Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

HAYMANA “ÖZHASEKİ” DEDİ
05/04/2019

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için oy kullanan Haymana seçmeni tercihini AK Parti Adayı Mehmet Özhaseki lehine yaptı.
Merakla beklenen bir diğer seçim sonucu da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Haymana’da kimin ne kadar oy alacağıydı.
Açılan sandıklar sonucunda AK Parti Adayı Mehmet Özhaseki 16 bin 193 oy alarak birinci çıktı.
CHP’nin adayı Mansur Yavaş ise 10 bin 2 oy alarak sandıktan ikinci çıktı. 
Saadet Partisi Büyükşehir Adayı Mesut Doğan 1027, DSP Adayı Haydar Yılmaz 172, Türkiye Komünist Partisi Adayı Fatma Korur 52, Vatan Partisi adayı Tülin Oygür 43 ve BTP adayı Mustafa Pak 39 oy aldı.
ÖZHASEKİ GÖKÇEK’İ GEÇTİ
2014 seçimlerine Haymana AK Parti adayı Melih Gökçek’e 15 bin 799 oy vermişti. Bu defa Özhaseki 16 bin 193 oy alarak Haymana da Gökçek’ten daha fazla oy almış oldu.
YAVAŞ’A OY PATLAMASI
Yine 2014 seçimlerinde Mansur Yavaş’a 4 bin 442 oy veren Haymana seçmeni bu defa 10 bin oy vererek adeta Yavaş’a oy patlaması yaşattı.
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " HAYMANA “ÖZHASEKİ” DEDİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

yolsuzluk girdabında boğulan akp ve trolleri

00:27:20

Gönderen:

Celal

13/4/19

gurbetçi kardeş,ben Allahı onun resulünü ve müminleri severim.Senin reisinde biraz mümin sıfatı görseydim onu da severdim.Ama öyle bir mü`min alameti de görmüyorum.saf ve ...ları belki kandırabilir ama feraset sahibi Müminleri kandıramaz.Seçimle geldi ama gitmek istemiyor izlenimi verdi bu yerel seçimlerde.ankaralı hemşerimiz kazandı,vermek istemediler,baktılar ki papuç pahalı 127 bin önde yiyemediler,bu sefer itiraz sürecini fazla uzattılar Ankara belediyesinin en iyi arabalarını akp li ilçe belediyelere devrettiler.Büyükşehir yapamazsa senin özdemirin hiçbir şey yapmaz.İkincisi mafya diye tabir ettiğiniz diyorsun,neden yalan söylüyorsun mafya kelimesi yazmamışız,sen özdemire karşı kinini saklıyorsun ki dost görünüp bu kelimeyi yazıyorsun.


Başlık:

ne mansur ne levent gök yaparsa öztemir turgut yapar.

17:51:05

Gönderen:

gurbetçi

11/4/19

celal kardeşim reis bir işe karar veridimi ilk düşmanlarının tavrına bakar.sonra onların zıddını yapar.çünkü tayyipi ve ahvalini sevmemek alemi islamı sevmemektir.bunun bilinci altında hareket etmektedir.sen mansuru kazandırmış olabilirsin bu demek değildirki davadan vaz geçilsin.hacı aysuya gelince reisin sayesinde bir fırsat verildi,bir garip belediye başkanı oldu.ama beceremedi millet reisin hatrına bile oy vermedi halkın görüşüne saygı duyacaksın.hacı beyin ne olduğu nasıl karekter oldugu yandaşlarıyla beraber foyaları meydana çıktı.hayman şunun bunun hatrı var demeyin. haymana eskiden beri ne solcudur ne faşist.haymana orta halli ,islama ve devletine bağlı cesurinsanlardır.kimsenin kuklası olmamıştır.adam peşinde gitmez peşinden adam koşturur.istediğini indirir istediğini bindirir,ama kendi canı kimi isterse onu getirir.şimdide mafya diye tabir ettiğiniz ,ama bizlerin gönülleri feth ettiği özdemir turgutu seçti kabullenmek zorundasınız ki bizlerde mansur beyi kabullenelim.


Başlık:

celal abiciğim haklısın

21:36:15

Gönderen:

memo (mehmet)

6/4/19
celal abim haklısın.Haymana halkı neden bir türlü çağı yakalayamıyor.Yahu adam Ankarada birinci olmuş ve öz ankaralıdır Mansur yavaş başkan, ama haymana halkı diğer ilçelerin aksine mi diyeyim, zıddına mı diyeyim,gitmişler Kayseride adı yolsuzluğa çıkmış akp li kayserili adaya oy veriyorlar.Sizi kim yönlerdirdi ise Allahtan korksunlar.Kendi aklınızı kullanın.Tayyip erdoğan için verdiyseniz tayyip erdoğan Haymanada size ne vaad etti?Kocaman hiç.Hadi şimdi akp gelsin size hizmet yapsın.Yamak grup yolu üzerindeki köylere acıyordum ama demek ki o bozuk yollara layık bir halk imişler.Daha beter olun inşallah.Şimdi ne yüzle Levent gökten ve Mansur Yavaş başkandan hizmet isteyeceksiniz.ne yüzle hacı abiden hizmet isteyeceksiniz.

Başlık:

Kadir kıymet bilmez haymana bildiğini okudu

07:24:06

Gönderen:

Celal

5/4/19
geçen gün Yusuf yılmaz abi face sayfasında uzun bir şiir yazmıştı.İranlı şair ömer hayyamın şiiri ve hatırımda kaldığı kadarıyla şiir 1000 sene önce yazılmış ama tam türkiyenin bugünkü durumunu dile getiriyor demişti. Celladına âşık olmuşsa bir millet İster ezan, ister çan dinlet, İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet Müstahaktır ona her türlü zillet.1-ya insan utanır.Mansur yavaş Ankaralı hemşerimiz 2-yusuf yılmaz abi akpli belediyede her türlü zulme uğradı zulüm ettiler.3-Ankara halkı akp yolsuzluklarına dur diyecekti Chp kazanacaktı ve Hacı abi ile güzel hizmet verilecekti.Haydi şimdi hizmet alın bakalım.4-herşeyden önce haymanalı vekilimiz Levent gök abinin hatırına verseydiniz.sizde biraz kadir kıymet olsa Mansur yavaşı 1.yapardınız.Allahtan korkun kuldan utanın.

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin