Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

POLATLI YOLU YENİLENİYOR
20/09/2019

Artık neredeyse kullanılmaz hale gelen ve sürekli kazanların yaşandığı Haymana-Polatlı Yolu nihayet Karayolları tarafından yapılmaya başlandı.
Haymana-Polatlı yolu ile ilgili gazetemizde sürekli kaza haberleri ve vatandaşların şikâyetleri yer almıştı. 
Biz de yolun kazalara davetiye çıkardığını, insanlara maddi ve manevi zarar verdiğini gerek manşetten gerekse dönemsel olarak haberleştirmiştik.
Konu ile ilgili geçtiğimiz aylarda AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, kendilerine şikâyetlerin geldiğini ve bu yıl Haymana’dan Polatlı’ya doğru ilk 10 km.’nin yapılacağını, önümüzdeki yıl da bölüm bölüm tamamlanacağını, yol çalışmasının da karayolları tarafından yapılacağını söylemişti.
Yol için kollar sıvandı ve nihayet asfalt kazıma çalışmaları başladı. 
Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü tarafından başlayan yol çalışmasını Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir yerinde inceledi.
Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir’den edinilen bilgilere göre yolun 10 km’lik bölümünün ihalesi yapılıp yüklenici firmaya devredildi. Çalışma Haymana girişinden Polatlı’ya doğru devam edecek. Satıh kaplama şeklinde yapılacak ve standardı yükseltilerek devam edecek olan çalışmanın ekim ayı sonuna kadar bitmesi bekleniyor. Geriye kalan bölüm de önümüzdeki yıl devam edecek. 
Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, yolun yapımına katkı sağlayan Haymana Koordinatörü ve AK Parti Milletvekili Yalçın Akdoğan’a, Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini söylediler.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " POLATLI YOLU YENİLENİYOR " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Yazık be

09:56:34

Gönderen:

Ah ah söylenecek o kadar söz v

22/9/19

Polatlıya bakın bi ilçesinin menfaatini düşünenler neler yapmış dimi bide haymanaya bakalim kendi menfaatlerini düşünenler işe ne hale getirdi memleketini. Demem o ki polatli haymanaya baglanacakti sonuç sanki biz oraya baglancaz gibi


Başlık:

başkana

04:09:50

Gönderen:

ali

21/9/19

özdemir başkanım gölbaşı yavrucuk köyünü geçince yapılan niğde aksaray otobanından da fotoraf çekinmenizi bekliyoruz haymanalı vatandaşlarr olarak malum en sevdiğiniz huyunuz başkalırının yaptığı hizmetlere sahip çıkmanız


Başlık:

Poz veren karayolları yetkililerini tebrik ediyorum

01:07:09

Gönderen:

Karayollarını da kutluyorum

21/9/19

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı`na bağlı Karayolları Genel Müdürlüğüne Karayolları 4. bölge müdürlüğü tarafından yapılan ve yeniden yapılan Polatlı Haymana Yolu. Veya Haymana Polatlı yolu fark etmez. Eeee peki orada karizmatik mi karizmatik poz verenler kimler tanıyamadım. Büyük bir ihtimalle Karayolları yetkilileri değil mi? Karayolları yetkilileri yola başlıyoruz diye poz vermiş olamaları normal değil mi? Neden poz vermelerini kınıyorsunuz anlamış değilim. Mesela Haymana içindeki yolların asfaltlanması işinin büyükşehir belediyesı tarafından yeniden yapılırsa ve büyükşehir yetkilileri poz verirse normal değil mi? Bu konuda haksızsınız abiler.


Başlık:

üzülüyorduk

17:49:10

Gönderen:

ali

21/9/19

vatandaş olarak cok üzülüyorduk ankara bb chp ye geçtigi için özdemir başkan kamyon bulup önünde fotoraf cekinemiyor yaklaştırmıyorlar büyükşehirin yaptığı hizmetlere sahip çıkamıyor diye yine bulmuş bir kamyon sanki devletin yaptırdığı yolu kendileri yaptırıyor gibi milleti yersen pazarı yapıyor bi geçin bu ayakları haymana merkez tozdan topraktan geçilmiyor sen önce haymana merkeze kilit taş yaptırda sınıftan geç başkan hizmet konusunda hep sınıfta kaldığın için yine sınıfta kaldın


Başlık:

Belediyemi ? Karayollarimi ?

09:18:12

Gönderen:

Birisi

21/9/19

Anlamadigim konu bu yolu belediyemi yoksa karayollarimi yapiyo guldurmeyin bizi devletin yaptirdigi bu yolu belediye baskaniyla ilce baskani ne hakla sahipleniyor birakin o yolu devletimiz yapiyo sayin baskan haymana ici rezillik bitik durumda o yolu birakta haymana icine bak sana dusen gorevlere bak saygilarimla


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin