Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

YALÇINKAYA CHP ADAY ADAYI
13/09/2019

CHP Haymana İlçe Başkanlığı Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesi ilk aday adaylık açıklamasını uzun süredir parti içinde çalışan Hakan Yalçınkaya yaptı.
Yaklaşık 2 ay sonra yapılacak olan Seçimli CHP Haymana İlçe Başkanlığı Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesinde aday adaylığını açıklayan Hakan Yalçınkaya partisi ve 
Haymana için elinden gelenin fazlasını yapacağını söyledi.
Mevcut CHP İlçe Başkanı Naci Sezer’in bu kongrede de aday olacağı söylenirken, Sezer’in karşısında ilk aday adayı olarak Hakan Yalçınkaya ismini açıkladı.
Uzun yıllardır CHP Haymana İlçe Teşkilatının bir çok kademesinde siyasi hayatını sürdüren Hakan Yalçınkaya, hafta içinde gazetemizi ziyaret ederek bir takım açıklamalarda bulundu.
Yalçınkaya, Naci Sezer’in partiyle alakası olmayanları partiye mobil üye yaptığını, kendileri tarafından yapılan üye kayıtlarını ise Sezer’in retettiğini, üye kayıtlarının düzelmemesi durumunda yönetim kurulundan toplu olarak istifa edeceklerini, seçimin bu şekilde demokrasiden uzak yapılacağını dile getirdi.
Yalçınkaya konuşmasında: “Ben yaklaşık 30 yıldır Partimin farklı kademelerinde çalıştım ve şuan da CHP İlçe Teşkilatında sayman olarak görevimi sürdürüyorum. Gerek partili üyelerimizin, gerekse Haymana halkının istekleri üzerine önümüzdeki kongrede aday adayı olduğumu buradan duyurmak isterim. Ancak bizim adaylığımız öncesinde bir takım sıkıntılar yaşıyoruz. Mevcut Başkan Naci Sezer kendi yandaşlarını partide üye yapmaya başladı. Mobil sistem üzerinden yapılan bu üye çalışmasının ardından bir çok delegeyi de kendine yakın isimlerden oluşturacak ve muhtemelen haksız bir rekabet ortamı oluşacak. Konu ile ilgili biz çalışmalar yapıyoruz. Tabiki haksız rekabete zemin hazırlayanlarla ilgili hukuk mücalemizi de sürdüreceğiz. Ben bu süreçte Haymana halkının özel olarak desteğini bekliyor, tüm partili hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " YALÇINKAYA CHP ADAY ADAYI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Edepli arkadaşa

22:10:06

Gönderen:

Burhan Özkural

16/9/19

edep dersi vermeye kalkan soyadını bile yazamayan biri çapsızın kelime anlamı türk dül kurumunda "yetersiz ve dar görüşlü" amlamına gelir ki bunda hakaret yok küfür yok madem ilerigörüşlü kişiler ise niye her dönem kongre oluyor başkan değişiyor ve Haymana uçuyor siz sığ kafalı olabilirsiniz ama gerçekler acıdır edep gerçekleri söyleme adabıdır boş laf değildir


Başlık:

Insallah olmaz

03:26:28

Gönderen:

Deniz Ertekin

14/9/19

Bu adam hiçbir şekilde kimselere yardımcı olmadı eğer ilçe başkanı olursa da aynı şekilde kimselere faydası dokunmayacaktır o yüzden inşallah kazanamaz


Başlık:

Hakan Fikri hakkında

02:04:30

Gönderen:

Deniz Erken

14/9/19

Hakan Fikri yaramaz adam kimseye bir faydası olmadı bundan sonrada olmayacaktır inşallah seçilemez


Başlık:

Edepli ol.

01:29:01

Gönderen:

Zekai

14/9/19

Arkadaş eleştir ama çapsız falan olmaz olmuyor. Senin çapsız dediğin yönetimlerin içinde Hakan abi hep oldu. Tutarlı konuş biraz. Edepsizlik etme!!!


Başlık:

Eh Nihayet

05:42:16

Gönderen:

Burhan Özkural

13/9/19

Sonunda Chp İlçe Başkanlığına adam gibi adam biri aday oldu emmioğlu sonunda elini taşın altına soktun şimdiye kadar çapsız insanların elinde oyuncak oldu ve Haymanada yok olma durumuna kadar geriledi Chp Büyükşehir belediye başkan seçimlerinin üzerinden 5-6 ay geçmesine rağmen bu ilçe teşjkilatları bence verimsiz çalışmalarına devam etmekte ve iki kelimeyi bir araya geriremetn halktan uzak bu anlayış ile Chp nin bir sıçrama yapması bu insanlarla mümkün değildi sonuna kadar arkandayız emmioğlu kararından dolayı tebrik eder Haymananın geleceği için başarılar dilerim yeni BAŞKAN...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin