Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

MÜLKİ AMİRLER ESNAFLA BULUŞTU
01/11/2019

Kaymakam Muhammed Gürbüz ve Belediye Başkanı Özdemir Turgut esnafları ziyaret ederek istişarelerde bulundu.
Kaymakam Muhammed Gürbüz ve Belediye Başkanı Özdemir Turgut esnafları ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Ayrıca sokakta karşılaştıkları vatandaşlarla da ayaküstü sohbet etti.
29 Ekim törenlerinin ardından öğretmenevinden başlayarak Kaymakamlık Binasına kadar sağlı sollu işyerlerini ziyaret eden Gürbüz ve Turgut gerek esnaflarla gerekse vatandaşlarla sohbet edip görüş alışverişinde bulundu.
Haymana’ya atanalı 1 ay olduğunu belirten Kaymakam Gürbüz “Bugün de Başkanımızla esnaflarımızı ziyaret ettik. Hem tanışalım hem de görüş alışverişinde bulunalım istedik. Bugün esnafımızın bir kısmını ziyaret ettik, zamanla diğerlerini de ziyaret edeceğiz. Bizim de kapımız açık. Haymana için el birliğiyle çalışacağız.” dedi.
Seçildiği günden beri hep halkın içinde olduğunu belirten Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut “Bizler hep vatandaşımızla iç içeyiz. Her hafta sonu taziyelere, düğünlere katılıyoruz. Gerek çarşı esnafımızı gerek Pazar esnafımızı hep ziyaret ediyoruz. Bugün de Kaymakamımızla birlikte esnaflarımıza bir ‘Hayırlı Kazançlar’ dileyip görüş alışverişinde bulunduk.” diye konuştu.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " MÜLKİ AMİRLER ESNAFLA BULUŞTU " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Kizilkoyun 2 siiri bolum 2

04:28:15

Gönderen:

Mehmet Karadeniz

7/11/19

Kizilkoyun siiri 2 Devami Halaz baci Komsusu Yuksel Caliskandi adamdi izo Yucel Aslan gibi yigit Muhittin Sezer Milliyetci adamdi Semseddin nerede Bir aileden dort kisiydi onlar Köro Cengiz Kus Mayi Fidan Mezarlarin basinda bitince otlar Senol Mimi Gaziyle Nazmiye nerede Eskilerden pekte kalmadi kimse Horuzun Hasan Kel Mevlut Aburre Un yem satardi carisa Bagi Abicam diye bilirdik KÖr Sefi nerede Gencler bir Ölur bizleri bin trafik kazasi bahane gercektir ölum Cihan,Ilyas,Arif,Bayram,Kemalettin Sehit olan Vural ölmedi nerede. YAZAR:ANONIM..NOT yigit lakabiyla anilir kimse alinmasin lutfen bu yazilanlar ilerde cocuklarimiza baki kalacaktir


Başlık:

KIZILKOYUN SIIRI 2 bolum 1

04:26:37

Gönderen:

mehmet KARADENIZ

7/11/19

KIZILKOYUNLU 2 Belyurt bestepe arpalik yayla Harman yeriyle koyun alti ova Agac kalmamis harimlarda talebesiz okulu neyleyim Isyanim yoktur okula ve kÖy topragina bir agac dikilmezmi barajin yanina beraber birlik olalim derken Ölumden yazmak gidiyor zoruma Durmus ali derlerdi durmazdi yerinde Hazim calisirdi pöregin icinde Haci Ismet buyudu Huseyin aga elinde Köprunun basindaydi Necmettin nerede Ali ihsan muhtar Kara Nazil aza Degirmenciydi lakabi Boynu Kara Sebebsiz yere yoktur Ölum dunyada Ali yurt Cerikci Teco nerede Gurbetten de ecele ve Hakka gidilir Mulazim Zeki Haci Sultan ve Gazi Belgizar gazi ömer aga Cemal Tetik Bahti kara Ismet aydin nerede


Başlık:

hangi yoldan geçtiniz acaba

22:12:47

Gönderen:

mehmet kale

7/11/19

Haymananın büyükleri esnaf ziyaretinde hangi yollardan geçtiniz. Medrese hamamına gitmeye çalışsaydınız. 4 tane yola girdim her yerde bir kazı çalışması. Bir tane trafik levhanız yok mu? Kaç kere yol değiştirdik Haymana halkının hiç değeri yok mu. Hadi Belediyeye bir şey demiyorum halk kendi istedi peki Mülki Amirlerimiz Sizin yetkiniz yok mu? Siz diyemiyor musunuz bir yolu kapattıysan diğer yola trafik ver diye. Bir tane yol kapalıdır levhası koymaktan acizmisiniz. Bu kadar mı küçük bir ilçe Haymana. oradaki arabalar vergi ödemiyor mu. İnsan şehir merkezinde bataklığa giriyor sanki. Hiç mi umrunuzda değil. Bu doğalgaz gelecek geldi diye şehri terk mi edelim. Vallaha ben özür dilerim Mustafa Namal`dan, Bünyamin Adacı`dan, Hacı AYSU`dan.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin