Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

KOÇ; “8 MART’I BAYRAM YAPACAĞIZ”
15/03/2019

Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Levent Koç,başkanlığı kazanması halinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü her yıl bayram havasında kutlayacaklarını söyledi.
8 Mart Dünya Kadınlar Gününde seçim bürosunda sadece kadınlara yönelik bir program düzenledi.
Koç burada yaptığı açıklamalarda belediye başkanlığını kazanması halinde kadınlara yönelik yapacağı çalışmalardan bahsetti.
Koç daha sonra gazetemize yaptığı açıklamada 8 Mart’ı klasik bir gün olmaktan çıkararak her yıl bayram havasında kutlayacaklarını söyledi.
Başkan adayı Levent Koç şunları söyledi; “Kadınlarımız, hepimizin annesi, bacısı, kardeşi canı ciğeri. Bu güzel dünyayı daha da güzelleştiren, yaşanılır kılan hayat arkadaşlarımız. Her şeyimizi borçlu olduğumuz kadınlarımızı ne bugün ne de seçimden sonra asla unutmayacağız. Belediye başkanlığını kazandığımız andan itibaren kadınlarımıza yönelik çok önemli çalışmalarımız olacak. Onları çalışma, ekonomi ve sosyal hayata dâhil edebilmek için tüm imkânlarımızı kullanacağız. 8 Mart Kadınlar Gününü her yıl klasikleşmiş anlayışla göstermelik değil, bir bayram havasında geniş kapsamlı ve özel programlarla icra edeceğiz. Tüm kadınlarımıza şimdiden müjde vermek istiyorum ve diyorum ki, Levent Koç başkanlığında Haymana kadını her türlü sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda baş tacı edilerek belediyemizin tüm imkânları onlara seferber edilecektir. Sırf onlara yönelik bir platform kuracak, onların mutlu olması, müreffeh bir şehirde huzur içinde yaşamaları için elimizden geleni yapacağız. Cennet annelerin ayakları altında, bizde onların ve tüm kadınlarımızın birer hizmetkârı olacağız. Herkes gibi kadınlarımızda rahat ve emin olsun.” 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ      
 
 

Bu yazıya toplam 10 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " KOÇ; “8 MART’I BAYRAM YAPACAĞIZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Oyum...

06:14:36

Gönderen:

Mustafa

20/3/19

Oyum hacıyaydı fakat her gitiği yere dedikodu fesatlık ve fitnelik peşinde olduğu için oyum size hocam plan ve projeleriniz ile inşallah kazanacaksınız


Başlık:

tavsiye

22:44:25

Gönderen:

haymana

20/3/19

hoca yanındakiler sana kan kaybetiriyo cok kopmalar var secim kazanamaz diyo yanındakiler bence ekiibin iyi degil.böyle giderse bu hafta yarısı özdemire yarısı hacıya kacar demedi deme.


Başlık:

Haymana sevdalısı

10:36:08

Gönderen:

Haymana sevdalisi

20/3/19

Ya sen istediğin kadar bahar bahçe uap partiden partiye geçmiş insanları partinde ajan yapiyosun bide başkan yapiyosun senin partine temelli canı gönülden mi geldi zerre degim ne çıkarları vardı acaba bi gün HDP de bi gün chp de bi gün dp de oyun mu oynuyonuz bizim gençlerin sesi olacakmış nefesimiz bile olamaz sonra tüm Haymana gençleri arabalariyla son ses müzikte gezsin ler demi hoca yapma hoca partiden partiye geçen den sana sadakat mi olur yarın seni de satar gider 500 oy inan ki yanlış seçimler den kaybettin sen hocam


Başlık:

Hasan huseyin

10:09:37

Gönderen:

Yanlış cook ama gören yok

20/3/19

Okumuşsun ama cahil kalmışsın. Yanında çok yanlış adam var ama göremiyorsun. Çok fırsat tanıdım belki yol verirsin die ama vermiosun benden bu kdr hoca fazla yuruyemessn bu adamlarla . Pardon adam diyorum. !


Başlık:

Hocam

20:12:07

Gönderen:

Memet

18/3/19

Levent Hocam bizim köyde sizin için sandık kapatacağız inşallah Özdemirin karşısında tek senin şansın var


Başlık:

Hoca yakismadi sana

10:13:51

Gönderen:

Sinan

18/3/19

Vallahi hocam ne yalan soyleyim size oy verecektim ama haci aysuya anketör dediniz ya vazgeçtim haci aysuya verecem inşallah haci aysu kazanır;)


Başlık:

Iste bu

07:23:59

Gönderen:

Serhat

17/3/19

Helal olsu hocam bu millet sizi baskan yapacak insallah haci namal abim de secim burosuna ayri bir rwnk katiyu iyi dedikodu yapiyorlardi ama haci abim dimdik hocanin yanindayim mesajini verdi helal olsun


Başlık:

Oylar Chpye

10:47:34

Gönderen:

Hasan

17/3/19

Oylar chpeye hocam sende gel vaz geç bize katıl martın sonu bahar


Başlık:

Başkan Olcaksin

00:39:08

Gönderen:

Seni seviyoruz

16/3/19

Maşallah başkanım iyiki varsın memleketin sana ihtiyaci var..


Başlık:

HelalOlsun

07:31:07

Gönderen:

HaymanaSeçmeni

15/3/19

Yav hocam valla helal olsun. Oyumu eski belediye başkanı sayın Hacı Aysu beyefendiye verecektim ama ciddi temiz, efendi insansın. Senin kazanmanı Haymana için çok isterim. Şu an belediye başkanı Özdemir Turgut brydrn hiç memnun değiliz. Onun karşısında kazanacak tek kişinin sen olduğunu düşünüyorum.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin