Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“SPOR SALONUNA SIĞAMAZ OLDUK”
07/06/2019

Haymana Taekwondo Spor Okulu Antrenörü Burhan Tetik, ilgiden oldukça memnun. Yeni kayıtlarla spor salonuna sığamadıklarını ama ek seanslar yapacaklarını, herkesi katılmaya çağırdığını belirtti.
Haymana çocukları taekwondo’ya her geçen gün daha fazla ilgi göstermeye başladı.
Öyle ki artan talep nedeniyle öğrenci sayısı spor salonuna sığmaz oldu. Ancak bu konudan Antrenör Burhan Tetik hiç şikâyetçi değil. Hatta oldukça memnun olan Tetik, daha fazla katılım olmasını beklediğini, gece gündüz çalışarak çocukları en iyi şekilde hazırlayacağını belirtti. 
Tetik konu ile ilgili olarak şunları söyledi; “Geçtiğimiz günlerde gazetemiz aracılığıyla çocuklarımızın geleceği ile ilgili bilgilendirmeler yaptım. Bunun neticesinde ilgi arttı ve birçok vatandaşımız çocukları için taekwondo kayıtları yapmaya başladı. Öyle ki salona sığmaz hale geldik. Okulların kapanmasına az bir süre kaldı. Buradan kayıt yaptırmaya herkesi bekliyorum.  Gerekirse antrenman seanslarını fazlalaştırır, gece gündüz çalışırız. Yeter ki çocuklarımız gelsin. Devletimiz de düğmeye basmış durumda. Türkiye genelinde okullarda spor kulüpleri kuruluyor ve branş sporları zorunlu hale geliyor. Yeni eğitim öğretim döneminde bizde okullarda eğitim vermeye başlayacağız. Zaten başarılı olmuş öğrencilerimiz var. Yeni katılanlarla birlikte ülkemizin ve ilçemizin başarı bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğiz. Önümüzde 25-30 Haziran’da Yıldızlar Türkiye Şampiyonası ve 12-16 Temmuz’da Ümitler Türkiye Şampiyonası gibi iki zorlu turnuva var. Çocuklarımız çalışıyor, emek veriyor, ter döküyorlar. İnşallah karşılığını da alacaklar. Kayıtlarla ilgili 0 553 063 26 00 no’lu telefondan bilgi alabilirler. Kapımız herkese açıktır. Çocuklarımızı kötü ortam ve alışkanlıklardan kurtarmak, onlara güzel ve sağlıklı bir gelecek hazırlamak ve sosyal aktiviteler için yardımcı olun. Faydasını ilerleyen zamanlarda zaten fazlasıyla göreceksiniz. Bugüne kadar ve bundan sonra desteğini esirgemeyen değerli büyüklerime buradan bir kez daha teşekkür ediyor, çocuklarımız da okulumuza katılmaya bekliyorum” 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 
 

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “SPOR SALONUNA SIĞAMAZ OLDUK” " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin