Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

AYSU; “RAKİPLERİMİZİ TİTRETTİK”
01/03/2019

CHP Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu, Seçim Bürosunun açılış mitinginin ardından yaptığı değerlendirmede “Haymana’da yer yerinden oynayacak demiştik. Mitingden sonra rakiplerimizin nefesi kesildi.” dedi.
Mitinge CHP Ankara Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, TBMM Başkanvekili Levent Gök, CHP Milletvekili Gamze Taşçıer, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, MHP Eski Milletvekili Sedat Çevik. Polatlı CHP Belediye Başkan adayı Sami Çay katıldı.
GÖK; HERKESİ KUCAKLADIM
Mitingde ilk konuşmayı CHP Ankara Milletvekili Levent Gök yaparak; “Sizlerle gurur duyuyorum, Haymana’nın mert insanları. Her zaman sizlere hizmet etmek için gayret ettim. Hiçbir hemşerimi siyasi parti ayırmadan kucakladığımı en iyi sizler biliyorsunuz. Sadece Haymanalı olması benim için yeterli olmuştur. Sayın Yavaş ve Hacı Aysu ile birlikte sırt sırta vereceğiz. İnanıyorum ki 31 Mart’ta Mansur Yavaş ve Hacı Aysu ile yeni bir sayfa açacağız. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. 
AYSU; BU SEVDA BİTMEYECEK
CHP Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu; “Mitingimize ve açılışımıza hoş geldiniz. 2014’de bu sevda burada bitmeyecek demiştik. Ben projelerimizden bahsetmeyeceğim. Sayın Yavaş tüm projelerimize kefil olmuştur. Mevcut belediye başkanı Haymana’ya çivi çakmadı. Çaktıysa ben özür dileyim. 5 Yılda gelen toplam 175 milyon TL kasaya girmiş, paralar nereye gitmiş kimsenin sorduğu yok. Biz küçük bütçemizle Kültür Merkezi, Yüksekokul, Kademe binası, yollar yaptık, gariplerin hamisi olduk. Ben sizlerle varım. 4 buçuk yıldır her zaman sizinle beraberim. Bu mitingde görüyoruz ki iş bitmiş. Burada toplama taraftar yok. İşte tüm köyler burada. Bende buradayım Sayın Yavaş’ta burada. Önce Mansur Yavaş’ı seçeceğiz. Sonra beni unutmayın. Bu saatten sonra çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. En başta Emirlerin yolu acilen yapılmalı. İşte bizim patronumuz burada. Burası 28 köyün yolu. Alt yapı ve yol sorunumuz öncelikli. Sizlere hizmet etmek boynumuzun borcu. Yenice’nin yarım kalan alt yapısını da biz yapacağız. Başkan Yavaş söz verdi, ikinci yılımızda 'İç Anadolu’nun en büyük ve güzel kaplıcasını size yapıp teslim edeceğim' dedi. Haymana dertli, biz kaybettik daha da dertlendi. Biz sizin dertlerinizle beraber geliyoruz. 31 Mart’ta Bismillah deyip yeniden başlıyoruz. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” 
YAVAŞ; TÜM ANKETLERDE ÖNDEYİZ
CHP Ankara Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ise konuşmasında; “Kahramanların torunları, şifalı suları ile misafirperver Haymanalılar hepinizi selamlıyorum. Başkan içinizden birisi olmadığı zaman kapısından içeri giremiyorsunuz. Duydum ki hizmetleriniz hep yarım kalmış. İş bitmiş şimdiden hayırlı olsun. Tüm anketlerde öndeyiz. Ama asıl anket burası sonuç da ortada. Bizlerde çok çalışacağız bu ilginin altında kalmayacağız. Burasının değerini bileceğiz. Beypazarı'nda neler yaptığımızı hepiniz biliyorsunuz. Haymana gibi göç veren her yeri kalkındıracağız. Buradaki Termal Turizm ile ilgili çok önemli projelerimiz var. Avrupalıyı buraya getirip tedavisini yaptıracağız ve onları burada gezdirip para harcamalarını sağlayacağız. Seraları biz kuracağız. Alım garantili sözleşmeli ürünler yetiştireceğiz. Et entegre tesisi kuracağız. ANKAPARK’ı Haymana’ya yapın dedim yapmadılar. Vaatlerini yerlerine getirmediler. Özhaseki Kayseri'den gelmiş Ankara’yı ilçelerini dertlerini de bilmez. Ama ben biliyorum. Her türlü yardım devam edecek, Hemşeri Kart dağıtarak her ihtiyacın karşılanmasını sağlayacağız. Hem esnaf kazansın, hem vatandaş. Hep yandaşlar kazanmasın. Haymana girişindeki akılı kavşağı hemen düzelteceğiz. Köy grup yollarına başlayacağız. Sularımız içilmiyor. İçilmeyen Kızılırmak suyu ile sulu tarım yapacağız. Sebze böyle ucuzlayacak. Muhtarlar ile uyum içinde çalışacağız. Hasan Ağa mesire alanını hemen yapıp ilk pikniği de beraber yapacağız. Seçimlerde rekabet var, ama rakibe hıyanet ediyor denmez. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Görüyorum ki 25 yılda sorunlarımız çözülmemiş. Biz sizlerden aldığımız her kuruşu size harcayacağız. Sizlerin oyları ile hep beraber Hacı Başkanımla beraber sizlere hizmet edeceğiz inşallah. Hepinizi saygılarımla selamlıyorum."
Yapılan konuşmaların ardından CHP Ankara Belediye Başkanı ve TBMM Başkanvekili Levent Gök, seçim irtibat bürosunun açılış kurdelesini kestikten sonra miting sona erdi. 
AYSU; 5 BİN KİŞİ TOPLADIK
Mitingin ardından gazetemizi ziyaret eden CHP Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Birileri bu miting için taşıma dedi. Birileri Mansur Yavaş için bu kadar kalabalık toplandı dedi. Bizim belediye gücümüz yok, iktidar gücümüz yok. Ankara Büyükşehir Belediyesi gücümüz de yok. Güvenlik, ASKİ çalışanlarını da getirecek gücümüz yok. Ama insanlar utanmadan taşıma yaptılar diyebildiler. Öte yandan Sayın Mansur Yavaş için kalabalık geldi dediler. 2014 seçimlerinde Sayın Mansur Yavaş Haymana’da miting yaptığında Dörtyol meydanda 150 kişi yoktu. Bugün bu insanların toplanmasını Mansur Yavaş’a bağlayanları da anlamıyorum. Edindiğimiz bilgiye göre polis kayıtlarının 5 bin kişinin üzerinde olduğu söyleniyor. Haymana tarihinin en kalabalık mitinglerinden birisi oldu. Rakiplerimizin titrediğini, ellerinin ayaklarının buz kestiğini biliyoruz. Haymana’da yer yerinden oynayacak dediğimizde birileri bizlere gülüyordu. Mitingden sonra ağladıklarını da gördük. Ama biz ne olursa olsun kimsenin kalbini kırmayacağız. Bu saatten sonra dağdaki çobanımızı, köydeki teyzemizi, traktörün üzerindeki çiftçimizi daha çok sevecek, dertleri ile dertleneceğiz. Allah’ın izni ile bu seçimi almak için elimizden geleni yapacağız. Mitingimize katılan, bize karşı sevgisini gösteren tüm kardeşlerimi en kalbi duygularımla selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 58 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " AYSU; “RAKİPLERİMİZİ TİTRETTİK” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Dava adamı

16:19:55

Gönderen:

Davacı

10/3/19

Aaaa akp li dava adamı hacı CHP limi olmuş.ismi olmayan demokrat parti bile kabul etmemiş hacıyı pardon dava adamını..


Başlık:

berke ye katılıyoruz Haymanaya sahip çıkalım

08:20:10

Gönderen:

Haymana kabuğunu kırsın

9/3/19

Sedat Çevik, Mansur Yavas, Levent Gök, Hacı Aysu ve CHP ile İYİ parti ilçe başkanları ile kasım koç abilerimiz Haymana için bir değerdir. Haymana için tarihi bir fırsattır. Gerçekten Haymana kabuğunu kıracak.Yeterki yukarıda saydığım güzel insanlara sahip çıkın.Haymana halkı bu insanlara sahip çıkarsa, onlar da Haymanaya 90 senede yapılmayan hizmetleri yaparlar.Buna inanın kalbim gibi inanıyorum. Yeterki bir şans verin ve Büyükşehirde zaten CHP adayı Mansur Yavaş başkan Allah`ın izni ile geliyor. Biz istiyoruz ki Haymanada da CHP adayı Hacı Aysu kazansın ki Haymana kazansın, Haymana insanı kazansın. Yeter artık akp Haymanaya üvey evlat muamelesi yapa yapa gına geldi,bizim sabrımızı sınadı.


Başlık:

Memleket icin

09:56:04

Gönderen:

Hacı ali

8/3/19

Her hafta bir siyasinin haberinin altına yorum atılıo. Yorumları 2 kişi yapio . Ya arkadaşlar sevmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasınız. Hacı aysu ve ozdemir turgut kıyaslanamaz . Çünkü haci aysu cahilken bu memlekete cok şey yaptı ozdemir turgut napti?


Başlık:

Aydin

07:49:07

Gönderen:

Zor

6/3/19

Otobuslé bol bol adam getirdiniz bırakın da o kadar da olsun


Başlık:

Metin denen zat

07:11:02

Gönderen:

Mehmet b

6/3/19

Saçma sapan bir şeyler yazmaya çalışmışsın sende hiç ALLAH korkusu yokmu bu kadar iftira suçlama yazmışsın sen kimin kalemşörusun bu kadar gerzekce şeyler yazmışsın seni allah`a havale ediyorum


Başlık:

Şaşıracaksınız

22:41:20

Gönderen:

Proje diyenler

6/3/19

31 mart gecesi levent koç secimi kazandığında da proje adayı diyecekler ne yapacaksiniz acaba merakla bekliyoruz bakalim


Başlık:

GUZEL HAYMANA

05:52:14

Gönderen:

Berke

5/3/19

Sevgili Haymanalilar tum taşlari yerine oturmuş temelleri sağlam atilmis bir teskilat yapilanmasi var karsimizda.Bu isimler Haci Aysu,Sedat Çevik, Levent Gok, Mansur Yavas. Bu Haymanamiz için tarihi bir şans. Bu OLUŞUMA oy vermeyecek hemsehrilerimin bu OLUŞUMU bir daha dusunmesini istiyorum. Eğer ki gayemiz HAYMANA ise bu Teşkilata destek vereceginizi dusunuyorum.


Başlık:

Bırakın

23:14:32

Gönderen:

Mehmet

5/3/19

Ve siz hacı Aysu ve Aytekin yuzer aynı dili konuşuyorsunuz sizin Haymanaya bir faydanız olmaz valla olmaz billahi olmaz hacı kaybettiklerini nasıl olacağını Aytekin ise nasıl biraz daha zengin olacağını duşunuyor ozdemir Turgut dersen goz onunde belediyeyi perişan etti en iyisi Levent Koç tur bu memleketi en iyi yonetecek durust insan leventir


Başlık:

Bırakın

23:10:03

Gönderen:

Mehmet

5/3/19

Ya ayıptır bırakın artık levent koçu kotuleyip karalamayı utanın fitnelik sizde şeytanlık sizde herşey sizde suçlu levent Koç ayıptır burda hacı lehine yorum yapan hep 2 kişi ya siz ne kadar utanmazinsanlarsınız ALLAH tan korkunuz olsa bu iftiraları ortaya atmazsınız


Başlık:

HEP DESTEK TAM DESTEK

19:59:32

Gönderen:

İNCİRLİ KÖYÜ

5/3/19

MAŞALLAH ALLAH YOLUNU ACIK ETSİN SENİNLE BİRLİKTEYİZ SONUNA KADAR SENİN YAPTIОIN İYİIKLER YARDIMLAR UNUTULMAZ


Başlık:

Yemiyoruz beyler yemiyoruz oyumuz Hacı Aysuya

19:04:54

Gönderen:

hakkı

5/3/19

proje leventçiler ve özdemirciler biraraya gelmşler iftira atmaya devm ediyorlar siz bizim muhattabımız değilsiniz ama zorla kendinize muhattap etmek istiyorsunuz göz var nizam var her şey ortada benim oyum Hacı Aysunun


Başlık:

Haymanalı

18:56:31

Gönderen:

Uzaktaki

5/3/19

Ben orda haymanada doğdum büyüdüm sürekli gelir giderim hamama her geldiğimde girerdim 4 yıl önce bi hafta sonu yine hamama girdiğimde arkamdan 4 kişi daha vardı ankaradan gelmişler neyse girdik ben öyle pislik görmedim havuz adeta bataklık üzeri kir çöp dolu hemen geri giyinip çıktım yabancılarda birdaha gelmeyelim diyelim diyordu gişeye gittim paramı geri istedim ordaki çocuk abi yukarı hamama gidin belki ora temizdir dedi! Zaten yaşlı biri giremez çünkü odalar yok sporcumuyuz biz öyle dolap falan. Hacı aysu dönemi gerçekten iyiydi tamam bazıları çok şımarıp park çaybahçesinin tadını kaçırdı ama hacı bunun farkına varmış! Benim işim yolum ayrı ama haymana çok kötü durumda şuan hacı önden birlik olup şuanki geri gitme dönemine dur deme zamanı


Başlık:

SİZLER

16:36:41

Gönderen:

HAYMANALI

5/3/19

MÜSTERİH OLUN KAVGADAN UZAK BİRLEŞTİRİCİ TEK ADAY VAR LEVENT KOÇ GERİSİ YALAN KENDİNİZİ KANDIRMAYIN:))


Başlık:

Hacı başkan gelecek...

09:01:49

Gönderen:

Metin

5/3/19

Sonuna kadar tam destek! Haymana seni istiyor baskanim ..


Başlık:

Dürüs Olmak Lazım Şu Devirde Allah Var

08:04:04

Gönderen:

Ali

5/3/19

Levent Hoçayı Severim Güler Yüzlü Efendi Birisi Kendisi Ama Biraz Dürüst Daha Olmasını İstiyorum Kendisinden Bundan Yanlız 1 Bucuk Aya Yakın Bir Sürede Usta Ekmek Kafa Bistroda Hacı Aysuyu Nasıl Kücük Düşürürüz Gibisine Plan Yaptınız Dp Den Adaylığı Araya Adam Sokarak Aldınız Bu Planınızı Siz Alt Katta Oturup yaparken Üst Kattaydım Ama Yanlış Yaptınız Hacı Aysuyu Dahada Güçlendirdiniz Şimdi Sağda Solda Herkesin Dediği Kelime Şu Levent Koç Seçim Alırsa Ben Eşşek Diye Anırırım Ben Hacıcı Kesinlikle Deilim Her Türlü Yeminide Ederim Benim Gönlüm Sizden Yanaydı Ama Şimdi Boş Atacam Hacı Aysuyu Hiç Sevmem Ama Hak Var Hukuk Var Adama Üzüldüm Gerçekten Ama Sadece Şunu Söylüyorum Özdemir Gitsin Ben Aytekine Halil İbrahim Aysuya Bile Rağzıyım Unutmadan Şunuda Söyleyim Yalancı Çıkmayım Kimseye Mahçup Düşmek İstemem Siz Planınızı Yaparken Yanınızdaki isimlerden Bir Tanesini Verebilirim Hacı Namalan Ve Şunuda Ekliyorum Bu Planı Bildiğim İçin Hacı Aysu Seçmenleri Dp Adayı Biziz Dediğinde Hehe Dedim


Başlık:

doğanlılı2

05:44:07

Gönderen:

Doğan

4/3/19

Canlı yayın esnasında caner isminde engelli bir kardeşimiz bir çok kere yorum yazdı.Tahrik edici ortalığı karıştırıcı yorumlar.Bunu tüm haymana biliyorki bunu yapan o çocuk değildi.Bunu ona levent hocanın yanındaki birileri yaptırdı.En son yayının bitimine az bir zaman kala caner resmen hacı başkana yorumda küfür etti.Buna tüm haymanalılar şahit oldu.Bu çocuk saf engelli biri.Asla bunu isteyerek yapmaz bu çocuk.Birileri bu çocuğu kullanarak bunu yaptırdı.Bu terbiyesizliktir korkaklıktır acizliktir.Ertesi gün bu çocuk ile konuşulduğunda bunu yaptıranın hocanın en yakın adamı recep günyüzlü adlı kişi.Bu kişi demekki bu kadar aciz korkak kindar biri.Hoca niye bunun için hiç konuşmadın.


Başlık:

doğanlılı 1

05:29:14

Gönderen:

Doğan

4/3/19

Artık hakaretleri tartışmayı karalamayı bir kenara bırakın.Kimse birbirine zorla bir iş yaptıramaz bir yerede getiremez.Bu iş tehtit ile olmaz.O mitingde basınında halkında ortak bir fikri var orada 5 binden fazla insan vardı.Hadi diyelimki bin kişi dışardan geldi oyu yok.Yine geriye dört binden fazla insan var.Bu da demekki üzülsenizde iftira atsanızda bu seçimi hacı alır.Bunu miting saten tescilledi.Özdemir turgut personeli tehtit ile zorla seçim bürosuna getiriyor.Niye hiç bir tane leventçi çıkıp buna yorum yapmıyor merak ediyorum.Hoca aşşağıdaki seçim bürosunun açılışını yapıyor kahvede oyun oynayan gençlerin oyun paralarını verip kalabalık olsun diye açılışa götürüyor.Konuşmasında hacının tarafından iftiralar atıldığını söylüyor kendini acındırıyor.Sen başkan adayısın hoca insan biraz dik olur mert olur.Ama sen bunu beceremiyorsun.Geçenlerde hacı başkan serkan hakbilir in canlı yayında konuğu idi.


Başlık:

HACI AYSU

00:23:13

Gönderen:

BİR HAYMANALI OLARAK

4/3/19

ANKARADA YAŞAYAN BİR HAYMANALI OLARAK ŞUNU BELİRTMEK İSTİYORUM HACI AYSU DÖNEMİNDE HAMAMA FALAN GİDERKEN ÇOОU KEZ HACI AYSU İLE HAMAMDA KARŞILAŞTIM GELİR GEZER DENETLERDİ KOCA BELEDİYE BAŞKANI ÖZDEMİR BEYİ BIRAK HAMAMDA GÖRMEYİ HAYMANA SOKAKLARINDA BİLE GÖREMİYORUM BÖYLE BAŞKANLIK OLMAZ BENİ HACI AYSU İYİDİR KÖTÜDÜR DEMİYORUM SADECE HALKIN İÇİNDEN BİRİSİYDİ


Başlık:

Bravooo

09:52:46

Gönderen:

Hacı aysu geliyorrre

4/3/19

Ne korkmuş be ozdemirciler leventciler ... bravo haci baskan :)


Başlık:

Göz var nizam var

04:19:35

Gönderen:

Muhammed

3/3/19

Geçmiş belediye başkanı Hacı Aysu`nun geçmişten kazandığı büyük tecrübesi daha seçimi kazanmadan ortada... Bu kalabılığı, geçmişte Haymana`da çok rağbet görülmeyen bir partiden adayken toplamışsa bu iş bitmiş demektir. Başarılar Hacı Aysu..


Başlık:

barış hacı aysu geliyor

04:12:09

Gönderen:

haymanalı

3/3/19

barış denen zat kim kimin arkasına geçmiş güldürmeyin kendinizi insanlara ordaki insanların hepsi hacı aysu için geldi sizin gibi körbakarlarda eridi bitti az kaldı hepinize tenekeyi bağlayacagız


Başlık:

önce isminin agırlığını taşı

04:07:52

Gönderen:

mehmet b

3/3/19

muhamed denen zat sen ne anlatıyon kim ne yapmış sen ya burda yaşamıyorsun yada tamm bir dalkavuksun kim burya bir çivi çakmışta biz görmemişiz -bu ne yalan ne sahtekarlık yapaılan bir tane şeyi yazda bizde bilelim göz göre göre yalan da söylenmezki be kardeşim


Başlık:

atik efendi

04:03:38

Gönderen:

mehmet b

3/3/19

yazmışsın haymanalı 500 kişi vardı diye galiba sayma özürlüsün sadece gedik köyünden 700 kişi vardı neyin kafasını yaşıyorsunuz milet bu lafları yermi sence atik efendi


Başlık:

umutlar yeserdi

03:34:26

Gönderen:

muhtesem

3/3/19

Teşekkürler Hacı Aysu. Umutlarımızı yeserttin, aydınlık gelecek seninle gelecek...Biz inandık sana Başaracaksın, Başaracağız...


Başlık:

Haymana

10:42:02

Gönderen:

Mustafa

3/3/19

Geçen seçimde mansur a demedigin hakaret kalmadı ne dinsizligini bıraktın ne yunanlıgını. Tayyip Erdoğan için Allah benim ömrümden alsın ona versin diyorsun daha yaZsam buraya sıgmaz nasıl bir karaktersin senmi bizi yönetmeye talipsin inanılır gibi degil. Kendi seçim ofisine zorla insanları yoldan çevirip sonuyosun tatil yörelerindeki turizmciler gibi çok basit ve gülünç duruma sokuyosun kendinş. Kimse sana bile yopmıyo sen bütün kötülükleri kendi kendine yaptın haymana siyasetinde işin yok artık senin. Bari bırak gençlerin önünü kesme veya bırak iş yapsın başkan memlekete bi fayda olsun


Başlık:

Önce insanlık sonra siyaset

10:14:38

Gönderen:

Mete

3/3/19

Hacı bey sen hergün titriyosun seçimin sonucınuda aerık biliyorsun ama insanlara yakandan gülücük moral vermek için kendinş parçalıyorsun yanından dağılmasınlar diye işin çook zor aytekinede o kadar destek oldun ondanda bişe olmadı demokrat a giriyodun ondanda bişe olmadı köylerde oyunu yükseltmeye çalışırken yıllardır chp içğn yaptıgın dinsiz algısı senin başına bela oldu. Elini nereye attıysan kuruttun nedenini düaündünmü hiç. Çünkü hiç dürüst olmadın iftira atan muhakkakki döner seni bulur Allah ıslah Etsin doğru sözü doğru yolu bulursun insallah


Başlık:

Kendimize saygı biraz

10:00:57

Gönderen:

Mert

3/3/19

Ben şahsen üniversite bitirmiş biri olarak ilkokulu bile bitirdiği meçhul haymanayı bir dönemde katleden bir şahsın bizi yönetmesi bizim için haymana için bir utançtır kendi şahsımıza hakarettir kabul etmiyorum içimede sindiremiyorum 5 sene öncesini bi hatırlayalım Allah aşkına


Başlık:

Metin

09:50:35

Gönderen:

Metin

3/3/19

Hacı aysu kendini başka başka isimlerle övmekten sıkılmadın tebrik ediyorum seni övülecek bişeyin olsa halk övsün haymanaya yaptıklarınızı vallahi unutmadık daha fazla zaman olmadı sokaga cıkamaz hale getirttin bizler yine aynı kaosu yasayacagınıza haymanayı terk ederiz ama bunları bilmeyen yok hiçbişe gizli kalmıyor haymanada borçlarını ödemek ve intikam için gelmek istediginide bilmeyen yok. 1 defa yankıslıkla başkan oldun diye kendini haymananın sahibi zannetme haymana seni istemiyor bı seçimde yine yaşayacaksın göreceksin. Bırak artık olmuyo işte bidahaki seçimede girersin sen kesin :)


Başlık:

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz

08:57:34

Gönderen:

Metin SARAÇ

3/3/19

Acaba haymana tarihinde boyle bi acilis cosku birlik beraberlik gördümüki yürü bre uzun adam heybetli duruşun gülen yüzün 7 cihana yeter Allahin izniyle seni yine baskan yapacagiz Allah senin ve ekip arkadaslarinin yolunu acik etsin desteklerimiz ve dualarimiz seninle


Başlık:

Halk istiyor

08:37:12

Gönderen:

Ozlem bitiyor

3/3/19

Ozlem bitiyor, halk kararini vermis. Haymana tarihinin en buyuk mitingini Has Haymanalilar ile yapti. Haymana askiyla Baskan Haci AYSUYLA...


Başlık:

kimse kimseyi kandırmasın Hacı Aysu kazandı

08:25:39

Gönderen:

Evcili Musto

3/3/19

alanda bulunan herkes Haymanalıydı kimseyi burada Hacı Aysu hamam ile yemek ile getirmedi haymanaya 2 seçim otobüsünden başka otobüs girmedi haymana halkı kararını vermiş herkes görüyor buraya yorum atanların hepsi leventin ve özdemirin ortak avareleri kusura bakmayın benim oyum Hacı Aysu`ya


Başlık:

haymana

06:59:25

Gönderen:

ali

2/3/19

martın sonu bahar başkanım Allahın izniyle tekrar başkan olacaksın haymana seni özledi hacı baskanım


Başlık:

Kerem

06:58:02

Gönderen:

Kerem

2/3/19

Haymana oz evladini bagrina basti sahip cikti memleketin tek kurtulus yolu sizsiniz başkanım.


Başlık:

Haymana

06:20:06

Gönderen:

Tek Vucud

2/3/19

Haci AYSU canli yayinizi izledim. Ve gercek bir siyasetci oldugunuzu anladim. Her konuda net siniz.Ben inaniyorum sizin kazanacaginiza. Inaniyorum Haymananin Tek Vucud olacagina.Baskanim 1 aylik bir sure kaldi.Haymana merkez koyler hepsi sizinle olacak. Sunu da iyi bilin ki son dakika oy pusulasinda bile size oy vermeyecek olanlar oyunu size vermis olacak. Sundan eminim ki sizin kapinizi oy veren vermeyen herkes calabilecek. Haymana adina sizin gibi bi liderimiz oldugu icin tesekkur ederim size.


Başlık:

Iste gençler

06:08:02

Gönderen:

Fatih

2/3/19

Sn Aysunun gencleri muthis calisiyor. Islerini o kadar sahiplenmisler ki Sn Aysunun sirti yere gelmez. Bu kalabaligin kivilcimi onlardi. Inanmislar.Bu kutsal yolda boyle bir ekibin boyle bir liderine basarilar dilerim...


Başlık:

dava adamlığın ne oldu

00:12:14

Gönderen:

ali

2/3/19

eyyyyyyyyyy hacı başkan senin dava adamlığına ne oldu ne değiştirdi seni bir anda senin gibi dava adamları olduğu sürece bu memleketin sırtı yere gelmez durmak yok yola devam


Başlık:

NE MİTİNО

00:07:21

Gönderen:

HASAN

2/3/19

BİRAZ GERÇEKÇİ OLALIM KAÇTANE HAYMANALI VAR KAÇTANE DIŞARDAN GELDİN TAŞIMA SUYUYLA DEОİRMEN DÖNMEZ DER ATALARIMIZ GELİN HOCADA BİRLEŞELİM


Başlık:

Haymanali

22:32:54

Gönderen:

Osman

2/3/19

Maşallah başkanım haymana sizi özledi haymananın size ihtiyacı var. Bu kalabalık ta herşeyi gösteriyor 31 Martta secim Hacı AYSU NUN inşallah.


Başlık:

İftira atmayın

22:21:25

Gönderen:

Vatandaş

2/3/19

İftira atmayın.tum Haymana oradaydı. Adam işi bitirmiş. İftira atarak küçülüyorsunuz. Vatandaşa sayginiz yok. Terbiyesizler.


Başlık:

Anketlere güvenmeyin

19:54:08

Gönderen:

Akın

2/3/19

Reizzz ne diyo anketlere güvenmeyin esas anket miting alanları diyooooooo anadııııı Hasso


Başlık:

Özköyler Haymananin yolunu bilmezdi simdi memleketten cikmiyorlar

19:14:11

Gönderen:

Jiriki Aşireti

2/3/19

Yorumlara bakiyorumda aciyorum size gercekten. Adami nasil karalayacağinizi sasirmissiniz. Su kalabalık sizin mitinglerde olsaydi dunyayi yerdiniz. Niye Özdemirin mitingte Hasekinin ankaradan getirdigi tasimalari soylemiyorsunuz isinizemi gelmiyo kardesim yemin ederim Allah sahit hazmedemiyorsunuz. Tutturmussunuz parkta alem yapiyormus yok efendim otoparktan harac aldiriyormus. Baska soyleyecek biseyiniz yok . Kardesim her insan hata yapar önemli olan hatalardan ders cikarmaktir. Özdemir Baskan ne yapmis Haymanaya Allah askina ? Büyüksehirin yaptigi hizmetleri ben yaptim diye övünüyor Taziye evini büyük sehir yapti Pazar yerinide ona keza. sahiplenmesin yani. 5 sene yatsin secime 1 ay kala ciksin yok efendim dogal gazi getiriyoz. Özdemir beyin disardan getirip burda Haymananin kesesinden maas alan adamlarini soylemessiniz ama dimi nasil kabul ediyorsunuz bunu bi Haymanali olarak Haymananin genci issiz gucsuz ankarada yasayan ozkoyluler gelip burda maas aliyor


Başlık:

Hacı oldu

18:42:11

Gönderen:

Feti

2/3/19

Bizim amacımız özdemir gitsinde kim gelirse gelsin haymanayı perişan ettiler hacı aysu güçlü olduğunu gösterdi insanlar hep haymanalıydı kimse kıvırmasın dansözlük yapmasın bu konuda şurdan geldi burdan geldi diyenleride gördük o yüzden hacı aysuya veriyoruz oyumuzu hayırlı olsun


Başlık:

Degirmene su

18:19:27

Gönderen:

Veli

2/3/19

Haymana halki salakmi ankaradan diger ilcelerden insanlari hamam ve yemek sozuyle getir ben kazanacagim beni halk istiyor soyle boyle yalan dolan millete iftirayla camur at hacii millet senin kapasteni ogrendi senden bir sey ilmaz iktidar partisiyken kaybettin birak cekil kenara


Başlık:

haymana nin gulen yuzu haci başkan

18:02:37

Gönderen:

halill

2/3/19

Hay maşallah bee şu haymanayaa bak be kazandik allahin izniyle


Başlık:

Hamamcılar

12:05:48

Gönderen:

Ali

2/3/19

Mansur 2000 kişiyle geldi diye kendinemi mal ettin vay anasını. Hamamın önüne gelen kadınlardan haberiniz vardır sanırım hacı başkan ta Ankara’dan gelmişler söz verilmiş kadınlara onlarda yemek ve hamam var diye hamamın kapıya dayanmışlar haymanaya beddua ederek gittiler şimdiden başlamış sizin büyük hizmetleriniz haymanaya çok şey katmışsınız otoparklarla hala haymana düşmanlıgına devam ediyosunuz tebrik ederim sizi


Başlık:

Biraz saygı

11:52:45

Gönderen:

Ataman

2/3/19

Ölene kadar chp liyim demissin inan çok güldük. Zübükzade filminin aynısını yaşıyoz haymanada çok komiksiniz. Birde bir konu arz etmek istiyorum hacı başkana. . Herkes benle ugrasoyor diye devamlı yazılar yazıyosun ancak seninle ugraşan kimse yok inan sen herkesle ugraşıp tahrik etmeye çalısıyosun ama seni kimse kaileye almadıgı için hala çirkin saldırılar oluyo bana diye algı yaratmaya çalısıyosun. Sen istedigin gibi çalış açıklama yap insanlarla ugraş kimse sana cevap vermiyor versinler diye hakaret boyutuna çekiyosunki sadece sana biri cevap versin diye kendini gerçekten bu üsluplarla siyasetçi sanıyosunya bravo 👏


Başlık:

Mansur

10:27:21

Gönderen:

Atik

2/3/19

Haymanalı 500 kişi vardı mitingde herkes herkesi tanıyor rahat olun siz. Polatlı chp teşkilatı. Gölbaşı chp teskilatı. Ve sizi hamama sokacaz diye kamdırdıgınız ankaradan gelen 4 otobüs kadınları saymassak 500. Onlarında vallahi yarısı oy vermicek ısrarla cagırılan insanlar inanın abartmıyorum 100 kişi yanılabilirim asagı yukarı. Mansurun rüzgarından bişe olurmu diye son çare işte


Başlık:

Hacı başkan a

10:22:25

Gönderen:

Muhammed

2/3/19

Tüm anketlerde öndeyiz demişsinde hacı başkan ben resmi 3 anket gördüm haymananın 3. Sırada gözüküyodun bidaha bi bak arastır neymiş insanlara yalan dolan başka işin yok. Yazını okudum birde 175 trilyon geldi haymanaya demişsin lütfen nerden gelmiş nasıl olmuş. Haymana büyükşehir belediyesimi olmuşda bukadar para gelmiş hiç yakışmıyor size böle saçmalıklar dicem ama yakısıyor sana aslında seninde işin bu iftira lakabın oldu artık senin. Bir çivi çaktıysa özür dilicem demişsin lütfen sabah ilk işin Özdemir balkanım yanına git ve yüzbin defa özür dile o anlatsın sana yapılan işleri. Aslında sende çok iyi biliyosunya neyse Allah seni ıslah etsin insallah. Ayrıca Özdemir 5 senedir senin borcunu ödüyor onuda söleseydinya hepside resmi faturalı. Adam o kadar kaliteli bir adamki bunları bile kendi anlatmıyo seçim gezilerinde


Başlık:

Helal etmiyorum

09:52:06

Gönderen:

Kazım

2/3/19

Senin iş bitmiş 5000 oy göremiceksin bakın unutmayın bu yazımı. Algıyla yalanla olsaydı bu işler geçen seçimde koskoca hükümet arkandayken alırdın inan kimse istemiyor seni çünkü merkezde oturanlar iyi bilir. Hacı aysu demek kaos demek mekanların camlarını kırdırmak demek parklarda alemler yapmak demek otoparklarda zorla pra toplamak demek vs. Verdiğim eski oyumuda helal etmiyorum


Başlık:

Haymana

09:39:36

Gönderen:

Adem

2/3/19

Sn aysu sen bu yalan ve iftiraları belaltı siyaseti bırakmadıgın sürece haymana senin arkandan gelmeyecektir bunu bilesin. Gerçekten antipatik duruyo mesela 5 sene önce Özdemir e attıgın iftiraların hepsinin altı boş çıktı tüm halk gördü artık atacagın iftira kalmadı. Şimdi hem Özdemir hem Levent le ugrasıyosun Levent e iftiraa atıyosun simdide yakışmıyor bir haymanalıya


Başlık:

Haymana

06:50:47

Gönderen:

Barış

1/3/19

Aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş. Mansurun mitinginin arkasından prim yapan devrik başkan adayı büyük hezimeti görmene cok az kaldı


Başlık:

Haymananin umudu

03:55:45

Gönderen:

Tarik polat

1/3/19

Masallah baskanim halk sizi ozlemis . Haymana oz evladini bagrina basti sahip cikti memleketin tek kurtulus yolu sizsiniz. Haymananin bi 5 sene daha kaybedecek gucu kalmadi o yuzden haci aysu diyoruz


Başlık:

şimdiden hayırlı olsun

02:20:58

Gönderen:

ahmet

1/3/19

hayırlı olsun büyük başkan şimdiden tüm hemşerilerimime sesleniyorum haymana 30 sene geriye gitti gelin 31 marta öyle bir tokat atalımki yer yerinden oynasın tehtitlere tahriklere hic önem vermeyiin


Başlık:

Sapa bakma taneye bak

01:22:35

Gönderen:

Adil kılınç

1/3/19

Sayın eski başkan geçen dönemdeki kalabalığın bundan daha fazlaydı ve iktidar partisiydiniz ancak sonuç hüsran oldu bu seçimde durumunuz onu gösteriyor


Başlık:

Metin

01:10:46

Gönderen:

HAYMANA kararını vermis

1/3/19

Fazla bi söze gerek yok .. levent koç ve haci aysu arasında gittim geldim. 2sinide sever sayarım ama asıl niyetimin mevcut başkanın karşında hangisinin daha güçlü olduğunu görmekti ve haci aysu gövde gösterisi yaptı


Başlık:

CHP adayı Mansur Yavaş ve Hacı Aysu kazanacak

00:46:14

Gönderen:

Bu iş tamam Allahın izniyle

1/3/19

ALLAH SÖYLETTİRDİ İNANIN:Yapılan konuşmaların ardından CHP Ankara Belediye Başkanı ve TBMM Başkanvekili Levent Gök, seçim irtibat bürosunun açılış kurdelesini kestikten sonra miting sona erdi. Evet Allah söylettirdi demek ki ya. CHP Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş başkanımız olacaktır inşallah. Hacı Aysu Başkan da Haymana başkanı olacaktır inşallah. Halil ibrahim aysu abi seni severim iyi çocuksun, partin yok halk bağımsıza aday vermekte zorluk çeker.Sen gel sana giden oyların Özdemir turguta yarayacağını biliyorsun.Bunun bile bile yapıyorsun Haymana bir kazaya kurban giderse,bütün Haymanalıların eli senin yakanda olur ve vebalinin ağırlığından kalkamazsın.Mansur Başkan kazanacak inşallah.Hiç olmazsa çift olsun hizmet aksın Haymanaya.


Başlık:

yavas yavas

00:22:07

Gönderen:

ceyda

1/3/19

maşallah Haymana gibi yerde böyle miting ilk defa görüyorum


Başlık:

başkan

00:10:20

Gönderen:

ali

1/3/19

hacı başkan gerçekten siyaset arenası titrettin rakiplerinin dibi boş olduğunu gösterdin adeta rakiplerine LİDERE SELAM DURUN dedin inşallah bu memleket için hayırlı olursun eski hatalarını tekrarlamayıp efsane başkan olursun


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin