Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“TERÖR EN ÇOK DİNİ KULLANIYOR”
21/06/2019

Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen konferansla terör örgütlerine karşı duyarlı ve dikkatli olunması istendi.
Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Haymana İlçe Müftülüğü personeline yönelik bir konferans düzenledi.
Haymana müftülüğüne ait Yatılı Hafızlık ve Kur’an Kursu Salonunda düzenlenen konferansa Haymana İlçe Emniyet Müdürü Hayri Onur, Müftü Şinasi Öztürk, Komiser Gökhan Yaşar ile Haymana müftülüğünde, Haymana merkezde ve mahallerde görev yapan imamlar katıldı.
Konferansta dini kullanan Daeş, El-Kaide, Hizbullah ve FETÖ gibi din kisvesi altında terör yapılanmasında bulunan örgütlerin eleman kazanma yöntemleri, uygulamaları ve toplum içine sızmaları anlatıldı.
Bu örgütlerin çok çeşitli yöntemlerle eleman kazandıkları, bunu yaparken de dini ön plana çıkardıkları ve paravan olarak kullanarak insanların maneviyatlarına hitap ettikleri slayt eşliğinde ayrıntıları ile gösterildi.
Konferansın amacının “Terörü hep birlikte durduralım” olarak özetlendi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “TERÖR EN ÇOK DİNİ KULLANIYOR” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

DİNİ KULLANMAYANI GÖSTERİN BİZE -2-

07:35:35

Gönderen:

Yusuf Yılmaz

25/6/19

Bu kadrolaşmada Fetö bir örnekti.Şimdi,her partiye sizi destekliyoruz yalanı ile palazlanan başka bir cemaat vardır.Son yıllarda Cihad adı altında,suçsuz insanların başını keserek,güya cihad ettiğini söyleyen ajan ve provokatör örgütler,İslam ve Müslümanların düşmanı olan batılı kafir devletlerin ve onların Hristiyan ve Siyonist terör örgütlerinin ekmeğine yağ sürmekte,İslama ve gerçek İslami Mücahid örgütlere de çamur atılmasına neden olmaktadırlar.Yüce Allah Lokman Süresi 33.Ayetinde Ey insanlar,Rabbinizden korkun ve çekinin ki o gün,baba çocuğu için cezalandırılamaz ve o çocuk da babası için bir şey ödeyemez;şüphesiz Allah`ın vaadi gerçektir,öyleyse dünya hayatı sizi aldatmasın ve o aldatıcılar sizi Allah ile (Allahın adını kullanarak) kandırmasın.buyurmaktadır.


Başlık:

DİNİ KULLANMAYANI GÖSTERİN BİZE -1-

07:27:09

Gönderen:

Yusuf Yılmaz

25/6/19

Rabbimiz Müslümanlara her türlü zilleti veriyor.Bunun sorumlusu yine Müslümanların kendileridir.Müslümanlar Allah`ın ipi(Ali İmran 103. Ayet)olan Kur`an`a ve Sünnetlere sarılmadıkları için,İslam`ı kendi menfaatleri için kullanan cemaatlerin,tarikatların,siyasilerin ve bazı terör örgütlerinin şemsiyesine sığınmak zorunda kalıp,zillete düşmektedirler.Onlar da tek Hakk din olan İslam dinini kullanmakta ve İslam`dan habersiz bu koyun sürülerini istedikleri gibi kullanıp,her türlü ekonomik ve siyasi rant elde etmede,örgütlerine istedikleri gibi robot terör elemanı devşirmede hiçbir mahzur görmemektedirler.Cemaat ve tarikatlar,siyasilerin zaaflarını iyi kullanarak,bürokraside hak etmedikleri kadrolaşmaya gitmektedirler.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin