Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

MAÇLARA 2 HAFTA KALDI
06/09/2019

Büyük bir heyecanla beklenen ve aralarında takımımız Haymanaspor’un olduğu Spor Toto BAL Ligi, 21-22 Eylül 2019 tarihinde oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.
Geçtiğimiz yıl büyük bir coşku ve heyecanla takımımız Haymana Belediyespor şampiyon olmuş ve Bölgesel Amatör Lig’e çıkmaya ilk defa hak kazanmıştı.
Tarihinde ilk defa BAL liginde oynayacak olan takımımız Haymana Belediyespor antrenman ve taktiksel çalışmalarına aralık vermeden devam ediyor.
2 Hafta sonra Spor Toto BAL Ligi, 21-22 Eylül 2019 tarihinde oynanacak olan karşılaşmalar için Haymana Belediyespor çok sayıda transferini de gerçekleştirmiş oldu.
Maddi imkânsızlıklara rağmen her türlü fedakârlığı yaptıklarını dile getiren Haymana Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Turgut, her şeye rağmen iddialarının büyük olduğunu ve şampiyonluk için mücadele edeceklerini söyledi.
Turgut konuşmasında: “Geçtiğimiz yıl tarihinde ilk defa Haymana Belediyespor’u şampiyon yapıp BAL Ligi’ne çıkarmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadık. Futbolda her şeyden önce fedakârlık yapılması gerekiyor. Şuan itibari ile birçok transfer yaparak eksiklerimizi kapattığımızı düşünüyoruz. Takımımız, yönetimimiz ve taraftarımızla birlikte güçlü bir Haymanaspor’u sahada göreceğiz. Elbirliği yaptığımız ve bir birimizi sevdiğimiz sürece aşamayacağımız hiç bir engel yok. Haymanaspor sadece kendini değil aynı zamanda Keçiören Belediye Bağlum Spor,  Çubuk Spor Futbol A.Ş. ve Ankara TKİ Spor ile birlikte Ankara’mızı temsil edecek. Gittiği tüm şehirlerde ilçemizin reklamını en iyi şekilde yapacağız ve gelen misafir takımlarımıza da ilçemizin hem futboldaki ahlakını, hem de kültürel ve tarihi zenginliklerimizi tanıtacağız. Tabi ki her şey den önce hedefimiz bu yılda şampiyonluk olacak. Ama önümüzde zor ve engebeli bir dönemin olduğunu iyi biliyoruz. Tüm Haymanaspor taraftarlarına ve hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Bizde takımımıza şimdiden başarılar diliyoruz.
Haber: Enes YILDIRIM

Bu yazıya toplam 8 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " MAÇLARA 2 HAFTA KALDI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Yazıklar olsun bu düşünceye

08:16:20

Gönderen:

Bir dost

12/9/19

Serap , adem , kenan bu yorumları tek kişi yazdı biliyorum ve sizlere şunu diyorum hodri meydan facebook tan takip edeceğine git sahada destekle facede destek vereceğine deplasmana gidip destekle bizler bi şişe su içmeden beypazarına gittik ve birde siyaseti karistirmışsn kusura bakmada biz maşa olacak yaşı geçtik kendi aklımızla yaparız yapacağımızı öle boş konuşmayın biz yeri geldi bedel ödedik


Başlık:

Seyirci

20:48:24

Gönderen:

Serap

10/9/19

Haymanaspor taraftarsız kalmaz herkes istiyor taraftarlık yapmak ama geçen senekiler gelirse seyirci gelmez


Başlık:

Kenan

20:33:12

Gönderen:

Kenan

10/9/19

Taraftar kardesler aman lütfen maça gitmeyin. 40 kişilik eski taraftar grubu ve birsürü aile haymanalı birsürü seyirci sizin küfürleriniz ve saygısızlıgınız yüzünden maça gelmemeye başladı haymanaspor a birinin talimatıyla zarar vermeye çalıstınız baktınız onuda yapamayınca taktik degiltirip savunur gibi yaptınız zaten bu sene sizi almazlar sahaya


Başlık:

Haymanaspor

20:27:08

Gönderen:

Adem

10/9/19

Taraftar kardeşler size bişe söylemek istiyorum ikidebir heryerde yazıp başarıyı üzerinize almaya çalışıyorsunuz ama seyirci 1000 kişi siz 12 kişi kimin size akıl verdigini bu sözleri siyaset den dolayı yazdıgınızı biliyoruz gerek yok benim fikrim böle şeylere. Ayrıca başarılı giden kafaya oynayan bir takıma herkes sahip çıkar önemli olan işi zorken sahiplenmek ortaya oynuyoruz deyince küçük siyaset yaparak bakın biz 10 kişi olmayınca ne olacak diye algı yapmak sizleri küçültür.


Başlık:

Haymanaspor

07:56:04

Gönderen:

Ali can

7/9/19

Taraftarsız kalmış bi haymanaspor bakalim ne kadar başarılı olacak izleyelim ve görelim


Başlık:

Haymanaspor

07:53:55

Gönderen:

Anti virüs

7/9/19

BU TAKIM ICINDEKI VİRÜSLERDEN ARINMADIGI SÜRECE HIC BISEY OLAMAZ ! ÖNCE O VIRUSLER GITSIN SONRA BASARI GELİR


Başlık:

Hayirlisi

04:57:46

Gönderen:

Haymanali

7/9/19

Öncelikle şunu sorcam gecen sezon 12 de yapan bir takim ve onu 12 maçta destekliyen bir taraftar grubu vardi haymana sporu takip ediyorum ama o tarftarlarin hiç biri yok benim anladigim kadariyla bu camiada basariyi sevmeyen yöneticiler varr


Başlık:

Haymanaspor

03:10:21

Gönderen:

Hasan hüseyin çınar

6/9/19

Tam destek ama bal ligi zor büyük ihtimalle düşeriz


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin