Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“EL BİRLİĞİ İLE BAŞARACAĞIZ”
23/08/2019

Geçtiğimiz haftalarda sabun üretimi ile ilgili bir haber yapmıştık. Ticaret Borsası Sabun Üretim Kooperatifinin son durumu ile ilgili bilgileri verdi.
Hayme Analar Sabun Üretim Kooperatifi hammadde tedariki ile ilgili üretimine kısa süreli bir ara vermişti. Hammaddenin temin edilmesi ile kolları sıvayan kooperatif, üretimine tekrar başladı ve 400 kilogram ilk parti üretimini gerçekleştirdi.
Kaplıca suyumuzdan elde edilen ve başka hiç bir yerde bulunmayan sabunların pazarlanması içinde çok ciddi çalışma başlatıldı.
Bunun ilk ve en önemli aşamalarından birisi de coğrafi işaret almak için başvuru yapıldı. Bu işaretin alınması ile Haymana’nın sabunu artık bir marka olacak ve Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinde sürekli  bu isimle anılacak.
ÇINAR; “KISA SÜREDE KOŞMAYA BAŞLAYACAĞIZ”
Haymana Ticaret Borsası Başkanı Fazlı Çınar konu ile ilgili olarak şunları söyledi; “Sabun üretimimiz kısa süreli aranın ardından tüm hızıyla çalışmalarına yeniden başlamıştır. Üretimin ikinci ayağı olan pazarlama içinde tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bunun için Antalya Expo Fuarına katılarak sabunumuzu tanıtacağız.  Projemizin geri kalan üretimleri içinde Ankara Kırsal Kalkınma ile temaslarımız devam ediyor. Kooperatif Başkanımız Özlem Özşahin’de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın düzenlediği “Kadın Kooperatifleri Çalıştayına” katıldı ve kooperatifimize gerekli destek için söz aldı. Ayrıca Ankara’nın belli noktalarında satışı da yapılacak. Bunun yanında Ankara oda ve borsaları ile görüşerek pazarlama konusunda destek taleplerimiz olacak. Kooperatifimizde vücut ve cilt ürünlerinin her alanına girerek geniş kapsamlı üretim yapacağız. Sabunla birlikte şampuan ve el sabunu da üreteceğiz. Ve geniş bir pazarlama sahamız olacak. Ayrıca Belediye Başkanımız Özdemir Turgut’ta gereken desteği vereceğini belirtti ve şu an  Merkez Kaplıcada sabunumuzun satışı yapılmakta. Bundan başka Cimcime Otel Müdürü Tevfik Bey ve Ürofiz Müdürü Necmi Bey’e de ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Bizlerin el birliği ile bu işin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Ambalaj ve logo tasarımlarımız da devam ediyor. Kısacası hepimizin olan bu ürünü ülkemizin sayılı markalarından birisi yapmak için çalışacağız. Şu an emekleme safhasını atlattık ve koşmaya başlayacağımız günler çok yakındır” 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 
 
 
Haymana Ticaret Borsası Başkanı Fazlı Çınar

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “EL BİRLİĞİ İLE BAŞARACAĞIZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Haymana Ticaret Borsası Başkanı Fazlı Çınar

01:34:50

Gönderen:

CENK BAŞARAN

26/8/19

BAŞKAN BEY NEDEN HEP SOMUTRGAN GÜL BİRAZ YA


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin