Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

BAŞARILARI ARTARAK DEVAM EDİYOR
21/12/2012

Haymana Taekwondo Spor Kulubümüz Ankara’da düzenlenen Atatürk’ü Anma Şampiyona’sında aldığı başarılarla adından söz ettirmeyi başardı.

 

14/15/16 Aralık tarihlerinde AnkaraA/Pursaklar’da düzenlenen “Atatürk’ü Anma Şampiyonası”na Haymana Halk Eğitim Merkezi Taekwondo Takımımız da katıldı ve ciddi başarılar elde etmeyi başardı. 
23 sporcumuzla katıldığımız şampiyonada Kübra Öztürk, İrem Nur Keskin, Emirhan Beşkaya, ve Melisa Nur Yazar ilçemize 4 altın madalyayı kazandıran isimler oldular. 
Bir hayli heyecanlı geçen müsabakalarda Yaren Saraç, Ahmet F. Öztürk, İsmet Kargın Gümüş Madalya aldılar. Öte yandan Muhammed F. Varlık, Serdar S. Kaya, Mehmet Oğuzhan Kaya, Aleyna Nur Bademci, Serhat Keskin, Çakır Şahin Savcı, Ömürcan Polat, Mustafa Keskin ve Furkan Bademci de bronz madalya kazandılar.
 Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Karakoca müsabakaların ardından gazetemize yaptığı açıklamada, tüm sporcularımıza başarılar dilediğini, onların elde ettikleri başarılarla kurumlarının ve tüm Haymana’nın göğüslerinin kabardığını dile getirerek, bundan sonra da daha büyük başarılar alacaklarına inanandığını, kendilerine maddi ve manevi destek veren herkese teşekkürlerini ilettiğini söyledi.
Kulüp Antrenörü Burhan Tetik ise müsabakaların ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Çok zorlu ve katılımı yüksek olan bir turnuvaydı. Sporcularım yapacaklarının en iyisini yapmaya çalıştılar ve bunun sonucunda güzel bir başarı ile ilçemize  döndüler. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Artık önümüzde 2013 sezonunda yapılacak Türkiye Şampiyonaları var. Çalışmalarımızı daha da hızlandırıp daha güzel başarılar alacağımıza inanıyorum.Tüm sporcularımız inşallah başarıya ulaşacaktır. Bu gençlerimize ve bu başarıların mimarına sahip çıkılırsa başarı daha da artacaktır. Bize destek veren ilçe Kaymakamımız Sayın Hüseyin Karameşe’ye, Belediye Başkanımız Sayın Hacı Aysu’ya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Hüseyin Özipek’e ve Haymana Dünya Termal Merkezi Yönetim Kuruluna çok teşekkür ederim.”dedi
Biz de öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.
 
 
 

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " BAŞARILARI ARTARAK DEVAM EDİYOR " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin