Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“HAYMANA BENİ ÖZLEMİŞ”
15/03/2019

CHP Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu, hem başkanlığı dönemindeki hem de yeniden seçilmesi halinde yapacağı hizmetleri anlatarak, “Haymana beni çok özlemiş” dedi.
CHP Haymana Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu, yapacakları projeleri rakiplerinin hayal bile edemeyeceğini, kendi döneminde yaptıklarına bakıp neler başarabileceğini Haymanalı Seçmenlerin görmesini istedi.
Aysu yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Birileri bizimle ilgili birşey yapmadığımızı söyleyebilecek kadar alçalabiliyorlar. Bunu söyleyen rakiplerim haddini bilsin! Şöyle bir 2009-2014 yılları arasına baksınlar. Göreve geldiğimiz 2009 yılında ilk olarak neredeyse asfalt dökmediğimiz hiç bir yolumuz kalmadı. Ankara- Haymana yoluna başladık, Ankara Caddesinden aşağı doğru inerken sağlı sollu, Haymana Meslek Yüksekokulu’nun yurt temeline, Sosyal Güvenlik Kurumu’na, Haymana Adliye Sarayı’na, Halk Bankası’na, birilerinin hayal dediği Meslek Yüksekokulu’na, bizi eleştiren ama içinden çıkmadıkları Kültür Merkezi’ne, meydandaki yolların her bir santimetrekaresine döşediğimiz kilit parke taşlarına, yol kenarlarına dikilen asırlık çınarlarımıza, yüzüne bakılmayan binalarımızın baştan aşağı boyanmasına, evi olup ancak tapusu olmayanları ev sahibi yaptıklarımıza, sıfır ayarına getirdiğimiz kaplıcalarımıza, her mahallemize söz verip de yaptığımız çocuk parklarımıza, olimpik havuzlarımıza, su arıtma tesisimize, Ravza, Adıgüzel ve 5 yıldızlı Grannos Termal Otelimize, Haymana’yı Termal Turizm Alanı ilan etmemize, her fakire, fukaraya uzattığımız ellerimize baksınlar. Biz bu hizmetleri İller Bankasından belediyemize aktarılan aylık 120 Bin TL ile yaptık. Şu an ise belediyemize gelen 1 Milyon TL ile hiçbirşey yapılmadığını görüyorsunuz. Birileri bizi bir başkası ile kıyaslarsa onlara sadece Allah’tan korkun derim. Biz o kıt imkanlara rağmen 35 yılda yapılmayanları yaptık. 
Bize utanmadan çaldı, çırptı dediler. Ben 2014 seçimini kaybettiğimde cebimde sigara param yoktu, ama vicdanım en az bugün kadar rahattı. Çünkü biz yemeye değil, hizmet etmeye, gariplerimizi ezmeye değil sahip çıkmaya, aç-açıkta kalanlara tekme vurmaya değil, üzerlerine şemsiye olmaya, kan ağlayan esnafa ‘bana ne’ demeye değil, onların dertleri ile dertlenmeye, kederleri kederlenmeye geliyoruz. Biz Allah rızası için çalışmaya geliyoruz. Şimdi görüyorum ki Haymana da beni özlemiş hasretle yolumu bekliyor. Bu minvalde bize yürekten destek veren tüm hemşerilerime de selamlarımı muhabbetlerimi iletiyorum.
Rabbim nasip eder belediye başkanı olursam yapacağım projelerimden bahsetmek istiyorum.
Evvela Haymana’nın eğitim çıtasını birilerinin hayal bile edemeyeceği yerlere taşımak istiyoruz. Bunun da yolu Haymana’nın kendi fakültesinden geçer. Haymana Meslek Yüksekokulu için de olmaz, yapamaz diyenler oldu. Biz istediğimizi tutar koparır ve yerine getiririz. İşte eğitim için de Haymana’ya fakülte getireceğiz.
Bir diğer dev projemiz Aile Yaşam Merkezimiz. Her kesimden insanların sosyal, kültürel ve her anlamda etkinliklerin olduğu devasa bir yaşam merkezi yapacağız. Yine çocuklarımız  içinde eğlence ve eğitimin bir arada harmanlandığı engelsiz çocuk eğitim merkezimizi açacağız.  
Tarım şehri Haymana’da birçok eksiğimizin olduğunu biliyorum. İşte hayvancılık üzerine inşaa edeceğimiz komple bir tesis ile bu açığımızı kapatarak modern bir işletmeye kavuşmuş olacağız. Tesisimizde canlı hayvan pazarı, et ve süt entegre tesisi ve yine et ve süt ürünlerimizin tanzim satışlarını yapacağımız yerimiz olacak.
Termal ve sıcak su cenneti Haymana’mız yıllardır özlediği tesislere de yine bizimle kavuşmuş olacak. İç anadolu Bölgesi’nin en büyük termal turizm projesini Haymana’ya inşa edip, hem binlerce vatandaşımıza istihdam oluşturacağız, hem de ilçemiz esnafları ve vatandaşlarını ekonomik olarak kalkındıracağız. 
Kuracağımız Haymana Su Parkında açık ve kapalı havuzlarımız, çok çeşitli ve her kesime hitap eden hamamlar, saunalar, tedavi merkezleri ve aquaparklardan oluşan müthiş bir kompleks olacak.
Tarihiyle Türkiye’nin kurtuluş mücadelesinde çok önemli bir  yeri olan topraklarda yaşadığımızın farkındayız. İşte bu her karışı kanla sulanmış topraklara ve atalarımıza vefa borcumuz var. Bu vefa borcumuzu bir nebze olsun ödemek için Tarih ve Turizm Tanıtım Merkezimizi yapacağız. Böylece Türkiye’nin hatta dünyanın her tarafından ilçemize gelecek insanlara bu eşsiz tarihimizi sunarken, ekonomik olarak ta ilçemize çok büyük katkılar sunacağız.   
Birileri hayal dedi, birileri ütopya dedi ama biz hayalleri, ütopyaları gerçekleştirmek ve hayata geçirmek için geliyoruz. Bunun adı Organize Sanayi Bölgesi. İşte Haymana’nın kabuğunu kıracak ve dev hamlelere doğru yelken açacağımız bir dev projeyi daha biz yapacağız.
İşte Hacı Aysu farkı projelerimizin bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz. Elbette yapacaklarımız bunlarla sınırlı değil. Yediden yetmişe herkesin mutlu olacağı, yaşamaktan zevk alacağı, ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda parmakla gösterilecek, Ankara’nın yıldızı bir ilçeyi inşaa etmek için geliyoruz.
Ankara Büyükşehir Başkan Adayımız Mansur Yavaş’ı da inşallah başkan yapacağız. İşte o zaman sırt sırta verecek, el ele, gönül gönüle belediyecilik nasıl yapılır herkese göstereceğiz.
Son olarak şunu söylemeden geçmek istemiyorum. Bizi diğer başkanlarla karşılaştırmasınlar. Eğer illaki karşılaştıracaklarsa, yukarıda 5 yıl içinde neler başardığımıza bakıp ondan sonra konuşsunlar. Bana destek olan olmayan tüm hemşerilerime en kalbi duygularımla  teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” 
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 

Bu yazıya toplam 32 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “HAYMANA BENİ ÖZLEMİŞ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

şahsen ben özlemedim

03:29:24

Gönderen:

beton osman

24/3/19

menfaati gereği allahın selamını insanlara veren benim başkanım olamaz. intikam için nefret ve düşmanlık için aday olan benim başkanım olamaz insanlara iftiralar atan yalan dolanla hareket eeden benim başkanım olamaz. allah rızası için gözünü aç ve yakın çevrendeki insanlara bak göünün önüne gedir onları hayal et ve yanlış yolda olduğunu görürsün haymana için yanlış bir seçimsin


Başlık:

Tüm Aysu ailesi olarak amcaoğluma tam destek

07:18:12

Gönderen:

Halil İbrahim’in amcaoğlu

23/3/19

Hacı sen ne yaptığını sanıyorsun ben senin de amca oğlunun ama hali amcaoğlum varken aysulardan sana oy yok ben ve amcaoğlum Halil İbrahim bu gün Tepeköy ve Karapınara gittik Halil amcaoğlum Başkan olacak bana işi vere o Haymanalın sevilen insanı çürük elma bir daha yenilmez bu seferde diğer amcaoğlumuzu deneyeceğiz gedik köyü arkanda olsa ne gediği yavaştan amcaoğluma ceviyoruz ve amcaoğluma bu gün esnaf gezdik kesin Başkan yüzde yüz sen gör hacı. Gedik Şam’a hizmet yok bu saatten sonra


Başlık:

Bol keseden atma recep ustamı oldun VELİ

09:29:26

Gönderen:

Suat

23/3/19

Veli ismindeki şahıs bol keseden atıyorsun koca haymanada bir doğru sensin öylemi.Evet doğru levent hoca gültepe de hacıya oy verecek olan kişilere aynen bana oy vermiyorssnız özdemire oy verin diye hemde ismimi dahi verebilirsiniz kimseden korkum yok diyen Z.E adlı kişiye demiş.Sen niye şimdi boş boş konuşuyorsun ki VELİ.Bol keseden atıp durma.Yavuz çiftçi hüseyin yıldırımın cenazesi var sende resmen tarafsın hocayı eleştiren yorumları yayınlamıyorsun.Hakaret küfür olmadığı halde yinede yayınlamıyorsun.Üstelik bu habere yapılan yorumları.Hoca dikkat et eriyorsun dağılıyorsun.Büron eriyor birde el altından 2,3 encümenin el altından özdemir ile gizli görüşüyor.Dikkatli ol altını oyuyorlar.Allah aşkına hoca hacıyı taklit ettin esnaf yemeği verdin 30 esnaf yoktu.Baktın olmadı sarıgölden çalışdan seçim bürondan halkı takviye ettin.Inkar etmeyin bende o yemekteydim.Yavuz çiftçi bu yazımı lütfen ama lütfen yayınla ki tarafsızlığına inanalım.


Başlık:

Yazık valla

05:06:40

Gönderen:

Veli beye cevap

22/3/19

Veli bey bunu 1 nisan günü konuşalım burda hocanın yanlısı olup da onu savunma tarafsız biri olarak konusuyorum 50 60 bin alıp ta devlete hizmet edecekmiymis neymiş .daha yeni siyasete atilip da kazanacağını dusunuyor musun yok yok oy yok ona tanıdıkları çevreleri bunlardan kaç oy çıkacak karşı rakipi kendinize biletmeyin sonra haymana da ............. bu kadar da su seçime hasta rolü oynamayın gorende cumhurbaşkanı seciliyor zannedicek yazık ya onların yiyeceği para sizi geriyor hakeden kazanacak ama levent koç çok zor bunu 1 nisan da da konuşalım bu kadar emin olma haklı ben cikacam


Başlık:

Halil İbrahim Aysuya tam destek

04:37:28

Gönderen:

Ayı ayıp utan amcaoğlun aday

22/3/19

Hacı Aysu yenilen pehlivan güreşe doymazmış seninkinde o hesap amca oğlun adayken sen nasıl aday çıktın ... utan be adam ama Haymana görsün Halil İbrahim Aysu Başkan olacak gediğin yüzü kara olacak gedik e hizmet yok Halil İbrahim Başkan olursa


Başlık:

Kadir

01:39:06

Gönderen:

Baş

22/3/19

Ya kardeşim galip denen şahıs sizin işiniz gücünüz levent koçu kötülemek iftira atmak denenmiş başkan istemiyoruz artık eğer gerçekten haymanayi seviyorsanız eli izi vicdanınıza koyun menfaat peşinde koşmayın


Başlık:

Ali’ye cvp

08:14:06

Gönderen:

Veli

22/3/19

Yav bukadar cahil nasıl bir araya geldiniz biriniz yalan konuşur hepiniz inanırsınız bombacımısınız be mübarekler neymiş Levent koç demişki bana oy vermiyorsanız Özdemir’e verin hacıya vermeyin hani siz belki cehaletinizden yaparsınızda Levent koç yada hiçbir başkan Adayı bunu demez diyemez bir yalancı ortaya laf attı sizde sazan gibi düştünüz yada iftira atalım diye düşünüyorsunuz.levent koç kurtar bizi bunlardan bu şekilde siyaset yapanlar işin başına geçerlerse neler yaparlar düşünün Hocam tek kurtuluş sen kaldın Haymana halkı arkanda inşallah bunlardan bizleri kurtarırsın.temiz siyase yapana helal olsun 9 gün kaldı güzel Haymana için küçük olsun benim olsun diyen kurnazlardan kurtulmak için oylarımız Levent koç’a


Başlık:

Tarafsınız

22:39:56

Gönderen:

Haymanalı

21/3/19

Tarafsınız çünkü işinize gelmeyen yorumları hakaret küfür olmadığı halde yayınlamaıyorsunuz.Özellikle hocayı eleştiren yorumları.Hacıyı eleştirenleri yayınlıyorsunuz.


Başlık:

Ne ayaksınız siz

09:06:27

Gönderen:

Galip

21/3/19

Levent hocanın işi gücü hacıyı taklit etmek.Geçenlerde hacı yemek verdi haymanalı esnaflara bugünde hemen hoca verdi.Hacının yemeği tıklım tıklım haymanalı esnaf dolıydu.Hoca malesef dolduramadı bunu anlayıncada çalışdan culuktan sarıgölden insanları acilen çağırdılar.Seçim bürosundan takviye ettiler salonu doldurmaya çalıştılar.Yalansa esnaflara sorsunlar.Bu köylerden ve seçim bürosundan takviye geldimi gelmedimi.Hoca valla bitmişsin.................................Aman hoca dikkat et altını oyuyorlar.Bunlar zorla özdemire seçim kazandıracaklar haberin olsun...................................Diğer insanlara niye yok niye ayrım kayrım yapıyorlar.Bu haksızlık değilmi.Lütfen yayınlayın bu yorumumu.

EDİTÖRÜN NOTU: Noktalanan yerlerde iddia ve itham bulunduğu için yayınlanmaya uygun görülmemiştir.


Başlık:

Dedikoducu

06:10:04

Gönderen:

İbrahim

20/3/19

Sevgili başkan neyden kaybediyorsunuz biliyormusunuz .............. yapmaktan kaybediyorsunuz..


Başlık:

neden

05:23:25

Gönderen:

sezo

20/3/19

sn başkan neden özleyelim seni özlem duysa millet seni geçen dönem göndermezdi yağmurdan kaçarken tekrardan yenidenmi doluya rastlayalım yada ölüm yerine sıtmayamı yakalanalım vallahi başkan özlemedik mümkünse ekibinide al gedikte muhtar adayı ol diyecem ama gedikte bekir abiden bile muhtarlığı alamazsın başkan dün akp liydin bu gün devrimci oldun gelecek seçimdede sanırım hdp li olun yazık vallahi haline acıyorum 31 mart 2019 tarihinde saat 3-4 arasında hacı başkan haymanada olmayacak iyi takip edin o saatler arası hacı başkanı


Başlık:

Pes artık

03:27:47

Gönderen:

Ali

20/3/19

Levent hoca pes artık gültepede hacıya oy verenlere diyormuş ki bana oy vermiyorsanız hacıyada vermeyin özdemire oy verin diyormuş.Ayıp hoca ayıp bu kadarda olmaz.Bu memleketde bir dönem daha özdemir kazanırsa bunu tüm vebali günahı senin boynuna haberin olsun.


Başlık:

boşa oy yok

22:34:14

Gönderen:

secmen

20/3/19

biz encümenlikte dp verecez başkanlıkta size başkan bürona gelemiyoz kusura bakma başkanlıkta siz ve özdemir arasında gecer bizde başkanlıkta sana en encümenlikte ayıp olmasın diye köylümüze vercez secim kazanma ihtimali yok mecburiyetten duran insalar var son günler özdemir ve hacıya kopmalar olacak . bizimde boşa atacak oyumuz yok başkanlıkta oyumuz sizin.


Başlık:

Huzur istiyorux

07:37:12

Gönderen:

Esnaf

19/3/19

Geçen dönem hacının çevresindekilerden dolayı özdemire verdik bu sefer daha kötü oldu 5 yıldır kaç cinayet işlendi insanlar tehdit edildi dükkan camları kırıldı polisler dövüldü kendi bilmezler mafyalaştı ve hepsi şuan akp seçim bürosunda güzelim ilçe yaşanmaz hale geldi bu insanlar derhal gitmeli


Başlık:

Ya kazanacak ya kazanacak

00:48:08

Gönderen:

Haymanalı

19/3/19

Haymananın artık sadece okumuş diye bir adama şans verecek durumu yok Haymananın bu dönemde tek reçetesi HACI AYSU


Başlık:

Bitiksiniz bitik

23:43:19

Gönderen:

Halk

19/3/19

Biraz önce evcili bir kardeşimiz diyorki seyfinin kahvede oturuyoruz.Levent koçun yakınları seçim bürosundan geldi kahvede oturanları zorla kaldırıp seçim bürosuna götürdüler.Amaç burada ne sizce.Amaç burada seçim bürosunu kalabalık göstermek haymana halkını kandırmak.Boşuna uğraşıyorsunuz bu şekildede yapsanız nafile bunlar.Halkı kandıramazsınız.Bu halk özdemirden artık kurtulmak istiyor.Onu yıkmak için de en güçlü adayın yani hacı aysunun yanında yer alıyor.Levent hocanın amacının hacının oyunu bölmek olduğunu bu millet biliyor artık.Şimdiden başkanlığın hayırlı olsun hacı aysu.


Başlık:

TARAFSIZSINIZ YA

07:10:27

Gönderen:

Selim 2

18/3/19

ZAVALLI İŞKURDAN İŞE GİRENLERDE BELEŞDEN SİGORTAMIZ YATIYOR SANIYORLAR.HALBUKİ VAZI KURNAZLAR ONLARIN MAAŞ KARTLARI İLE MAAŞLARINI BİLE ÇEKİYORLAR.HOCA YANDAŞLARI BUNLARI SİZDE BİLİYORSUNUZ NİYE SESSİZ KALIYORSUNUZ.HACI OLUNCA HEPİNİZ ASLAN KESİLİYORSUNUZ.ADAM 5 YIL BOYUNCA HER GÜN CİMCİMEDE KENDİLERİNE AİT OLAN YERDE YEYİP İÇTİLER.HOCANIN YANDAŞLARI BUNLARIDA BİLE BİLE HİÇ SESİNİZ SOLUОUNUZ ÇIKMADI.HACI OLUNCA ASLANSINIZ.ÖZDEMİRE KARŞI İSE KUZUSUNUZ.HOCADA ADAMLARIDA SONRA ÇIKIP MAОDUR EDEBİYATI YAPIYOR.AYIP AYIP İNSANDS BİRAZ UTANMA OLUR.SAYIN GAZETE YETKİLİLERİ HANİ TARAFSIZSINIZ YA BAKIN BURADA KİMSEYE SAYGISIZLIK YOK İFTİRA YOK BUYRUN YAYINLAYIN.HACIYA ATILDIОINDA HEMEN YAYINLIYORSUNUZ HOCAYA OLUNCA YAYINLAMAK YOK.TAKİP EDİYORUZ BUNU UNUTMAYIN.


Başlık:

TARAFSIZSINIZ YA

06:57:44

Gönderen:

Selim1

18/3/19

HAYMANA GAZETESİ TARAFSIZSINIZ YA İSTEDİОİNİZ YORUMLARI PAYLAŞIYOR İSTEMEDİKLERİNİZİ İSE YAYINLAMIYORSUNUZ.HACIYA BURADAN ATIP TUTANLAR ALLAHTAN KORKUN İNŞALLAH BU YALANLARINIZDA İFTİRALARINIZDA BOОULURSUNUZ.HELEKİ SİZ HOCA YANDAŞLARI İŞİNİZ GÜCÜNÜZ YALAN DOLAN.KAÇ GÜNDÜR HAYMANADA GRUP HALİNDE B.BAŞKANININ ... ...... ....  VERİR GİBİ GEZİYORLAR.HALKI TEDİRGİN EDİYORLAR.HOCANIN YANDAŞLARI NİYE ÇIKIPDA BİR GÜN BUNU DEMİYORSUNUZ.HACI OLUNCA SALLAYIP DURUYORSUNUZ.ITHAL MÜDÜRLERİN HEPSİNİN ALTINDA MAKAM ARABASI VAR AYLIKLARI 5 BİN TL DEN FAZLA ÜSTELİK HİÇ BİR İŞ DE YAPMIYORLAR.HELE BİRİ VARKİ ESKİ ŞÖFORU OLAN BU KİŞİ EŞİ İLE BİRLİKTE YILLARDIR BELEDİYENİN SATTIОI OTELDE BELEDİYE ADINA KALIYORLAR.HOCANIN YANDAŞLARI NİYE BUNLARI HİÇ YAZMIYORSUNUZ.BELEDİYEDE 70 KİŞİDEN FAZLA İNSAN HİÇ İŞE GİTMEDEN MAAŞ ALIYOR.IŞKURDAN 30 KİŞİYE YAKIN İŞE GİTMEYEN AMA SİGORTALARI YATAN KİŞİLERİN MAAŞ KARTLARI KİMİN CEBİNDE GEZİYOR.


Başlık:

Komik

23:54:46

Gönderen:

Anket

18/3/19

Bir ankettir tutturmuşunuz kazandık bu iş bitti cığlıkları atıyorsunuz. Yüzde 40 dediğiniz ankett toplamda 58 kişiyle yapılan bir anket! Sanal ortam anletlerinde hep levent çıktıgında ankette neymiş asıl anket sandık diyordunuz. En son hüseyin beyin anketinde levent öne geçip fark atmaya başlayınca hemen işin boyutunu değiştirip anketin kalkmasına sebeb oldunuz.sayın aysu sen bu çevrendeki insanlarla seçim falan kazanamazsın herşeyi herkez görüyor


Başlık:

Boş her şey

20:36:26

Gönderen:

Haymanalı

18/3/19

HOCA VE KARDEŞLERİ HİÇ BİR ZAMAN KÖYÜ İLE HAREKET ETMEDİKİ HEP MUHALEFET OLDULAR. ..... KARDEŞİ ÇOOK ESKİDEN ADACI ZAMANINDA FAKİR İNSANLARA VERİLEN ÜCRETSİZ KAPLICA KARTI İLE GEZERDİ.ONA BİLE TENEZÜL EDERDİ BUNU HERKES BİLİYOR. ..... .....  BELEŞ POLATLIDAN GELİR HAMAMA GİRERLERDİ.NAMAL ZAMANINDADA BU BÖYLEYDİ ÇÜNKÜ ONA OY VERDİKLERİ İÇİN 5 YIL ... ....  BELEŞ GİRDİLER.BİRDE ALLAH KORUSUN BUNLARIN KAZANDIОINI DÜŞÜNÜN HOCANIN .... .....  KİMSE KURTULAMAZ.


Başlık:

Yapmayın

20:14:38

Gönderen:

İsmim

18/3/19

Yapmayın etmeyin ağalar Özdemiri başkan yaptıracaksınız oyları bölmeyin Hacı Aysu yüzde 10 anca alır oyunuzu Levente verin


Başlık:

Hacı aysu başkan olsun

10:09:12

Gönderen:

Hasret bitsin

18/3/19

Haydi haymana ! Tecrübe konuşsun cocuk oyuncağı degil belediye başkanlığı işi ehline verelim


Başlık:

Eşref Benli

04:56:48

Gönderen:

Enes AKDURU

17/3/19

Sayın Hacı AYSU, belediye Encümen listenizdeki Eşref BENLİ de sağa sola olan borcunu ödemiş olsaydı iyiydi.


Başlık:

Halkkk

18:58:16

Gönderen:

Halk

17/3/19

Sayın aysu park ve otoparkları kim işletecek? Çevreniz sürekli iş paylaşımına girmiş! Geçen dönemki size kaybettiren kişiler yine yanınızda ve hiç güven vermiyorlar hacı kazanırsa bunlara güç yetmez söylemi yaygın her tarafta! Seçime 2 hafta kaldı ama sosyal medyada en ufak bir eleştire anında işi kavga çeviren köylüleriniz var. Sizi bu yarışta riske sokan bu sorunları acilen cevaplayın bir kararsız seçmen olarak gönlümüzden geçiyorsunuz ama çevreniz endişe uyandırıyor


Başlık:

Tebrikler

20:09:23

Gönderen:

Kazanan Haymana

16/3/19

Gonulden Haymana li olanlar kazandi Baskanim. 10 gun önceye kadar yuzde 25-30 arasinda 3 aday yarisiyordunuz. Suan yuzde 40 larda bir oyunuz oldugu goruluyor. Diger iki aday 20-25 bandinda ilerliyor. ikinci kim olur bilemiyorum. Ozde Haymana askiyla yananlar sizden Levent Gok den Mansur Yavasdan cok beklentisi var.Baskanim Haymanamizin son Sansisiniz.


Başlık:

Çok özledik

19:22:47

Gönderen:

Ahmet

16/3/19

Evet haymana seni çok özledi hacı başkan. Otellerin cam cevreve kırdırmanı hamamların önünde otopark parası toplatmanı. Belediye parklarını hiç söylemeyim kendinize yegenlerinize alem yeri olarak kullandığınız günleri çok özledik. Verdiginiz büyük yatırımları o hiç görmedigimiz büyük hizmetleri çoook özledik. O kaos günlerini hiç umutmucaz


Başlık:

Oyum hacıya

19:15:20

Gönderen:

Esnaf

16/3/19

Ben esnaf olarak gecen secim özdemir beye verdim bu dönemde hacıya vercem haymanın harektliik olması ve ulaşılması bakımından en iyisi hacı beni kimsenin partisi köyü okulu ilgilendirmiyo artık köycülük kalmadı haymanalı herkez gercek olan şu ki özemiri yada hacıyı sececez diger adayların kazanma ihtimalini görmüyorum haymanayı tanımayan insalar haymanayı yönetmesini istemiyoruz burda yaşayanlar burayı yönetmeliki sorunlar cabuk cözlsün başkana ulaşılsın bu halkın oyuyyla gelenler kendilerini dev aynasında görmesin alcak gönüllü olsun hizmet etsin


Başlık:

PROJELER COK ZAYIF BAŞKAN KENDİNE GÜVENİN YOK SANIRIM

19:07:02

Gönderen:

recep haymanalı

16/3/19

HAYMANANIN İŞ SAHASINA AÇILMASI LAZIM.ŞEHİR İÇİNDEKİ TAŞINAÇAK ASKERİYELERİN HAYMANAYA GETİRİLMESİ LAZIM.YADA BÜYÜK BİR FABRİKA KURULMASI LAZIM.BU İŞLER PARKLARLA OLACAK İŞLER DEОİL.ZATEN ZAMANINDA YAPTIОIN PARKLARIN HAVUZLARIN YAPILMASI VE KALDIRILMASI MEMLEKETE COK ZARARI OLMUŞTU BİRDE HAYMANAIN İÇİNE GİRİŞ KAPISI YAPMAN MADDİ YÖNDEN HAYMANAYA COK PARA KAYBETTİRMİŞTİ.SENİN BU SU PARKI PROJEN COK SAÇMA BAŞKAN.HAYMANA İŞ İSTİYO.OKADAR GENÇ VARKİ HEPSİ İŞSİZLİKTEN DIŞARLARDA ÇALIŞIYOR.HİÇ SAMİMİ GELMEDİN BANA BAŞKAN.:(((((


Başlık:

Haymanaliya cevap

17:23:17

Gönderen:

Veli

16/3/19

Evet dogru soyluyorsun hacini oldugu habere cevap cok yaziliyor sence neden? Ben soyleyim yalanci iftiraci biri oldugu icin olmasin


Başlık:

Şeffaflık...

06:57:00

Gönderen:

Vural Yaşar

15/3/19

Sevgili Hacı Aysu, belediye bütçesini her ay açık açık deklare edecekmisin?


Başlık:

Haci Baskanim

01:36:46

Gönderen:

Haymanalı

15/3/19

Simdi Haci Aysuyu kotulemeye calisan bikac kisi dolusur artik buraya durmadan yazip dururlar farkettinizmi sevgili haymana gazetesi okuyuculari en cok yorum haci aysunun oldugu haberlere geliyor. Demek ki neymis meyve veren agac taslanirmis kudurunn haci aysu geliyor


Başlık:

sonuna kadar inaniyorum

01:25:31

Gönderen:

ahmet

15/3/19

hacı başkan sonununa kadar yanındayız ininiyoruzki haymana senle ve mahsur yavaş ile şahlanacak


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin