Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“PARALAR KURUŞU KURUŞUNA ALINACAK”
18/10/2019

Kaymakam Muhammed Gürbüz, Müftülükteki soruşturma ile ilgili olarak “Kim ne aldıysa kuruşuna kadar tahsil edilecek” dedi.
Haymana Müftülüğünde Yatılı Kur’an Kursu ile ilgili yaklaşık bir aydır devam eden soruşturma Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından devam ediyor.
GÜRBÜZ; “MÜFTÜMÜZÜ TEBRİK EDİYORUM”
Soruşturma ile ilgili olarak konuşan Haymana Kaymakamı Muhammed Gürbüz şunları söyledi; “Müftülükteki soruşturmada adli ve idari süreç devam ediyor. İşin sürekli peşinde ve takipçisiyiz. Yolsuzlukla sonuna kadar ve kararlılıkla mücadele edeceğiz. Daha sonra rapor halinde yargıya intikal edecek ve bu işe karışan, bulaşan ve bir şekilde nemalananlardan devletimiz kuruşu kuruşuna ve faiziyle bu paraları geri alacaklar. Yalnız burada bir konuya önemle değinmek istiyorum. Sayın Müftümüz Şinasi Öztürk’ü takdir ve tebrik ediyorum. Buradaki soruşturma onun bilgi vermesiyle başladı. Kendisi de bizzat takipçidir. Bizim böyle erdemli ve dürüst kişilere ihtiyacımız var. Sayın Öztürk’ü bir kez daha buradan kutluyorum” 
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “PARALAR KURUŞU KURUŞUNA ALINACAK” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Artık gitsin

05:26:30

Gönderen:

Haymanayı kaldıramayan müftü

22/10/19

Ben avrupada kalan bir gurbetci olarak bu dönem ilçeye geldiğimde müftünün merkezi camide bir kaç şeyine denk geldim kişiliğini bilmem ama haymanayı kaldıramayacağını o zamandan anlamıştım. Halkı azarlaya n hiçbir amir iyi değildir.


Başlık:

Onunla Onun Ne Alakası Var?

21:50:17

Gönderen:

İNSAF

22/10/19

İlk yorumda Onun da neler yaptığını bilen arkadaş bir zahmet gidip Kaymakama anlatsa daha doğru olmaz mı? Burada konu ne, siz neler yazmışsınız? Adam Cuma günleri bir yandan telefonlar, bir yandan vaaza hazırlanıyor. Bu durumda Müftüyü arayacak olan önce daireden arar. Direk cebini arayınca eğer müsait değilse elbette kapatır. Yoksa Polatlıdakinin dediği gibi tapu müdürü falan aranmaz. Hem de bu konu ne, sizin yazdıklarınız ne? Hele bilmeyenlerin Alakasız konuları yazması doğru değil. Müftü bu işin üzerine gitti diye birileri karalamaya çalışıyor, birileri de buna alet oluyor bence.


Başlık:

Namaz kıldırmak için

02:03:40

Gönderen:

tapu müdürünü mü arasak

20/10/19

Eğer bu müftü bu iki arkadaşın yazdığı yorum gibi hareket ediyorsa, hemen haymanadan gitmesi için dilekçe verin. Ben Polatlıda oturuyorum. Haymanada otursam dilekçe veririm. Yahu müftü bey baba, peki vatandaş kimi arasın? Milli eğitim müdürünü mü aramaları gerekir namaz kıldırmak için? Elbette seni arayacaklar ve sen de sorumsuzluk yapmadan sorumluluk duygusu içinde vatandaşın istediği hocayı temin etmek zorundasın. Yok görevim değil ve vatandaşın yüzüne telefonu kapatıyorsan, kusura bakma sen Haymanaya yaramazsın güle güle.


Başlık:

Yazık

17:28:59

Gönderen:

Yazık

19/10/19

Cumaya İmam istemek için aradıgımızda beni neden arıyorsunuz diye cemaate çıkışan müftüyü tebrik ediyorlar. Kimi arayalım denildiğinde de telefonu kapatıyor. bu ahir zamanda koltuk müftülüğü yapılmaz yapılamaz.


Başlık:

Neyin tebriği acaba

06:08:11

Gönderen:

..........

18/10/19

Halkla iletişimi olmayan haymanada bile oturmayan çoğu kişiyi küstüren müftünün neresi tebrik ediliyor bilmiyorum Sayın Kaymakamımız ilçemize yeni geldiği için tebrik edebilir ama biz halk ve esnaf olarak zerre kadar tebrik etmiyoruz onun da neler yaptığını biliyoruz.Gazeteye kendini övdürmesini iyi biliyor.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin