Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

SEZER; “GEREKİRSE O MASALARI KIRARIM”
02/08/2019

Haymana Muhtarlar Derneği, Haymana muhtarları ve Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı şefliklerle birlikte istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda son sözü Başkan Sezer söyledi.
Toplantıyı Haymana Muhtarlar Derneği Başkanı Abdulkadir Beşkaya organize etti.
Fikret Restaurant’ta gerçekleştirilen yemekli toplantıya, CHP İlçe Başkanı Naci Sezer, İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Demir, CHP Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Öztürk ve Vahit Hakbilen, Fen İşleri Haymana Şefi Turgut Keleş, ASKİ Haymana Müdürü Suat Durukan ile Haymana Mahalle muhtarları katıldı.
BEŞKAYA; “ARTIK OTURMA ZAMANI DEĞİL”
İstişare toplantısında ilk konuşmayı Muhtarlar Derneği Başkanı ve Medrese Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Beşkaya yaparak şunları söyledi; “Buradaki toplantımızın amacı siyaset yapmak değil hizmet almaktır. Elbette kurumları ve kişileri yıpratmadan bu işi yapmak önceliğimiz. Burada CHP İlçe Başkanı Naci Sezer’e çok iş düşmektedir. Artık oturma zamanı değildir. Büyükşehirde taşların yerine oturmasını bekledik ve bundan sonra isteklerimizin yerine gelmesini bekliyoruz. Geldiğiniz için teşekkür ederim” dedi.
KARA; “ÇALIŞMAYANA OY YOK”
Dereköy Muhtarı Özcan Kara söz isteyerek “Bundan sonra bize kim hizmet verirse particiliğimizi ona yapacağız. Biz muhtarlar olarak kocaman bir aileyiz. Çalışmayana da kesinlikle oy vermeyecek, verdirmeyeceğiz. Ancak bu toplantılara vekillerle gelin” dedi. 
BAHÇECİK MUHTARI; “YUNANİSTAN’A MI BAĞLIYIZ?”
Bahçecik Muhtarı Cevdet Çelik’te “Yamak grup yolunun hali içler acısı. Sayın yetkilileri sizler lüks arabalarınızla o yola hiç geldiniz mi? Gelin bir görün. Biz Yunanistan’a bağlı değiliz. Ama sanki başka yere bağlıymışız gibi hizmet yapılmıyor” dedi.
KELEŞ; “YAMAK YOLU KURBAN BAYRAMINA KADAR YAPILACAK”
Muhtarların konuşmalarını dinleyen Fen İşleri Şefi Turgut Keleş daha sonra şunları ifade etti; “Arkadaşlar benimle ilgili bir şey varsa arkamdan değil yüzüme söyleyin. Bizim yol, altyapı ve araç sorunumuz var. Ama buna rağmen elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Yamak Yolunu Kurban Bayramından önce yapmaya çalışacağız. Sıcak asfaltımız ilana çıktı. Bu sene yollarımıza sıcak asfalt dökmeye inşallah başlarız. Büyükşehir Belediyemiz geçiş döneminde o nedenle biraz daha hoşgörü istiyoruz.” Dedi.
ASKİ Haymana Müdürü Suat Durukan; “Çalışmalarımızı yaptığımız firmaların parası belli bir müddet gecikti. O nedenle hizmetlerimizde aksamalar oldu.” Dedi.
SEZER: “ARKAMDA DURUN BEN O MASALARI KIRARIM”
CHP Haymana İlçe Başkanı Naci Sezer’de geçtiğimiz hafta vatandaşlar tarafından dile getirilen yapılan eleştiri haberine istinaden sert ve coşkulu bir konuşma yaptı. Sezer konuşmasında; “Biz Haymana belediyesinin yaptığı iyi şeylerin yanında, yanlışlarının karşısındayız. Şu anda Büyükşehirde 2 Haymanalı daire başkanımız oldu. Şuan için Sayın Başkan Mansur Yavaş’ın önünde engeller var. Ama bu engeller kalkıyor. Ben de oturmuyor, çalışıyorum. 13 sene Büyükşehirde teknisyenlik yaptım. Alt yapıyı en iyi ben bilirim. Benim arkamda durun o zaman ben gider o masaları kırarım. Ben her konuda yardımcı olmaya hazırım” dedi.
İYİ Parti Haymana İlçe Başkanı Mustafa Demir’de “Biz Millet İttifakı olarak ayrım yapmadan her köye hizmet için geldik ve yapacağız da” dedi.
Birkaç mahalle muhtarının söz almasının ve yemeğin ardından toplantı sona erdi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " SEZER; “GEREKİRSE O MASALARI KIRARIM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Dereköylü

04:47:41

Gönderen:

Haciko

4/8/19

Başta bizim köyün muhtarı olmak üzere oradakilerin çoğu dostlar alışverişte görsün modundalar. Köyüm başta olmak üzere yol yok alt yapı yok yokta yok. Beyefendilerde yemekli toplantı yapıyor. Gel keyfim gel


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin