Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

BÜYÜKŞEHİR HEMŞERİLERİMİZE EMANET
02/08/2019

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde Daire Başkanlığı görevine 2 hemşerimiz getirildi. Hemşerilerimiz Haymana için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdiler.
31 Mart yerel seçimlerinin ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mansur Yavaş kadrosunda da bazı yeni atamalar yaptı.
Yavaş’ın atadığı daire başkanlıkları arasında iki Haymanalı hemşerimiz de bulunuyor.
Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına Cingirli Mahallesinden Necip Özkan atanırken, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığına da Bumsuz Mahallesinden İsmet Doğan atandı.
SOSYAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANI NECİP ÖZKAN
Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Necip Özkan 1957 yılında Cingirli köyünde doğdu. İlkokulu Haymana ve Şereflikoçhisar'da, Ortaokul ve Lise'yi Ankara Balgat'ta okudu. Gazi Üniversitesi’nde lisans ve Hacettepe Üniversitesi Yüksek Lisans yaptı. 1975 yılında başladığı memuriyet hayatını, öğretmenlik, okul müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığında Şube Müdürlüğü, Proje Direktörlüğü ve Daire Başkanlıkları ile sürdürdü. Evli ve 2 çocuk babası olup, çok sayıda yurt dışı ve yurt içi sertifika ve belge sahibi.  2 Temmuz 2019 tarihinden itibaren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yönetim ekibinde yer alarak Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı görevini üstlendi.
Hemşerimiz Necip Özkan gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Ben gerçek bir Ankara sevdalısıyım. Yetki ve sorumluluklarım çerçevesinde Ankara'ya hizmet verme fırsatı yakalamanın mutluluğunu yaşamaktayım.  Bu çerçevede Haymana'ya ve Haymanalı hemşerilerime imkânlar çerçevesinde gerekli hizmet ve desteği vereceğim. Özellikle uhdemde bulunan Sosyal Hizmetler kapsamında ihtiyacı olan hemşerilerime sosyal yardımlar ulaştırılması için özen göstereceğim. Bunun yanı sıra, başkanlığım bünyesinde hazırlanan ve kısa sürede uygulamaya konulacak olan sosyal projelerle Haymana'nın ekonomik, ticari, turizm, eğitim, sağlık ve sosyal alanlarda kalkınmasına önemli desteklerde bulunacağım”
EMLAK VE İSTİMLÂK DAİRE BAŞKANI İSMET DOĞAN
Bir diğer hemşerimiz ise Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlâk Dairesi Başkanı İsmet Doğan. 
Doğan 1967 Bumsuz Mahallesi doğumlu. İlkokulu Bumsuz, ortaöğretimini Gölbaşı’nda, lise öğrenimini Çankaya’da tamamladı. Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesinde Harita Mühendisi olarak tamamladı ve memuriyete başladı. 29 yıllık memuriyet hayatının tamamını Ankara Büyükşehir Belediyesinde 10 yılını müdürlük olmak üzere her kademede görev aldı. Harita Mühendisliğinin yanı sıra Lisanslı Gayrimenkul Değerlendirme Uzmanlığı da yapan Doğan evli ve 2 çocuk babası. Doğan, 19 Nisan tarihinden itibaren Mansur Yavaş’ın ekibine katıldı.
Doğan da şu cümlelerle Haymanalı hemşerilerine seslendi; “Doğup büyüdüğüm ve iş hayatımı geçirdiğim şehrimizin gelişimini yakından tespit etme fırsatı buldum. Bu tecrübelerimi hemşerilerim için kullanacak olmamın mutluluğunu yapıyorum. Atatürk’ün emaneti başkentimizi tercih edilen kent, halkın sosyal hayatlarını özgürce yaşayabilecekleri, çocukların fiziki ve ruhsal gelişimi için eksiksiz alanların oluşumuna katkı öncelikli hedeflerim arasında. Haymana’da ise bugüne kadar verim alamadığımız turizm potansiyelimizi harekete geçirerek günü kurtaran değil, kalıcı ve kaliteli projelerle yerli ve yabancı turistlerin rağbet ettiği Ankara ile daha bütünleşmiş bir Haymana için elimden gelen gayreti göstereceğim”
Her iki hemşerimize de görevleri hayırlı olsun ve başarılar diliyoruz. 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " BÜYÜKŞEHİR HEMŞERİLERİMİZE EMANET " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

TEBRİK

13:16:18

Gönderen:

NURULLAH ALPHAN İNAN

7/8/19

İki değerli hemşehrimizi de candan tebrik eder,Yüce Allah`tan,zor görevlerinde,engin muvafakiyetler niyaz ederiz.


Başlık:

TEBRİK TEŞEKKÜR.

16:51:31

Gönderen:

Murat AKDOОAN

5/8/19

Bundan daha güzel atama olur mu Mansur Yavaşı başkanımıza Haymana ya göstermiş olduğu bu teveccühden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Değerli daire başkanlarımızı tebrik ediyoruz ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.


Başlık:

tebrikler ve başarılar

02:29:12

Gönderen:

Mahmut BAŞARAN

2/8/19

Haymanalı Hemşehrilerimizin milyonluk şehrimizde böyle görevlere gelmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. umuram haymanamız ve haymanalımız için güzel işlere himetlere sebep olurlar. bizlerde gurur duyarız. sevgi ve saygıyla Mahmut Başaran Mali Müşavir Bağımsız Denetçi


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin