Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“MİLLET BAHÇESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
30/08/2019

Yerel Seçimlerden önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Hasanağa Mevkiine yapılması adına söz verdiği Millet Bahçesi için Başkan Turgut çalışmalarını sürdüyor.
Hasanağa Deresi diye bilinen mevkide yaklaşık 300 dönümlük bir alan üzerine kurulması düşünülen Millet Bahçesi için ilk adımlar atılmaya başlandı.
Hafta içinde Belediye Başkanı Özdemir Turgut’tan edindiğimiz bilgilere göre Hasanağa Deresi’nde imar çalışmaları devam ediyor. Turizm alanı içinde olduğu için Turizm Bakanlığı ile birlikte sürdürülen çalışmanın planı önümüzdeki aylarda tasdik ettirilip, ardından yapım çalışmalarına başlanacak.
Edindiğimiz bilgiye göre Millet Bahçesi projesi hayata geçerse içerisinde; gençlik merkezi, ekolojik park, su bahçesi, saat kulesi, botanik bahçe, ticari alanlar (cafe-restaurant), yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları, fitness alanları, çocuk cumhuriyeti ve müze alanı, şehitlik anıtı, sosyal ve kültürel alanlar, eğlence merkezi, kütüphane, otopark, doğal dere ve köprüler gibi bir çok çalışma iç içe olacak. 
Başkan Turgut konuşmasında: “Millet Bahçesi’nin teknik alt yapısını çözdük. Kamulaştırma bedeli olarak devletten para çıkmayacak şekilde çalıştık. Buralarda arazisi ya da arsası olan vatandaşlara imarlı yerler verilecek ve kimse mağdur edilmeyecek. İnşallah taslak programımızı ve fizibilite çalışmalarımızı bitirdikten sonra burasını TOKİ’ye yaptırmayı düşünüyoruz. Allah izin verirde burasını bitirirsek belki de, Ankara’nın görsel anlamda en güzel yerini hizmete açmış olacağız. İlçemiz, bu proje ile hem katma değerini arttıracak, hem de ülkemizin termal turizm alanında cazibe merkezine dönüşecek. Biz her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birilerine göre hayal gibi görünen yatırımlar bizim için Allah’ın izni ile kolay olacak. Tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “MİLLET BAHÇESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Elbetteki Son Kale Haymana

04:16:54

Gönderen:

Son Kale neresi?

6/9/19

Özür dilerim Polatlı kendi kendine gelin güve oluyor ve son Kale Polatlı diyor, diye yazacağıma, yanlışlıkla Haymana adını söylemişim.Gerçek Son Kale Haymanadır. Diğer ötenler boşboğazlıklarından son kale polatlı diyorlar. Polatlıyı küçük harflerle yazdım çünkü bir zamanlar Haymanaya bağlı iken şimdi çekirge kabuğundan çıkmış, kabuğunu beğenmiyor hesabı bu meret Haymanayı beğenmiyor. Başkan bu konuda arkandayız.


Başlık:

5 yılda bu sözle

18:18:03

Gönderen:

Cabbar

3/9/19

Başkan bey 5 yılda bunları konuşarak geçer sonuç sıfır.yabacılar içinde bir bahçe çalışmanız vardı 5 yıl önce boş çıktı.biraz haymanayı düşün yeni kaymakam çalışkan üretken kişiymiş bari ona mani olmada çalışsın


Başlık:

sanal alemde ne haldeyiz

17:10:16

Gönderen:

ahmet demir

3/9/19

haymanaya ilk defa gelecek olan insan görsel olarak haymanayı youtube gibi bir video kanalında aramak istediğinde ankara-haymana yazdıgında ilk gelen video bakıyor ve gelmekten binevi korkuyor bi bakın sizlerde isterseniz


Başlık:

başkan

01:59:22

Gönderen:

ali

30/8/19
başkanım sen önce bi haymananın içini yap yollar çukurdan geçilmiyor tozdan topraktan ölüyoruz arabalırımız hurdaya çıktı boguluyoruz resmen

Başlık:

Millet bahçesini boşver,Son Kaleye sahip çıkın

01:16:25

Gönderen:

Son Kale neresi?

30/8/19
Siz durmadan kendinizi avutun son Kale Haymana deyin.Devletin TRT`si,(TRT1) 30 Ağustos`taki programında bir tane ne hocası belirsiz alçak ile yapımcı zaferi anlatırken, iki de bir son kale Polatlı diyorlardı. Siz Haymana millet bahçesini bırakın da önce şu Hayman`ya ön yargı ile yaklaşan soysuzlara itiraz edin sesinizi TRT`ye duyurun, itiraz edin ve Son Kale Haymana diye tescillettirin. Lafla peynir gemisi yürütmeyin.Haymana kendi kendine gelin güve olup Son Kale Haymana diyor.Ama elin oğlu Haymana`yı adam yerine koymuyor ve Son Kale Polatlı diyor.Bu görev yerel siyasi yöneticilerin görevidir. Yeni Kaymakamımız da bu işe el atsın.Her gelen Kaymakam rehavete kapılmasın lütfen.

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin