Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

KADRO GÜÇLENECEK
10/05/2019

Haymana Belediyespor yakaladığı tarihi başarının ardından BAL liginde de çıtayı yükseltmek için transfer çalışmaları yapıp, kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor.
Bilindiği üzere Haymana Belediyespor tarihinde ilk defa Bölgesel Amatör Lig’e yükselmiş ve çok büyük bir başarı yakalamıştı.
Başarı grafiğini yükseltmek isteyen takımımız transfer çalışmaları için de düğmeye bastı. 
Haymana Belediyespor Başkanı Serkan Turgut transfer çalışmaları ve takımın genel durumu ile ilgili bazı değerlendirmelerde bulundu.
Turgut: “Şunun altını özellikle çizmek istiyorum. Haymana çok büyük ve güçlü bir ilçedir. Haymanaspor da Haymana’nın ismi ile büyümeye ve yeni başarılar elde etmeye devam edecektir. Bir takım zorluklar ve imkânsızlıklar içinde olduğumuz doğru. Eğer başarı kolay olsaydı, bunun anlamı da olmazdı. Zor ve imkânsızlıkları aşmak önemli olandır. Biz çok güzel bir takım ruhu yakaladık. Gerek yönetimimiz, gerek formasının her santimetresini terleten futbolcularımız, gerekse 90 dakika boyunca hiç susmadan Haymanaspor’u destekleyen taraftarımızla bir bütün olmayı başardık. Artık daha da zor bir sezonun bizi beklediğinin farkındayız.  Önümüzdeki oynayacağımız ligde bir çok il ve ilçeden Haymana’ya maç yapmaya takımlar ve onları desteklemeye taraftarlar gelecek, Haymanaspor da deplasmanlara çıkıp Haymanaspor’un ismini her platformda duyurmaya başlayacak. Bu ilçemiz için ekonomik olarak büyük bir fırsat olacaktır. Ayrıca turizm olarak Haymana isminin özellikle İç Anadolu’da her hafta gündemde olması demektir. Bunu futbol aracılığıyla yapacağımız için bizler çok mutlu ve gururluyuz. Herkesin üzerine düşeni yapması gerekiyor. Bu amaçla inşallah Ramazan Ayının ardından transfer çalışmalarımız başlayacak ve kadromuzu biraz daha güçlendireceğiz. Haymanaspor Bölgesel Amatör kümede de elinden gelenin en iyisini yapmak için hiçbir manevi fedakârlıktan kaçınmayacak, herkesin gurur duyacağı bir takım ortaya çıkarmak için tüm imkânlarını seferber edecektir. Süper Amatör Kümedeki başarımızın tesadüf olmadığını herkese kanıtlayacağız. Biz sadece Haymanalı işadamlarımızdan takımımıza destek olmalarını bekliyoruz. O zaman her şey çok daha güzel olacak.” 
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 

Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " KADRO GÜÇLENECEK " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Yazım hatası

23:29:10

Gönderen:

Erdem Cihanşah

13/5/19

Şuna BAL Ligi demekten vazgeçin artık. BALın açılımı Bölgesel Amatör Lig demek zaten. Siz bu söyleminizle Bölgesel Amatör Ligi Ligi diyorsunuz.


Başlık:

destek ve temenni

18:43:41

Gönderen:

Murat AKDOОAN

13/5/19

Değerli başkan Haymananın tarihine ilk defa bu başarıyı halkımıza kazandırdığınız için başta sizi ve tüm futbolcu kardeşlerimizi,vefakar taraftarımızı ve tüm haymanalı hemşerilerimizi tebrik ediyorum. Bölgesel ligden sonra hedef 3 .lig buraya bir Çok şehrimizin takımları gelecek ve onları konuk edeceğiz. Bizlere düşen görev misafirperverliğimizin ne olduğunu karşı takım taraftarlarına en iyi şekilde göstermek olacaktır. Bunun için maçlarda taşkınlık yapmadan en güzel şekilde rakiplerimizi ağırlamak ve federasyondan ceza almadan 3 lige çıkmak hedefimiz olacaktır.Kadromuzun güçleneceğinden eminiz .Seyircimizinde ne kadar mert ve sabırlı olduğunu herkese göstermemiz gerekiyor.Bu sayede haymana tanınacak Turizim gelirlerimiz artacak yeni yatırımların önü açılacak ve Haymanamız layık olduğu yerlere gelecektir. İnşallah.Saygı ve sevgilerimle tüm haymanalı hemşerilerimi muhabetle selamlıyorum.Murat AKDOОAN


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin