Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“DOĞALGAZ HER YERE GELECEK”
02/08/2019

Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Başkentgaz yetkilileri ile vatandaşlar yönelik bilgilendirme toplantısı yaptı. Turgut “dedikodulara inanmayın doğalgaz her yere gelecek” dedi.
Kültür Merkezinde yapılan vatandaşlara yönelik doğalgaz bilgilendirme toplantısına Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve Başkent Doğalgaz Firması yetkilileri katıldı.
Vatandaşları doğalgazın dağıtım ve abonelik konusunda bilgilendirmeye yönelik toplantıda ilk konuşmayı Başkan Turgut yaparak şunları söyledi; “Şartlarımız uymamasına rağmen doğalgazı getirdik. Hayırlı uğurlu olsun. Doğalgaz her mahallemize gelecek. Gelmeyecek laflarına inanmayın. Bu lafları yayanlar aciz insanlar. Ben Mederese Mahallesinden az oy almışım o nedenle gelmiyormuş. Böyle birşey yok. Millet de bu laflara itibar etmiyor. Siz de etmeyin. Geldiğiniz için teşekkür ediyorum”
Turgut’tan sonra Başkentgaz firma yetkilleri bilgilendirme konuşması yaparak özetle şu konulara değindiler. “Haymana’ya yüksek maliyete rağmen başkanımızın yoğun gayretleri ile doğalgaz geliyor. Kültür Merkezine pazartesi ve cuma günleri olmak üzere abone merkezi kuracağız. Abone olun ve sizin taleplerinizi görelim. Ona göre çalışmalara hemen başlayacağız. Her yere doğalgaz gelecek. Biz özel şirketiz ve ne kadar satarsak o kadar kazanırız. Tüm Haymana en kısa sürede doğalgazı kullanmaya başlayacak. En kısa sürede başvurunuzu yapın.”
Evrak ve abonelik ile ilgili olarak ta kimlik fotokopisi, tapu fotokopisi ve emlak beyannamesi ilk etapta yeterli olacak. Abonelik bedeli ise 0-200 m2 arasında 706 TL 200m2 üzerindeki evler içinse önümüzdeki hafta belli olacak. Tesisat işini yapmaya yetkili firmaların listesi de yine abone merkezine asılacak. Isı yalıtımla ilgili doğalgaz aboneliğinde sorun yok. Elektrik veya su aboneliği olan herkes alabilecek. 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ 
 
 

Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “DOĞALGAZ HER YERE GELECEK” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Siz Gidi Haymanalılar

10:17:54

Gönderen:

mustafa

9/8/19

Bizim köyde daha kanalizasyon yok,ama haymanaya verilen milli gelirin ½ 20`si bizim köyün yani sindiren mahallesinin hakkı,bu durumda öncelik bizim değilmi ,siz ise hizmet beğenmiyorsunuz o zaman bizim köye gelin de gorün gerçek doğal gazı. hiç ayırım yok.


Başlık:

Malum yaz ayları

06:01:33

Gönderen:

Sıcaktan

2/8/19

Sayın başkan siz demediniz mi bazı mahallelere önümüzdeki yıllarda dogal gaz vereceğiz(Kayabaşı ve medrese) , şimdi ne oldu da her mahalleye verilecek diyorsun yoksa haklarını savunan insanların birlik olması mı seni bu toplantıyı yapmaya mecbur etti ? Halkın gücünü görmene vesile olan herkesten Allah razı olsun . Selametle


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin