Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“YENİ BİR HAYMANA YAPACAĞIZ”
08/03/2019

Demokrat Parti Haymana Belediye Başkan Adayı Levent Koç, başkan olması halinde projelerini gazetemizle paylaştı.
Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Levent Koç, yepyeni bir hizmet anlayışı ile yola çıktıklarını ve projeleri ile Haymana’nın özlediği, beklediği ve herkesin benimseyip sahip çıkacağı belediyeciliği yapacaklarını dile getirdi. 
Projelerini maddeler halinde açıklayan Belediye Başkan Adayı Levent Koç konuşmasında: “6360 Sayılı Büyükşehir Yasası ile ilçe belediyelere yatırım kalemi ortadan kalkmış, tamamıyla projelerle yatırımlar gerçekleşir hale gelmiştir. Tüm projelerimiz bakanlık, Ankara Kalkınma Ajansı ve Avrupa Birliği ile yapılacaktır. Şu anda yayımladığımız projelerimiz Haymana’ya son 50 yılda yapılması gerekenlerdir. 
1) Açık Havuz Projesi
2) Kapalı Havuz Projesi
3) Aquapark Projesi
4) Bambu Evleri Projesi: Haymana merkezde, meşelik olarak nitelendirilen bölgede, 35 adet, 2+1, 60m² oturum alanı ve 40m²’lik hobi bahçesi ile Meşelik mevkiinde turizm sektörümüz için alternatif bir alan projemiz.
5) 2 Adet Kapalı Düğün Salonu Projesi: Haymana’da 110 dönümlük ve belediyeye ait olan Başdeğirmen mesire alanını çok verimli bir şekle koymak ve Haymana’nın temel ihtiyacı için 30 dönümlük arazide 2 adet kapalı, 2 adet kır düğün salonu projemiz.
6) 2 Adet Kır Düğün Salonu Projesi
7) Başdeğirmen Mesire Alanı Projesi
8) Yaya ve Bisiklet Yolu Projesi: Turizm sektörünü geliştirmek için, Sanayi Bölgesinden başlayıp Polatlı yolunda biten ve tır yolu olarak nitelendirdiğimiz 4600 metrelik yolu sıcak asfalt yapıp sağ ve sol taraflarında turizm şehrine yaraşır şekilde yürüyüş ve bisiklet yolu ayrıca her 1000 metrede bir kafelerin inşası projemiz.
9) Sosyal Yaşam Kompleksi: Merkez Kaplıca ve Cimcime Otelin bulunduğu alandan tır yoluna kadar inen bahçelerin bulunduğu alanın istimlâk edilmesi ile inşa edilecek sosyal yaşam kompleksimizin kot 1. Kısmı otopark, kot 2. kısmında Osmanlı, Roma, Bizans ve Modern Hamamlar yer alacak. 1. Katta yöresel ürünlerin satıldığı dükkânlar, restoranlar ve mağazalar. 2. katta ise AVM dizaynı ile oluşturulmuş sinema, tiyatro, konferans salonu vb. kültürel etkinlik alanlarının yer alacağı projemiz.
10) Otogar Projesi: Haymana’nın en büyük ihtiyaçlarından olan modern otogar, Merkez Kaplıca ve Cimcime Otelin bulunduğu alanın önüne inşa edilecek ve Ankara, Polatlı ve Köy otobüsleri ile taksi durağını barındıracaktır.
11) Medrese Mahallesi Kabristan Projesi: Medrese Mahallesinde yer alan ve virane halde bulunan kabristanın restore edilmesi ve çevre düzenlemesi ile ışıklandırmasının yapılması projesi.
12) Viyadük Projesi: Haymana-Ankara yolunu 5400 metre kısaltacak ve şehrin düz bir şekilde gelişimini sağlayacak bu proje ile Haymana’nın imar planı ve şehir yapılanması gerçekleştirilecektir.
13) Et Entegre ve Hayvan Pazarı Projesi: Et entegre tesisimiz, 4 basit süreçten oluşmaktadır. Bunlar hayvan kabul, üretim bandı, atık bertarafı ve atık su arıtımıdır. Hayvan pazarı alanımızda, kapalı ve açık alanlar, samanlık, lokanta, kafeterya, mescit, wc ve konaklama yeri mevcut olan projemizdir.
14) Organize Sanayi Projesi
15) Belediye Hizmet Birimi Projesi: 6360 Sayılı Büyükşehir Yasası ile köylerin mahalleye dönüşüp belediyeye bağlanması sonucu köy hizmetleri kalkmış ve köylere hizmeti götürmekle belediye sorumlu tutulmuştur. 5 bölgeye kurulacak olan hizmet biriminde itfaiye, çöp kamyonu, ilaçlama aracı, kepçe, greyder vb. araçlar ile hem yerinde ve zamanında hizmet sağlanacak hem de işçi istihdamı olacaktır.
16) Danışmanlık Projesi: Haymanalıların belediye, kurumlar ve bakanlıklar ile ilgili her türlü sorun ve ihtiyaçlarını iletebilecekleri, aramızdaki iletişimi kuvvetlendireceğimiz hizmet birim projemiz.
17) Sokak Hayvanları Barınağı Projesi: Sokak hayvanları için tesis edilecek barınak ile kimsesiz canların koruma altına alınacağı ve veterinerlik hizmetlerinin verileceği projemiz. 
18) Metruk Bina Projesi: Merkez ve köylerde yer alan metruk binaların, İçişleri Bakanlığının 2018 yılı “Metruk Binalar Genelgesi”ne dayanarak yıkımlarının gerçekleştirilmesi ve bölgelerin güvenlik ve görsel açıdan düzenlenmesi projemiz.
19) Parke Taş Üretim Tesisi Projesi: Sanayi bölgesine yapılacak, merkez ve köylerimizin ihtiyacını karşılayacak parke taş üretim tesisi projemiz.
20) Hamam Müzesi: Geçmişten günümüze hamam kültürünün yansıtılacağı projemizi Haymana şehir merkezinde bulunan ve Papazın Evi olarak nitelendirilen mekâna inşa edeceğiz.
21) Gençlik ve Spor Merkezi: Gençlerin eğitsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler çerçevesinde yaşam kalitesini arttırmayı ve gençleri ilgi duydukları alanlar doğrultusunda yönlendirmeyi, ufuklarını genişletmeyi, sosyal ve nitelikli bireyler olarak hayata hazırlamayı amaç edinecek bir sosyal hizmet projemizdir.
Kısacası her zaman dediğim gibi “Rahat ve Emin olun” Levent Koç ve ekibi ile yeni bir Haymana inşa edilecektir. Bu Haymana’da artık insanlar daha mutlu, huzurlu ve geleceğe güvenle bakarak yaşayacaklardır. Geçmiş tüm sorunlarından arınmış, yepyeni bir çehreye bürünmüş Ankara hatta Türkiye’nin imrenerek bakacağı ve örnek göstereceği bir şehri sizlerle birlikte yönetmeye geliyoruz. Tek maksadımız bir sonraki dönemde en az bizler kadar vizyon sahibi belediye başkan adaylarının ortaya çıkması ve halkın da adayını belirlerken vizyonuna, projelerine bakmasıdır. Diğer bütün gelişmiş ilçeler gibi. Diğer projelerimiz internet sayfamızda verilmiştir.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 60 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “YENİ BİR HAYMANA YAPACAĞIZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

sezoya cevap

03:22:13

Gönderen:

mehmet

15/3/19

aslında sen ne içtin bizede getir hangi akla dayanıp leven hocanın 3500 oy alacağını düşünmüşsün çok komik olmuş be kardeşim .hacı aysunun gedik arkasında kara hocanın evcinin kızılkoyunun kara süleymanın tabaklının sögüt tepenin 1/30 oy verse kaç oy yapar bi hesapla tabi matamatiyin iyiyse geç bu işleri sezo efendi git burolara bi bak kim nerde kim kaç oy alır sonra otur derdine yan vesselam


Başlık:

Sanada hehe vural

01:58:08

Gönderen:

Veli

15/3/19

İnsanlar birbirini sevmek desteklemek zorunda deyil haci ve avareleri tutdurmuslar proje adayi diye iftirayla yalanla kendi kit yetersiz caplariyla iftiraya devam ederler Allah attiginiz iftiralari yalanlari kendinize cevirir insaalah


Başlık:

Vural’a cvp

10:40:05

Gönderen:

Metin

15/3/19

Vural kardeşim bir bitmediniz gitti,seçime kalmış şurda 15 gün hadi sen kendini kandırdın Levent koç Özdemire çalışıyor diye ama Levent hem hacıyı hem Özdemiri bitirdi milleti nasıl kandıracaksın.evet Leventin projesi çok ama sizde olmayınca zorunuzamı gitti kardeşşşşş. Halk kararını vermiş Levent gibi ufku geniş bir adayı desteklemeye çamur atarak biryere varamazsınız.proje diye diye kendinizi bitirdiniz adam dimdik ayakta kartopu gibi büyüdükçe büyüyor şu siyaseti biraz temiz yapsanız size şans verirdim kirli siyaset size birşey kazandırmaz ucuz siyasetle bir yere varayamacagınızı bir türlü anlamadınız anlamayacaksınızda.sıfırdan gelmiş biri siyasi ayağı yok kimliği olmayan temiz siyaset yapan ve halk tarafından kucaklanan bir Levent koçu hazmedemediniz haymanayı biraz ileri götürecek sosyal alanlar açacak ama senin gibi küçük olsun benim olsun zihniyetindeki kişiler Haymananın önünde duvar oldunuz işte o duvarları yıkacak kişide Levent koç bunuda bilesin vuralcıgım.


Başlık:

ESRA ARKADAŞIMA MESAJ

04:20:10

Gönderen:

AYKUT TETİK

14/3/19

esracım eşref beye bir sor arabayla niçin geliyordu ona sor hoca burda menfat peşinde varsa benimle gelmeyin bu yola eşref bey ne yaptı karalamaya başladı yazıklar olsun bu menfat peşinde koşanlar


Başlık:

HEP BÖYLE KALALIM DİYORSUNUZ

03:50:29

Gönderen:

MERT YILMAZ

14/3/19

sevğili haymanalı arkadaşlar siz hep geri gidersiniz bu kafayla düşünurseniz bir adam pıroje yapmış onuda hep hayal diyorsunuz zaten hep böyle düşünduğunuz için hep geride kalıyorsunuz size ancak bu kafayla kalırsınız sayğılar BALADAN


Başlık:

vural efendiye cevap

17:29:47

Gönderen:

evcili

14/3/19

vural efendi hocayı hiç dinledinmi anlaşılan dinlememişin dinlesen attığın o proje aday lafından utanır milletin yüzüne bakamazsın diyorki hoca kardeşim 56 ayda 50 trilyonluk arazi sattın ne yaptın diyor işçinin emekçinin maaşını bile vermedin diyor haymanaya bi wc den başka bi şey yapmadın diyor seçime 2 ay kala belediyeyi borçlandırdın yüksek faizle kredi çektin derdin nedir diye soruyor yani kafanın içinde azda olsa çalışan bi şey varsa düşünür proje aday bunu sorarmı diye efendi iftira günahtır kürt köylerini gidip levent ülkücüdür türk köylerine gidip levent hdp lidir diyecek kadar küçülmüşünüz haymanalı biliyor sizide otopark çetelerini parkları pavyona çevirenleri tesislerinin


Başlık:

Yav hehe

02:43:25

Gönderen:

Vural

13/3/19

Levent hocayı 2 kişi evet sadece 2 kişi burada hem yazıyor hemde öve öve bitiremiyor.Bizde buna inandık yav hehe.Hoca proje adayı arkadaşlar bunu herkes biliyor.Bu kişi bu seçimde tamamen kendini bitirecek bundan sonra siyasi mefta olacak.Hocanın tek amacı hacı kazanmasın etmesin.Başka bir gayesi yok.Çünkü el altından parayıda veren destekleyende her türlü imkanı sunanda özdemir.Özdemir kurnaz biri.Adı gibi biliyorda seçimi kaybedeceğini.Tek tutulur dalı levent hoca.O ne kadar hacının oyunu bölerse onun için kar.Ama artık haymana halkı özdemirden de onun ithal müdürlerinden de kurtulacak.Eyer özdemir bu memleketin başında bir 5 yıl daha kalırsa valla bu ilçe tamamen köye döner biter.Tüm haymana bunun farkında.


Başlık:

Durmak yok yola devam

07:03:26

Gönderen:

Halil

12/3/19

Değerli hemşehrilerim inşallah Ak partiyle özdemir Turgut ile yine yola devam


Başlık:

Taklitler peşinde hoca

05:55:11

Gönderen:

Zeki

12/3/19

Levent koç projelerini yayınlayınca bugünlerde sosyal medyada birileri bizim projelerimizde var demeye başladı diğer bir partide 1-2 güne bizimkilerde var diye yalan yanlış bişeyler sunacağına eminim üstüne birde karalama yapıp bizim projelerimiz deyince çok komik duruma düştüklerinin farkında bile değiller şimdiye kadar uyumaktan aklınızamı gelmedi aceppp.18 gün kalmış Levent koçun önüne set çekmeye kalkıyorsunuz bu halk yenilikten yana bu saatten sonra haymananın kaderini yok edenler gidişinize siyasi kimliğinize veda edin Levent bu projeleri yaptığında halkın güveni daha çoğalacaktır.aslında bu seçim haksızlığın taraflıgın kalkması için büyük bir fırsat Haymanalı kardeşlerimiz bizler işsizken belediye personelinin 8-10 bin tl alacağı varken nasıl oluyorda dışardan gelen ithal yabacı müdürlerin içerde alacağı olmuyor şimdi sorarım Haymanalı olupta akp-chp ye oy vermeyi düşünenlere hiçmi vicdanınız sızlamıyacak Haymana’nın parasını yabancılara verilmesinin vebalini nasıl ödeyeceksiniz


Başlık:

Arabacı

02:29:49

Gönderen:

Taşımacı

12/3/19

Köylerden akşamları 50kişi getirip ofisi kalabalık gösterme canan hergun senı eritiyor toplamda köyler ve merkez de alacağın oy 2500den az olur kımse kendını kandırmasın görünen köy kılavuz istemez


Başlık:

Bırakın

02:26:35

Gönderen:

Gerçekler

12/3/19

Vallaha sayın hocam okudugun okulları suan okumayan hıc kımse yok binlerce kişi senın bitirdiğin okulu bitirmiş inşaatta calisip atama bekliyor bu okumuş ayağını bırak encumenlerının kaçtanesı ilk okul mezunu bu işler ekip işi ayrıca Haymana merkezde alacağın oy 600 zu geçmez ıkı aday yarısır


Başlık:

haymanalı

18:31:59

Gönderen:

haymanalı

12/3/19

levent hoca burda yazan zavallılar haymana düşmanı ve müdür olacam işe girecem taklacılıgında olanlar sen rahat ol haymana halkı ne özdemirin nede hacının kavgasına taraf olmadan haymana için oyunu verecek düne kadar ömrümün yarısını erdogana ver diye dua ederek nara atan hacı bu gün bak koltuk hırsına hali ortada:)))


Başlık:

Reşat,Kaan,Vahit cvp

17:24:47

Gönderen:

Hilmi

12/3/19

Reşat,Kaan,vahit diye yorum atan arkadaş 1 kişi 3 ayrı isimde birbirine benzer yorum yapan şahış nekadar ........olduğunu her okuyan anlar,kara cahilsinde memleketin geleceğine o cahilliğini bulaştırma ....l sen adam bile olamazsın senin gibi ..... birisi ne anlar projeden 1 adayda çıkıp projesini anlatamadı Hadi senin adayında yayınlasın varsa cesareti bu memleketi mahvettiniz şimdi çekin pis ellerinizi memletimizin şaha kalkmasına engel olamayacaksınız bir park,kafeteya işletmek için yandaş olmanızın cehaletini bu millet çekmeyecek Levent koç kimseye iş sözü vermiyor kimsenin işiyle(işçiyle)uğraşmıyor haymanaya yeni bir sayfa açacak Reşat,Kaan,Vahit denet 1 zaat .....gibi yaşamak istersen sen devam et biz Levent koçun yanındayız gelişime kültüre hazırız,haymanayı yıllarca katledenler bu halk sizden kurtulacak inşallah


Başlık:

Boş Laf

05:46:04

Gönderen:

Haymanalı

11/3/19

Hoca sen 3 4 yıl milli eğitimde şube müdürlüğü yaptın. 10 yıl bu memleketin koltuklarını işgal ettin. Bana bu 10 yılda yaptığın 1 tane proje gösterir misin? Bize hikaye anlatma. Bu ilkokul 4. sınıf çocuğunun çizdiği resimlerle proje oluyorsa 12 Eylül sana akşama kadar 500 tane proje çizer merak etme.


Başlık:

Reşat Beye cevap

22:14:15

Gönderen:

Deniz

11/3/19

İnsan oğlu hayal kurmadan başaramaz zaten hayal edilmeden hayal kurulmadan başardıkları şeyler ise sıradan şeyler olur o kadar iddialı konuşan birisi gerçek kimliğini de belli eder adım gibi eminim ki seçim bittikten sonra bu söylediklerini yapmıksın aksine ben sizdendim diye 2 yüzlülük yapacaksın haymana da kime oy verilir 5 yılda 1 çivi çakmayana mı daha önce elinden geleni yapıp haymananın akan kanını durdumaramamış insana mı neyi bekliyosunuz nasıl birinin gelmesini kim gelirse yalakalık için değil haymana için çocuğunun geleciği için oy vereceksin ayıptır yazıktır günahtır. Oy vebaldir vesselam


Başlık:

KARAKTER MESELESİ

22:03:04

Gönderen:

MUSTAFA

11/3/19

Ah be hocam siz neler yapmaya çalıştığınızı neler yapabileceğinizi çok güzel bir şekilde tek tek yazıp çizmişiniz adamlar gelmiş neleri konusuyo burada Siz başınızı dik tutun gerçek Haymanalılar arkanız da seçimden sonra da belli olacak zaten..MÜKEMMEL İNSANLAR NELER YAPABİLDİОİNİ, BASİT İNSALAR İSE KİMİN NE YAPIP KİMİN NE YAPAMAYACAОINI TARTIŞIRLARMIŞ Bir söz ancak bu kadar olur RABBİME EMANETSİNİZ.. Saygı ve sevgilerimle


Başlık:

Yapma hoca

20:05:15

Gönderen:

Uzaktaki

11/3/19

Hocam her anlatımız güzel ama sizde bizde biliyoruzki bu seçimi hacı aysu oldugu sürece özdemir kazanır gibi görünüyor. Ama özdemirin rakibi siz değil hacı aysudur emin olur size söz veren köyler sandıkta özdemir diyecek farkında olmadan hacı aysuyu bölmek amacıyla sizi pof poflıyorlar çok gizli projeler senaryolar oynanıyor sizin üzerinizden! Artık farkına varın üzerinizden oynanan oyunların. Haymana varsa siyaset yaparsınız ama bir beş yıl daha bu sistem değişmezse haymana biter ve emin olun kimsenin aday olmaya bile tenezur etmiyecegi bi haymana kalır. Ama birlik sağlarsanız bir dahaki seçimde başkan sizsiniz..


Başlık:

GERÇEKLER

19:27:45

Gönderen:

HAKAN KARA

11/3/19

BURADA ŞUNU ANLADIM, HAYALLERİ HAYMANA KADAR KÜÇÜK OLANLAR, KENDİ TAKİP ETTİKLERİ ADAYLARIN HAYALLERİ OLMADIОINDAN HOCANIN PROJELERİNE SALDIRMIŞ. ONLARDA SÜNEPE, BENCİL BİRAZ KENDİ ODAKLI DÜŞÜNEN 3-5 CAHİL, HAYMANA KÜÇÜK KALSIN DİYE ÇABALAYANLAR. ÇAMUR ATMAYI BIRAKIN DA NE PROJENİZ VAR ONU YAZIN. BİRİ DE ÇIKMIŞ BABALIK YAPAMADIОI ÇOCUОU ÖОRETMEN EОİTEMEMİŞ FALAN DEMİŞ. SENİN GİBİLERİN YÜZÜNDEN HAYAMANA GELİŞMEDİ. ŞİMDİ OKUMUŞ HAYALLERİ OLAN BİR ÇIKINCA NE İÇİYORSANIZ ARTIK İÇİP İÇİP HOCAYI KARALIYORSUNUZ. AZ ÖTEDE OYNAYIN. HAYMANA TÜRKİYENİN TERMAL TATİL MERKEZİ OLACAK.


Başlık:

Güldürmeyin Yaa beni :):):)

09:07:07

Gönderen:

Reşat

11/3/19

Hocam Benim Hayal Dünyam Bu Kadar Geniş Deil Gülmeyim Diyorum Ama Elimde Deil Yanınızdakileri Övüyorlar Şimdi Ya Arkadaş Halis Demir Hacı Namalın Övüleçek Bir Tarafları Yok Haymanada Coğu Kişi Biliyor Bunu Adam Satma Konusunda Halis Demir Bir Numara Herkes Bunu Biliyor Hacı Namal Menfat Yorumlarda Arkadaşın Biri Hacı Namala Övgüler Yağdırmış Ya Arkadaş Söylede Bende Öveyim Bu Adamı Halil İbrahim Aysuyla Köy Köy Geziyodu Noldu Şimdide Levent Koçla Beraber Hangi Takımı Tuttuğu Belli Deil Ve Artık Yaparsa Hocam Yapar Algısını Bi Kenara Bırakın Biraz Olgunlaşın Bakın Levent Hoça Başkan Olsun Bu Haymana Sokaklarında Eşşek Oğlu Eşşeğim Diye Bağırır Anırırım Millet Herşeyin Farkın Diğer Garibanlarıda En İyi Biziz Oda Tabiki Lafta Böyle Diyerek Kandırıp Milleti Boşa Peşinizde Sürüklemeyin Samimi Söylüyorum Hocam Secim Alma Niyetinde Deil Yandaşlarıda Ara Gazı Son Ayar Veriyorlar:):)


Başlık:

İçi Dolu Dışı Boşlar Topluluğu:)

08:48:39

Gönderen:

Kaan

11/3/19

Ya Vallaha En Sevdiklerimin Şerefi Üzerine Yemin Ediyorum Samimi Bir Şekilde Bu Kadar Çok Kendini Kandıranını Görmedim Ben Ya Arkadaş Hocanın Bi Alt Yapısı Bile Yok Merkezde Oy Alır Ama Vallaha Köylerde Levent Koçun İsmi Bile Yok Algı Operasyonu Yapmayı Bi Bırakın Ya Ulan Akıntı Var Madem Kendi Köylülerinden Kaç Tanesiyle Konuştum Ya Levente Oy Vermiyorum Die Evçi Düşman Olmuş Kazanacak Olsa Niye Vermiyim Diyenlerin Sayısını Söylemek Bile İstemiyorum Bakın Secimden Sonra Levent Koç Yaptığı Masrafla Kalmazsa Bende Karaktersizin .... Önde Gideniyim Hayalle Yaşamaktan Vazgeçin Cahil Olmayın Fahri Usta Gibi Bir Adam Bile Ne Dedi Ne Açıkladı Devam Edin 1 Nisanda Hepinizin O Yüzündeki Pancar Resmine Gururla Bakacam Sebastiyan Arkadaşlar Ne İçtiyse Banada Aynısından Ver :)


Başlık:

beleş

08:18:45

Gönderen:

Vahit

11/3/19

İnsanları iyice beleşe alıştırdınız.Özdemir turgut hadi belediye başkanı belediyenin imkanlarını kullanıyor.Köylerden özellikle yenice den seçim bürosuna otobüslerle adam getiriyor.Cimcimeden yemeklerini yediriyor.Beleş hamamlarına da sokuyor.Ama en ilginci de levent koç da köylerden millete beleş hamama götüreceğiz diye insanları topluyorlar.Hamam o kişilerede beleş.Bu nasıl oluyor onu anlamıyorum.Bu arada gazete yönetimine seslenmek istiyorum.Özelliklede bu yorumları okuyan hanginiz iseniz çoğunu yayınlamıyorsunuz.Bunuda bilerek mi yapıyorsunuz çözemedim.


Başlık:

Memleketine sahip çık

02:54:30

Gönderen:

Bırak Menfaati

10/3/19

Bırak menfaati Haymana elini vicdanına koy. Sandığa öyle git ve oyunu ver. Kendi menfaatini değil memleketini düşün. Yakında memleket de kalmayacak bu gidişle. Bırakın artık koyun siyasetini. Senin encümenin benim köyüm yeter artık ya. Yüce Rabbim Kuran da "Ey Akıl Sahipleri" der. Akılsıza zaten günah yok. Aklını kullan Haymana. Yazık memleketi ne hale getirdiler. Eskiyi çabuk unutuyorsunuz vesselam. Geçmişi asla unutma, ders çıkar. Aynı tas aynı hamam diyorsanız verin eski başkanlara. Yazıktır günahtır.


Başlık:

saha ekibi

23:57:01

Gönderen:

yeniköylü

10/3/19

hocam bi şey merak ettim 3 yıl önce tanıdım sizi ve saha ekibinizi onların sayesinde sizi tanıdım bakıyorum o saha ekibiniz yanınızda yok neden acaba emin olun encümen ekibinizden iyi çalışıyorladı o saha ekibin yerinizede geldim baktım saha ekibiniz çok isteksiz davranıyor ali uluer hem encümeniniz hem saha ekibinizdi hacı namal saha ekindeydi oda öyle isteksiz ve heycansız ahmet adacı oda öyle çok isteksiz benim tanıdığımda bu insanların gözleri parlıyordu senle yan yanayken inşallah sorun yoktur eğerki sorun varsa üzülürüm çünkü bunlar değerli hepsi yolunuz açık olsun


Başlık:

gülüyorum

23:29:26

Gönderen:

sezo

10/3/19

bi söz var akıl akıl gelde şuna takıl diye tam yerini bulmuş vallahi gülüyom yorumları okuyunca arkadaşlar ne içiyonuz bu kafayı böyle yapıyonuz bende istiyom vallahi o içtiğinizden kimi sormuş paramı var kimi demiş hacı yapar kimide demiş hacı ile özdemir arasında biride demiş proje adaysın diye seçim bitmiş kimse farkında değil vallahi ne derseniz deyin hoca seçimi götürmüş haymana merkezde 3000-3500 arasında oy alır hacı 1000-1200 geçmez özdemirde 500-750 geçmez siz neyin kafasını yaşıyonuz iktidar partisi ile bi şey yapayanlar tekrar adayız CHAPE ile yapacaklarmış kargalar gülüyor buna para konusuna gelince artık devlet para göndermiyor kardeşlerim gelen para belediye giderleri için maaş vs gibi projeni üret devletten kaynağı al bu parti göetmeksizin olacak olaylar lakin sn seçmenler adaylarını dinledikleri için neyin ne olduğunu bilmiyorlar peşinden gittiğiniz adaylara sorun tabi kapasiteleri yetiyorsa cevap verirler ama zannetmiyorum o yüzden levent koç geliyor


Başlık:

Adaletli olun

21:53:42

Gönderen:

Adil

10/3/19

Arkadaşlar cidden çirkef siyaset yapıyorsunuz.burda eleştirenlerin diğer adayların yandAşları olduğunu biliyoruz.ama ALLAH için adaletli olun.çirkef siyaset ve iftiralar yarışacağına projeler yarışsın.bırakın artık memleket düşmanlığını.hangi parayla yapacağını soranlara ben vereyim cevabını.haymananın hiç bir yerden destek almaya ihtiyacı yok.kendi parası kendine yeter.mesele paralar projeler için harcansın.diğer taraftan devletin ilçelere her sene proje karşılığı verdiği hibeler var.bugüne kadar Haymananın hiç başvurusu yok.bu fonlar ve hibelerle bu projelerin hepsi rahatlıkla yapılabilir.bi çok yere yapılanlar haymanaya yapılmadı bunları istemekte almakta çok kolay yeterki peşine düşülsün.


Başlık:

HOCALIОINI YAPAMADIN

09:02:12

Gönderen:

Hamza

10/3/19

Levent hoca , hocalığında kaç öğrencini tıp hukuk gibi üniversiteye soktun. Doğru ama sen iyi hocasında o kadar çocuğumuzun kafası çalışmıyo. Çıkta sokaklarda gezen öğrencilerine bir bak . Nasıl yetiştirmişin. Çocukların elinde yarım metre tesbih . Hepsi çukurcu olmuş. Bakta gör o öğrencilerinin hallerini. İş yok güç yok . Hepsi senin eserin . 15 yıl yöneticilik yaptın övünüyosun ya. İşte bakta gör öğrencilerini. Birde Haymanaya proje yapacakmış. Başkan olsan ancak haymanayı çinçin , hıdırlık yaparsın . Ne demişler AYNASI İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ...


Başlık:

TEBRİKLER

03:52:43

Gönderen:

KADİR YALIN

9/3/19

BİR EОTİMCİ,VİZYON SAHİBİ, MİSYONU BELLİ, YÜREĞžİ MEMLEKETİ İÇİN ATAN BİR ANADOLU ÇOCUОU. BU PROJELERİ AÇIKLAMAK BİLE YÜREK İSTERDİ. HELAL OLSUN SANA SAYIN HOCAM. BOŞ KONUŞMAYA GEREK YOK. KARALAMAYA ÇALIŞANLARDA BELLİ, 3-5 TANE KENDİNİ VE YA ÇEVRESİNİ DÜŞÜNEN UFKU OLMAYAN BENCİL İNSANLAR.


Başlık:

hangi parayla diyenlere cvp

03:06:57

Gönderen:

metin

9/3/19

şu hangi parayla diyenler varya siz memleketimizin katilisiniz,yıllardır belediyenin paraları çarçur ediliyor kesin sizde o paralardan nemelananlardansınız.belediyenin gelirlerini keselere attırmayacakbir aday çıktı tutuştunuz genç bir kardeşimiz gelecege yatırım yapacak bir aday çekememeniz sizin bu memleket için gerçekten kötüye gitmesini istiyormuşsunuz gibi geliyor.parti konusunda gelince destek konusuna gelince gelir konusuna gelince onlarında zamanı var nasıl demokrattan aday olduysa zamanı geldiginde gereken yapılır elbet hangi parayla diyenler hepiniz cahil gerici ve hayırsızsınız inşallah levent koç kazanacak yapamazsa hepimiz soracagız bunun hesabını.tek çivi çakmayanların peşinden koşanlara yazıkki bu memleket size ekmek veriyor.


Başlık:

degişimin adı olacak

01:35:52

Gönderen:

serhat

9/3/19

hocam 15 encümenin bir hacı namal kadar sempatisi yok secim böronda encümenlerin gelenler ilgilensin biraz ne zaman gelsemgözüm hacı abiyi arıyor cidden ayrıldınızmı yoksa dedikodular dogru degildir inşallah yoksa senin için buyuk kayıp haymanada el ele kolkoa gezmeniz lazım bu haymana sizden cok umutlu


Başlık:

Gerçek adam

23:05:11

Gönderen:

Hakan yıldırım

9/3/19

İşte gerçek adam bu işte ne yalan ne dolan ne palavra bu adam yapar helal olsun sana, diğer adaylar yalan la dolanla bir yere varmayacaksınız bu adam Koç gibi adam sizin gibi yalancı menfaatçı, kendini duşunen biri değil bu adam Haymana için en hayırlısı adamı karalamayı levent Koç geliyor.


Başlık:

Hoca tamam

22:58:37

Gönderen:

Halil ibo

9/3/19

Ben Halil İbrahim Aysu taraftarıyım oyum ona ama bir gerçek var ALLAH için ne ozdemir ne hacı nede Aytekin levent Koç gerçekten kazanacak aşırı bir akıntı var ona butun koyler de Haymana merkezdede yani Levent Koç hariç diğer adaylar kazanmaları çook zor ne diyelim hoca hayırlı olsun sanada yakışır


Başlık:

Ali`ye cevap

22:31:17

Gönderen:

bütçe

9/3/19

Ali diye yorum yapan arkadaş ya sen bu kadar mı bakar körsün Koskoca devletken yapamadığını Chp yle mi yapacak biraz kafayı çalıştırın önünüze bakın şak şak yapmayı bırakın artık haymana bizim bırakında kendimize gelelim gelişelim büyüyelim


Başlık:

Başkan koç

21:51:42

Gönderen:

Sinan akın

9/3/19

Kim ne derse desin başkan Koç tur. Hacı aysu, ozdemir Turgut sizin doneminizde bitti vallahi kaybedettiniz herkes levent Koç diyor sizler yapmadınız en iyi doneminizde bir hiç oldunuz şimdi bitik birer başkan adaysınız hacı Aysu bırak artık iftira yalan konuşmayı aynı ..... gibi iftira atıyorsunuz delikanlı olunda siyaset yapın Koç gibi adam levent Koç kusura bakmayın bu projeler yapılacak


Başlık:

devam hoca

21:30:18

Gönderen:

serhat

9/3/19

kim ne derse desin hocam sizin bu dik duruşunuz ve hacı namalın dik dururşu sayesınde bu secimin galibi sizsiniz 1 yıl önce senle hacı abi sayesinde tanıstım o gunden beri yanınızda olamasamda hep destekcinizim inşallah sizin sayesinizde haymana bu siyasetcilerden kurtulacak


Başlık:

Olumsuz yorumcu trollere

20:42:56

Gönderen:

Drej

9/3/19

İki dönem iktidar partisiyle ancak ceplerini adolduran biri mevcut diğeri ex başkan yine çıkıp ey haymanalı lar bizi seçin biraz daha cebimizi dolduralım diyorlar ve tek gayeleri de bu bunu herkes iyi biliyor. İnşallah haymana yı haymana yapacak olan şu dönemde ancak LEVENT KOÇTUR. Ayrıca lütfen iki dönemdir bir halt edememiş başkanların trolleri çıkıpta burada levent hocanın projelerini eleştirmeyin eleştirecekseniz kendi vijdanınızı eleştirin. Akıklı olun akıllı


Başlık:

Sozunun eri Hacı Aysu

19:43:51

Gönderen:

Halil

9/3/19

Geliyor Hacı Aysu


Başlık:

Fiyat ortaya çıktı

19:42:16

Gönderen:

Esra

9/3/19

Hoca senin niyetini bir zamanlar yol arkadaşın olan Eşref bey; arabayla köylere giderken bal tutan parmağını yalar cümlesini kullandığınızı ve bunu ekibinizle birlikte onayladığınızı anlattı.seni ifşa etti.neler konuştuğunuzu anlattı Tüm Haymana öğrendi senin ve ekibinin niyetini. Oyum siteyi ama artık değil sosyal medyada öğrendi herkez ne olduğunu


Başlık:

Tabi tabi

19:19:17

Gönderen:

Ertuğrul

9/3/19

Ya Levent gerçekleri söyle yapabileceklerini soyle şuan mevcut adayların hiçbirisi bu ilçeye faydalı olamaz yandaşlarinizi kalkındırmak kendinizi kalkındırmak içi. Geliyorsunuz


Başlık:

Proje

19:09:33

Gönderen:

hamza

9/3/19

Yorum yazan arkadaşlar Adam çıkmış projelerini açıklamış yapmazsa o zaman yorum yapın yok hangi parayla yapacaksın yok Belediye borç batağında adam çıkmış projelerini açıklamış alkışlayacağınıza eleştiriyorsunuz bu şu demek oluyor ya projesi tuvalet olanlar kazanacak yada hoca kazanacak Neye layıksan öyle yönetilirsin...


Başlık:

allah seninle başkanım

18:38:40

Gönderen:

beton osman

9/3/19

zafer senin olacak levent hocam allahın izniyle bu projeleri ancak levent hoca yapar hacıcılar niye bu kadar kıskanıyorlar kendi kapasiteleri olmadığı için kıskanlık havasına girdiler şimdi levent hocanın yanında kim var diorlar hacının arkasında mansur yavaş chp varmış ancak hacı yaparmış peki hacının yanıda iktidar akp vardı ne yaptı ama levent hocanın yanında allah var haymana var haymana bu iki adayıda gördü ne yaptılar göz önünde allahın izniyle haymana yeni bir milada girecek haymana yenibir takvim uygulamasına girecek haymana yeni inşa olacak levent hoca sizler gibi intikam için gelmiyor haymanayı yeniden inşa etmek için gelecek allah yolunu açık etsin levent başkanım allah yar ve yardımcın olsun inşallah rabbim en hayırlısını versin inşallah


Başlık:

Degerli haci namal kardesime

18:28:25

Gönderen:

Haymanali

9/3/19

Degerli haci namal kardesim dogru olan haymananin menfati biz kusura bakma kazanamayacak bi adayin pesinde haymananin bir besyil daha heba olmasini istemiyoruz bosa oyumuz gidecek oyuzden tercih olarak ya ozdemir ya haciyi sececez biz hacindan yana karar kildik suan ortan ya ozdemir ya haci burda memleket meselesi var sizindr haymana sevdasi on planda oldugunu dusunuruyorum bu yuzden hayirli bir karar verceginizden eminim sonucta bu memleket hepimizin bence hocada cekilsin meslegine devan etsin bu tecrubeyle ilerki donem aday olsun cunku haymanada iki kutup var goz var kulak var gorunen koy klvauz istemez haymana icin hayirlisi olsun saglicakla


Başlık:

Şaka gibi hangi parayla hangi paryiyle

17:56:11

Gönderen:

Kemal

9/3/19

Büyük düşün dediler zavallı haymana kücük kaldı şimdi arkada büyük şehir yok ben bunları yapacam diyo organize sanayi maliyeti nekadar biliyonmu et entegre tesisi biliyonmu viyaduk yapıp ordaki petrol cüler sanayi kazanmasın diyosun cimcime meydanı cok büyük önüne otogar yapıyomuş hocam allah aşkına bu mileti beş sene özdemir kandırdı bide sen kandırma bi ego beş senede zor geldi oda 3 sefer halk ekmek bile gelmedi bırak hocam bu işleri 10 binlik maaş içinmi siz ve encümenleriniz secimde en az 900 bin tl para gider nerden cıkacak bu büyük düşün haymana hadi bidaha büyük düşün bu gercek şudur hacının ve özdemirin arasında secim bazıları merkezde 3 bin oy alacaz diyo 3900 hacı alır 900 özdemir sende 400 alırsın öbürünüde onlar alır 1 nisanda görcez kimsenin boşa atacak oyu yok ya özdemire ya hacıya atacak kimse kazanamayacak ata oynamaz sındiremde özdemir ve aytekinden başka kimse oy beklemesin digerleri 150 nin üstünde oy alamaz hacıda dahil kendi köyleri güclü olacakar tabi


Başlık:

Haymana

14:39:38

Gönderen:

Mustafa

9/3/19

Projeler güzelde hocam belediye borç batağında bu söylediklerinden ancak birisini yapabilirsin gerçekçi olalım


Başlık:

Hayma şaha kalkacak

10:56:41

Gönderen:

Şakir

9/3/19

Martın sonu bahar hoca CHP Gelecek Haymana değişecek


Başlık:

Kırat geliyor

10:51:56

Gönderen:

Levent

9/3/19

Başkanım Haymana sonuna kadar arkanda kırat şahlandı geliyor kimse durduramaz hacı başkanda gelecek


Başlık:

Hanği bütçeyle

10:47:49

Gönderen:

Ali

9/3/19

Hocam iyi güzel de bu projeleri hangi parayla yapcan ama hacı başkan yapar arkasında mahsur başkan var


Başlık:

Haymana

10:27:09

Gönderen:

Kerem

9/3/19

Aytekin ve senin projelerinize hayranım :) küme düşmüş partilerle 5 haymana daha yapıyorsunuz yürüyün be kim tutar sizi :)


Başlık:

Cevap verirsen sevinirim hocam

10:08:46

Gönderen:

Tekin

9/3/19

Hangi parayla yapacan bu işleri demokrat partimi verecek bunların parasını levent bey?? Haymana belediyesinin bütçesinin karşılamıyacagını hepimiz biliyoruz. Hükümet kendi partisi degil bunlara neden gelip bedava para versin??? Büyükşehir desen rütin işleri yapar diyelim haymanaya bu projelere bırak destek olmayı birde köstek olacak bunuda iyi biliyoruz cevap verirsen sevinirim Levent hoca. LÜTFEN İNSANLARIN DUYGULARIYLA BU KADAR ALAY ETMEYİN. insan olarak severim senş ama birazdaha dürüst olsaydın keşke teşekkürler


Başlık:

Haci namal okyorsan cevap vet

07:51:34

Gönderen:

Haymanali

8/3/19

Buradan hacı namala bir soru sormak isterim neden levent hocayı neicin bıraktınız bizim bilmediğimiz bir şey varsa bizleri aydınlatmayız ben sizi tanıdığım için hocaya oy verecem sizin bilip bizim bilmediğimiz bir şey varda söylemiyorsanız günaha girersin sizi hocayla birlikte giren bir çok haymanali hocaya sıcak baktı bu kadar kişi sizi birlikte görmek istiyor varsa birşey bizde bilmek isterik


Başlık:

Eveeet

07:09:59

Gönderen:

Nihat

8/3/19

Eveeet şimdi hocanın projelerini eleştirecek olan hacı Aysu ozdemir Turgut taraftarları o zaman sizin doneminizde neden yapılmadı niye yapmadınız çunku yalancısınız cebinizi duşunursunuz ama levent Koç yapacak ALLAH ın izniyle rahat ve emin olun sizde fesatlığı iftira atmaya yalan konuşmaya devem edin yaparsa hoca yapar


Başlık:

He hocam he

06:13:39

Gönderen:

Kayhan

8/3/19

LEVENT HOCA PROJE ADAYI OLDUGUNU HERKES BILIYOR BU PROJERLERI KIMLE BIRLIKTE HAZIRLADIN DE ONU BAKEM SENIN PROJE ADAYI OLDUGUNU ANLIYANLAR BIR BIR YANINDAN UZAKLAŞIYOR BAK HACI NAMAL BILE SENDEN UZAKLAŞTI BIRLIKTE YOLA ÇIKTIОIN EN YAKININ OLAN HACI NAMAL BILE S3NI BIRAKTIKTAN SONRA SANA KOM INANIR HOCA


Başlık:

Asıl buyuk proje

04:59:47

Gönderen:

İsimsiz

8/3/19

Sayın adaylar hepinizin bol atmalı buyuk projeleriniz var bunları kac zamanda yapıcan iz bıde bunları belirtmeniz gerekir asıl buyuk ve ilk proje işsizlik olmalı millet ekmek bulamıyor betonumu yiyecek ilk ve tek projeniz işsizlik olmalı gerisi palavra


Başlık:

Kimkimi

03:20:54

Gönderen:

İsimsiz

8/3/19

Hocam allah aşkına nasıl bır rüyadasınız siz nasıl kazanmayı düşünüyorsun ya senı cok kotu kandırıyorlar yada sen kanıyon senı encumenlerının cogunun en yakınları 1.derece akrabaları başka adayların ofislerinden cikmiyor lar yanı sana 500oy getirecek diyenler en fazla 30oy getirecek bunu not al sandıkta görucen


Başlık:

Butce

03:16:11

Gönderen:

Haymanalı

8/3/19

Sayın aday bunların maliyetini kim karşılayacak bunların bütçesi varmı onuda acıkla aday oldugun partimi yapacak yoksa kazanıp akp ye gecip mı yapıcan öyle niyetin varsa bilki akp haymanaya civi cıkmadı yıllardır yinede Çakmaz gerçekçi ol


Başlık:

Hayırlısıyla

03:00:35

Gönderen:

Haymanalı

8/3/19

Biz sana inandık güvendik hocam seni başkan yapacağız Allah`ın izniyle bu projeler haymanaya çok önceden lazımdı Ya Allah Ya bismillah yüzümüzü kara çıkartmayın sayın hocam (Başkanım)


Başlık:

dersine iyi calışmış hoc

01:46:20

Gönderen:

ahmet

8/3/19

hoca maşallah dersine iyi calışmışısın özdemiri sende kurtaramıyacaksın


Başlık:

Helal sana

01:19:16

Gönderen:

Halil Yıldırım

8/3/19

Yaparsa hocam yapar. Helal olsun san hoca işte Haymananın gelişmesi için yapılacak olan onemli işler onemli projeler.


Başlık:

Tek bir soru

00:58:55

Gönderen:

Tek bir soru

8/3/19

Bu projelerden kac tanesini yapabiliceksiniz.


Başlık:

Acik havuz ve haymana

00:27:27

Gönderen:

Sema

8/3/19

Hocam sizi seviyorum cani gönülden de destekliyorum .Haymana icin en dogru baskan oldugunuzu da biliyorum.Projeler guzel fakat acik havuzu haymana da garibim bayanlar nasil kulkanacak haymanalilar orayi da kahvehaneye cevirirler lutfen bayanlar onceliginiz olsun sosyal faliyeti gectim cikipta sokakta yuruyemiyoruz


Başlık:

Maşallah hocammm

00:26:03

Gönderen:

Guveniyoruz

8/3/19

Yaparsan sen yaparsın zaten hocam ALLAH yolunu bahtını açık etsin haymana için bir şanssin sen ve kazanacaksinda inşallah basarilar...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin