Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“ZİHNİYET BOZUK”
31/05/2019

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Belediye Meclis Üyesi Eşref Benli’nin açıklamalarına yönelik sert söylemlerde bulundu.
Geçtiğimiz hafta CHP Haymana Belediye Meclis Üyesi Eşref Benli, Belediye Meclisine bir önerge verdiğini ve Haymana’ya organize sanayi yapılmasını istediğini, ancak bu talebin ret edildiğini söyleyip, Belediye Başkanı Özdemir Turgut’a hitaben “Bunlar İş Yapmak İstemiyor” diyerek eleştirilerde bulunmuştu.
Bu açıklamanın ardından Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut açıklamalarda bulundu.
Turgut: “Organize Sanayi Bölgesinin adresini dahi bilmeyen bu zihniyetin, iş bilmezliğini, şark kurnazlıklarını görüyoruz. Sırf Haymana halkını kandırmak, insanlar üzerinde algı operasyonuna gitmek, bizleri milletimiz nezdinde iş yapmayan, tembel insanlar gibi göstermeye çalışan bu bozuk zihniyeti Haymana kamuoyu önünde kınıyorum. Hali hazırda zaten bizim İhtisas Organize Sanayi projemiz vardı. Bunu seçim bildirgemize de  yazmıştık. İnşallah bunu hayata geçireceğiz. Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Organize Sanayi Bölgesi için bedelsiz arazi tahsis edilecek olan 4. kademe gelişmiş ilçelerin içinde Haymana da bulunuyor. Bakanlıklar nezdinde de bu projemizi takip ediyoruz. Durum böyleyken sadece verilmiş olmak için verilen bir önerge üzerinden algı operasyonu yapmak ve Haymana kamuoyunun kafasını karıştırmak tam da bu zihniyetten beklenecek bir tavırdır. Şahsımın da seçim vaatlerinden olan, “Organize Sanayi yapılsın” önergesi neden reddedilsin? Hiçbir temeli olmayan, plan projeden yoksun sadece kağıt üstünde verildiği için olabilir mi? Siyasi malzeme olarak kullanmak için verildiğinden olabilir mi? 
Hemşehrilerimizin şu noktayı özellikle bilmesini istiyorum; organize sanayi bölgesi konusundaki çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. nasıl ki Haymanamıza doğalgazı kavuşturacağımızı söylemiştik ve şuan çalışmalar İkizce Mahallesini geçti. Aynı şekilde plan ve proje dâhilinde bir yol izleyip Haymanamıza Organize Sanayi Bölgesini kazandıracağız. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın. Öte yandan şu konunun da altını çizmekte fayda var. Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda Ataköy’de mera anlaşmazlığından ötürü elim bir olay yaşanmış ve bir vatandaşımız hayatını yitirmişti. Biz Ataköy ve diğer mahallelermizde vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamaması için bir takım imar çalışmaları yapıyoruz. Eşref Benli bu imar uygulamasına dahi itiraz edip şerh koydu. Bunun da özellikle insanlarımız tarafından bilinmesini istiyorum. Bu açıklamayı vatandaşımıza olan saygımdan dolayı yapıyorum. Böyle zavallı, aciz, zihniyetten yoksun kişilere insanlarımızın itibar etmemesini diliyorum.”
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 13 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “ZİHNİYET BOZUK” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Başdeğirmen

04:50:52

Gönderen:

Haymana

8/6/19

Burdan sayın Özdemir Turgut ve sayın kaymakamıma sesleniyorum Allah rızası için bir başdeğirmene gidin bakın otlar diz boyu inden bir sürü böcek vs yaşıyor onu geçtim orada görevli olanlar kesinlikle görevini yapmıyor önceden Polatlıdan çevre illerden ilçelerden insanlar piknik yapmak için gelirdi şimdi insan yok Haymanalılar bile gölbaşına gidiyor tuvaletler desen pislikten görünmüyor verdiğiniz paralar boşa gitmesin lütfen bi denetim yapın ayrıca çalışan görevliler insanları özellikle bayanları çok kötü azarlıyor mangal yakacak yer kalmamış devletimizin malına sahip çıkalım lütfen


Başlık:

Kötü yönetim

23:01:09

Gönderen:

Oktay

7/6/19

Sayın başkan işci maaşları ne olacak adamlar bir yıldır maaş alamıyor bu nasil bir yönetim yazık değilmi bu insanlara bu işi beceremiyorsunuz neden o koltukta ısrar ediyorsunuz belediye işçileri ekmeğe muhtaç hale geldi hepsinin ve ailelerinin bedduasını alıyorsunuz


Başlık:

Zavallı haymana

20:44:24

Gönderen:

Oktay

6/6/19

Zavallı haymana öyle bir hale geldi ki gerçekten içler acısı Bir yıldır maaş alamayan insanlar cebinde çay parası olmayan belediye işçileri yazık bunu cumhurbaşnına mektup yazarak anlatacağım o insanlara yazık değilmi burdan belediye başkanına sesleniyorum biraz empati yap sen olsan neyapardın hırsızlıkmı biraz düşün o kadar insanın vabaliyle bedduasıyla nasıl o koltukta oturuyon yazıklar olsun senin yönetimine.


Başlık:

Asil olun

10:50:11

Gönderen:

Asil

6/6/19

1. Eşref Benli ve yanındakiler AKP li değil midir ????? 2. Eşref Benli ve yanındakiler Tayyip Erdoğanın lafıyla Kemal Kılıçdaroğlunu mahkemeye vermedi mi ????? 3. Eşref Benli ve yanındakiler CHP ye neden geldiniz ????? 4. Eşref Benli ve yanındakiler genel seçimlerde oylarını CHP ye verecekler mi ????? 5. Bu soruların cevapları çok basit. Birde bu durumu bile bile CHP içinden bunların yanında yardakçılık yapanlar var sizin menfaatiniz ne ????? 6. En önemli sorularımdan biri Hacı Aysu yu şişirdiniz şişirdiniz fos çıkınca utandınız mı ????? 7. Levent Koç a (teklif götürüldü mü bilmiyorum) aday olsaydı kazanma ihtimali daha yüksek olmazmıydı ????? Son olarak bir kaç sene önceye kadar bitik olan bir CHP şimdilerde yeniden canlanma aşamasında. Daha çok cenazelere gidiliyor ve daha çok halkla ilgileniliyor. Bu bahsettiğim kişiler ve bunların yanında görünen CHP liler acilen uzaklaştırılmalı. Yoksa eski haline dönecektir parti.


Başlık:

Algı operasyonu mü?

16:10:31

Gönderen:

haymanali

3/6/19

Ne algı operasyonundan bahsediyorsunuz? Memleketin hali ortada zaten. ne yapılmış Haymanaya işçi maaşı mi verilmiş, bir civi mi çakılmış. Eşref Benli için şimdi dholi mi oldun diyen zihniyet: adam parti savaşı değil memlekete hizmet davası güdüyor. Belediyecilikte parti değil hizmet adamı lazımdır. işte bu yüzden Haymana artık kaybediyor ya!!!


Başlık:

Halit

21:11:44

Gönderen:

Dünya bu kdr dönmüyor

2/6/19

3 tane .... de esref benliye atip ozdemiri savunur ah ahh


Başlık:

HEP AYNI KIŞI

20:38:16

Gönderen:

Zihniyete Bak

2/6/19

Ya kardesim adam mertce durustce cikmis belediye basiretsizligini kamuoyuyla paylasmis ama sahsin biri ayni klavyeden yazmisda yazmis ha bire esref benliye laf vurmus belliki yandasci beles Atm ci :)


Başlık:

Evet cok komik

23:41:10

Gönderen:

Havin

1/6/19

Akp olarak beş yılda haymanayi cennet ettiniz çalışa çalışa gözünüzü kör ettiniz ne  ...... ya bırakın sizin yapmadığınız halkta fikir versin belki haymanayi ....  elinden kurtaririz


Başlık:

Eşrefcim

20:14:37

Gönderen:

Mehmet

1/6/19

Küçük adamların küçük oyunları işte ayrıca bu eşrefin kendi fikirleri degil bı ..... içinde el var onun


Başlık:

Komik

19:42:31

Gönderen:

Kenan

1/6/19

Eşref cim şimdide chplimi oldun nasıl insansıznız anlamadım ben sizden bişe yağmur nereye yagarsa tarlayı oraya çekiyosunuz


Başlık:

Çakma chp li

19:40:42

Gönderen:

Adem

1/6/19

Herkes kendi karakterini belirliyor işte boş işler müdürü olarak belediyede biryere görev verin eşrefe sevinsin


Başlık:

Haymana

19:38:41

Gönderen:

Ahmet

1/6/19

Başkanım bu eşref cahilin önde gideni. .... ne akıl verirse onu yapar kendi fikri prk yoktur. Bunlar haymanaya iyi bişe olsuna degil meclisi karıstırmaya gelir


Başlık:

Tembel

09:01:15

Gönderen:

Metin ali

1/6/19

Halk nezdinde tembel olarak gostermek ? Eee utanın o zmn gercekten utanin oylesiniz


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin