Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

MANSUR BAŞKAN HAYMANA’YA GELİYOR
29/11/2019

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Cuma günü (Bugün) ilçemize geliyor. Yavaş muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelecek.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ilçe gezileri kapsamında Cuma günü (Bugün) Haymana’yı ziyaret edecek.
Grannos Termal Otel’de saat 9.00’da muhtarlarla kahvaltı yapacak olan Başkan Mansur Yavaş, ilçemiz  ve mahalle sorunları hakkında sohbet toplantısı yapacak.
Mansur Yavaş’ın yapacağı toplantıya CHP İlçe Teşkilatının yanı sıra İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Demir de katılacak.
ÖZTÜRK; “HAYMANA’YA POZİTİF AYRIMCILIK İSTEYECEĞİZ”
CHP İlçe Başkanı Mehmet Öztürk konu ile ilgili olarak şunları söyledi; “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ın ilçemize teşrifinden dolayı mutluyuz. Başkan Yavaş’a ilçemizin ve dış mahallelerimiz ile ilgili geniş kapsamlı bir dosya ve rapor sunacağız. Bu raporda tüm sorunlarımızın ivedilikle çözümünü isteyeceğiz. Elbette sunacağımız raporların CHP İlçe Teşkilatı olarak bizde yakın takipçisi olacak, adım adım işleyişini kontrol edeceğiz. Haymana için Başkan Yavaş’tan pozitif ayrımcılık talep edeceğiz. Çünkü Haymana biliyorsunuz yıllarca geri planda bırakılmış, yatırım ve hizmet bağlamında bir anlamda ötekileştirilmiştir. Şimdi kaybedilen bu yılların telafisi için elimizden gelenden çok fazlasının yapılması için mücadele edeceğiz. Mansur Başkanımız 25 yılın ardından bu makama gelmiştir. Elbette kadrosunu, kendi teşkilatını ve çalışma sistemini oturtacaktır. Bunun için kendisine bir müddet daha zaman verilmeli, sabır edilmelidir. Ancak tüm bunlar rayına oturduktan sonra işte o zaman hem Ankara hem de Haymana beklenen, özlenen ve hak ettiği hizmeti alacaktır. Biz Başkanımıza canı gönülden inanıyor, sonuna kadar destekçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Değerli muhtarlarımızı toplantımıza bekliyor, saygılarımızı sunuyorum. Haber: Yavuz ÇİFÇİ 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " MANSUR BAŞKAN HAYMANA’YA GELİYOR " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

MEHMET VE HAKAN CEVAP

18:17:01

Gönderen:

MEHMET VE HAKAN CEVAP

2/12/19

MEHMET EFENDİ VE HAKAN EFENDİ. Hiç kimse boşu boşuna demagoji yapmasın. Sizde adınız gibi biliyorsunuz ki Mansur Başkan Gök`ü sevmiyor ama siz inatla öyle bir şey yok deyin ben çok net biliyorum. Açıklasanıza hani ilk Haymanaya gelecekti açıklayın bakalım Gök bey öyle diyordu. Ben nedenini biliyorum. Haymana ya sistemli ve bilerek geç getirildi. Bunun nedeni de siyaset diyelim.


Başlık:

Mansur Başgan

06:21:11

Gönderen:

Devecili

30/11/19

Mansur Başkanı karşılamaya Haymananın yüzü var mı? Ankaranın adamı dururken gidip elin kayserilisine oy verdi haymanalılar.


Başlık:

Haksızlık

05:46:51

Gönderen:

Hakan

30/11/19

Öncelikle Levent Gök neden devamlı Haymanaya gelsin biz haymamalılar olarak seçimlerde Chp yi birinci parti olarak mı seçtik hayır Mansur Yavaş yada Chp Haymana dan ne kadar oy aldı İsmini hiç duymadığınız k ayserili olan Mehmet özhasekiye ne kadar oy verdiniz onun hesabını yapmadan Mansur niye Haymana ya geç geçmiş onun hesabını soruyorsunuz önce biz nerde hata yaptık deyin yakışmışsınız Akp nin peşine şimdi hesap soruyorsunuz geçin bunları bence


Başlık:

Yalan

03:25:52

Gönderen:

Mehmet

30/11/19

Araştırmadan bilip bilmeden hemen iftira nerenden uydurdun be cahil adam Mansur levent gökü sevmiyormuş adam TBMM başkan vekili şuan bir üst düzey toplantı için Kazakistan da biraz kendini yorsan da araştırsan olmazmı sence


Başlık:

Sahi nerde

06:35:09

Gönderen:

Sahi nerde

29/11/19

Levent Gök nerde? Hani gören var mı!!! Ben dedim Mansur Başkan Levent’i sevmez sevmiyor. İlçe gezileri için en son Haymanaya geldi Mansur Başkan. İlk Haymanaya gelecek diyen Gök nerede???


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin