Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“ŞAHLANIŞ DÖNEMİMİZ OLACAK”
22/03/2019

Haymana Belediye Başkanı ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti Belediye Başkan Adayı olan Özdemir Turgut projelerini gazetemizle paylaştı.
Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut projeleri ile ilgili şu açıklamaları yaptı; “Önümüzdeki dönem Haymana’nın şahlanış dönemi olacak. Görevdeki ilk dönemimizi çıraklık dönemi olarak nitelendiriyoruz. Buna rağmen Haymana-Ankara karayolu, Haymana Termal Suyunun Dünyanın En İyi Termal Suyu olarak tescillenmesi, Haymana’nın Tarihi Milli Park ilan edilmesi, kapalı pazar yeri, taziye evi, yağmur suyu gibi birçok hizmeti hayata geçirdik. İçme suyu yenileme projesi ve doğalgaz projesi gibi birçok hizmetinde hayata geçirilmesi için süreçlerin başlatıldığını belirterek 31 Mart’ta milletin takdiriyle tekrar seçildiğimizde kalfalık ve ustalık dönemini bir arada geçirip Haymana’nın şahlanış dönemi olacak hizmetlere imza atacağız. 
Göreve geldiğimizde “İlk İşimiz Milli Park” dedik ve yaptığımız çalışmalarla Haymana’nın Kurtuluş Savaşı’nın geçtiği son topraklar olduğunu ülkemizde ve dünyada duyulmasını sağladık. Bunun sonucunda da Tarihi Milli Park İlan edildik. Kurtuluş Savaşı’nın geçtiği ve düşmanın durdurulduğu son nokta Haymanamızı 2015 yılında  ‘Tarihi Milli Park’ ilan eden başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bakanlar kurulumuza teşekkür ediyoruz. Şu ana kadar 3000 şehit mezarı bulundu. Şehitliklerimiz yapıldı. Tamamen bittiğinde Haymanamız ikinci Çanakkale olacak. Son 3 yılı uluslar arası olmak üzere 7. Kez ‘Sakarya Meydan Muharebesi ve Haymana Sempozyumumuzu düzenledik. Yurtiçinden ve yurtdışından önemli akademisyenler Haymana’nın Kurtuluş Savaşı’ndaki rolü ve önemini anlattılar. Bu sempozyumlardaki sunuları kitaplaştırdık.
Başbakanlık Tanıtma Fonu desteğiyle hazırladığımız projeyle Haymana Termal Suyu’nu “Dünya’nın En İyi Termal Suyu” olarak tescil ettirip ülkemizde ve yurtdışında tanıtım çalışmaları yaptık.Yurt dışında 6 ülkede yurtiçinde önemli turizm fuarlarında Haymana termal suyunu tanıttık. Suyumuz “Dünyanın En İyi Termal Suyu” olarak tescillendi. Her bütçeye uygun tesislerimiz var. 
Önümüzdeki dönem yapacağımız projeler bu iki önemli projenin yanında Haymana’ya daha da değer katacak projeler olacak.
İçme suyu hattı yenileniyor
Merkez içme suyu hattımız 60 yıllık. Normal şartlarda 2 tane Haymana’ya yetecek su rezervimiz var ancak şebeke hattı eski olunca kaçaklar çok oluyor. Yaşanan su sıkıntılarının sebebi bu. Merkez içme suyu hattı yenileme çalışmalarını başlattık, tam gaz sürüyor. 
Doğalgaz Hayırlı Olsun
Yaptığımız yoğun çalışmalar ve takip sonucu Haymana’yı doğalgaz yatırım programına aldırdık. Hemşerilerimiz şunu bilsinler şartlarımız uymadığı halde gerek tarih milli park oluşumuz gerekse termal turizm bölgesi olmamızı kullanarak Haymana’ya doğalgaz getirdik ve Karagedik’ten ilk kaynağımızı yaparak çalışmaları başlattık. Abone olan vatandaşlarımız Allah’ın izniyle, 31 Ekim 2019’da doğalgaz kullanmaya başlayacak. Hayırlı olsun. 
Millet Bahçesi yapacağız
Önümüzdeki dönem yapmayı planladığımız projelerden birisi Haymana’ya değer katacak bir Son Kale Millet Bahçesi olacak. Hasan Ağa deresi diye tabir ettiğimiz mevkiiye yapacağız. Projesi hazır, imarını yaptırdık. Oradaki vatandaşlarımızın da mağdur olmayacağı bir çalışmayla yapacağız. Hem vatandaşlarımızın karlı çıkacağı hem de Haymana’mıza değer katacak bir proje olacak. Millet Bahçesinin yanı sıra “Vadi Projesi” ve “Toki altı vadi projesi” adlı iki önemli projemiz daha var.
Bir Kür Şehri Haymana
Dünyanın en iyi termal suyuna sahip olduğumuz için bu alanda termal ve kür şehri kurulması için ulusal ve uluslar arası projelerle kurulacak tesisler hizmet vermeye başlayacaktır.
Yeni Sanayi sitesi kuracağız
Mevcut sanayi sitesinin ilçenin girişinde ve turistik bir ilçeye girişte hoş bir görüntü oluşturmuyor. Yeni bir sanayi sitesi yapacağız ve sanayiyi oraya taşıyacağız. Mevcut sanayinin yerini de turistik bir ilçeye yakışır şekilde yeniden düzenleyeceğiz.
Hayvancılık İhtisas Organize Sanayi bölgesi yapacağız
Haymanamız turistik bir ilçe olmasının yanı sıra önemli bir tarım ve hayvancılık bölgesidir. Haymana’nın tarım ve hayvancılık potansiyelini üst seviyeye çıkarmayı istiyoruz. Haymana’nın biraz dışında Konya, Ankara ve Polatlı güzergâhlarının kesiştiği bir kavşak noktasında çok büyük bir alana kurmayı planladığımız hayvancılık ihtisas organize sanayi bölgesi hem hemşerilerimiz için önemli bir gelir kaynağı hem de istihdam kapısı olacak.
Kentsel Dönüşüm ve alt yapı önceliğimiz olacak
Bu önemli projelerin yanı sıra önümüzdeki dönem kentsel dönüşüm ve alt yapı çalışmalarına önem vereceğiz. Haymana’mızın kentsel dönüşüme ihtiyacı var. Ayrıca önceden köy olan ve Büyükşehir yasası ile mahalleye dönüşen yerlerde alt yapı sıkıntıları var. Önümüzdeki dönem önceliğimiz bu iki konuyu çözmek olacak.
Sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi arttıracağız
Bu dönem Haymana Belediyesi olarak imkânlar dâhilinde Konya, Nevşehir ve Çanakkale gezileri, yetişkinler ve çocuklar için tiyatro gösterileri, konserler ve söyleşiler gibi önemli sosyal kültürel faaliyetler gerçekleştirdik. Bu faaliyetlerimizi daha da arttırarak sürdüreceğiz. Bunun yanı sıra hanımlarımız için üretim atölyeleri, kültür sanat topluluğu kurulması ve yöresel lezzetlerin tanıtılması için “Haymana Mutfağı” kurulması gibi projelerle sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.
Pansiyonculuk Desteklenecek
Belediye olarak bazı pansiyon müşterilerine yüzde 50 olmak şartıyla bu işletmecilerin gelişmesine katkı sunacağız. Böylelikle hem yatak sayımızı arttıracağız, hem de hemşerilerimizi desteklemiş olacağız. 
Haymana’nın imajını düzeltip huzurlu bir ilçe yaptık
Bugüne kadar yaptığımız en önemli hizmetlerden birisi Haymana’nın imajını düzeltip huzurlu bir ilçe haline getirmek oldu. Hemşerilerimiz bilir; kamuoyunda olumsuz bir algı vardı Haymana’ya karşı bugünse hafta sonu otellerin dolup taştığı uluslar arası turizm fuarlarında ve medyada “Dünyanın En İyi Suyu” olarak tescillenmiş, tanıtım faaliyetlerinin yapıldığı bir Haymana var. Erkeklerin bile belli bir saatten sonra sokağa çıkmaya çekindiği bir Haymana’dan yaz akşamları kadın çoluk çocuk herkesin parklarda sokaklarda dolaşabildiği bir Haymana’ya dönüştük. 
Burada sayfa yetersizliğinden detaylarını veremediğim projelerimizin isimleri en azından saymak isterim;
-Aile Yaşam Merkezi
-Engelsiz Yaşam Parkı
-Şehitler Meydanı
-Mahalle Konakları
-İkinci Bahar Kreşi
-İlçe Merkezinde Eko Market Projesi
-Mahallelerimizde Üretim Atölyeleri Kurulması
-Mahalle Konakları vb. birçok projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz.
Bu gerçekleri ve yaptığımız hizmetleri samimiyetle gören hemşerilerimizin huzur, istikrar ve hizmetlerin devamı için bir kez daha şahsımı ve AK Parti’mizi tercih edeceğine inanıyor, tüm hemşerilerimi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 38 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “ŞAHLANIŞ DÖNEMİMİZ OLACAK” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Haymana Dediğim çıktımı 26.03.2019

08:23:18

Gönderen:

Sindiren

3/4/19

Haymanamıza hayırlı olsun Özdemir Turgut a ve ekibine şimdiden hayırlı olsun not 1-AKP 12.970 2-CHP 6.300. 3-DP 5.900. 4-SP 2.600. 5-HDP 1.600 BОžÂžMSZ 370 Aynen davamın arkasındayım birde ufak bir dipnot SP 500 civarı eksi çıkabilir bu eksi oyların 400 civarı AKP ye kayabilir bu durumda AKP oyları 13500 civarı iyice araştırılmış tecrübe edilmiştir arkadaşlar yalana dolana hiç gerek yok hayal dünyasında yaşamayalım sayın Hüseyin bey lütfen bunu yayınlayın seçimden sonra bu yazdıklarım hakkında değerlendirme yapacağız not :HEPİMİZ HAYMANALI HEPİMİZ KARDEŞİZ BİRİZ BERABERİZ


Başlık:

TEBRİKLER ÖZDEMİR TURGUT

01:01:28

Gönderen:

HAYMANALI MEMİKEY

1/4/19

HER DEFASINDA HAYMANAYA BİR ÇİVİ ÇAKMADIОINI İFADE ETSEMDE SONUÇ OLARAK BASKAN KAZANDI ÖNCELİKLE TEBRİK EDERİM BASKANI VE İNSALLAH ARTIK BU DÖNEM ÇALIŞIR DİYORUM


Başlık:

Teşekkürler başkan

08:52:04

Gönderen:

Yasar Güclüoglu

1/4/19

Sevgili Turgut Yola devam bu haymana ancak disaridan ithal müdürler yang profosyellerle yönetilir.vizyonu olmayanlar anlamaz.


Başlık:

kereme cevap

01:44:03

Gönderen:

emir

29/3/19

sen körmüsün haymanada hacı dönemindemi huzur vardı şimdim bir bak kavgalar haraçlar cinayetlet nsen neyin kafasını yaşıyorsun tuturmuşunuz bir otopark lafı gidiyosunuz haymana uyandı başka masallar bulun gerçi vakitte kalmadı


Başlık:

HAYMANA gözünü açtı

01:22:02

Gönderen:

Şahlanmadan veda edeceksin

29/3/19

Bi şahlanmadın beee


Başlık:

Yaziklar olsun bunlara giden 1 oya

10:29:47

Gönderen:

Hainler

28/3/19

Ne güzel iş belediye başkanı olmak 5 sene yat gez dolaş iş yapma. Ve yinede favori ol. Beter ol haymana ! Insallah 5 sene 10 sene degilde 100 sene geriye gidersin !!!


Başlık:

Kereme cevap

03:21:05

Gönderen:

Hasan

26/3/19

Kardeşim kendin otopark diyosun sonra zorla para alıyorlar diyosun.Bi yer zaten otopark ise ücret ödemek zorundasın.Başka bir yerde aracını park etsen tıpış tıpış elini cebine atarsın ama bu ücret Haymanada alınınca zoruna gidiyor.Çok güzel bakış açısı.Acaba belediyeden ne menfaatin varda bu kadar dertlenmişsin.


Başlık:

Ademe cevap

03:14:27

Gönderen:

Mustafa

26/3/19

Allah aşkına Adem bey Özdemir Turgutun Haymanaya kattıklarını bi söylede öğrenelim.Biz cahiliz görememişiz yaptıklarını sen anlatta aydınlanalım.Ankarada oturupta seçimde oy kullanıp sonra tekrar Ankaraya dönenlerdensin sende heralde.Ben Haymanada yaşayan biri olarak bu kişilere hakkımı helal etmiyorum.Memleketin kaderiyle oynuyorsunuz.Sayın cumhurbaşkanı geliyormuş baş göz üstüne.Ancak Özdemir Turguta bi faydası olmayacak.İnşallah ya Hacı Aysu yada Levent Koç kazanır.


Başlık:

Haymana

21:23:43

Gönderen:

Sindiren

26/3/19

Haymanamıza hayırlı olsun Özdemir Turgut a ve ekibine şimdiden hayırlı olsun not 1-AKP 12.970 2-CHP 6.300. 3-DP 5.900. 4-SP 2.600. 5-HDP 1.600 BОžMSZ 370 Aynen davamın arkasındayım birde ufak bir dipnot SP 500 civarı eksi çıkabilir bu eksi oyların 400 civarı AKP ye kayabilir bu durumda AKP oyları 13500 civarı iyice araştırılmış tecrübe edilmiştir arkadaşlar yalana dolana hiç gerek yok hayal dünyasında yaşamayalım sayın Hüseyin bey lütfen bunu yayınlayın seçimden sonra bu yazdıklarım hakkında değerlendirme yapacağız not :HEPİMİZ HAYMANALI HEPİMİZ KARDEŞİZ BİRİZ BERABERİZ


Başlık:

Memleketime sahip cıkacagım

09:38:36

Gönderen:

Kerem

26/3/19

Özdemir başkan olmasa kimlerin eline kalmıştı haymana. 5 sene önceyi yaşamayan bilemez. Otoparklarda zorla para toplamalar parklarda .... otellrin camlarını kırdırmalar haymanada yaşayan herkes bunlara şaittir ve görüyorumki aynı ekibi yeniden başka bir partide toplamışlar belediyeye ait heryeri şimdiden paylaşmışlar Özdemir balkanımız varken böle şeylere fırsat vermicegine eminim. Kısacası Özdemir başkan haymananın sigortasıdır eski kara günleri Allah bidaha göstermesin


Başlık:

Bu insan

09:35:02

Gönderen:

Slm baskana

26/3/19

Baskanim elestiri yorum yapanlar hep yalaka tayfasi menfaatci grup alllah sizi basumizdan esirgemesin haymana sizinle daha güzel


Başlık:

Baskan

09:31:09

Gönderen:

Servet

26/3/19

Sayin baskanim sizi cekemiyorlar çünkü sizin yasadiklarinizi malifleriniz hayal bile edemezler. Yolunuz acik olsun haymana sizinle


Başlık:

Haymana

08:54:32

Gönderen:

Adem

26/3/19

Bu aşağıdaki yorumları okuyup çok eğleniyorum bir tanede dogru bişe yazsanız belki inanacam Özdemir başkanın haymanaya kattıları buradan Avrupaya yol olur neden bu hazımsızlık anlamıyorum ama halk Özdemir i istiyor sizin adınıza üzülerek söylüyorum Özdemir büyük farkla kazanacak 4 gün sonra insanları nasıl kandırdıgınız ortaya cıkacak fazla zaman kalmadı


Başlık:

Büyük başkan

08:50:33

Gönderen:

Recep

26/3/19

Bir tanesi eline klavya almış büyük liderimizi yorumlarda kötüleyip kendine siyasi rant çıkartmaya çalışması ne halde oldugunun göstergesidir bizler sonuna kadar Özdemir başkanın arkasındayız


Başlık:

Hacı sen neymişsin öyle

08:24:33

Gönderen:

Haymana merkez

26/3/19

Hacı Aysu sen neymişsin öyle.Senin korkun taa ankarayı bile sarmış inan.Baksana reis leri dahi geliyormuş.Özdemiri kurtarmak için.Ama bu halkp aptal değil bu halk 31 martda özdemirdende reisden de kurtulacak.Hacı gelecek inşallah.


Başlık:

Tek Çate

19:26:14

Gönderen:

Haymanalı

25/3/19

Bir CHP sevdalısı olarak ve karşınızda sadece Levent Koç`un kazanacağını düşünerek oyumu DP`ye vereceğim. Anlayınız artık. Sayın Hacı Aysu Beyefendi ile aram iyidir ama karşınızda DP durabilir. Lütfen siz de bu tepkileri dikkate alınız


Başlık:

Yolcudur Abbas abi

07:09:22

Gönderen:

Ruhican

24/3/19

Anlatmaya heeccc gerek yok acemilik donemi kalfalik donemi diye diye memleketin suyunu bile kuruttunuz yeter 5 sene,fazlasi agir gelir baskanim akp yle seninle bu memleket eridi bitti bide baska partiyle deniyelim


Başlık:

YETER

06:47:49

Gönderen:

Y YILDIRIM

23/3/19

başkan yeter tadında bırak diğerki döneme çalış bence şansın akp kurtarmaz sayğılar


Başlık:

Başkanım Şimdiden Tebrik Ederim.

05:44:27

Gönderen:

Maşallah

23/3/19

Özdemir Başkanım, sizi şimdiden tebrik ederim. Sizi çekemeyen, size iftira atanlar belediyeyi onlara yedirmediğiniz için, peşkeş çekmediğiniz için, dik durduğunuz için böyle yapıyorlar. Özdemir başkan, diğer adaylar gibi belediyeyi parsel parsel dağıtacağına söz vermiş olsaydı, belediyenin borçlarını arttırıp peşinde gezen menfaatçilere dağıtsaydı, bu iftiracıların hepsi peşine takılırdı, kulu kölesi olurdu. Dik duruşunla devam et başkanım. Sonuna kadar destekleyeceğiz seni... Not: Maaş edebiyatı yapan zavallılar, sanki daha önceki dönemlerde çok farklıydı..


Başlık:

Öz köyler

03:16:28

Gönderen:

Rıdvan

23/3/19

Başkanım öz köyler olarak sonuna kadar yanınızdayız.Kim ne derse desin bu iş bitmiştir. Hepiniz birleşsenizde yine Özdemir başkan kazanacaktır.Bu ne hazımsızlık bu ne nankörlük hepsi bir olmuş.ama unutmayınki Allah var Allah’ın izniyle 14000 oyla sizin siyasetinizin sonu olacaktır emin ve rahat olun


Başlık:

SENDEN KÖYE YOL BİLE OLMAZ

22:37:54

Gönderen:

HAYMANALI MEMİKEY

23/3/19

Senden köye yol bile olmaz başkanım 5YILDIR BELEDİYE BAŞKANISIN BİR DİKİLİ AОACIN YOK YAZIK BE


Başlık:

İhanet etmeyin

21:43:18

Gönderen:

İçinizden biri

23/3/19

Sevgili hemşerilerim mevcut belediye başkanına oy veripte Haymanamızın 5 yılını daha heba etmeyin eğer gerçekten Haymanamızı seviyorsanız vereceğiniz her oy Haymanaya ihanet olacaktır.Heleki Haymana merkezde mevcut belediye başkanına oy çıkarsa yazıklar olsun derim.5 yıl boyunca Haymanamıza ne yapıldı.Kendi köyüne bile herhangi bir hizmetini görmedim.Vicdanınızı dinleyin öyle sandığa gidin.Diğer adaylar en azından makamında derdinizi dinler.Mevcut başkan ise derdinize dert katar.


Başlık:

BU SON GÜNLERİN

19:54:06

Gönderen:

İŞÇİ

23/3/19

CİMCİMEYE O KADAR İŞÇİYİ TOPLADIN HER BİRİMİZİN 10 BİN TL DEN FAZLA ALACAОI VARDI.SEÇİME GİRİYORSUN 10 GÜN SONRA.EN AZINDAN 1 ER AYLIK MAAŞ VERSEYDİN.AMA SEN NE YAPTIN BİR ARKADAŞIMIZ AKŞAM EVİME GÖTÜRECEK EKMEОİM YOK DEYİNCE ONU PROVAKATÖRLÜK LE SUÇLADIN HAİN İLAN ETTİN.KENDİ KÖYLÜN KALKIP MUHASABE MÜDÜRÜN İŞ YAPMIYOR ONU DEĞžİŞTİR DEYİNCE ÇIKIP BASBAS BAОIRDIN HAKARET ETTİN.BİZ HIRSIZMIYIZ DEDİN,SEN KİMSİNDE AKIL VERİYORSUN DEDİN.ITHAL MÜDÜRLERİN AYDA 6 BİN TL ALIYOR OTELDE AİLESİ İLE KALIYOR MAKAM ARABALARI ALTLARINDA.OОLUNUN CEBİNDE 20 DEN FAZLA HAYALİ İŞKUR ÇALIŞANLARININ MAAAŞ KARTLARI,OTOBÜS YAZIHANESİNDEN GELENLER CEBİNDE.BELEDİYE SİZE ÇALIŞSIN.HER GÜN CİMCİMEDE ALEM YAPIN YEYİN İÇİN.IŞÇİ UMRUNUZDAMI.BELKİ ÇALIŞAN PERSONELİN YÜZDE 10 NUN OYUNU ALIRDINIZ ŞİMDİ ODA GİTTİ.BEN ŞAHSIMA HACIYA AYSUYA VERECEОİM ÇOОU ARKADAŞIMDA AYNI FİKİRDE.ARTIK HAYMANADA İŞÇİDE SENİ İSTEMİYOR İTHALLERİNİDE İSTEMİYOR.HACI AYSU GELİYOR ARTIK.EN AZINDAN ADAM BİZE KÜFÜR ETMİYORDU.CEBİNDEKİNİ VERİYORDU.


Başlık:

Haymana Batacak

18:50:46

Gönderen:

Haymana

23/3/19

Ya Sen nasıl bi başkansın hala anlaymadım 5 yıl batırdın 5 yıl dahamı batıracksın 5 yıl öncede diyordun projeler yapcaz yine yapmadın daha işciler parasını alamıyo sen onlara bir maaş ver önce bizim karnımız tok böyle şeylere gördük yaşadık 5 yıl daha batmak istemiyoruz tüm haymana halkıda bunu biliyo


Başlık:

Yürü Başkan Yürü de Git Gelme Bir daha

18:40:52

Gönderen:

haymana sevdalısı

23/3/19

Haymana artık sizi istemiyor Sindirenli sizi istemiyor bi gitse de kurtulsak diyor hadi baskan yürü git bir daha gelme dinle bu sesi bu ses hepimizin sesi yalanlarınla dolanlarınla işçinin emeğini yemenle seni hiç hayrla yad etmeyeceğiz içini o konuda ferah tut


Başlık:

Yazik

18:14:46

Gönderen:

Havin

23/3/19

Sayin baskanim ben sizin yerinizde olsaydim inanin haymanayi terkederdim basinin karsisina gecip hala yapacagin projelerden bahsediyorsun yazik senin en guzel yaptigin proje nedir biliyormusun halk gözünü acti artik ama ne yazikki bir tane duzgun aday yok hepsi bir birinden beter yeniden Hacı Aysu diyoruz


Başlık:

Yanlış yazmışsın

17:53:29

Gönderen:

Haymana

23/3/19

Yanlış yazmışZın 1. Chp 10250 2 AKP 9250 3 SP 4900 4 DP 2500 5 HDP 1500 KALANDA DIGERLERI


Başlık:

Sındıranlı diyene cvp

17:47:19

Gönderen:

Sındıranlı gerçek

23/3/19

Ya sen ne içtin akıl yokmu sende hiç ozdemir en iyi zamanında o kadar oy alamadı şimdimi alacak ya akp nin alacağı oy 7000 dir. Oda akp nin o demirin değil valla kaybedeceksiniz hacı aysu geliyor kazanana hacı aysu olacak


Başlık:

Sindiren

08:13:27

Gönderen:

Haymana

23/3/19

Haymanamıza hayırlı olsun Özdemir Turgut a ve ekibine şimdiden hayırlı olsun not 1-AKP 12.970 2-CHP 6.300. 3-DP 5.900. 4-SP 2.600. 5-HDP 1.600 BОMSZ 370 Haymanalı bu öngörüyü lütfen not alın


Başlık:

Hadi ya

06:59:22

Gönderen:

Caner

22/3/19

Hadi ya başkan sen işçilerin parasını ver bian once projeler sonraya kalsın nerde ithal mudurlerin karnını doyuruyorsun ancak Haymanayı perişan ettin


Başlık:

atma ziyaaa

02:23:30

Gönderen:

ali

22/3/19

başkan yaptıkların yapacaklarının referasımı, başkan siz hiç hayatınıda hasanağa mevkisine gittinmi mübarek resimde kızılırmak gibi su koymuşunda resimde haymanalılar iyi bilir kışın enine 90-100 cm yazın 10-20 cm ye kadar az kalır su oraya hangi su ile o projeyi yapacaksınız. siz önce rutin belediyecilik hizmetlerini yapında ondan sonra milleti kandırın sokaklar çöpten eçilmiyor belediyenin sivil araçları bürolarınıza bişeyler taşımaktan belediye işi yapamıyorlar hani açık ceza evi geliyordu 4 yıl oldu siz önce 90 bitmiş ofisi açtırın önce 3 yıldır o vaziyette bekliyor. ha bide yazmışınız erkeklerin bile belli bir saatten sonra çıkmaya cekiniyor diye ama ne hikmetse haymanaya o çamur yapan kişiler efnafın camını çercevesini kıranlar senin yanından ayrılmıyorlar başkan bu iş nasıl olacak arabalarında boy boy senin resimlerin burda bi çelişki yokmu


Başlık:

Atma be

01:55:15

Gönderen:

Suloo

22/3/19

Başkan yeter artık atma din kardeşiyiz. Senin şu dunya bahçesi projen bitti şimdide millet bahçesi ayıptır artık yeter artık yalan konuşma, sen ancak yandaşların için çalışırsın daha belediye işçi paralarını vermiyorsun birde kalkmış proje diyorsun yalan yalan yalan valla yalan


Başlık:

hayal görüyon başkan

01:49:56

Gönderen:

ahmet

22/3/19

cok şükür büüüüyüüüük düşünmüyoruz ve senden kurtuluyoruz bir civi cakmamısın başkan şahlanacakmışız vaaay vaaahki vaaav güüüüüüleeeee güüüüle


Başlık:

ULAŞIM

01:08:30

Gönderen:

BAŞGAN

22/3/19

Başkanım köyler mahalle oldu ama ulaşım araçları ne zaman verilecek.


Başlık:

Karnınız tok

00:59:30

Gönderen:

Haymanali

22/3/19

Önce işçilerin maaşlarını odeyin insanlar beş senedir mağdur 6yedi ay maaş alamadılar.evi kira olan var esnaflara yazdırmaktan yazdıracak yer bulamiyorlar bir bakkaldan çocuğu bişey isteyince alamayan bir babanın halinden anlayamazsiniz . İnsanlar borç içinde . Şunu söylemek istiyorum bir haymanali olarak önce işsizliğe çare olacak birşeyler yapıp maaşlarını gününde yatırın ama sizden geçti artık hiçbir hizmet yok!! Allah`ın izniyle sandıkta halk size ders verecek .sizden sonraki başkan inşallah bunları yapar haymanaya layıkıyla hizmet eder


Başlık:

5 yıl önce

00:36:09

Gönderen:

Tabi tabi

22/3/19

Başkan 5 yıl öncede bir sürü projen vardı ama sen sadece doğru dürüst çalışmayan bi vc yaptın başka icraatın olmadı ama diğer icraatlarını unutmadık haymana senin sayende rant kapısı oldu kendi bilmezler halka kan kusturdu kavgalar cinayetler hep senin döneminde senin yanındakilerden kaynaklandı şimdi biz sana niye oy verelim hiç bi inandırıcılığın yokki! Bence müdürlerinide al ve git haymanaya yapacagın en güzel proje bu olur. Sen kaybet diye kim güclüyse oyumuzu ona vereceğiz


Başlık:

HAYMANALI

23:53:25

Gönderen:

HAYMANALI

22/3/19

TADINDA BIRAKSAN İYİYDİ AMA YAPACAK BİR ŞEY YOK


Başlık:

Bunca zaman nerdeydin bay başkan

23:46:48

Gönderen:

Harun

22/3/19

Çalışana maaş ödemiyorsunuz ancak ücretli izin verdiğiniz ve sizin seçim çalışmalarınızı yürüten işçiler neden hiç alacaklı değil kusura bakmayın daha işçisine faydası olmayan bir başkan haymanaya asla faydalı olamaz 5 yılda görüldüğü gibi


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin