Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“HAYMANA’YI AYAĞA KALDIRACAĞIZ”
25/10/2019

CHP Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Levent Gök, Haymana ziyareti gerçekleştirerek muhtarlarla bir araya geldi.
CHP Haymana İlçe Teşkilatı görevlendirmenin ardından Levent Gök tarafından ziyaret edildi.
CHP Ankara Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Levent Gök, CHP İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gök’ün ziyaretinde Haymana mahalle muhtarları da hazır bulundu. Gök muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada şunları dile getirdi; “CHP Haymana İlçe Teşkilatımızı tecrübe ve geçiş olarak birleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Başarı dileklerimiz ve hayırlı olsun demek için buradayız. Sayın Mehmet Öztürk zamanında ilçe başkanı iken kendi rızasıyla bana koltuğunu ve makamını bıraktı. Tekrar kendisine ve yönetimine hayırlı olsun diyorum. Muhtar arkadaşlar; ben Haymanamızı ve sorunlarını sürekli meclise taşıdım ve canlı yayında tartıştım. Mecliste canlı yayında tartışılan tek ilçe olduk. Haymana Ankara’nın Bala’dan sonra en az gelişmiş ilçesidir. Büyükşehir’de  Mansur Yavaş Başkan kazandı. Ancak 25 yıllık bir devirden sonra örgütlenme ve ekibini kurma çalışmaları devam ediyor. Biraz daha sabır gerekiyor. Ama bizim sorunlarımız da ertelenemez. Ben de Mansur Başkan’dan Haymana için pozitif ayrımcılık istedim. Mahallelerin sorunları ile ilgili elimde tüm sorunları kapsayan dosya var. Mansur Başkana ilettim. Büyükşehir’in bürokratları da inceledi. Yamak Grup Yolu 42 km ile çok önemli ve programa alındı. İhalesi tamamlandığında öncelik bu yol olacak. Seneye 350 km’lik su şebeke hattı ile Ankara’nın suyu Haymana’ya gelecek. Ayrıca mahallelerin su şebekesi, kanalizasyon, içme suyu depoları ve yol sorunu önümüzdeki yıl tamamlanacak. Ayrıca köy konakları ve mezarlık bahçeleri de programdadır. Amacımız Haymana’yı ayağa kaldırmaktır. İlerleyen zamanlarda Mansur Başkan dış gezilere başlıyor ve belkide ilk olarak buraya gelecek. Büyükşehir kaplıcalarımıza ve tarihi alanlarımıza da destek verecektir. İlçemiz için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Buna emin olun. Hepinize teşekkür ediyor, ilçe teşkilatımızı yeniden tebrik ediyorum.
Milletvekili Levent Gök daha sonra İlçe Kaymakamımız Muhammed Gürbüz’e bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Gök Kaymakam Gürbüz’e hayırlı olsun diyerek görevinde başarılar diledi. Ayrıca Haymana için her türlü yardıma hazır olduğunu belirtti. 
Ziyarette Kaymakam Gürbüz de, Milletvekili Gök’e yapacakları ağaçlandırma çalışması hakkında bilgi verdi ve hep birlikte güzel işlere imza atmak istediğini belirterek ziyaretinden dolayı Gök’e teşekkür etti.
Haber: Hüseyin YILDIRIM     
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “HAYMANA’YI AYAĞA KALDIRACAĞIZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Larda değil özde goster

22:35:50

Gönderen:

Fuat

27/10/19

Levent gök bey milletvekilisin anladik chp de kazandi onuda gorduk ama sizin neyi basardiginizi görmedik neden acaba?bir milletvekili kendi cebini değil milletini düşünmeli,velakin böyle değilse ben buna milletin vekildegil cebinin vekili mi diye dusunurum🤔


Başlık:

Hep boş sozler

09:55:28

Gönderen:

Murat

27/10/19
Sayın levent gök bu zamana kadar haymanaya ne hizmeti yaptınızmı?Şimdi ne yapacaksiniz

Başlık:

Tüm herkes bilecek.

06:34:58

Gönderen:

Zekai

26/10/19
Levent Gök efendi yapılan üyeleri silmeye kalkışmak öyle mi herkes hamlesini yapsın bakalım. Haymanada yıllar sonra üye kaydı artışı oldu hızlı bir şekilde. Bu durum bütün parti örgütü, parti meclisi, MYK ve Genel Başkanada bir şekilde doğrudan ve dolaylı olarak iletilecek. Tabi başka şeylerde iletilecek. Ucu açık herşey konuşulup açığa kavuşulup noktası konulacak. Her konuşmanda ama her konuşmanda Meclis’te Haymana konuşuyormuş yahu sonuç sonuç. Ne yaptın Haymana için bir Allah ın kulunu bir kişi Haymanalı olarak işe mi aldırdın. Bir tane bürokrat mı çıkardın Haymanalı. Bir Allah ın hizmetinimi getirdin. Biz göçmen sonradan olma Haymanalı istemiyoruz. Sözde değil özde Haymanalı istiyoruz. Vallahide billahide Haymanalı kim varsa kandırıyorsun.

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin