Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“BUNLAR İŞ YAPMAK İSTEMİYOR”
24/05/2019

CHP Haymana Belediye Meclis Üyesi Eşref Benli, meclis toplantısında Haymana’ya Organize Sanayi yapılması ile ilgili önerge verdiğini ancak ret cevabı aldığını söyledi.
Yaklaşık 1 ay önce Haymana Belediye Meclis Toplantısı yapıldığı, bu toplantıda Haymana’ya organize sanayi kurulması ve araştırılması ile ilgili önerge verdiğini dile getiren Eşref Benli, verilen önergeye ret cevabı aldığını, Haymana Belediyesi’nin iş yapmak istemediğini ifade etti.
Benli hafta içinde gazetemizi ziyaret ederek bir takım açıklamalarda bulundu.
Benli: “Biz CHP Grubu olarak 2 Mayıs 2019 tarihinde ilçemize organize sanayi kurulması ile ilgili bir önerge verdik. Önergemiz Bayındırlık ve İmar Komisyonu’nda görüşülmek üzere havale edildi. 10 Mayıs tarihinde yapılan komisyon toplantısında da konu istişare edildi, ardından AK Parti’nin tüm meclis üyeleri oy çokluğu ile önergemizi ret etti. Buradan anlaşılıyor ki, AK Partili Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve Belediye Meclis Üyeleri Haymana’ya hizmet etmek istemiyor. Biz yine de organize sanayinin Haymana’ya kazandırılması konusunu takip edeceğiz ve ilçemize kazandırılması adına her türlü çalışmayı yapacağız. Ayrıca biz ilçemiz menfaati doğrultusunda Haymana Belediyesi Belediye Meclis Üyelerinin alacağı her türlü karara destek olacağız. Ancak ilçemiz menfaati dışında alınacak kararlara da sonuna kadar tepkimizi koyup, halkımız ile paylaşacağız. Biz yaşanılabilir bir Haymana hayali ile çalışmalarımızı sürdüreceğimizden  kimsenin şüphesi olmasın. Tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 9 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “BUNLAR İŞ YAPMAK İSTEMİYOR” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Tebrikler

08:54:48

Gönderen:

Mucahit

28/5/19

Esref bey tebrik ediyorum sizi ve maalesef haymanamiz kaybetmeye devam ediyor yeni kafalar yeni plan projeler lazim sizin sergilediginiz durusu acaba öbur meclis uyeleri sergiliyomu tabiki Hayir 5 yil daha civi cakilmaz bu memlekete keske utandirsalar bizide calismalar yapsalar coluk cocugun gelecegi yok geldigimiz durum hic iç açıcı degil saygilarimla hollandadan selamlar


Başlık:

Enes Akduru`ya cevaptır

01:39:25

Gönderen:

Yafes

27/5/19

Özdemir Turgut`un seçim beyannamesinde Organize Sanayi projesi vardı. Özdemir Turgut o zaman sallama vaadler ile yine seçim kazandı demek ki Allah sizi ve Özdemir Turgutu ....etsin.


Başlık:

MENAFAATİN İÇİN SİYASET YAPMA

00:04:24

Gönderen:

BUMSUZLU

27/5/19

Daha güne kadar ak partiyi savunuyordun.Şimdide eleştiriyorsun.Kendi menfatini düşündüğün burdan belli.


Başlık:

çok biliyon

22:07:50

Gönderen:

akduru

27/5/19

SANAYİ SİTESİ İLE ORGANİZE SANAYİ ARASINDAKİ FARKI BİLMEYEN kişi. İlk öce farkı öğren.sen muteahiitsin anlamazsın diyon ya bak sen hiç anlamıyon. Sonra sanayi sitesini büyütmeye gerek var mı birde onu öğren. 10 bin kişilik Haymana için.


Başlık:

Büyükşehir ile

21:17:30

Gönderen:

Ali Asker

27/5/19

OSB büyükşehir ile ortak çalışma ile yapılabilinir belediye bütçesi ile yapılmıyor osb ler alt yapısını belediyeler oluşturur.fakat hala ilçe zavallı belediye başkanları emir kulu oldukları için büyükşehir belediye başkanına hayırlı olsuna gitmemişler.5 yıldı haymanada büyükşehirden gelen hizmetler haymana belediye hizmeti gibi anlatılıyordu şimdi ne anlatılacak merakta etmiyor değilim.


Başlık:

İnsan Müteahhit Olunca

21:22:21

Gönderen:

Enes Akduru

26/5/19

İnsan müteahhit olunca aklı hemen inşaat a çalışıyor. Öncelikle Haymana Sanayi Sitesi ihtiyacı karşılıyor mu karşılamıyormu onun tespit edilmesi lazım. Ayrıca Belediye bütçesinin gelir gider dengesine bakmak lazım, daha az maliyet ile Haymana Sanayi sitesini büyütmek var iken, daha büyük maliyetlerle yeni bir organize sanayi kurmak belediye bütçesini aşıyor ise o işe girişilmesin daha iyi.


Başlık:

Haymana

00:30:56

Gönderen:

Adem

25/5/19

Eşref bey şimdi sen bu önergeyi verirken bu işin haymana belediyesinin ekonomik anlamda kaldıracagını bilerek veriyosun. Yani olmayacak işi önerge veriyosun aklın sıra siyaset yapıyosun orda bile sahibin ortalık karıstırmaya çalısıyo. Haymana düşmanlıgını bırakında insanlara haymanaya faydalı olabilecek gercek projeleri sununda kabul edilsin.


Başlık:

görünen köy kılavuz istemez

05:12:43

Gönderen:

yılmaz yılamz

24/5/19

sayın benlı siz ne yaparsanız yapın bu zihniyet hep geri gider 5 senedir dikili bir taşı olmuyan bir belediyeden ne baklersin zavalı haymanam bekle bir 5 sene daha sayğılar


Başlık:

Helal olsun sana

02:26:10

Gönderen:

Hizmet aşkıyla Yanan

24/5/19

Helal olsun beeee. Kim tutar seni reyizzz.Hizmet böyle olur işte. Ama sonunu da getir lütfen reyizzz.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin