Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

MYO 8. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ
21/06/2019

Ankara Üniversitesi Haymana Meslek Yüksekokulu 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı mezunları için bir mezuniyet töreni düzenledi.
Ankara Üniversitesi Haymana Meslek Yüksekokulu 8’inci mezuniyet töreni Haymana Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. 
Yaşlı Bakım Bölümü’nden 18 öğrenci, Fizyoterapi Bölümü’nden 50 öğrenci olmak üzere toplam 68 öğrenci 2018-2019 Öğretim dönemi mezunları oldular. 
Mezuniyet törenine Kaymakam Hüseyin Göktürk, Haymana Belediye Başkan Vekili Suat Emektar, Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, kurum amirleri, Yüksek Okul Müdürü Mustafa Çetin Güleçyüz ve Öğretim görevlileri ile okul öğrencilerinin velileri katıldı.
Törenin açılış konuşmasını yapan Haymana Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Çetin Güleçyüz “ Öncelikle hepiniz hoşgeldiniz. Bugün burada yeni mezunlar vermenin gururunu yaşıyoruz. Bu üniversitenin her mensubu gibi bende bu üniversitenin bir mensubu olmaktan gurur duyuyorum. Bizler öğrencilerimizi Ankara Üniversitesi’ne yakışır, mesleği konusunda bilgi ve beceri ile donanılmış, toplum için örnek bireyler olarak yetiştirmek için büyük gayretle çaba gösteriyoruz. Bu çabayı gösteren Haymana Meslek Yüksek Okulu’nun bütün Öğretim Görevlisi arkadaşlarıma ve bütün çalışanlarına buradan sozsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bildiğiniz üzere Meslek Yüksek Okulumuzun Yaşlı Bakım ve Fizyoterapi olmak üzere iki mevcut programı var. Ayrıca yeni açılan ve daha öğrenci almadığımız Sağlık Turizmi İşletmeciliği programı ile ilgili çalışmalarımız da halen devam ediyor. Sanırım önümüzdeki dönemde bu program işlevliğini kazanacak. Öğrencilerimizin bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyor, her zaman yanlarında olduğumuzu ve kapılarımızın her zaman açık olduğunu belirtmek istiyorum. Hepinizin yolu açık olsun umarım hayat size istediğiniz her şeyi verir. Sizleri ve ailelerinizi canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.
Daha sonra söz alan Kaymakam Hüseyin Göktürk ise konuşmasında “Bugün buraya gençlerimizin mezuniyet sevincini, mutluluğunu paylaşmak ve bu mutluluğa bizde ortak olmak üzere bir araya geldik. Öğrencilerimiz artık ilk okul döneminden bu yana sürdürdükleri kurumsal eğitim sürecinin neredeyse sonuna geldiler. Bundan sonra hayatın merkezine, gerçeklerine atılacaklar. Mezun olan gençlerimizi tebrik ediyorum ve mezuniyetlerinin ailelerine ve kendilerine hayırlı olmasını diliyorum. ” dedi.
Konuşmaların ardından dereceye giren ve okul birincisi olan Melike Yılmaz’a ödülü verildi. Melike Yılmaz, mezun öğrenciler adına bir konuşma yaptıktan sonra okul yaş kütüğüne plaket çaktı. 
Diploma töreninin ardından, öğrencilerin keplerini havaya atmaları ile mezuniyet töreni sona erdi. 
Haber: Enes YILDIRIM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " MYO 8. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin