Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

TİCARET ODASINDA GERİ SAYIM BAŞLADI
07/12/2012

Ocak ayı içinde yapılması beklenen ve yaklaşık 300 üyesi bulunan Haymana Ticaret Odası Yönetim Kurlu Seçimi için geri sayım başladı. Şuan itibariyle Mevcut Ticaret Odası Başkanı Ercan Özkan ve İlçemiz Esnaflarından Kuyumcu Sedat Fırat aday olduklarını söy

 

Ocak ayı içerisinde yapılması beklenen Ticaret Odası Başkanlık seçimi için adaylığını açıklayan Sedat Fırat, hizmet için aday olduğunu söyledi.
İlçemizde Kuyumcu Esnafı olan ve Ticaret Odası için adaylığını açıklayan Sedat Fırat gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İlçemizde yıllardır esnaflık yapıyorum. 2009 yılından beri Haymana Ticaret Odası’nın doğru düzgün bir etkinliğine, hizmetine ya da çalışmasına şahit olmadım. Biz bu odanın sürekli aktif ve çalışan bir oda olmasını beklerdik. Ne yazıkki her hangi bir çalışmalarını göremedik ve bu yüzden aday olmak istedik. Allah izin verir ve Odamızın seçimini kazanırsak, sürekli esnaflarımızla iç içe olacak, onların sıkıntılarını dinleyecek, hizmet yapacak, sivil toplum örgütlerini bir araya getirip ilçemiz için neler yapabiliriz diye çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Öte yandan ilçemizin şifalı kaplıca suyunun tanıtımı için de elimizden geleni yapacağız. Ticaret Odası seçimlerinde odamızın tüm üyelerinden destek bekliyor, şimdiden kendilerine teşekkür ediyorum.”
Edindiğimiz bilgilere göre şuana kadar Ticaret Odası seçimlerine Mevcut Başkan Ercan Özkan ve yeni adaylığını açıklayan Sedat Fırat’ın haricinde başka adayın olmadığı öğrenildi. 
(Haftaya da Ticaret Odası Başkanı Ercan Özkan açıklamalarda bulunacak)

Bu yazıya toplam 36 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TİCARET ODASINDA GERİ SAYIM BAŞLADI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

hayırlı olsun.

03:21:26

Gönderen:

eşref benli

21/Aralik/2012

Sayın başkan sizi medeni cesaretinizden dolayı tebrik ediyorum. Adaylığınız hayırlı uğurlu olsun. Sizin gibi değerli şahsiyetlere haymananın ihtiyacı var.size ve Ercan beye başarılar diliyorum. Saygılar...


Başlık:

O senin düşüncen kardeşim

12:26:53

Gönderen:

hayırlı olsun

13/Aralik/2012

Niye yeni yüzlere bu kadar karşı bazıları.Hem herkezin kendi düşüncesi sen memnun olabilirsin öbürü memnun olmaz yada yenilik ister.Herkez kendi adına konuşsun.Sn sedat fırat adaylığın hayırlı olsun.


Başlık:

hayret

06:44:05

Gönderen:

ismail

13/Aralik/2012

sedat seni tanımasam yorumlara bakınca vallahi haymanayı sen bu hale getirdin diyecem. çok ilginç gordum bu tepkileri.


Başlık:

hamanali

04:55:01

Gönderen:

deyen vadandaş

13/Aralik/2012

DAHA DÜN YAZDIM ŞÜ S LERLE Ş LERİ DÜZGÜNYAZ DİYE HAMANALİ DİYEN ARKADAŞ YEGMİYELİ İŞÇİLER GİBİSİN AH AH BOŞU BOŞUNA BASINIDA MEŞGÜL EDİYOSUN SEN YAZ YAZ ARKADAŞ YAZILARININ DEVAMINI BÜTÜN KAMAOYU MERAKLA BEKLİYOR SANA Bİ TAVSİYEM VAR YANLIZ Bİ KENDİNE KIRTASİYEDEN OKUMA VE YAZMA KİTABI AL KENDİNİ GELİŞTİRİRSİN İLAHİ SEN HAMANALİ VATANDAŞ))))))))))))))))


Başlık:

kişilik

04:24:23

Gönderen:

haymanalı

13/Aralik/2012

Sedat Fırat Kendini beğenmiş biri olarak başkanlığı hak edemez.


Başlık:

hayırlı olsun

20:41:48

Gönderen:

kadir

12/Aralik/2012

İnşallah herşey istediğin gibi olur sedat kardeşim herzaman ynındayız.


Başlık:

Herşey kısmet

20:27:36

Gönderen:

kim iyise o kazanır

12/Aralik/2012

Öncelikle iki adayada başarılar dilerimDilerimki haymanamız için hayırlısı neyse o olsun.Ama yorumlara baktımdığımda anlamadığım şu bir kişi farklı isimlerle yorumlarla ortalığı karıştırmaya çalışmış .Zaten ticaret odası üyeleri şuan ki durumdan memnunsa yine aynı kişi başkan olur ama illede hep aynı kişi olacak diye birşey yok böyle bi yasada yok kim iyiyse o gelir.Sedat beyi tanırım kimseye zararı olmayan kendi halinde biridir.Ama gördüğüm kadarıyla adaylığı bazılarını gerçekten çok tedirgin etmişki sürekli aynı kişi yorum yapıyor.


Başlık:

vatandaş

17:35:22

Gönderen:

haymanalı

12/Aralik/2012

bende yıllardır esnaflık yapıyorum haymanada gerçekten bu ticaret odasının bu kadar başaralı ve faydalı oldugunu hiç gormedim. a şahısı veya b şahısı ben bunuu kasdetmiyorum. ben bi faydasını goremedim hemşerim ben bunu kasdediyorum. odaya kayıtlıyım oyumda var. yapılan yorumlara bakınca şaşırdım. her halde gerçekten haymananın geleceği bu odaya bağlı. memlekette o kadar sorun varken en çok yorum bu haberin altına yapılmış. vay başkan şoyle vay boyle. gülelimmi aglayalımmı. herkes seferber olmuş. Allah sonumuzu hayır etsin.


Başlık:

Başarılar

14:08:45

Gönderen:

Kendi halinde birisi

12/Aralik/2012
Her iki adaya da başarılar. Hayırlısı neyse o olur. İnşaallah kazanan Haymana olur. Sedat beyi az çok tanırım kendi halinde efendi dürüst işinde gücünde ve çalışkan birisidir. Düğündede olsa cenazdede olsa koşar elinden geleni yapar. Eğer kazanırsa faydalı olacağına inanıyorum. Kazanamaz ise canı sağ olsun. Ama önyargılı olmamak lazım. Belki de çok daha faydalı olabilir. Peşin hükümlü olmamak lazım.

Başlık:

hayırlı olsun

13:37:34

Gönderen:

vatandaş

12/Aralik/2012

Hayırlı olsun adaylığın


Başlık:

HAYDAAA

12:49:20

Gönderen:

AFERİN

12/Aralik/2012

YA Bİ DOST DİYEN VATANDAŞ HEP AYNI YAZILARI FARKLI ACIDAN YAZIYORSUNUZ AMA ŞÜ S LERLE Ş LERİ LÜTFEN DÜZGÜN KULANIN BİLMİYORSAN Bİ YANINIZDAKİNE YAZDIR BUKADARDA İMLA HATASI OLMAZKİ KARDEŞİM GÜLÜYORUM SADECE BOZUK Bİ PİLAK GİBİ BAŞA ALIP SARIYORSUN AFERİN GÖREVİNİ BAŞARIYLA İFADE EDİYOSU SEN DEVAM ET )))))))))))))


Başlık:

Hamanali

07:06:20

Gönderen:

12/Aralik/2012

Sayin Sedat Bey sindiden yalan söylemeye baslamissiniz. Isbati ise Ercan bey in sindiye kadar hicbirsey yapmadigini söylüyorsunuz. Insan bir aday olarak bunlari söylemeye hakkı yok. Ercan beyin yaptiklarini saymakla bitmez. Sen ilk önce dogruluk ögren sonra adayliga basvur. Yalan dolanla yürümez bu isler. Kuyumcu Dükkani degil bu isler kardesim. Haydi sen isine bak.


Başlık:

başarılar

04:59:32

Gönderen:

ali

12/Aralik/2012

çıktığın adaylık yolunda başarılarını diliyorum sedat.


Başlık:

vatandaş

03:46:29

Gönderen:

mehmet

12/Aralik/2012

haydi bakalım hayırlı olsun sedatım. bizde seninleyiz


Başlık:

Haymana

02:57:13

Gönderen:

Haymanaliii

11/Aralik/2012

Sedat kardeşim hayırlı uğurlu olsun adaylığın.


Başlık:

Başkan

17:35:54

Gönderen:

Akif

11/Aralik/2012

Bende sedat beyi medeni cesaretinden dol


Başlık:

Başkan

17:33:04

Gönderen:

Akif

11/Aralik/2012

Bende sedat beyi medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Bahtin acık olsun.


Başlık:

TICARET ODASI

17:19:41

Gönderen:

fahri USTA

11/Aralik/2012

Yıllarca Haymanamızda bır tıcaret odasının varlıgını hıssetmek nerdeyse ımkansızdı cunku sessızce secım secim yapılıp esnaf oldumu kaldımı soran yok.bir dönemde ben yönetımde bulundum karar defteri geldi imzaladık.eger bir yardım gelmis ise birileri kendi yakınlarına dağıttı arpalık gibi esnaftan bir haber.0da eteket olarak kullanıldıgı icin esnaf o kadroyu degistirdi.dört yıldır takip ediyoruzkı ticaret odasının yeni baskan ve kadrosu cok güzel bir calısma sergileyerek esnafın ve haymanada fakır fukaranın ve ögrencilerin takdirini kazanmıslardır.yardımlarından dolayı. bsk.ercan ÖZKAN ve kadrosu oturum hakkı almadan görevlerini idame etmislerdir.kendilerini takdirle anıyoruz.secimlerde sedat bey ve cıkacak adaylarada basarılar dılıyorum.


Başlık:

haymanalı

13:32:22

Gönderen:

emre

11/Aralik/2012

sedat bey aday olmuşun allah aşkına şimdiye kadar ne faydan oldu haymanaya hakkatten sen gelirsen haymana kurtulur hadi işine bak.


Başlık:

araştırmacı

13:27:43

Gönderen:

vatandaş bilir

11/Aralik/2012

arkadaş ne yalan söylüyeyim biraz araştırmacı kimliğimle vatandaşın nabzını tutuyorum şöyle seni hakikatten ercan bey bu işi götürecege benziyor bizde tüm kalbimizle onu destekliyoruz allah yardımcısı olsun ercan beyin.


Başlık:

sayın aday

13:23:49

Gönderen:

ahmet can

11/Aralik/2012

sayın aday sedat bey adaylığını açıklamışın ben yurt dışında yaşayan bir haymanalıyım ercan bey gerek halka karşı gerek haymana için çok yardımı olan biridir . siz ercan beyin hiç bir şey yapmadığını söylemişsiniz hiç mi söylerken hiçmi sıkılmadınız .yoksa çekemediğindenmi oda belli vatandaş her zaman doğrunun sağ duyunun yanındadır


Başlık:

hayırdır

13:17:47

Gönderen:

ramazan çelebi

11/Aralik/2012

sayın sedat bey ben oy kullanan biri değilim ama haymanayı çok yakından takip eden biriyim . yani haymanaya şimdiye kadar senin ne faydan oldu şu anki başkan ercan bey haymana için elinden gelen başarıyı gösteriyor ben biliyorumki halk bankası için emek verenlerin başında gelen ercan beydir .zaten memleket küçülecegi kadar küçülmüş allahtan korkmadan birde ne yaptı diyosunuz şimdiye kadar acaba siz ne yaptınız . duydugum kadarıyla ercan başkanı seven ve destekliyeni çok bence kendini fazla yorma bu sevdadan vaz geç memleketin ayakta durması gerek allah rızası için .


Başlık:

Tebrikler

08:32:51

Gönderen:

Hanefi Altın

11/Aralik/2012

Medeni cesaretinden ötürü Sedat Beyi kutlarım. Umarım demokratik bir seçim olur ve hak eden kazanır. Her iki adaya da başarılar dilerim...


Başlık:

Ercan Bey Kazanır

08:31:06

Gönderen:

mehmet B.

11/Aralik/2012

Ticaret Odası Seçimlerinin başkanı değişmeyecek. Bu seçimin galibi kanımca yine Ercan Özkan olacaktır. Kendisini şimdiden tebrik ederim. Fırat Bey siz de boşa kürek sallamayın derim. Saygılarımla... Ben Özkan'ı destekleyen biri değilim sadece görünen köye klavuz istenmeyeceğini düşündüğüm için böyle yazdım..


Başlık:

sedat bey olmuyor

03:56:33

Gönderen:

erol tetik

11/Aralik/2012

sevgili kardeşim sedat diyorsun bu kurum tanıtmalı diyorsun sen geriye bak hangisi bu başkanın yaptığı gibi ilk haymanayı tanıtı sen uyuyorsun canım kardeşim birak bu adam gitmesin birdaha haymana da bu odada kalkar sana söyliyieyim bak yavaş yavaş haymanada kurum kalmıyor belki buda ercan beyın çabaları olur enaından çmer özkanın kardeşi.........


Başlık:

BİR DOSTA TAVSİYEM

03:33:07

Gönderen:

MURAT BEŞ

11/Aralik/2012

ERCAN ÖZKAN DEDİĞİN ADAM SENİN NEYİNİ SAVUNDU DA BUGÜNE KADAR..O KADAR ÇOK İÇTEN DÜRÜST OLDUNUZ..


Başlık:

yenilik

16:31:20

Gönderen:

gerekiyo

10/Aralik/2012

sn sedat kardeşimize başarılar dilerim saygılar


Başlık:

yemiyeli

16:27:39

Gönderen:

işciler

10/Aralik/2012

hayırdır.. birden herkesi hararet basmış bırakalımda haymanalalı sag duyulu esnafı karar versin.. bu secimler için sayın aysunun acık acık ercan özkanı deslektedigi apacık ortada nerde akp nin adayı cok merak ediyorum sn sedat fırat senide halis demir gibi kapının önüne koymüşlar hadi ras gele cok ilginç bi secim olacak ama benim kanatım sag duyu kazanacak


Başlık:

TİCARET ODASİ

15:53:53

Gönderen:

ali basaran

10/Aralik/2012

Arkadaslar hayirli olsun ticaret odasi secim gunu belli olmasada surec basladi sedat beyi medeni cesaretinden dolayi tebrik ediyorum.ama sedat bey aslinda belediye veya ilce baskanligina aday olmali cunku haymanada kume dusen iki baskanlik var haymana tarihinde odalarin en guzel yonetildigi bir donem yasiyoruz ve tum oda baskanlarini tebrik ediyorum.degistirmeye degil onlara destek icin kongre yapmak gerekir.ama sedat bey akp yonetim kurulu uyesi ondan ricamiz once akp haymana ilce baskanligini takipcilikten kurtarip hizmet getirme kurumuna cevirmesi gerekir diye dusunuyorum.yani sedat bey su anki gorevinde varligini kimse tanimazken oda baskanligi biraz fazla olmazmi.ayrica akp ilceyi ve aysu'yu tebrik ediyorum tarafsiz olmalarindan dolayi


Başlık:

Vay yeni Baskan

13:48:42

Gönderen:

Haymanali

10/Aralik/2012

Bu resmi ve isimi gördügümde gözlerime ve okuduguma inanamadim. Vay be helal olsun sana S.F. böyle bir makam icin Haymana Gazetesine cikip Baskan adayi olmak istedigini söylüyorsun. Sane benden bir dost tavsiyesi söyle bir düsün... sindiye kadar hangi esnaf seni taniyor ..., Haymana icin ne yaptin bunlari hic kendine soruyormusun. Yoksa sende mi kendine ..... Neyse fazla uzatmak istemiyorum ama bu kadari da fazla böyle adayim diye cikmaniz. Siz kendi düzeninizi bir kontrol altina alin sonra böyle makamlara aday olun. Benim ve 99 Haymana larinin sana tavsiyesi. Hadi sindiden gecmis olsun kardesim ..... Vay be insan ....kaldigi zaman neler yapabiliyor. Tekrar Helal olsun sana bize ve Haymani lara gercek yüzünü gine gösterdin DOSTUM.


Başlık:

SİMDİDEN GEÇMİS OLSUN

12:17:29

Gönderen:

BİR DOST TAVSİYESİ

10/Aralik/2012

Ticaret odasında bugün'e kadar en iyi baskan ERCAN ÖZKAN'dır.SAVUNAN,DÜRÜST ADAM olan Ercan beye simdiden hayırlı olsun diyorum...


Başlık:

ayinesi iştir kişinin

05:09:38

Gönderen:

haymanalı murat

10/Aralik/2012

Ne oldu da aday oldu Sedat bey..Ona bakmak lazım..AK Partinin adayı olmadığı kesin..Ama Kimin adayı


Başlık:

haymana'lıya

05:04:51

Gönderen:

neden

10/Aralik/2012

seçimlerde yeni adaylara niye şans verilir..işi yapan eski adayın yaptığı işi beğenmezsin o zaman.biz haymanalılar Ticaret Odası Başkanımız ERCAN ÖZKAN'ı beğeniyor,sayıyor ve seviyoruz.yeni adaylara şans vermeye gerek de görmüyoruz..saygılar


Başlık:

seçim

07:54:54

Gönderen:

haymanalı

8/Aralik/2012

bizde bu seçimleri merakla bekliyoruz. hali hazırda iki tane adayımız var haymanadan. adaylardan birtanesi bilindik eski yüzlerden ercan bey digeri yeni bir aday olarak sedat bey. bence yeni adaylara her zaman şans verilmesi mantıklı bir seçimdir. tabi seçmenler yinede kendileri için en hayırlı olanı seçeceklerdir. ilerleyen günlerde bunu goreceğiz


Başlık:

HAYIRLISI

20:20:11

Gönderen:

VEDAT

7/Aralik/2012

ALLAH YARDIMCIN OLSUN ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN DİYELİM


Başlık:

BASARİL BASKAN

06:35:56

Gönderen:

Bir dost

7/Aralik/2012

Sn.sedat firat bey bakin ticaret odasini en guzel sekile getiren sn.ERCAN OZKAN beydir.ercan bey durustlugu insanlarla beseri iliskileri esnaflai ve haymanayi siyasi alanda ve ticari bazda savunan ve mucadelesini veren bir kardeimizdir.takip ediyor ve goruyoruz.sayin SEDAT FİRAT sen yillarca ticaret odasini kendi ciftlikleri gibi kullanip tum odalari ve belediyeyi bu hale getiren zihniyetin devamini yurutmeye calisan akp nin adayi olarak cikman cok uzucu bir vakiadir.bu gune kada esnaf ve siyasi olarak kime selam verdin hangi hayir ve sosyal faaliyetlerin icerisinde bulundun inaniyorum haymana gormedi..yinede aday olman guzel.nasil olsa sende bir makamim olsun diyorsun..hadi bakalim rast gele...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin