Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

ÜLKÜ OCAĞI KÖSE’YE EMANET
10/05/2019

2002 yılında kapanan ve dönemsel olarak gayri resmi faaliyetlerine devam eden Haymana Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına Alparslan Köse resmi olarak atandı.
Ocak ayı itibariyle Ülkü Ocakları Genel Başkanlığına eğitimci Dr. Sinan Ateş’in atanması ile başlayan İl ve İlçe Ocakların da yeniden yapılanma devam ediyor. 
Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı İlker Darıcı’nın takdirleriyle, uzun süredir resmi olarak kapalı olan Haymana Ülkü Ocakları Başkanlığına Alparslan Köse atandı. 
Köse süreçle ilgili olarak şunları söyledi; “2002 yılında resmi olarak kapanan Haymana Ülkü Ocakları Teşkilatı, bu tarihten sonra gayri resmide olsa ara ara faaliyetlerini sürdürmüş, varlığını devam ettirmeye çalışmıştır. Ülkü Ocakları Genel Merkezindeki yönetim değişikliğinden sonra Ankara İl Başkanımız Sayın İlker Darıcı Beyi ziyaretimizde Haymana Ocak gündeme gelmiş, kapalı olan ocağımızın resmi olarak açılması görevi şahsıma tevdi edilmiştir. Bu süreçte Haymana Ocağının açık kalmasını sağlayan tüm neferlere teşekkür ederiz. 
Yeni yönetimimiz ve genç ülküdaşlarımızla 4 Mayıs tarihinde Ankara Ülkü Ocakları İl Başkanlığının Kızılcahamam’da düzenlediği ‘3 Mayıs Türkçülük Günü’ etkinliğine katıldık. İnşallah Ülkü Ocaklarının ruhuna uygun yapacağımız güzel çalışmalar ile ocağımızın asli değerleri olan gençlerimize faydalı olmaya çalışacağız. Çalışmalarımıza Ramazan Ayı içerisinde yapacağımız açılışla yeni yerimizde, yeni ekibimizle başlayacağız. “ 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " ÜLKÜ OCAĞI KÖSE’YE EMANET " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Ellerine kına yaksınlar yukarıdakiler

02:35:41

Gönderen:

Bu dava bu kadar ezilmemeliydi

24/5/19

Ülkücü davayı rezil eden Bahçeli,daha neyin hesabını yapıyorsunuz.Bu dava akp nin güdümüne giren Bahçeli yüzünden bu hale gelmemesi gerekirdi.Ülkücülere sahip çıkmayan bahçeli ülkü ocaklarını arka bahçesi olarak görüyor.Ülkücüler de ne yapacağını şaşırdı yukarıdaki siyasilerin yüzünden.


Başlık:

ÜLKÜ OCAОI MI KALDI ALLAH AŞKINA

20:41:09

Gönderen:

Ahmet Ermiş

18/5/19

Ülke genelinde ülkü ocakları kapanmış kapanmayanlarında bi forsu etkisi kalmamış mhp genel başkanı tarafından bu köklü kurum itibarsızlaştırılmışken neyin ocağından bahsediyorsunuz anlamadım halktan önce partinin bir kere ocaga sahip çıkması lazım


Başlık:

ALPARSLAN KÖSE

20:10:41

Gönderen:

HAYMANALI

13/5/19

BİZ HAYMANALIYIZ TÜRKÜZ KÜRTÜZ LAZIZ ÇERKEZİZ TATARIZ YILLARDIR İÇ İÇE KARDEŞÇE YAŞIYORUZ . BU KARDEŞLİОİMİZ EBEDİYEN SÜRECEKTİR BİZDEN SONRA GELENLERE MİRAS KALACAKTIR ONLAR DA DEVAM ETTİRECEKTİR . FAKAT SON YILLAR DA HAYMANA DA YAŞANAN BİR TAKIM OLAYLAR CAN SIKICI VE KAFA KARIŞTIRICI . ÜLKÜCÜ KİMLİĞžİ ADI ALTIN DA KENDİNİ BİLMEZ ŞAHISLAR YAPTIGI ÇİRKİN SALDIRILAR İLE AYRIMCI TAVIRLAR SERGİLEYEREK KARDEŞLİОE GÖLGE DÜŞÜRMEYE ÇALIŞTILAR . HAYMANA HALKI BU ŞAHISLARIN AKİBETİNİ BİLDİĞžİ İÇİN KARDEŞLİK İÇ GÜDÜSÜ İLE HAREKET EDEREK SİNEYE ÇEKTİ . UMUYORUZ Kİ ALPARSLAN BAŞKAN BU ŞAHISLARI OCAGIN ADINI KULLANARAK PİS İŞLER YAPAN ŞAHISLARA ENGEL OLUP KARDERŞLİĞžİ SÜRDÜRECEKTİR . YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ SAYIN BAŞKAN .


Başlık:

Eğitim Yuvası

09:15:36

Gönderen:

Ali HAN

12/5/19

Haymana da olmasını istediğim yıllardır özlemini kurduğum ocağımız inş bugünden sonra Haymana gençlerinin ilim irfan gördükleri bir yuva haline gelir. Rabbim emek sarfedenlerden razı olsun. BİZ HÂLÂ OÇAKLIYIZ!!!


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin