Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“MUHALEFETE TAHAMMÜLÜ ÖĞRENİN”
08/11/2019

CHP İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, Belediye Meclis Üyesi Eşref Benli’ye yapılan saldırıyı kınayarak “muhalefete tahammül edilmeli” dedi.
Geçtiğimiz hafta Cuma günü belediye meclis toplantısında AK Parti Meclis Üyesi Oğuz Yücel ve CHP Meclis Üyesi Eşref Benli arasında yaşanan olaylara CHP İlçe Başkanlığından da ses yükseldi.
CHP Haymana İlçe Başkanı Mehmet Öztürk yaptığı açıklamada şunları söyledi; “CHP Meclis Üyemiz Eşref Benli’ye belediye meclis toplantısında sözlü ve fiili saldırı düzenlenmiştir. Sayın Benli orada bir muhalefet parti üyesi olarak bulunmakta ve bir muhalefetin yapması gerekenleri yapmaktadır. Benli bir anlamda halkın ona verdiği muhalefet yetkisini kullanmaktadır. Diğer meclis üyeleri de buna saygı göstermeli ve muhalefete tahammül etmeyi bilmelidirler. Bu tür sorunların tartışıldığı yer ve çözüm yine mecliste olmalıdır. Medeni şekilde olması lazım gelen tartışmalar maalesef istenmeyen sonuçları da beraberinde getiriyor. Kurallar ve yasalar çerçevesinde olup bitmesi gereken meseleler bu boyuta asla ulaşmamalıdır. Bu tür olayları asla tasvip etmiyor, Sayın Benli’ye yapılan saldırıyı da şiddetle ve esefle kınıyoruz” dedi.
Haber. Yavuz ÇİFÇİ  

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “MUHALEFETE TAHAMMÜLÜ ÖĞRENİN” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Sefa Bey’e ithafen

07:19:39

Gönderen:

Sefa Mefa

11/11/19

Hakan gibi rant peşinde koşmaktansa demişsiniz ama Hakan abim en sizin yaşınız kadar bu parti de koşturdu, kaç kere seçim kaybetti ama yılmadı devam etti partisinde kaç zamandır teklif ediliyordu başkanlık zaten şu an olmak istemesi mantıklı bir hareket tabi sizin kahvelerde yaptığınız siyasete benzemez gerçek siyaset, düne kadar başka partilerde olup rant için ışığı görünce bir numaralı bizden iyi CHP li olanları görmüyorsunuz demek ki siyasetten anladığınız bu kadar. Gerek Hakan abim Gerek Fikret Hocam ailesi HAYMANA da CHP ye yıllarını vermiş saygın bir ailedir. Tanımadan bilmeden oturduğunuz yerden konuşmak güzeldir tabiki ;)


Başlık:

kötünün iyisi

16:24:59

Gönderen:

sefa

11/11/19

Bence Hakan gibi rant peşinde koşanlar partiye geleceğine Öztürk devam etsin. Öztürk de gerçi sıfır enerji yılların kalıntısı ama inanın hakan gibi rant peşinde koşanlardan daha iyi.


Başlık:

Yazık

08:07:44

Gönderen:

Haymanalı

10/11/19

Hayırdır mehmet bey bugüne kadar haymanaya ne faydanız olmuş ki bundan sonra olsun geçici ilçe başkanı kaç defa aday oldun belediyeye havanızı aldınız sizi ne köyünüz istiyor nede haymana kendinizden başkasını sevmezdiniz köyünüzden aldığınız oydan belli hala siyaset yapıyonuz hayret


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin