Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“SANAYİYİ KALDIRMAK İSTİYORUZ”
16/08/2019

Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Sanayiyi bulunduğu yerden kaldırıp, TMO yeni siloların yanına taşımak istediğini, bununla ilgili çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Haymana ilçe girişinin Küçük Sanayi Sitesi’nden ötürü çirkin bir görüntüye sahip olduğu, Haymana’ya yakışmadığı vatandaşlarımız tarafından uzun zamandır dile getiriliyordu.
Konu ile ilgili hafta içinde gazetemize bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Özdemir Turgut İlçe Girişini Kentsel Dönüşüm Projesi ile güzelleştireceklerini, hem sanayi esnafını zarara uğratmayacaklarını, hem de daha büyük ve güzel bir sanayi sitesi kuracaklarını ifade etti.
Turgut açıklamasında: “Haymana’nın girişinde bulunan ancak çirkin bir görüntü oluşturan Haymana Küçük Sanayi Sitesi’ni bulunduğu yerden kaldırıp, TMO Silolarının kurulduğu alana yakın bir yere taşımak istiyoruz. Bununla ilgili incelemelerimiz ve araştırmalarımız devam ediyor. Konu ile ilgili olarak Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Volkan Kuş ile birlikte koordineli bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Önceliğimiz sanayi esnafını zarara uğratmadan memnun kalacakları bir şekilde bu projeyi hayata geçirmektir. Allah izin verirse Kentsel Dönüşüm Projesi altında güzel bir çalışma yapacağız. Konu ile ilgili ileriki zamanlarda hem esnafımızı hem de vatandaşlarımızı bilgilendireceğiz. Eğer projemizi hayata geçirir ve Sanayi Sitesini bulunduğu yerden kaldırırsak, buraya ilçemize yakışır bir şekilde ticari ve konut alanı olacak şekilde imarını yenileyeceğiz. Bu proje bazı sivil toplum örgütlerimizin ve vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda önümüze geldi. Biz de bu talebi ilçemizi güzelleştirmek adına en iyi şekilde yapmanın gayretini göstereceğiz.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM  
 
 
 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “SANAYİYİ KALDIRMAK İSTİYORUZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Boş işler peşinde

16:57:58

Gönderen:

Seda

18/10/19

Turgut bey siz önce haymananın sorunlarıyla , sıkıntılarıyla ilgilenin.kalkındırmak daha mı kolayınıza geliyor orası kaç kişinin ekmeği kolay mı ! Oturduğun koltuktan emir vermek tam sizlik kaç yaşındasınız hala boş işler peşindesiniz size yazıkl !


Başlık:

Sayın başkanım, Haymanın güzel bir girişe sahip olmasını istiyorsan...

01:47:17

Gönderen:

Ahmet

23/8/19

Sayın başkanım, Haymananın güzel bir girişe sahip olmasını istiyorsanız Haymananın girişini değiştirin. Haymananın girişini TOKİ`nin yanından giden eski Ankara yolundan verin. Hem Ankara-Haymana arası yol en az 5 km kısalır hem Toki mahrumiyetten kurtulur hem de Haymana`da yapılan yeni binalar Toki`nin yanındaki boş arazilere doğru genişler. Ankara-Haymana otobüsü olmuş 14 lira. Neden insanlar daha kısa yoldan daha ucuza gitmiyor? Değerli başkanım için bu mesele çok zor olmasa gerek. Selamlar...


Başlık:

Ah ahhh

10:34:55

Gönderen:

Mesut

22/8/19

Yık işte sen seversin yıkmayı istediğin gibi yap kimse karışamaz sana nasıl olsa bugun seçime gitsek yine fark atarsin şak-şakçı cok


Başlık:

Kalmadımı

06:06:12

Gönderen:

Haymanalı

19/8/19

sayın başkan geç bile kalındı yeni sanayi sitesinede masrafa gerek zaten sanayi esnafı perişan sayenizde! Siz sanayinin arsasınıda bi tanıdığa verin yabancıya gitmesin sanayi esnafıda gazete poşet satsın sakın iş imkanı yaratmayın bu millete her şey müstahak! Bir dahaki seçim bene size verecem oyumu..


Başlık:

HAYMANALI

16:20:55

Gönderen:

HAYMANALI

19/8/19

SADECE RANT BU VOLKAN KUŞ SENDE ÖN AYAK OLUYORSAN YAZIK SANA


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin