Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

CHP’DEN HAYMANA’YA MÜJDE!..
18/10/2019

Çiçeği burnunda CHP Haymana İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, Haymana’nın grup yolları ile ilgili sevindirici bir müjde vererek, yatırımların programa alındığını söyledi.
CHP Haymana İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, Haymana’nın kangrene dönüşmüş köy yolları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Uzun süredir Haymana’nın köy yolları perişan bir halde beklerken, vatandaşların kaygılı bekleyişi devam ediyordu. 
YILAN HİKÂYESİNE DÖNMÜŞTÜ
Özellikle Yamak Grup Yolu uzun zamandır sürekli gündeme geliyor, bugün yarın yapılacak deniliyor, belli bir kısmı yapılıyor, ancak bir türlü tamamlanamıyordu. Birçok mahalleyi ilgilendiren bu yolla ilgili her çalışma adeta yılan hikâyesine dönüyor, vatandaşlarda bitmeyen yol için sürekli şikâyetlerde bulunuyordu. Son olarak Yamak Grup Yolu ihalesi iptal edilmiş ve bir bilinmezlik ortaya çıkmıştı.
YAVAŞ’IN ÖZEL DOSYASINDAYDI
Bu grup yollarının, özellikle Yamak Grup Yolu’nun Anakara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın dosyasında olduğu ve Mansur Başkan’ın özel olarak ilgilendiği bilgisi verilmişti. 
Hafta içinde “Haymana’ya Müjde” diyerek bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Mehmet Öztürk şunları söyledi: “Bilindiği üzere Yamak Yolu başta olmak üzere birçok grup yolumuz perişan bir halde bekliyordu. TBMM Başkanvekilimiz ve Milletvekilimiz Sayın Levent Gök ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın büyük destekleri neticesinde Yamak, Eskikışla, Kirazoğlu, Büyük Konak Görmez, Sırçasaray, Emirler, Kesikkavak grup yolu ve Kerpiç, Saatli, Tepeköy, Boğazkaya grup yolları programa alındı. En kısa zamanda bu yollarımız yapılacak. Tüm vatandaşlarımız rahat olsun. Ayrıca ilçemizdeki her türlü soruna sahip çıkacağımızı, tüm hemşerilerimizin bilmesini isterim.” dedi.
Asfalt ihalesi tamamlandığında yol yapım çalışmalarına başlanacağı öğrenildi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 

Bu yazıya toplam 7 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " CHP’DEN HAYMANA’YA MÜJDE!.. " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Chp oyunu yükseltti

05:54:00

Gönderen:

çakma dediğin chpliler geldide

23/10/19

Çakma CHPliler diyen kardeş.Daha önce de hizmetler için ilçe başkanını eleştiren ChPlilere çakma CHPliler demiştin.Aslında biraz daha böyle yorum yazarsan şurada adını yazarım iyi olmaz şu anda kötü dönem yaşıyorsun biliyoz moralin bozuk Ama kendi hatan Suçu başkasında arama reizz.acaba neden durum bu hale geldi diye kendini bir sigaya çek ve neden köyümde dahi CHP çoğunluk oyu almadı diye biraz utanman lazım.O çakma Chpliler dediğin kişi ve çevresi chpye geldilerde chpyi millet tanıdı.O çakma dediklerin ve akpye kızıp chpye gönül veren diğer büyük abilerimiz sayesinde 3 binden 10 bine çıktı Chp nin oyu.Ama benim çalışmam diye övünme çünkü önceleri niye az oy alıyordu.Yorum üslubuna dikkat etmeli diyen abinin sözlerinide yabana atmasın chp milletvekilleri ve il başkanı


Başlık:

Mansur başkana

02:08:50

Gönderen:

Alparslan

22/10/19

Kötü melih gökcek bile hizmet yok diyoduk ankara haymana yolunu bitirdi köylere 200 km sıcak asfalt atmıştı mansurdan umutluyduk haladende umudum var aslında ama haymanadaki cakma chp liler degilde gerçek chpliler ve belediye başkanı devreye girerse bişeler olacağına inanıyorum


Başlık:

SENİN FOYAN ÖYLE BİR ÇIKACAK Kİ

20:25:43

Gönderen:

ZEKAİ

22/10/19

HAYMANAYA GELECEОİNE TEK TEK MİLLETE GÜLÜCÜK DAОIT. ŞU İŞE ALDIRDIОIN MECLİSE, BELEDİYELERE ADAMLARDAN BAHSET. ALLAH RIZASI İÇİN BİR TEK HAYMANALI VARMI


Başlık:

Doğru

09:56:09

Gönderen:

Halit

22/10/19

Doğru diyorlar katılıyorum bende.Yalnız bence mansur yavaş levent gökü değil chp yi istemiyor gibi bence.Ankara büyükşehire ne kadar iyi partili ve de ülkücü varsa her işleri halloluyor.Kilit noktalara hep bu partililer alındı.Ayrıca belediyeye de bunların referansları ile işe alınıyorlar.Ama haymanadan kimse yok.Halbuki haymanadan da chp ye yani mansur yavaşa arkadaşın dediği gibi 10 binden fazla oy gitti.Demekki boşuna.Bugünün yarını da var nasılsa.


Başlık:

Biraz ağır yorum olmuş

01:58:55

Gönderen:

Yorum üslubuna dikkat etmeli

20/10/19

Sayın Gök Haymana`da belki gevşek çalışan 1-2 partiliyi kara listeye almış olabilir.Levent Göke o konuda hak veriyorum.Bu yüzden de teşkilattan birisi sayın göke kızıp bu yorumu yazmış olabilir.Ancak sayın gök Ankara belediyesinde kaç haymanalıyı göreve getirdi onu sorgulamak gerekir.Bir tane hemşerimiz CHP kontenjanından göreve geldi oda eski vekilimiz Eşref Erdemin referansı ile.Ben şimdi aşağıda yorum yazana hak vereceğim ama kendi canı acıdığı için Levent Gökü eleştiriyor.Ancak haymanalıların genel kanaati levent gök bey haymanalılarla ilgilenmediği bir gerçektir.Demek ki laf ile peynir gemisi yürümüyor.Chp Haymanada 3500 oydan 10 bin oya çıktıysa Chp şapkasını eline alıp haymanalılara nankörlük etmemesi gerekir.Bir dahada avucunu yalar buraya yazıyorum.


Başlık:

Sahte kabadayı Gök

19:22:49

Gönderen:

Sahte kabadayı Gök

19/10/19

Arkadaşlar Allahaşkına bu Levent Göke inanmayın. Yahu koymayın bunu Haymanaya ne yaptı ne. Vekil oldu kaç Haymanalı işe aldı! Grup başkan vekili oldu kaç Haymanalı aldı!! Bakın budala olmayın Meclise bir sürü adam alındı ama bu Gök kontenjanını hep Sivaslıdan, Tunceliden yana kullandı. Bu adam Haymanayı basamak gördü bizlerin üzerine basıp bir halt yapmadı. Polatlıya Bülent Kuşoğlu sahiplendi. Yaptığı işlere gidin bir bakın. Parti içinde ise sonu yakındır. Yemin ederim örgüt tarafından sevilmiyor.


Başlık:

İhale

00:14:28

Gönderen:

Abdullah

18/10/19

Zaten yatırım programındaydı orası ihalesi bile yapılmıştı seçimden önce


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin