Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

YÖREX’TEN ÇOK KAZANÇLI DÖNDÜK
01/11/2019

Antalya YÖREX Fuarına katılan Hayme Analar Kadın Kooperatifi, hem çok iyi bir tanıtım, hem de yüklü bir sipariş alarak döndüler.
Haymana Ticaret Borsası ve Haymana Ticaret Odası Antalya Anfaş Fuar Merkezinde düzenlenen YÖREX Fuarına katıldı.
Fuarda Hayme Analar Kadın Kooperatifi’nin ürettiği sabunlar görücüye çıktı. Fuara katılan davetlilerin standımıza olan yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı. 
Haymana Ticaret Borsası Başkanı Fazlı Çınar, “Sabunlarımızı tüm Türkiye’ye tanıtmak için elimizden gelen desteği veriyoruz. Fuarda  gördük ki Türkiye Odalar Borsalar Birliği camiasında  sabun  projemiz tek örnek  projelerden birisi.  Gelen konuklarımıza da ürünlerimizin doğallığını ve kaplıcamızdan gelen şifasını  anlatığımızda  herkes  hayran kaldı. Çok iyi tanıtımın yanında maddi olarak da  kazanımlar elde ettiğimize inandığımız YÖREX fuarına gelecek sene daha iyi hazırlanarak gideceğiz. Haymana Ticaret Borsası ve Ticaret Odası olarak yeni dönem projelerimizi hazırladık. Artık ürünlerimizi dünyaya tanıtmak için çalışacağız. Standımızı ziyaret eden TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Sayın Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz’a, ATO Başkanı Gürsel Baran’a, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır’a, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, çok değerli hemşerimiz Ömer Özkan’a, bizleri 5 gün boyunca yanlız bırakmayan Antalya halkına  teşekkür ederiz.” dedi. 
Fuarda kadınlarımıza daha çok destek olmak için Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz, Ankara’da ki diğer oda ve borsalara gelen misafirlerine hediye olarak kadınlarımızın ürettiği sabunların verilmesini  istedi.
Başkan Faik Yavuz’u kırmayan  oda ve borsa başkanları da toplamda 3000 adetlik bir ilk alım yapacaklarını ifade ettiler.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ 
 
 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " YÖREX’TEN ÇOK KAZANÇLI DÖNDÜK " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

HAYMANA PLATOSU

16:32:05

Gönderen:

Yeşilköyüm

9/11/19

Hayme anaları ve emek veren tüm çalışanları kutluyoruz. Haymanamızın güzel insanları her yerde insanlığa faydalı işler yapıyor. Suyu şifa getiren kaplıcalarımızın yanında böylesi çalışmalar kaliteye kalite katmıştır. Memleketimiz hamamlarıyla, ürettiği sabunlarıyla hastalara umut olmuştur. Güzel çalışmalarınızın tüm dünyaya duyulması tanıtım için güzel olmuş. Ayrıca zaten mesleği olarak insanların sağlığı için çalışan hemşehrimiz Prof.Dr. Ömer Özkan`a saygılar ve selamlar...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin