Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

ARSLAN’DAN SEÇİM ZİYARETİ
01/03/2019

AK Parti Milletvekili Ali İhsan Arslan Haymana’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Arslan muhtarlarla konuştu, esnafları gezdi.
AK Parti Milletvekili Ali İhsan Arslan ziyaretinde ilk önce muhtarlarla buluştu.
Kültür Merkezinde düzenlenen istişare toplantısında Haymanalı muhtarlarla bir araya geldi. 
Muhtarların yanı sıra esnaf ve vatandaşların da katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir “Teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve mahalle başkanlarımızla 31 Mart seçimlerinde çalmadık kapı bırakmayacağız. Allah’ın izniyle seçimi kazanacağız. Allah Yar ve yardımcımız olsun.” dedi.
Kandemir’in ardından söz alan AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan AK Parti ve Milliyetçi Hareket partisinin oluşturduğu “Cumhur İttifakı”nın ve birlikteliğin önemine değindi. Arslan “Cumhur İttifakı, yerel seçimlerde de devam ediyor. Farklı yaklaşımları olsa da milli meselelerde aynı safta durmayı başaran AK Parti ve MHP seçmenleri, Haymana’daki seçimlerde hep birlikte Özdemir Turgut’a, Ankara’da ise Mehmet Özhaseki’ye mührü basacak.”
Daha sonra konuşan Belediye Başkanı Özdemir Turgut ise birçok önemli hizmetleri gerçekleştirdiklerini belirterek doğalgaz’da ilk kazmanın mart ayında vurulacağı müjdesini verdi. 
Şirket personelinin ve esnafların alacakları konusunda da bilgi veren Başkan Turgut “Bir arsamız var. Onun satışından elde edilecek gelirle şirket personeli ve esnaflarımıza ödeme yapacağız.” dedi.
Önümüzdeki dönem yapmayı planladığı projelerden de bahseden Başkan Turgut Haymana’ya değer katacak bir millet bahçesi yapacaklarını ifade etti. “Hasan Ağa Deresi diye tabir ettiğimiz mevkiiye Millet Bahçesi yapacağız. Projesi hazır, imarını yaptırdık. Oradaki vatandaşlarımızın da mağdur olmayacağı bir çalışmayla yapacağız. Hem vatandaşlarımızın karlı çıkacağı hem de Haymanamıza değer katacak bir proje olacak.” diyen Başkan Turgut, Sanayiyi de yeni TMO’nun yanına taşıyacağını söyledi. 
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin deneyimi, yaptıkları ve projeleriyle Ankara için bir şans olduğunu belirten Başkan Turgut “Sayın Özhaseki Kayseri’de 21 yıl belediye başkanlığı yapmış ve çok büyük işler başarmıştır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı deneyimi var. Bilgisi donanımı ve projeleriyle Ankaramız için bir şanstır. Haymana olarak arkasında durmalıyız.” dedi.
AK Parti Ankara milletvekili Ali İhsan Arslan daha sonra AK Parti seçim bürosu ve esnaf ziyaretinde bulundu.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 7 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " ARSLAN’DAN SEÇİM ZİYARETİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Gidin artik istemiyoruz

10:01:00

Gönderen:

Yazik yazık

8/3/19

Bu ekibi haymanada gezdiği icin tebrik ederim walla helal olsun. Yerlerinde olsam arabayla bile gezmem . Uçak falan anca bu nasıl yüzdür allahım.


Başlık:

Entarsannn

07:28:28

Gönderen:

Varol rustem beyy

6/3/19

Rustem bey sen insan icine cikarmiydin be isini biliyon kurnazzz


Başlık:

Mansur gelecek

09:07:40

Gönderen:

Diyar

5/3/19

Hacı birader bu ilçe akp ye çok oy verdi şimdi sıra CHP ye oy verecek akp hezimete uğrayacak çünkü akp hiç birşey yapmadı ama Levent gök sayesinde ilçeye büyük hizmetler gelebilir amaaaaa aklı başında okumuş kültürlü bir belediye başkanı seçer iseeekkk.ilçede bşk adaylarına bakalım bu memlekete iyi şeyleri yaşatacak tek kişi Levent koç tur bunuda bilelim öğrenelim ve öğretelim gerisi boş bu memleketi hep siyasetçiler mahvetti şimdi bide öğretmen görelim tutuğunu koparan bir gençimize fırsat verelim menfaatlerinizi bir kenara bırakabilirseniz çocuklarımızın geleceği hocaya bağlı koltuk sevdası olmayan birine hocaya şans verelim haymanılılar


Başlık:

Yorumcu

20:09:23

Gönderen:

Hacı

3/3/19

Her yorumda mansur yavasın arkasına saklanan kendi kendine yorum yazan aciz bir belediye baskan adayımız var haymana bu defa seni öle bi yollayacakki senin bukadar yazdığın yakancı yorumlarda boşa gidecek


Başlık:

Kaybettiniz hakkinizi

01:15:15

Gönderen:

Hamza

1/3/19

Rustem kandemir inaniomu kazanacağına 😂


Başlık:

Mansur yavaş gümbür gümbür geliyor

00:29:59

Gönderen:

Yavaş ama sağlam geliyor

1/3/19

Senin her tarafın Haymanaya ziyaret yapsa ne yazar?Salonlardan başka yere gitmeye yüzünüz yoktur.Ankara`da kaybetti akp ama kaybetmemiş gibi çamura yatıyor.Trafo, kedi numaralarına bel bağlayıp bekliyorsunuz.Bu ilçe başkanı ve belediye başkanı ile ancak bu kadar. Mansur Yavaş gümbür gümbür geliyor.Ankarayı parsel parsel sattınız.Melih sattı bizim kabahatimiz yok dersen biraz fazla balık yağı ye diyeceğim.Çünkü Melih gökten zembille gelip Ankara`ya aday olmadı.Herşeyi ben bilirim diye reisiniz onu 5.defa ayda gösterdi. Haydi Haymanam Mansur Yavaş başkan için en az 17-20 bin arasında oy bekliyoruz.Artık Haymana halkı uyandı.Tabi Mansur Yavaş başkan ile birlikte Hacı Aysu Başkanı da unutmayın.Haymana şaha kalkacak inşallah.


Başlık:

seçimden seçime

00:15:27

Gönderen:

ali

1/3/19

sayın vekillerim sadece seçimden seçime gelmeyin haymanaya cenazelerede gelin hizmet yapın yaptığınız hizmetleri açmaya tanıtmaya gelin öyle göstermelik gelmeyin istemiyoruz geliyosanız levent gök gibi gelin


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin