Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“SON HAYVANIMI DA KURTLAR YEDİ”
08/11/2019

Culuklu üretici Zafer Özyiğit elinde son hayvan olarak eşeğiyle sıpası kaldığını onu da kurtların yediğini söyledi.
Banka önünde sütlerini dökerek üreticilerin zor durumda olduğunu protesto eden ve haftalarca gündemde kalan Zafer Özyiğit, artık dibe vurduğunu belirtti.
Culuk Mahallesinde ikamet eden Özyiğit, elinde kalan son iki hayvanını da kurtlara kaptırdı.
Özyiğit hayvan olarak elinde sadece eşeği ile sıpasının kaldığını, bunları da evinin önüne kadar gelen kurtların yediğini söyledi.
Zafer Özyiğit; “Ahır dolusu ineklerim vardı, süt birliğinin iflası ile borçlarımı ödeyemedim ben de iflas ettim. Birşeyim kalmadı. Elimde son olarak bir eşekle sıpası kalmıştı, onu da kurtlar yedi. Böylece elde var sıfır. Artık iyice dibe vurdum.” dedi. 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “SON HAYVANIMI DA KURTLAR YEDİ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Allah yardim etsin ciftcimize

01:08:08

Gönderen:

Mehmet Karadeniz

12/11/19

Yazilan o 2 yorumu tamamem kiniyorum..Allah kimseyi kimseye muhtac etmesin..Ne yazikki koylu milletin efendisi iken olmus kolesi.. Degerli Editor:Eger bu arkadasa yardim edecek bir kurum veya kurulus yoksa lutfen kendisine ulasip bir sorunuz aceba bizler bu arkadasa birlik olup bir kac inek ve koyun tedarik etsek bu yardimi kabul edermi.Sayet ederse sizlerin araciligiyla bir kampanya baslatalim ve ilk bagiscisi ben olacagim..Komsusu acken tok yatan bizden degildir..lutfen duyarli olalim.


Başlık:

RABBİM Fettah İsmi ile Darlıktan Tez Zamanda Kurtarsın İnşallah

06:15:44

Gönderen:

MEHMET TEVFİK ÖZDEMİR

11/11/19

Habere yapılan 2 Yorum`u okudum. Ne kadar da düşene sevinir bir hale gelmişiz. Yazıklar olsun bizim gibi müslümanlara. Hangi insan bir işe başlarken batmayı, zarar görmeyi ya da elindekileri kaybetmeyi planlar ya da ister. Ha işin sonunda bu haberdeki gibi bir durum olmuş ise de Rabbimizin takdirinden başka bir şey değildir. Kamil bir müslümanın bundan başka bir sonuç çıkarmaması gerekir. Kazandığımız ve kaybettiğimiz herşey Allah CC`dandır. Başına böyle bir durum gelen bir insanda maddi ve maneviyatından ne gibi hatalar yaptığını düşünmeli, sağlık, can, mal, evlat, varlık ya da yokluk ile sınanma üzerine bu dünyada bir imtihanda olduğunu ve MİSAFİR olduğunu unutmamalıdır. Rabbimizin Fettah ismi anlamı "Her türlü müşkülleri açan ve kolaylaştıran darlıktan kurtaran" ismi ile tez zamanda Ferrahlıklar ve çıkar yollar nasip etsin inşallah. Birde yorum yazanlara bir hatırlatma. Peygamber efendimiz sallallahu aleyhi ve sellemin, ‘kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz’


Başlık:

akparti kimlere kaldı

01:23:33

Gönderen:

haymanalı

11/11/19

BU HABERDE AKPARTİ NEREDE GEÇİYO SENİN GİBİ AKPARTİDEN NEMALANAN AKPLİLER YÜZÜNDEN OLMUŞTUR BELKİ HALKA TEPEDEN BAKAN KENDİLERİ ÇALIP ÇIRPIP ZENGİN OLDUKLARI İÇİN HALKIN ZENGİNLİK REFAH İÇİNDE YAŞADIОINI ZANNEDEN DAR TAKIM ELBİSELİ ZÜPPELER YÜZÜNDEN OLMUŞTUR YADA YUKARIDA ADAMIM VAR DEYİP İSYAN EDEN Bİ ADAMA SADECE PROVAKATÖR GÖZÜYLE BAKIP HİÇ YARDIM ETMEYEN VEYA SENİN DERDİN NE DEMEYEN DALKAVUKLARDAN OLMUŞTUR. BELKİ YEMİ 90 TLDEN ALIP SAMANI 50 KURUŞTAN ALIP VERESİYE İŞİNİ DEVAMM ETTİRMEYE ÇALIŞANLARI PARA KAZANIYO ZANNEDEN TARIM BAKANLARINDAN OLMUŞTUR. SİZ BU KAFAYLA GİDERSENİZ AK PARTİ DİYE PARTİ KALMAYACAK AMA SİZ GİBİ DALKAVUKLAR BULURLAR KENDİLERİNE Bİ PARTİ GENE OLAN BU ADAM GİBİ ÜÇ KURUŞ KREDİYLE İŞ ÇEVİRMEYE ÇALIŞIP BATAN HAYVANCILARA ÇİFTÇİLERE OLUR.


Başlık:

Kılavuzu karga olanın burnu bloktan çıkmazmış.

09:15:57

Gönderen:

Klavuz

10/11/19

Atalarımızında dediği gibi kılavuzu karga olanın burnu bloktan çıkmazmış. Senin ki de o hesap. Kendi beceriksizliğin ve basiretsizliğini illa birilerine maal edeceksin. Kurdu da Ak parti yollamıştır köyüne eşeğini yesin diye.


Başlık:

Şükretmek lazım...

02:22:59

Gönderen:

Ali

8/11/19

Nimeti yere dökerek protesto etmekle hata yaptın. Fakir fukara süte muhtaç. Sen yere dökersen o döktüğün süte muhtaç hale gelirsin.. Şükretmek lazım. Kahrın da hoş lütfun da hoş Allahım..


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin