melih Baba diye bagıran o piranalar açılışta Mansur baba diye bağırıyolardı onlara inat oy vermiyorum Sn Hacı aysuya başkanlık vasfı olsa eyvallah Başkanlık vasfı yok Hacı Aysu da YAPARSA HOCAM YAPAR


Başlık:

Fehmiye cevap

09:20:14

Gönderen:

Veysel cinar

2/3/19

Fehmi kardes senden ricam kizilkoyunlu koyunden buyuksehire ise giren 15 kisinin ismini bi ögren Allah askina.orada davete icabet edildi sadece konusmada bizzat bende vardim kesinlikle oyle bir konu olmadi olamayacakta.araya nifak sokan bu insanlara ragbet etmeyin sadece. 31 maart ta hangi köyden kime ne cikacak ozaman belli olur.kesinlikle herhangi bir pazarlik konusu olmadi.boyle bir haksizligin Allah katinda yeri yoktur.haymana kizilkoyunlu koyunden ibaret degil.biz hep birlikte haymanayiz.saygilar...


Başlık:

Sorumluluk duygusu

16:24:22

Gönderen:

Ahmet

1/3/19

Sayın Aysu,öncelikle çağ termal 4.etap ne olacak ondan da bahsedin. levent Gök bey sizinde bu maduriyeti görmeniz ve mecliste dile getirmeniz dileğiyle. Teoman AKYAR binlerce madur yarattı.sizin zamanınızda ( Aysu) Belediyeye alınan bağışlar bizim paramız değilmiydi. Hiçmi sorumluluk duygusu yok.


Başlık:

Bol keseden atma

02:27:30

Gönderen:

Harhurlu

28/2/19

Bol keseden atma haymanalı.Hacıda mitinge adam getirmek için para pul ne gezer zavallıda.Galiba onu özdemir ağa ile onun proje adayı levent koç ile karıştırdın.Çamur atacaksınız ya illa bir şey uydurun.Devriniz bitiyor 1 ay kaldı.Hacı gümbür gümbür geliyor.


Başlık:

Hacı beyy

21:43:03

Gönderen:

Halk

28/2/19

Küllerinden volkanlar fışkırtan hacı aysu tebrik ederim seni bir açılışla bütün dengeleri kurulan oyunları bertaraf ettin siyaset akıl işi hiç şans verilmezken sana bir anda halkın akın akın peşinde koştuğu insan oldun. Gerek etrafındaki insanları susturarak gerekse nokta atışıyla belirlediğin encümen listenle çok doğru hamleler yapararak bu seçimi şimdiden kazandın makama oturdugunda ilk çicek benden olacak. Artık kim kazanır iddiası kalmadı seçim açılış yaptıgın gün bitti orda olmayı isterdim ama uzaktayım..


Başlık:

Merkeze cvp

20:07:53

Gönderen:

Muhammet

28/2/19

Levent koça attığınız her iftira karalama kendinize verdiğiniz zarardır kardeşim aslan gibi dimdik hemde güçlenerek büyüyen bir kitle var Levent Akdoğan kendi isteğiyle listeden çıkmıştır amaaa Köyü sagolsun bizim yanımızda olanıda var.genç dinamik kültürlü hiç siyasi hayatı olmayan bir kardeşimiz çıktı meydana eskileri silecek başkanı encümeni dahil güzel bir temizlik olacak kötü eller haymananın üstünden çekilecek haymananın önü açılacak inşallah.siz daha bu buna yıkılacak bu para almış şu şunla görüşmüş iftiralarıyla kirli oyunlarla kendinizi kandırıyorsunuz insanları saf sanıyorsunuz bu tür işler ancak sizlerin başının altından çıkar.haymanalılar adaylara bakın kim yalan konuşuyor kim olmayacak işler sözü veriyor kimler zoraki seçim bürolarına götürülüyor ona göre kararınızı verin doğruyu göreceksiniz inşallah Levent’in nekadar dürüst olduğunu kendisiyle konuşun anlarsınız.hayırlısıyla haymana yeni bir döneme girecek çok az kaldı.iftira atanlar siz kazanamayacaksınız emin olun.


Başlık:

Haymana diye yazan kişiye

19:54:47

Gönderen:

Merkez

28/2/19

Haymana diye yazan kişi gerçekten cahil birisisin.Haymanadaki insanlar takım taraftarı değil ilk önce bunu anla.Hacı başkanın maddi imkanı sıfır bunu cümle alemde biliyor.Seçim bürosunu olsun bazı şeyleri olsun ayakta tutan ona gönül vermiş insanlardır.Birinin elinde iktidar ve belediye imkanları var , diğeri de saten hem encümen sıralamalarından , hemde hamisi ağababasından parayı buldu.Birde mitinge katılan insanları oradaki esnaflara sorun.Esnaflar ne diyor halk akin akın gülerek şevk ile candan geliyorlardı.Biz ömrümüzde öyle bir şey görmedik diyorlar.Onun için iftira atmaya karalamaya hiç gerek yok.Bu iş bitmiştir 1 nisanda haymananın yeni başkanı hacı aysudur.


Başlık:

haymana

16:37:58

Gönderen:

haymana

28/2/19

Ne kadar basit düşünen insanlar var ADAMIN BİRİ GİTSE BİR TARAFTAR GURUBUNA VERSE PARAYI ALANI DOLDURSA O ADAMI BAŞKANMI YAPACAZ haymana bundan adam olamadı gelişemedi


Başlık:

Yaprak dökümü

01:16:18

Gönderen:

Merkez

27/2/19

Levent hocam üzgünüm ama yaprak dökümü başlamış sende.Levent akdoğan gitti.Karahocalıların büyük bir bölümü hacıya gitti diyorlar.Şimdide eşref koyuncu kendisinin sosyal medya hesabından paylaşmış levent koçtan ayrıldım diye.Hemen ardından da hacı ile birlikte foto atmış.Bu arada hocam özdemir turgut ve adamlarıda boş durmuyor.Haymanada özdemirciler diyorki halil ibrahim ile levent hoca özdemire yıkılacak diyorlar.Ateş olmayan yerden de duman çıkmaz hocam.Bunun böyle olacağı belliydi.Ama bu özdemir bir 5 yıl daha başkan olursa bunun tüm vebali günahı halil ibo ile senin başına hoca unutma bunu.Yazık edeceksiniz bu memlekete.


Başlık:

Haymanalı

20:51:55

Gönderen:

Arif

27/2/19

Haymanalı isimli arkadaş Özdemir 5 sene yan geldi yattı bit iş yapmadı demişsinya adamı Allah çarpar bu kadar nankör ve saçma bir söz duymadım bunu yazan ya belediyr adayıdır yada delidir. Adam gece gündüz durmadıgını tüm haymana biliyor sıfır bütçeyle iflas etmiş bir belediye almasına ragmen eski dönemlerin 70 milyon bırcunu ödedi ve hizmet yaptı. Büyükşehire birsürü bütçe fazlası iş yaptırdı bunu burada sahte isimle yazabilirsin ama sokakta bunu söleyemezsin ayıplarlar adamı


Başlık:

KABAK TADI

19:22:11

Gönderen:

HAYMANALI

27/2/19

LEVENT HOCA SENDE YANINDAKİ BİRKAÇ TANE YANDAŞINDA ARTIK KABAK TADI VERMEYE BAŞLADINIZ.IŞİNİZ GÜCÜNÜZ HACI İLE UОRAŞMAK ÇAMUR ATMAK.BÜNYAMİN 5 BİNDEN FAZLA İNSANA BOŞ DİYORSUN TAŞIMA DİYORSUN.SENDE HOCAN GİBİ KÜLTÜRLÜ GEÇİNENLERDEN MİSİN.KÖYLERDEN ANKARADAN POLATLIDAN HAYMANADA OY KULLANAN İNSANLAR MİTİNGE NE İLE GELECEKLERDİ SORUYORUM SANA.OKUMUŞSUNUZ YA UÇARAK GELMEYECEKLER HERHALDE DEОİLMİ.SİZİN 600 KİŞİLİK AÇILIŞINIZA POLATLIDAN SARIGÖLDEN ANKARADAN KÖYLERDEN İNSANLAR UÇARAKMI GELDİ.ARTIK İYİCE SAÇMALADINIZ.BAKIN BİR ŞEY DİYECEОİM AMA ASLA ÇAMUR İFTİRA DEОİL.ANKARADA Kİ YENİCELİLER BİZZAT BUNU DİYOR ... .... .... .... ... ..... VERDİ. BU DOОRU İSE HOCAM HAYIRDIR BU .... NE DİYE ALDIN.HAYRINA VERMEMİŞTİR HERHALDE SANA .....HACI GELİYOR BUNU SENDE ÖZDEMİRDE ÇOK İYİ BİLİYOR.


Başlık:

Özdemir nereye kadar

18:41:10

Gönderen:

İşçi

27/2/19

Özdemir işçilere ve aski çalışanlarına uyguladığın bu zülüm ve baskı nereye kadar.Dün bizzat başkan ve müdürleri personeli .... ediyorlar.Benim korkum yok buyrun istediğinizi yapın.Koskoca bir belediye başkanı personelini karşısına alıpda .... edermi ayıp ayıp.Encümenleri siz nasıl insanlarsınız hiç demiyormusunuz bu yaptığınız yanlış diye.Dün büroda 80 kişi var bunun 40 dan fazlası personel.Onlarda mecburi gelmişler.Artık bitmişsiniz ki işi .... e kadar götürüyorsunuz.Belediye ve aski çalışanı arkadaşlar korkmayın çekinmeyin.Ne yapabilirler.Şurada seçime 1 ay kalmış.1 ay sonra özdemir de yok büyükşehir akp belediyeside yok.Bu kesin herkes bunun farkındada.Bunu düşünerek hareket edin sizlerde.Ateş ancak cürumu kadar yer yakar.1 nisanda özdemir de b.şehir belediyeside ithal müdürlerde olmayacak.Bunların hesabını şimdiden yapın.Özdemir başkan bittiğinin farkındasın değilmi.Bürona zorla ... ile adam getiriyorsun.Kadın kolların her gittiği yerden kovuluyor.


Başlık:

Vaadler

10:18:25

Gönderen:

Kerem

27/2/19

Haymana halkı cahil degil gerçekten haymanaya kim faydalı olacaksa onu destekler küme düşmüş partilerle insanları kandırmaya çalısanlar haymanayı sıfır bütçeyle paris yapacam diye vaad edenler ne kadar dürüst olabilirki


Başlık:

İthal

05:40:54

Gönderen:

Bunyamin

26/2/19

Haymanalı olarak Levent in mitinginde daha çok insan vardı kesinlikle. Çünkü hacının miting hepsi demesemde yüzde 60 ı ithaldi dısardan tasıma fotolarda görürsünüz bakarsanız zaten


Başlık:

İnsaf

04:50:08

Gönderen:

Vatandaş

26/2/19

Hoca bomboş siyasetçisin. İşin gücün kendini beğenmişlik memlekette herkes okumuş ama çıkıp ta senin gibi ben egitimliyim demiyor. Adam ezdi kabul et ağlama...


Başlık:

Fahri usta

02:15:40

Gönderen:

Murat

26/2/19

Fahri ustayı seversiniz yada sevmezsiniz bu ayrı bir konu.Ama adam 2 dönem ak partiden bizim bölgeden m.vekili adayıydı.Hacı aysunun mitingi sonunda sosyal medyadan çok anlamlı bir paylaşım yapmış.Hacı ve mansurun yağmurun altında bekleyen binlerce insana seslenişin fotosunu atmış.Ve diyorki ak partimizin içindeki hainler bunu iyi izleyin.Buradaki insanların 70 akp liydi.Bu yağmurun altında 5 binden fazla insan chp den aday olan hacıyı yalnız bırakmadı.Ve bu iş şimdiden bitmiş diyor.Bunu söyleyen itiraf eden kişi öz be öz ak partili , kii onun için reis tarafından 2 defa m.vekili adayı gösterilmiş bir abimiz.Demekki gerçekten hacı aysu bu milletin sevgisini güvenini kazanmış biri.Yolun açık olsun hacı başkan.


Başlık:

Kenan sana cevabım

00:26:03

Gönderen:

Haymanalı

26/2/19

Kenan ismindeki hemşerim demekki miting den iyi tutuşmuşsunuz ki saldırıyorsunuz hacıya.Uğraşlarınız boş bunu unutma.Bak dağılma trendine girdiniz.Kuzılkoyunlular tanınızdan gittiler.Dün duyduğuma görede karahocada yanınızdan gitmiş.Gerçekten eriyorsunuz bunuda hepiniz biliyor.Bu seçim iki kişi arasında geçecek hacı ve özdemir.Özdemir 5 yıldır yan gelip yattı hiç bir iş yapmadı.Haymana halkı ona göre kararını verecek.Bu arada levent hoca en son bakacak bu iş olmadı gidip kendisi ve en yakın ailesi özdemirin oraya oturacak.Saten en başından beri planda bu.Ama boşa uğraşmayın artık özdemire haymanada geçit yok bu bilinsin.


Başlık:

Sayın Hacı aysu başkana

21:56:14

Gönderen:

Haymana sevdalısı

26/2/19

Hacı bey şu anda matematiksel olarak öndesin.Bir hemşerin-ağabeyin olarak öbür seçimde yaptığın hataları yapma.Eğer o hataları yapmazsan Allah izin verirse Haymana belediye başkanısın inşallah Usta.Öbür seçimde kabadayılık yapıp,rakibini mağdur!duruma düşürdün.Oy kaybettin.Ağır taş yerinde değer kazanır.1 oy da olsa kapısına git,desteğine ihtiyacımız var de.Partiler hizmet için var,partilerin din ticareti yapamayacağını,hangi parti ben Müslümanım diyorsa yalancı ve istismarcı olacağını anlat.Bu ülkeyi yönetme seçimi değil,yerel halka hizmet seçimidir.Rakiplerini iftira derecesinde şununla ittifak yaptı demek kendisini de Müslüman ve vatansever tanıtmak;ucuz ve belden aşağı istismarın,iftiranın,panikliğin habercisi.Zaten bugüne kadar Müslümanları Müslüman görünümlü siyasetçiler kandırdı,dinimizi istismar ettiler.Yollarının sonu göründü.


Başlık:

Hacı aysu Ayak seslerin korkutuyo

17:24:16

Gönderen:

Haymana`nin Evladı

26/2/19

Levent koc ve taraflari artik gordügünüz rüyadan lutfen uyanin ! Alacağınız oy belli hocayı bu kadar gözünüzde büyütmeyin. Komik komik yorumlar yapiyorsunuz sanki herkes hocayi kiskaniyor hoca secimi kazanacak yok oyle bi dunya cevresindeki insanlar belli Genç kultürlü sloganiyla genclerin beynini yıkıyor hepsi bu etrafindakiler coluk cocuk ! Artik Hacı Aysu baskanımıza sallayıp durmayın işinize bakın. Kalıbınız degil Haci aysuyla ugrasmak artik bu rüyadan uyanın. Sayın HACİ AYSU gelmis gecmiş en büyük mitingi yapmistir. Bunu hazmedemiyorsunuz ! Şimdiye kadar Akparti secmeninin hakim olduğu ilcemizde artik Chp devri baslamıstır. Disardan otobusler geldiğini söylüyorsunuz cogunluk Haymanada yasayan insanlardi yahu Hacı aysunun ne imkani varki arkasinda kim varki otobusleri doldurup getirsin kucucuk haymanada nerdeymis o otobusler biz niye gormedik madem gördunuz cekseydiniz resimlerini sosyal medyada yayınlasaydiniz dimi ! Haci aysu`nun hic bir maddi kaynagi destegi yok halkın sevgisi


Başlık:

Bravo haci aysu

08:45:16

Gönderen:

Suat

26/2/19

Bu iş bitmis diyen arkadaşlar var evet bende ikna oldum bu iş bitmis . Hacı aysu dediğini yaptı ve bir kez daha düşmanlarına rakiplerine dudak ısırttı . Tebrik ederim


Başlık:

Yobazlık yapmayın adam gibi yorum yazın.

08:22:25

Gönderen:

Hasan Demir

26/2/19

Burada daha çağın gerisinde yaşayan yobaz,cahil,hasetlik ve çekememezlik yapan insanlar vardır.Varsa desteklediğin bir aday onun yanında yer al ama cehaletinle hacı aysuya karşı yorum yazma ve kıskançlık histeriğine kapılma.Kardeşim hepsi hemşerimiz adam gibi yorum yazın ve utanmadan hangi bayrağa selam verdin diye soruyorsun.Siyasetçi insan kim onu aday gösterirse oradan aday olur.Aslında sen niçin aday oldun işi bozdun demek istiyorsun.Muhteşem kalabalık sizi ürküttü ve karın ağrınızı mı büyüttü?Yüzde 95-98 arası Haymanada oy kullanan insanlardı.Kendinizi düşürmeyin,medeni şekilde yorum yazın.Sandıkta herkes ederini alır merak etmeyin.insanların diğer adaylardan ayrılıp Hacı Aysu beye katılmasına mı tahammül etmediniz?Yazıklar olsun.


Başlık:

Tarafsız

01:53:51

Gönderen:

Can

25/2/19
şuanda büyük ihtimaldir ki hacı aysu önde götürüyor, en büyük kalabalığı mitinginde toplamayı başardı. Tabiki hacı aysu nun en büyük artısı vahit hakbilen gibi bir adamla yola çıkmasıdır. Vahit hakbilen zekasıyla, özellikle de öz köylerden çok sayıdaki oy potansiyeliyle hacı aysu nun seçimi kazanmasında büyük rol oynayacaktır sanımca.

Başlık:

Göz var izin var

01:05:24

Gönderen:

İçinizden biri

25/2/19
4 açılışada giden eğerki Levent koçun açılışında daha fazla insan vardı diyorsa ayıp derim.Hacı Aysunun açılışta gelen insan sayısı 3 kat daha fazla çıplak gözle bakınca gayet net.Kalabalık çok şey ifade etmez herşey sandıkta belli olur ama en azından ipucu veriyor.Hacı Aysu önde gözüküyor.

Başlık:

Levent

23:56:09

Gönderen:

Mehmet

25/2/19
Levent hoca varken sana kalmaz bı iş bu bölgenin adayıdır Levent koç

Başlık:

Adaylar

22:47:02

Gönderen:

Kenan

25/2/19
Hangi bayraga selam verdigin belli degil. Yagmur nereye yagarsa tarlayı oraya çeliyorsun hacı bey bitirdin kendini chp lilerle 15 senedir uğraştın hepsinin ekmegiyle oynadın inanamıyorum sana ve kendini düsürdügün duruma. Geçen dönem ak parti hükümet partisi diye sana oy verdik kendine sayma oyları sakın. Bı sefer o oylar yok ayrıca aklı başımda hiçbir chp li inan sana oy vermez onlara yıllardır yaptıklarından dolayı çok

Başlık:

Maşallah

22:42:55

Gönderen:

Metin SARAC

25/2/19
Haymana tarihinde ilk defa boyle kalabalik mahşer gördü Masallah baskanima unutmayalimki Meyve veren agac taslanir ama hesapta sunuda unutmayalimki o meyve veren agac uzuuuunn kök salmiş 1 nisandan itibaren bol bol haymanamiza meyve verecek simdiden hayirli ugurlu olsun Uzun Adam Haci Aysu

Başlık:

Hamam

22:41:47

Gönderen:

Eren

25/2/19
Polatlı chp. Gölbaşı chp. Ankara merkez chp. Ve Levent in mitingine gelenlerin birçogu. Mansurun 80 araç 3 otobusle gelipde bunu kendine mal eden sn. Baskan adayı hacı aysu. Sandıkda alacagın oy senin siyasi hayatını bitirecektir. Ayrıca merkez hamama gelip bagırıp çağıran kadın ekip başları bizi hamama sokacaklar diye getirdiler kardeşim bizi kandırdılar diye bagıran kadınlar sizlere chp ye lanet ve bela okudular gidip merkez hamamda çalışanlara sorabilir merak eden. Ankaradan chp kadınlarını hamama girecekler diye kandırıp getirenler sizin bu kandırmacalarınızla haymana ve çalışan olarak ugraşmak istemiyoruz

Başlık:

Şu an için

22:19:11

Gönderen:

Eski kışlalı

25/2/19
SİNAN KAYA İSMİNDE BİRİ AYIN 23 DE BİR YORUM YAZMIŞ.ŞUAN İÇİN SEÇİM BİTMİŞTİR LEVRNT KOÇA HAYIRLI OLSUN DİYE.PEKİ SEBEBİNİ DE SÖYLERMİSİN SİNAN KOÇ.NİYE ŞUAN?NE OLDUDA KESİN BİTİRDİ BU İŞİ LEVENT KOÇ.ILLAKİ BİR SEBEB OLMALI.ACABA DİYORUM HACININ YAPTIОI SKM AÇILIŞINI HOCA YADA ÖZDEMİR YAPSAYDI TM O ZAMAN DERDİM.SKM AÇILI YAPTINIZ 6 OTOBÜS ANKARADAN GELDİ.O KALABALIK MAHŞER YERİ GİBİYDİ.YOKSA SİZ HALA AYIN 23 DEKİ MİTİNGİ LEVENT HOCAMI YAPTI SANIYORSUN.UYANIN ARTIK BENCE.ÇÜNKÜ HACININ AYAK SESLERİ DUYULMAYA BAŞLANDI.

Başlık:

Gerçek trolsünüz 3.yorum

21:20:12

Gönderen:

Ali ihsan

25/2/19
O 1.sıraya verdiğiniz yurtbeyli encümenden kaç lira aldınız açıklayın halkda bilsin.O birinci sıra için çok öncelerde ali uluer e söz vermedinmi.Yine o sıra için hayrullah bademci abiyi harcamadınmı.Yine o sıralamalar için , bu gün konuştuğunu yarın unuttuğun için levent akdoğan yanından ayrılmadımı.Yine bu tutarsızlıkların için ali sarıkaya kızıp size yanınızdan ayrılmadımı.Yani para sizde var imkan sizde var.Üstelik arkanızda para bankası ağa babanız ..... ...... var.Siz değil misiniz dp parti genel merkezine illa aday bizi gösterin hacıyı eleyin diye 60 bin tl bağışda bulunan.Sakın olaki inkar etmeyin yüzünüze şap diye kanıtları vururlar.Demekki parada sizde.Onun için hacının öyle 3,5 otobüs tutup adam getirme gibi bir imkanıda yok.Artık kendinizi ön plana çıkarmaktan vazgeçin.Bu seçim sonucunda unutmayın 4.olacaksınız.Birde hacının acıtasyon yapmaya ihtiyacı da yok.O işi siz iyi beceriyorsunuz.Lütfen tarafsızsanız yayınlayın hakaret yok çünkü.

Başlık:

Gerçek trolsünüz 2.yorum

21:06:36

Gönderen:

Ali ihsan

25/2/19
Birde bu 6 yorumu yazan bir kişi olan trol genelde yorumlarında hacının mitingini kötülüyor ankara polatlı ve gölbaşında toplama olduğunu söylüyor prim yapmaya çalışıyor.Bu üstün zekalıya şimdi sormak isterim.Levent koçun açılışına bir sürü polatlıdan gelen haymanalılar oldu.Aynı şekilde ankaradan gelenlerde oldu.Gerekirse tek tek isimde veririm , bu grupları kimin getirdiğinide söylerim.Şimdi bunlar haymanada oy kullanan insanlar değilmi.Sizdemi taşımacılık yaptınız.O kadar uğraştınız gele gele 700 kişi civarı oldunuz.Hacının yapmış olduğu açılış demekki sizleri çok korkuttu.Birde bunları yazarken birazcık de düşünseniz.O da yok malesef.Hacı belediye başkanı değil iktidar değil.Elindeki imkanlar sıfır.Eyer olmuş olsaydı iktidar ora şuan 5 bin kişi değilde 7,8 bin kişi olurdu.Ayrıca birde hacıda gerçekten parada yok.Herkes bunu çok iyide biliyor.Sizler gibi 1.sıra encümenliğini 120 küsür milyara da satmadı.Yalansa yalan deyin.

Başlık:

Bu seçim Hacı abinin zaferi ile bitmiştir.

20:56:37

Gönderen:

Seçim bitmiştir

25/2/19
Bir arkadaş yazmış Hacı aysu abinin seçim bürosu açılışında otobüsün üstünde eski MHP milletvekili Haymana ağabeyimiz Sedat çevik vardı diyor.Ben farkına varmadım.Eğer doğru ise birisi lütfen buraya yazsın evet Sedat Çevik hemşerimiz vardı desin.Bu durumda Haymanada artık seçim bitmiştir. Hacı aysu abi İYİ partinin desteğiyle ki sedat abi İYİ partiyi destekliyor sanırım.Zaten ülkücü kardeşlerimizin yüzde 80`ni İYİ partiye geçtiği için Haymanada İYİ parti+CHP millet ittifakı ile bu seçim bitmiştir Hacı aysu abi seçimi kazanmıştır.Ben tarafsız olsam da yine de inşallah diyorum.Ama tarafsız olan bertaraf olur atasözü gereği doğrunun yanında yer alıyorum ve bir haftadır CHP İYİ parti ittifakı adayı Hacı aysu abinin yanındayım.

Başlık:

Gerçek trolsünüz 1.yorum

20:52:38

Gönderen:

Ali ihsan

25/2/19
Adem durmaz,sinan kaya,ali akın,bitik hacı,ismet,sinan isminde yazan 6 kişide hep aynı kişiler açık açığada diyorum levent koçun yani proje adayının trolüsün.Işin gücün levent hocayı şişirmek pohf pohflamak.Iki rakip aday düşün illaki bu insanlar birbirine düşman değiller.Bir toplulukta yada bir mekanda karşılaşırlar selamlaşır ayak üstü sohbet ederler.Gayet normal bir davranış buda.Fakat ...... ...... arabasına alıp 1,2 saat arabada görüşüp tekrar aynı yerine bırakırsa burda bir durun hele diyede denir.Ne işin var ...... ....... arabasında.Ne gereği var özdemir ile gizli saklı 1,2 saat özel görüşmeye.Demekki sen levent hoca özdemir turgutun yönettiği bir adaysın yani proje adayısın.Bu niye bu kadar zorunuza gidiyorki.Yalansa çıkın kamu oyuna yalan deyin.Görenlerde şahit olanlarda gün tarih saat vererek kanıtlasın.Ama bunu torolleri değilde bizzat levent hoca açıklasın konuşsun.Sonrada burada çıkıp ahkam kesmeyin.

Başlık:

Seçimi ya aytekin yüzer yada hacı aysu abi alır

20:47:15

Gönderen:

Hacı Aysu-Aytekin yüzer abiler

25/2/19
Belediye personeli tasalanma akp hep baskı ile saltanat sürer.Ö turgut merkezde bitik.kendi adamları da söylüyor.15-20 gün önce bir adamı tamam Özdemir merkezde zayıf amma inşallah seçime kadar 1500-2000 e çıkarır diyordu.Özköylerde Özdemir güçlü sanıyordum.Olağanüstü bir durum olmazsa Vallahi Aytekin yüzer özköylerde yüzde 80 ile en güçlü.Bunu nasıl başardı bilmiyorum.Daha önce il genel meclisi seçildiğinde onunla 20-25 köyü dolaşan haymanalılar derneği eski başkanı bir abimize sordum.Diyorki Aytekin Bey ile gittiğimiz köylerde halk onu büyük bir sevgi ile karşılıyordu.Ben uyduruyorsam siz o abimize sorun kendisi sağ.Meclis üyelerini dengeli seçmiş.Bence ya Aytekin yüzer abi ya da hacı aysu abi ipi göğüsler.Burayı not edin lütfen.

Başlık:

HACI AYSU

20:45:23

Gönderen:

Haymana

25/2/19
Açılışlara bakarsak favori hacı aysu görünüyor ama yetmeyecek hacı aysu son dakika hamlelerini çok güzel atmış belli bazı encümen diye ismi geçenleri halkın istemediği kişileri falan saf dışı bırakarak halkın sesine kulak verdiğini gösteriyor. Son bir hamle yaparak kendi çevresinde temiz ama kendisine küskün insanların gönlünü almalı!! Son hamle’leriyle kaybettiği oyları hocaya gitmeden kararsızlar grubuna almayı başardı şimdi birde geri kendisine çevirmeyi başarırsa kesinlikle seçimin galibi hacı aysudur! Son bir ay kala hocaya verecem diyen insanların kafasını fena halde karıştırdı buna bende dahil. Umarım sayın aysu okumuşsundur bu yorumu

Başlık:

El insaf

20:32:03

Gönderen:

İçinizden biri

25/2/19
Levent koçu Destekleyenler neden fitne yapıyosunuz açılışa gelenlerin hepsinin oyu haymanada ve çoğunluğu köylerden geldi ve buda gösteriyorki seçim Hacı Aysu ve Özdemir Turgut arasında geçecek.Sizde Haymana için elinizi vicdanınıza koyun ve Hacı Aysuda birleşelim.Haymana bi 5 yıl daha kaybetmesin.Levent koç kazanamaz bu seçimi bari oyları bölmeyin.

Başlık:

Burası izmir konak degil haymana

17:27:50

Gönderen:

Haymanali

25/2/19
Haymanada böyle miting görülmedi mansur yavaş bile haymanaya sahip cıkacam dedi levent gök duygulandı degerli sedat cevik ordaydı hemen hemen her köyden insan vardı mahşer kalabalıgı vardı hacının bu dönem ekibi cok iyi akpartiyi şaha kaldıranlar hepsi şimdi hacının yanında ben böyle bi kalabalık görmedim helal olsun haymanaya secim özdemirlen hacının arasında gerisi hikaye resimlerde belli hepsi haymanalı burda taşıma yazan adamlar belediye işcileri korkudan gelemediler kim nederse dedin özdemiri hacından başkası yıkmaz cok yakında levet hoca özdemirle birleşecek oyun bitti cünkü hocanın köyünün yarısı ordaydı haymana ya öZdemir diyxek ya da hacı bu kadar basit 5500 kişi vardı orda yigidi öldür hakkını yeme adam harbi acılış yaptı helal olsun haymana halkına helal olsun hacının ekibine

Başlık:

Korkutmayla bisey yapamazsiniz

17:26:32

Gönderen:

Haymanalım haymanalım

25/2/19
asagidaki yorumlari okudum dehşete kapildim inanamiyorum ya Personel ........ ediliyo ayip ya evet insanlar ekmeklerinden olma korkusuyla ozdemir beyin secim bürosuna gidiyor napsinlar ekmek kavgasi zaten bazen burodan canli yayin yapanalr oluyor bakiyorum masadakiler ya ....... yada belediye calisani vs yazik gunah Allahtan korkun

Başlık:

GERÇEKLER

17:13:39

Gönderen:

Hakan KAYA

25/2/19
Sanırım halk gerçekleri gördü. Haymana dışından gelen kalabalıklar, Özdemir ve Hacı nın mitingini doldurdular. Buda şunu gösteriyor ki, halk Levent Koç tan yana. ben ankarada bir haymanalı olarak Levent Koç un alacağını düşünüyorum. Eğitimli insanı anlamak lazım. Helal olsun hayman ya

Başlık:

Böyle baskı olmaz

09:00:52

Gönderen:

Belediye personeli iki

25/2/19

O giden personeller gerek o an gerekse sonra telefon ile anında yada sonra makamlara çağrılarak uyarıldı tehtit edildi.Üstelik bunu yapanda ...... ...Bu kişi birde haymanali bile değil.Gelin o zaman oy kullanırken kabinede birlikte girelim mühürü kime basacağımızada bakın.Personel eşi ailesi anası babası dahi gitse onu bile soruyorlar.Sanki başka bir cumhuriyette yaşıyoruz.Haymana muz cumhuriyeti burası galiba.Ama çok korktular hiç beklemiyorlardı bukadar kalabalığı hacının açılışı için.Hepsi mosmor oldu.Onlarda kaybediyor olduklarının farkındalar.Bu baskıda saten onun için.Hacı aysunun olsun mansur yavaş `ın olsun artık yavaş yavaş geldiğini emin adımlarla geldiğini çok iyi biliyorlar.Korkuyorlar korktukça da baskı yapıyorlar.Ama boşuna herşey.


Başlık:

Böyle baskı olmaz

08:48:56

Gönderen:

Belediyep personeli bir

25/2/19

Haymana belediyesi ve aski çalışanlarına bu kadar baskı yapıldığını bu dönemde gördüm.Ben belediye personeliyim geçen dönemde belediyede çalışırken ne hacı aysu nede yetkililer hiç bir personele baskı yapmadılar.Isteyen hacının seçim bürosuna isteyen özdemirin seçim bürosuna gitti.Kimse baskı yapmadı.Şimdi bırakın şirket işçilerine yada kadrolu işçilere memurlara dahi çok büyük baskı var.Her gün akşam seçim bürosuna gitmek zorundasın.Gitmediğin gün hemen arkasından çağrılıyorsun uyarıyorlar hatta işten çıkartmakla yada sürgün ile tehtit ediyorlar.Hepimizde oy vermeyeceğimiz halde korkudan mecburen gidiyoruz.Aynı durum büyük şehir aski çalışanları içinde geçerli.Ya başka ilçeye sürgün yada işten çıkartılma tehtidi var.Zorla bu personellerin oyunu nasıl alacaksınız.Hacının dün mitingi vardı.Günler öncesinden herkez uyarıldı tehditler edildi.Hiç kimse katilmayacak diye.Uyarılara rağmen katılan arkadaşlarımız oldu.


Başlık:

Özköylerde Aytekin yüzer merkezde hacı aysu ve levent gök

23:11:07

Gönderen:

Seçim ortada

24/2/19

Halit inanki bende öz köylerde bir yoklama çektim.Yüzde 80 Aytekin yüzer diyor.ismini vermem bacanağın köyü Aytekin için sandık kapatacağız dediler.özdemir özköylerde ya 2.yada 3.olur hacı abi ya 2.ya 3.olur dedi.Bundan 15-20 gün önce merkezde konuşurken çoğu hocaya vereceğiz derlerdi.Ancak 8-10 gün içinde hocanın yanında ayrıldıklarını gördüm.5-6 tanesini de hata yaptık dediler hacı abinin seçim bürosuna geliyor.Ancak hocayı yenicede özdemirin adamları gaza getirmiş oda bu gaz ile aday olmuş.Yani proje filan değil.Hocanın merkezde alacağı oylar dışında oyu çok az.Diğer taraftan H.ibrahim aysuya daha önce destek veren yamak grup yolu köyleri Mansur yavaş rüzgarıyla hacı aysuya dönmüş durumda.Seçim ortada ya Aytekin ya hacı 1.liği paylaşırlar.Aytekin Yüzerin de öz köyler dışında oyu az.


Başlık:

Puff poff

19:20:54

Gönderen:

Adem durmaz

24/2/19

İnanın bana hacı sadece poooffff puuufff poooff puuufff tan ibaretsin Çankaya Yenimahalle Polatlı golbaşı vardı sen ise puuuf pofsun oraya gelenlerin yuzde 99 u Mansur için gelmişti hatır için gelmişti


Başlık:

İyi Olan Kazansın

10:53:14

Gönderen:

Ali

24/2/19

Öncelikle Allahın Selamı Bereketi Hepinizin Hepimizin Üzerine Olsun Tüm Haymanalı Kardeşlerim 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerde Şuanlık Kararsızım Herkes Ayrı Bir Kafadan Konuşuyor Ama Öncelikle Levent Koç İnsanların Gözünde İyi Bir Sima Olarak Gözüküyor Ama Secimler Güzel Görünümle Kazanılmıyor Siyaset Cok Farklı Bişey 3. Parti Olarak DP Levent Koçu Görüyorum Bu Seçim Devler Arasında Geçicek Bundan Eminim Özdemir Turgut Ve Hacı Aysu Kıran Kırana Bir Mücadele Veriçekler Bundan Eminim Haymana Merkezi Takip Ettiğimizde Sayın Özdemir Turgut Çok Zayıf Gözüküyor Merkezde Yüksek Oy Potansiyeli İçinde Bulunan Adaylar Başta Hacı Aysu Olmak Üzere Chp Gözüyor Dp Adayı Levent Koç Un Da Merkezde Güzel Bir Oy Alabilmesi İhtimali Var Ve Kesinlikle Özdemir Turguttan Yüksek Bir Oy Ala Bilir Ama Şuanda İki İdealist Aday Var Ortada Özdemir Turgut Ve Hacı Aysu İkisinden Birisi Birini Sandığa Gömer Ve Ben Kesinlikle Şuanda Tarafsızım Ve Kimsede Benim Ekmeğimi Vermiyor Dürüst Ve Erdemli Aday Kim Olursa kazanır


Başlık:

Haymanada bir ilk 2

09:24:19

Gönderen:

Durmuş

24/2/19

Onun için elini sıkmadığı insan bırakmayacak.Kapısını çalmadığı hane kalmamalı.Tüm küs olduğu kırgın olduğu insanları kucaklamalı.Her kesimin başkanı olduğunu cümle aleme göstermeli.1 ay daha dişini tırnağına takmalı çalışmaya devam etmeli.Düşünün bir kere ankarayi kazanması kesin gözü ile bakılan birde mansur yavaş var.Her zaman her yerde çıkıp ben haymanaliyim diyen meclis başkan yardımcısı ayrıca chp genel başkan yardımcısı levent Gök var.Bu durumda hacının önünde hiç kimse duramaz.En güzel olayda o otobüsün üstünde eski mhp milletvekili hemşerimiz sedat çeviğin de olmasıydı.Bundan daha güzel ne olabilirki.Bu gün bir çok insan ders çıkarttı.Demekki bu halk artık akp yide özdemir turgutu da onun çıkardığı levent koç uda istemiyor.Resmen herkes hacıyı işaret etti.Hacıda bunu çok iyi görüp ona görede hareket etmeli.


Başlık:

Açılış gibi açılış

06:30:50

Gönderen:

Özköylü

23/2/19

Açılışta en kapsayıcı adayın Hacı Aysu olduğunu gözlemledim.Farklı köylerden insanlar açılışa katılmıştı.Bu da gösteriyorki insanlara en samimi gelen aday Hacı Aysu.İnşallah memleketmize hayırlı olsun.


Başlık:

Levent koç

03:09:51

Gönderen:

Sinan kaya

23/2/19

Haymana belediye başkanı levent Koç hayırlı uğurlu olsun, seçim bitmiştir bugun itibariyle


Başlık:

Bitik hacı

01:57:48

Gönderen:

Haymanalı

23/2/19

Mansur yavaş ankarada kazanır hayırlı olsun, Sami çay Polatlı da Sami çay kazanır hayırlı olsun, ve Haymana levent koça hayırlı olsun, hacı Aysu ise bitik geçmiş olsun hacı sende toplama milleti yığdın oda mansun yavaş için geldi senin için depil


Başlık:

Yooook

23:11:49

Gönderen:

Ali akın

23/2/19

Tarafsız bir olarak 4 partinin açılışına gittim bir yemin ederim, ne ozdemir ne hacı nede Aytekin levent koçun topladığı kadar kalabalık yok oda hepsi Haymana lı diğerleri gibi ankaradan Polatlı dan golbaşından toplama değil levente hayırlı uğurlu olsun şimdiden


Başlık:

Şimdiden

22:06:10

Gönderen:

Haydar

23/2/19

Açılış tarihinde atıyorum bu msj hacı Aysu valla hiç atmayın yalan konuşmayın şimdiden ankaradan Polatlı dan golbaşından 403 taşıma otobuslerin Haymana içinde yani sende ozdemir gibi taşıma yapıyorsun kıvırmayın artık bitiksiniz levent Koç kazanacak bayy


Başlık:

oyum sizeydi ama!!!

20:51:40

Gönderen:

ismet

23/2/19

İlk şunun belirteyim oyum Hacı Aysu başkanaydı fakat bu güne kadar Gerek buradan gerek sosyal medyadan edindiğim gözlemim sonucu şu kanıya vardım Hacı başkan hep bir ağlama ve mağduru oynama ikincisi Hacı başkanımın taraftarları hep bir iftira ,hep bir çirkeflik ,saldırı,şu şunun yanında ,bilmem kim kimin arabasına binmiş bilmem kim kime selam vermiş ,bu böyle demiş bu proje adayıymış kardeşim adam proje adayı olsa niye 7/24 gezip oy topluyor yav bırakın valla milletin gözünde çok küçüldünüz yapmayın Allah aşkına Hacı başkana zarar veriyorsunuz iftira değil siyaset yapın sırf bu yüzden sizlerden tiksindim artık yeminle


Başlık:

Fehmiye cvp

19:20:02

Gönderen:

Sinan

23/2/19

Ya bırakın artık bu fesatlığı fitneliği siz nebiçim insansınız insanları karalamak tan vazgeçin hacı Aysu geçen donem belediyeyi ozdemire hediye etmedimi şimdi levent ise o belediyeyi almaya geliyor niye zorunuza gidiyor anlamadım leventi kotuledikçe kendiniz batıyorsunuz bu seçimi levent Koç kazanacak ben ise hdp liyim ama leventi destekleyeceğim


Başlık:

HACI AYSU

16:10:24

Gönderen:

haymanalıyız

23/2/19

HAYMANAYA HİZMET EDEN TEK ADAM HACI AYSUDUR BİR HAYMANALI OLARAK HAYMANAYA İŞ İMKANI SUNACAK ADAMDA HACI BAŞKANDIR GEÇEN DÖNEM HAYMANANIN KADERİYLE OYNANDI MEMLEKETİMİZİ BIRAKIP GURBETE DÜŞTÜK HAYMANAYA PAZAR YERİ YAPILMIŞ GELDİK GÖRDÜK ORDAN PAZAR YERİ FALAN OLMAZ HAYMANA HALKI GÖZÜNÜ AÇSIN AKLI OLAN İŞ YAPACAK ADAMI SEÇER 1 TANE TUVALET LE HAYMANA YÖNETİLMEZ SEÇİM ZAMANI ÇIKIPDA ESNAFTAN OY İSTİYENLER ACABA NE YAPTINIZ NE YÜZLE OY İSTİYORSUNUZ


Başlık:

Gençlere yol verin

16:00:15

Gönderen:

Halit

23/2/19

Sayın başkan iyisin hoşsun ama seni denedik gördük aç şu genç Levent hocanın önünü bak sıfırdan gelip çok güzel ivme kazandı merkezde 1 sırada Özdemir Turgut’u gönderebilecek tek kişi hocadır geçen dönem elindeki seçimi altın tepside Özdemir Turgut’a sundun şimdide yine altın tepside verme Haymana’ya yazık etme eğer gerçekten sen Özdemir’i gönderebilecek olsaydın inan sana verirdik oyumuzu Levent’in senden daha fazla seçmeni var memleketin katili olma bu halka 5 yıl daha zulmettirme.haymanadaki seçmen Özdemir Turgut’a oy vermiyor Türk köylerimizde Özdemir’e ve sana oy vermiyor Levent koç gün geçtikçe güçleniyor.sadece kızılkoyunlu bir encümen kendi menfaati için Levent’ten ayrıldı ve haymanayı düşünmedi ama köylüleri akıllı hareket edecektir Emin’im şuda bir gerçek bu encümen olamayan arkadaşımız kendi siyasi geleceğine büyük darbe vurdu Levent kazanacak halk yenilik istiyor eskileri istemiyen herkes el ele vererek sizleri tarihe gömecektir


Başlık:

Dünya işte

13:11:33

Gönderen:

Haymanalı

23/2/19

Tek soru DP seni aday gösterseydi,CHP hakkında neler söylerdin şimdi..Mansur Yavaşa geçen seçimlerde neler yapıldığını hatırlıyorum da.


Başlık:

Çatak arkanda başkanım

08:47:51

Gönderen:

Yafes Taşçı

23/2/19

Başkanım benim Allah yar ve yardımcın olsun yarın inşallah oradayız. Şimdiden Başkanlığın hayırlı olsun Hacı Aysu


Başlık:

Yaymalı cevap

08:23:21

Gönderen:

Mehmet beskaya

23/2/19

Önce ismini yaz öyle bol keseden sallamayacaksın senin beyinsiz olduğun aşikar yazdıklarına bakarsan akilsiz olduğunu sende anlarsin kim kimin yaveri kuklasi herkes herkesi tanıyor laf salatası yapmayacaksın vesselam


Başlık:

Açıklama bekliyoruz

07:45:16

Gönderen:

Fehmi

22/2/19

BURADAN HOCAMIZ LEVENT KOÇTAN BİR AÇIKLAMA BEKLİYORUZ.YAKIN BİR ZAMANDA ÖZDEMİR TURGUT SİZİ ARABASINA ALIP BİR YERLERE GİDİP BAŞBAŞA GÖRÜŞTÜNÜZMÜ GÖRÜŞMEDİNİZMİ.IKİ RAKİP BELEDİYE BAŞKANININ BÖYLE BİR HAREKETİN İÇERİSİNDE OLMASI AKLA NEYİ GETİRİR ÇOK MERAK EDİYORUM.DEMEKKİ LEVENT KOÇ HEMİ ADAYIM DİYE MEYDANLARA ÇIKSIN HEMİDE GİZLİ GİZLİ GÖRÜŞMELER YAPSIN.SİYASETİN İÇİNEDE ETTİNİZ.BU ARADA KIZIL KOYUNLUDAN BİR GRUP VE BUNLAR HOCADAN AYRILAN BİR GRUP ÖZDEMİR BAŞKAN İLE YAPTIKLARI PAZARLIK SONUCU 15 O KÖYDEN GENCİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE İŞE SOKMUŞLAR.BU ŞİMDİ NE DEMEK OLUYOR.BU İLÇENİN 78 MAHALLESİ VAR BUNLARIN HEPSİ ÖVEY EVLAT DA BU KÖYMÜ ÖZ SADECE.HAYMANA MERKEZDEDE EVİNE EKMEK GÖTÜRMEYEN YÜZLERCE GENÇ VAR.ONLARIN SUÇU NE.KİM KİMİNLE İYİCE KARIŞTI ORTALIK.BENİM GÖZÜMDE DURUŞUNU HİÇ BOZMAYAN 2 ADAY VAR HACI VE AYTEKİN BAŞKANLAR.SAYIN YETKİLİLER LÜTFEN YAYINLAYIN BU HALKDA BİLSİN BUNLARI.


Başlık:

Martın sonu bahar

06:48:03

Gönderen:

Havin

22/2/19

Allah yar ve yardımcın olsun haci abi bir tuvalet yapmakla baskan olunmuyor sana ne yüzle geldin diyenler kendilerine baksinlar siz ne yüzle bir daha aday oluyorsunuz size oy verenlere tum yetim dul ve milletin hakkı olsun hakkimiz size zehir zıkkım olsun


Başlık:

Haymanalıya cevap

05:28:00

Gönderen:

Uzaktaki

22/2/19

Haymanalı adıyla yazan zavallı sende beyin olsa savcılığa verileceği bilir bu terbiyesizliği yapmazdın. Kulaktan dolma laflar etmişsiz hacı aysu levente meydan okudu kim gösterilmezse dp den adaylıktan çekilsin varmısın dedi ama leventten varım cevabı gelmedi! Gelseydi hacı çekildi o zaman ben hacıya oy vermiyecem ama hacı aysu ve taraftarı seni savcılığa verip o hakaretin bedelini ödetmezse yazıklar olsun derim. Çünkü hakareti hacı ve ona oy verenlere ettmişsim benim bildiğim hacı seçmenine laf söyletmez gereğini yapar..


Başlık:

Profili düşük omurgası düşük seviyesi düşük

05:05:24

Gönderen:

hasan demir

22/2/19

İnsan önce adam gibi yorum yazar.Senin adamın kimse senin gibi adamlarla yola çıkıyorsa eh ancak böyle adamlarla yola çıkar.Belden aşağı yorum yazmaya utanmıyormusun utanmaz adam?Bu mu Haymanalı olma delikanlılığı?Adam ben söz veriyorum dedi karşımdaki adam da söz versin dedi ama Hocamız söz vermedi.Tek taraflı söz verilmesi nerede görülmüş.Almayan aklın mı bunu söylüyor.Kukla kelimesini hangi aday için olursa olsun kullanılmaz.Ama kişi kendinde olanı ile konuşurmuş atasözü doğru sözmüş.Ben taraf ve parti tutmuyorum.Ama Haymananın 5 senesi boşuna gitti desem abartmış olmam.Bırakın da bu 5 seneyi heder eden belediye başkanının en güçlü rakibi olan Hacı Aysu erkekçe ortaya çıkmış çamur atıp siyaseti çamurlaştırmayın.


Başlık:

Omurgasız diye yazan şahsa

04:26:48

Gönderen:

Omurgalı

22/2/19

Sen kimsin necisin de belediye başkanlığı yapmış birine omurgasız diyorsun.Özdemir o meydana 600 civarında insan topladı bunun 250 si ankara aski çalışanıydı.Levent hocada 600 kişi civarında insanı yıktı açılışa.Hacı tek başına en az oraya 2000 bin kişi yıkarsa siz o zaman omurgasız oluyormusunuz.O insanlar orayı doldurduğunda bu seçim bitmiştir.Levent hoca insanlardan oy istiyor o istediği kişiler eyer akp ye vereceğim derse haa iyi o zaman saten benim eski partim diyor.Yok o insanlar hacıya vereceğiz derlerse yalvarıyor yakarıyor hacıya bin türlü iftira atıyor.Buna insanlar bizzat şahitlerde.Yani burada şu çıkıyor levent hoca gerçekten özdemir turgutun istepnesi.Bir nevi hacının oylarını bölmek için çıkardığı bir aday.


Başlık:

katılıyoruz

01:55:49

Gönderen:

ahmet

22/2/19
canla başla katılıyoruz başkan kıskanan lar catlasın hacı aysu bir sevdadır

Başlık:

Omurgasiz sensin sandiga gomecez az kaldi

01:27:58

Gönderen:

Haymaliya cevap

22/2/19
Sen kimsinki omurgasiz yaziysun sen burda 7 bin kisiye hakareet edemezsin seni sikayet edecem korkunuz var geliyo gumbur gumbur yarin 3 bin kisi catlitosunuz secim bitmistir haci baskan geliyo bu fitne yorum yapanlari direk savciliga sikayet edeceksin kimmmis omurgasiz gorelim burda kimse kikseye hakaret etme hakkini vermez butub adaylar boyle fitnecileri sikayet etsin bakalim ne oluyo

Başlık:

Omurgasızsınız

00:49:59

Gönderen:

Haymanalı

22/2/19

Ya bu adamın peşinden gidenlerin zerre kadar aklı yok. Her türlü palavra mevcut.Yenilen pehlivan güreşe doymaz dedikleri bu. Demokrat parti aday göstermezse aday olmam dedin. Azıcık sözünün eriysen mertsen çekilseydin. Kuru sıkı olmasaydın.Temelde AKP liyken ne olduda CHP nin kuklası olmaya karar verdin.En son onlara sığındın çünkü senin gibi palavracı çok orda. Herkese saygılar selamlar


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin