Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

MAKALE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
29/11/2019

Öğretmenler arası makale yarışması ödülleri Haymana Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programla sahiplerini buldu.
Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Haymana Belediyesi ve Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON) tarafından düzenlenen “Okuma ve Yazı Yazmanın Yaygınlaştırılması” öğretmenler arası makale yarışması ödül töreni Haymana Çok Programlı Lisesi’nde gerçekleştirildi.
Haymana Kaymakamı Muhammed Gürbüz, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, BAŞKON yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve öğretmenler katıldığı programın açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Kaya yaptı.
Daha sonra bir konuşma yapan BAŞKON Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Sezgin makale yarışması hakkında bilgiler sundu. Sezgin’in ardından kürsüye çıkan BAŞKON Kurucu ve Onursal Genel Başkanı Mehmet Akyol projeye desteklerinden ötürü Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut’a teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Haymana’nın tarihi bakımından çok önemlidir, düşmanın Kurtuluş Savaşında geldiği son noktadır, burada durdurulmuştur. Tarihi ve dünyanın en iyisi kaplıcasının yanında Haymana’nın bir diğer şansı Özdemir Turgut gibi bir başkana sahip olmalarıdır. Yaptığı birçok hizmetin yanında Başkanımızın Eğitime ve Okumaya verdiği önem de takdire şayan. Bunun için kendisine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Haymana Belediyesi olarak ülkemizin ve milletimizin kültürel anlamda kalkınmasına katkı sağlayacak her projenin ve sosyal faaliyetin destekçisi olma gayretinde olduklarını belirten Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut “Kurtuluş Savaşının Son Kalesi Haymana olarak o günleri bir daha yaşamamak adına çalışmamız ve kalkınmamız gerektiğine inanıyoruz. Hayata geçirdiğimiz birçok hizmetin yanı sıra ülkemize ve gelecek nesillere en öneli hizmetin kültürel kalkınma olduğuna inanıyoruz. Bu düşüncelerle “Okuma ve Yazı Yazmanın Yaygınlaştırılması” projesine destek olduk. Bu önemli projeye emeği geçen ve katılan herkese teşekkürlerimi sunuyor, dereceye giren bütün öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.” dedi.
Konuşmaların ardından, makale yarışmasının üçüncüsü Ankara’dan Türkçe öğretmeni Neslihan Mavi, ikincisi Manisa’dan Türkçe öğretmeni Mehmet Önder Karacaoğlu ve birincisi Sinop’dan Rehberlik öğretmeni Umut Karadayıoğlu’na ödülleri, projeye katkı sunanlara ise teşekkür belgeleri verildi.
Haber: Hüseyin DEMİRCAN
 
 

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " MAKALE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin